Esileht Pereelu ja suhted Kas petmisel ja petmisel on vahe?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 118 )

Teema: Kas petmisel ja petmisel on vahe?

Postitas:
Kägu

Ei saa aru, mis nõu sa siit ootad. Vara ära jagada ja eraldi elama!

Perekoolilt lahendust ei oota. Mul on oma selge plaan olemas.

Mõtisklesin pigem selle üle, kuidas lõplikult ja tabavalt tal suu sel teemal kinni panna, kes keda rängemalt on petnud. Ühtlasi selgeks teha, et tema ei kehtesta piire, kui kaugele mina minna võin. Tema arusaam on see, et ma ei tohiks omale rohkemat lubada kui tema omal ajal mulle tegi. Kõlab jaburalt, aga mind nii häirib tema loogika, et kui tema võis juhukatega seksida, siis hea küll – kui on vaja, siis mina võin ka – talle kättemaksuks. Kui tema oleks otsustanud armukest pidada, siis olgu – tee tagasi ja pea ka…

Muidugi, ma ei pea talle aru andma ja tegelikult, ma olengi suhtluse peaaegu täiesti nulli keeranud. Vahetan temaga vaid hädavajalikud laused, mis olmet puudutab. Aga aegaajalt ta kuidagi elavneb ja ikka tahab arutada “meie teemal”.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda muidugi taob mulle eksabikaasa ka koguaeg pähe, et ma olen kohutavalt naiivne, kui arvan, et teised mehed ei peta. Tema väljavahetamine kellegi uue vastu, et aitavat “minu probleemi” lahendada, sest järgmine mees ju petab ka… Ja kindlasti peab ka armukest. Jah, saan aru, et see on manipulatsioon.

See ei ole manipulatsioon. Enamasti nii ongi. Ei peta käputäis, enamik mingil hetkel petavad. Üldiselt on see tõsi, et juhuslikud petmised välja ei tule. Vahele jäävad armukesepidajad. Seetõttu ongi hunnik naiivseid naisi, kes on kindlad, et nende mees ei peta. Õigem oleks öelda, et nende mees pole vahele jäänud.

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No hästi. Mehe olemasolu ei häiri. Aga see, et sa lastele valetad? Miks sa ometi seda teed? Miks on vaja lastele valetada? Mis saaks, kui nad teada saaksid, et sul on keegi? Seda nad ikka tead, et sa nende isaga enam koos ei ole, lahutatud oled?

Ma ei ole TA, aga igast tutvusest ei pea küll lastele ette kandma.

Mina olen TA. Ja olen sinu arvamusega 100% päri. Lastele tutvustaksin meest, kellega end päris paariks pean ja kellega on suhe kindel.

Iga austajat ja silmarõõmu ei pea oma lastele tutvustama.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka ei ole, hüpoteegi saab ikka seada ja laenu peale võtta. Mul on üldse tühi hüpoteek peal, juhuks kui vaja väärtpaberitega kiireid tehinguid teha, saab kiirelt laenu.

Vabandust, aga kuidas see teemasse puutub?

Tean, mida hüpoteek endast kujutab, milleks see seatakse ja et tühja hüpoteeki saab uuesti kasutada. Aga konkreetses kommentaaris vihjati sellele, nagu meil oleks miski ühine laen kanda, mispärast on meil keeruline lahku minna. Laenu meil ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen TA. Ja olen sinu arvamusega 100% päri. Lastele tutvustaksin meest, kellega end päris paariks pean ja kellega on suhe kindel.

Iga austajat ja silmarõõmu ei pea oma lastele tutvustama.

Pealegi lastel võib tekkida tunne, kuna nad suured juba, aga ma ei lugenud vahepealseid kommentaare, seega ei tea, kas teismelised või mitte. Kui on teismelised, hakkavad ka seda eeskuju käima ja kooli asemel suhteid looma. Aga tänapäeval…. kus gümnaasiumisse on katsed (minu ajal polnud), on väga ohtlik sellise eeskuju andmine.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma lihtsalt lugesin neid katsete teemasid ja olen vaadanud ka uudiseid, mõni kandideerib nii mitmele poole, sest lihtsalt hirm, et ei saagi keskharidust omandada.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen TA. Ja olen sinu arvamusega 100% päri. Lastele tutvustaksin meest, kellega end päris paariks pean ja kellega on suhe kindel. Iga austajat ja silmarõõmu ei pea oma lastele tutvustama.

Tutvustama ei pea, aga lastele võiks ju ausalt öelda, et veedad aega oma meessõbraga. Või siis lihtsalt sõbraga.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tutvustama ei pea, aga lastele võiks ju ausalt öelda, et veedad aega oma meessõbraga. Või siis lihtsalt sõbraga.

Mees ka kindlasti andis teada lastele…. tema jääb puhtaks poisiks. Ei tasu anda segaseid signaale lastele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen TA. Ja olen sinu arvamusega 100% päri. Lastele tutvustaksin meest, kellega end päris paariks pean ja kellega on suhe kindel. Iga austajat ja silmarõõmu ei pea oma lastele tutvustama.

Tutvustama ei pea, aga lastele võiks ju ausalt öelda, et veedad aega oma meessõbraga. Või siis lihtsalt sõbraga.

Kui ma ütlen, et lähen sõbraga spaasse, siis nii ju ongi. Ma lihtsalt ei taha (praegu) täpsustada, et see sõber on meessoost.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hiljem on ema see perelõhkuja. Mõelda tuleb, mida teha. Tuleb utsitada eksmeest uusi naisi leidma. Ei lähe sellised mehed mitte IIAL päriseks teise naise juurde. Muidu oleks juba ammu läinud mingi armukesega kokku. Tuleb ka meenutada, kes suhte alguses oli aktiivsem. Kui mees, siis jah, äkki viitsib veel naisi sebida, aga kui naine, siis küsiks endalt: et mis mees nüüd vanana hakkab rohkem sebima kui noorena vä? Yea right!

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tutvustama ei pea, aga lastele võiks ju ausalt öelda, et veedad aega oma meessõbraga. Või siis lihtsalt sõbraga.

Mees ka kindlasti andis teada lastele…. tema jääb puhtaks poisiks. Ei tasu anda segaseid signaale lastele!

Jah, mees andis lastele teada. Samas, lapsed ei tea meie lahutuse põhjust. Neil pole aimugi, et lahutasime sellepärast, et mees pettis mind.  Mõistagi ei ole mees oma tegudest meie lastele rääkinud. Ja minu suu ka ei paindu seda tegema.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mees andis lastele teada. Samas, lapsed ei tea meie lahutuse põhjust. Neil pole aimugi, et lahutasime sellepärast, et mees pettis mind.  Mõistagi ei ole mees oma tegudest meie lastele rääkinud. Ja minu suu ka ei paindu seda tegema.

No ma ei tea. Kõik hakkab kodutundest. Kodutunne siiski kaob, kui maja tema poolt ei saa välja osta, abielus te ka pole, seega tema osa ka pärandusega ei saa tema surma korral tulevikus. Tema ei koli kusagile, see on selge. Kuna sulle on kodu tähtis, siis sina ka ei koli. Nii et…kui küsid, kuidas suud kinni panna, siis lihtsalt ära anna talle teada oma käikudest ja ära mingitest temapoolsetest petmistest enam räägi. Ilmselgelt sa ei andesta talle, aga ära seda kogu aeg võrdluseks too. Muidu tundub nagu ärapanemisena eksile ja ärapanemise vahendiks on siis mingid mehed, keda küll selline elu ei häiri, kuid siiski võid tulevikus kohata kedagi, keda häirima hakkab ja siis ongi kööga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja poolt maja võib ju müüa, aga seda ei taha keegi normaalne inimene osta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ilmselt sina ei soovi ka müüa, muidu sa seal ei elaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ning kuna sa käid spaas, siis ilmselgelt oled heas vormis veel. Ilmselgelt ei soovi mees sinust lahku kolida.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mees andis lastele teada. Samas, lapsed ei tea meie lahutuse põhjust. Neil pole aimugi, et lahutasime sellepärast, et mees pettis mind.  Mõistagi ei ole mees oma tegudest meie lastele rääkinud. Ja minu suu ka ei paindu seda tegema.

What? Muidugi tuleb lastele rääkida, mis sul viga on? Miks sellist kaitsed?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga TA ei ole ju oma eksi petnudki.

Kui peale lahutust minnakse eluga edasi, kas see on siis eksi petmine või?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elaks kuni äi sureb ja siis lahku. Tunned vähem süüdi.

Mis asja? Miks TA peaks oma elu ohverdama mehe isa hooldamisele? Nagu päriselt, TA, miks sa selle äia pärast seal üldse edasi elad või on seal siiski mingid muud põhjused? Saan aru, et teil on mehega pikk ühine elu ja mehe vanemad ilmselt ka sinu jaoks tähtsad ja lähedased, aga vanemate hooldamine on ikkagi laste, mitte miniate kohustus, seega mina TA asemel oleksin sealt ammu välja kolinud (eeldusel, et tegemist on mehele kuuluva kinnisvaraga?) ja äial saab külas käia ju ikka. Kui ühine vara, siis lahku ja maja müüki ja mees saab endale ja isale uue elupinna vaadata või ostab naise osa välja. Saan aru, et väga viimasel vindil oleva surija (nt mingi raske haigus lõppfaasis) säästmiseks tehakse veel head nägu ja mängitakse kodu, et tema viimaseid hetki mitte enda lahkuminekuga koormata, aga voodihaige eakas võib veel vabalt aastaid elada ja TA ei saa ju enda elu nii kauaks pausile panna. Lisaks see, et eksmees kontrollib täiskasvanud inimese elu, on eriti absurdikas.

Küsimusele – kas petmisel ja petmisel on vahe – siis minu jaoks väga ei ole. Jah, pikaajaline armukese pidamine võib olla rohkem emotsionaalset laadi ja üheöösuhe ainult füüsiline, aga minu jaoks on need mõlemad ühtemoodi rõvedad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks lastele valetama peab? Kas nad arvavad, et te eksmehega olete koos veel? Kuidas magamine korraldatud kui mees on kohapeal?

Lapsed elavad eraldi. Teavad, et oleme lahus.

Me ei maga ühes voodis. Elame eraldi korrustel. Üksteisega eriti kokku ei puutu.

Misasja, lapsed on suured juba? Miks neile siis valetama ja mingit muinasjuttu peab rääkima? Ise ka aru saad, miks sa salgad, et kohtud selle mehega?
Jääb juba selline mulje, et otsid põhjendust/vabandust vana mehega jälle kokku minna.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tunne, et kõik valetavad ja petavad. Seda muidugi taob mulle eksabikaasa ka koguaeg pähe, et ma olen kohutavalt naiivne, kui arvan, et teised mehed ei peta. Tema väljavahetamine kellegi uue vastu, et aitavat “minu probleemi” lahendada, sest järgmine mees ju petab ka… Ja kindlasti peab ka armukest. Jah, saan aru, et see on manipulatsioon. Aga, vist olen liiga palju perekooli lugenud ja mingi pildi ka siit kokku pannud ja mõistnud, et ilmselt mu eksabikaasa jutt väga vale polegi…

Sinu jobu räägib oma lora ja kohe on perekooli naiste seisud teada? Ei, kõik ei peta. Petmisest räägitakse rohkem, sest kui kõik korras, siis ei ole ju midagi siia kuulutada.
Järjekordselt üks naine, kes ühel jobul enda elu ja mõttemaaimma ära laseb rikkuda.
Kuidas talle “selgeks teha”? Eemalda et sellest suhtest, niiviisi. Mida sa talle selgeks tegema pead, mida sa tõestada üritad? Sa ei pea võistlema mehega, kes on rihkem petja, kes on nõmedam. Astu minema, ära kuula seda jobu! Lihtsalt kõnni sõna otseses mõttes minema, ära tee temast välja.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtisklesin pigem selle üle, kuidas lõplikult ja tabavalt tal suu sel teemal kinni panna, kes keda rängemalt on petnud.

No mis asja siin mõtiskleda? Iga kord, kui jaurama hakkab üks lause: Me oleme lahutatud ja mina kui vaba naine võin teha, mida soovin. Punkt, mingit petmist ei saa lahutuse korral olla.

Mina olen TA. Ja olen sinu arvamusega 100% päri. Lastele tutvustaksin meest, kellega end päris paariks pean ja kellega on suhe kindel.

Iga austajat ja silmarõõmu ei pea oma lastele tutvustama.

Loomulikult ei pea tutvustama. Aga valetama ka ei pea. Kui lapsed küsivad, kellega spaas käisid, vastadki sõbraga. Kui täpsemalt ei uuri, siis nii jääb. Kui küsivad kellega täpsemalt (enamasti lapsed ju tunnevad oma vanemate sõpru), siis ütled, et on uus sõber, Tiit. Mitte ei valeta, aa selle Liinaga, kellega me ikka vahel koos asju ette võtame. Ei pea neile aru andma, aga valetama ka ei hakkaks.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru, mis nõu sa siit ootad. Vara ära jagada ja eraldi elama!

Perekoolilt lahendust ei oota. Mul on oma selge plaan olemas.

Mõtisklesin pigem selle üle, kuidas lõplikult ja tabavalt tal suu sel teemal kinni panna, kes keda rängemalt on petnud. Ühtlasi selgeks teha, et tema ei kehtesta piire, kui kaugele mina minna võin. Tema arusaam on see, et ma ei tohiks omale rohkemat lubada kui tema omal ajal mulle tegi. Kõlab jaburalt, aga mind nii häirib tema loogika, et kui tema võis juhukatega seksida, siis hea küll – kui on vaja, siis mina võin ka – talle kättemaksuks. Kui tema oleks otsustanud armukest pidada, siis olgu – tee tagasi ja pea ka…

Muidugi, ma ei pea talle aru andma ja tegelikult, ma olengi suhtluse peaaegu täiesti nulli keeranud. Vahetan temaga vaid hädavajalikud laused, mis olmet puudutab. Aga aegaajalt ta kuidagi elavneb ja ikka tahab arutada “meie teemal”.

Teil ei ole mingit “meiet” enam.

Kuidas suu lukku panna? Ütledki otse, et kuule mees, pole juba mitu aastat koos, ametlikult lahutatud. Kuidas saab võhivõõrast petta? Pole võimalik petta meest, kellega suhtes pole! Võid kas või 5 mehega paralleelselt magada, aga petmist eksi suunas pole kuskilt otsast. Ütledki otse, et ta on su EKS. Mis krdi petmine. Lihtsalt naeruväärne jutt isegi temalt. Lapse tasandil kadedus.

Miks olen nii kiuslik, et ma vist meelega kutsuks selle mehe endale vähemalt maja ette järgi, miilustaks ja suudleks selle mehega täiesti avalikult, et las siis eks vahib aknast, kui tahab. Samuti on sul ka õigus seda meest endale külla kutsuda, kui tahad. Võite seal üksteist käperdada või seksida nii et ta kuuleb. Paneb tal ehk suu kinni. Asi on puhtalt tema egos. Te olete aastakümneid koos olnud ja see inimene reaalselt arvab, et oled tema OMA. Mõtle ise, kui haige selline asi on. Ja tema määrab, kellega ja kuidad suhelda võid ning otsustab sinu keha üle. Mina jah demonstreerimiseks juba näitaks, et minu keha kuulub mulle, mitte pole mingi eksi asi midagi öelda. Tema ego ei kannata kuidagi, et ta maha jätsid ja teist meest paremaks pead. Veel vähem et keegi teine sind näpib. See mees peabki omad vitsad saama. Karma.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks olen nii kiuslik, et ma vist meelega kutsuks selle mehe endale vähemalt maja ette järgi, miilustaks ja suudleks selle mehega täiesti avalikult, et las siis eks vahib aknast, kui tahab. Samuti on sul ka õigus seda meest endale külla kutsuda, kui tahad. Võite seal üksteist käperdada või seksida nii et ta kuuleb. Paneb tal ehk suu kinni.

Et asi lõppeks nii, nagu ühe tuntud muusiku, keda enam ei ole, peres?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis see põhjus küll on miks ära kolida ei saa? Eks ikka mugavus. Pigem elada pidevalt toksilises õhkkonnas ühes majas, kui üksinda väiksemas korteris. Minu meelest on sellised naised rumalad ja ennast müüvad, kes majandusliku mugavuse pärast on nõus kannatama ükskõik mida. Küll petvat meest ja vastu tahtmist seksimist, mehe vaimset vägivalda jne.

Vanainimese hooldamine on kõike muud kui mugav. Palju mugavam on elada üksinda, terrorisseeriva meheta ja vanainimese hooldamiseta.

Ja sellest stereotüübist võiksid ka inimesed juba loobuma hakata, et kindlasti on alati naine majanduslikult nõrk ja ebaiseseisesv. Tänapäeval on naised siiski väga tublid ja hakkamasaavad. Ja keskmine 50+ naine üldjuhul on juba jõudnud oma elus midagi korda saata, mitte ei ole paljas kui püskinööp. Erandeid muidugi ka on, aga siiski, võiks mitte automaatselt külge pookida, et nagunii oled vaene ja elad mehe kinnisvaras. Sellepärast kõik nii halvasti ongi ja oled lõksus.

Seesuguste mitte lahkumiste taga võib olla mitmeid erinevaid põhjuseid, mille nüansse on keeruline kõrvaltvaatajale lahti rääkida. Perekoolis on seda veel eriti raske teha, sest Eesti on väike ja äratundmisohtu on lisaks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru, mis nõu sa siit ootad. Vara ära jagada ja eraldi elama!

Perekoolilt lahendust ei oota. Mul on oma selge plaan olemas.

Mõtisklesin pigem selle üle, kuidas lõplikult ja tabavalt tal suu sel teemal kinni panna, kes keda rängemalt on petnud. Ühtlasi selgeks teha, et tema ei kehtesta piire, kui kaugele mina minna võin. Tema arusaam on see, et ma ei tohiks omale rohkemat lubada kui tema omal ajal mulle tegi. Kõlab jaburalt, aga mind nii häirib tema loogika, et kui tema võis juhukatega seksida, siis hea küll – kui on vaja, siis mina võin ka – talle kättemaksuks. Kui tema oleks otsustanud armukest pidada, siis olgu – tee tagasi ja pea ka…

Muidugi, ma ei pea talle aru andma ja tegelikult, ma olengi suhtluse peaaegu täiesti nulli keeranud. Vahetan temaga vaid hädavajalikud laused, mis olmet puudutab. Aga aegaajalt ta kuidagi elavneb ja ikka tahab arutada “meie teemal”.

Teil ei ole mingit “meiet” enam.

Kuidas suu lukku panna? Ütledki otse, et kuule mees, pole juba mitu aastat koos, ametlikult lahutatud. Kuidas saab võhivõõrast petta? Pole võimalik petta meest, kellega suhtes pole! Võid kas või 5 mehega paralleelselt magada, aga petmist eksi suunas pole kuskilt otsast. Ütledki otse, et ta on su EKS. Mis krdi petmine. Lihtsalt naeruväärne jutt isegi temalt. Lapse tasandil kadedus.

Miks olen nii kiuslik, et ma vist meelega kutsuks selle mehe endale vähemalt maja ette järgi, miilustaks ja suudleks selle mehega täiesti avalikult, et las siis eks vahib aknast, kui tahab. Samuti on sul ka õigus seda meest endale külla kutsuda, kui tahad. Võite seal üksteist käperdada või seksida nii et ta kuuleb. Paneb tal ehk suu kinni. Asi on puhtalt tema egos. Te olete aastakümneid koos olnud ja see inimene reaalselt arvab, et oled tema OMA. Mõtle ise, kui haige selline asi on. Ja tema määrab, kellega ja kuidad suhelda võid ning otsustab sinu keha üle. Mina jah demonstreerimiseks juba näitaks, et minu keha kuulub mulle, mitte pole mingi eksi asi midagi öelda. Tema ego ei kannata kuidagi, et ta maha jätsid ja teist meest paremaks pead. Veel vähem et keegi teine sind näpib. See mees peabki omad vitsad saama. Karma.

Nartsissist.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda muidugi taob mulle eksabikaasa ka koguaeg pähe, et ma olen kohutavalt naiivne, kui arvan, et teised mehed ei peta. Tema väljavahetamine kellegi uue vastu, et aitavat “minu probleemi” lahendada, sest järgmine mees ju petab ka… Ja kindlasti peab ka armukest. Jah, saan aru, et see on manipulatsioon.

See ei ole manipulatsioon. Enamasti nii ongi. Ei peta käputäis, enamik mingil hetkel petavad. Üldiselt on see tõsi, et juhuslikud petmised välja ei tule. Vahele jäävad armukesepidajad. Seetõttu ongi hunnik naiivseid naisi, kes on kindlad, et nende mees ei peta. Õigem oleks öelda, et nende mees pole vahele jäänud.

Üritusel vaba naisena jah, leidub abielumehi, kes on kohe sellised kummalised, et viskab oma vanakooli silma ja hakkab kohe teravmeelitsema või muutub kohe tohutult abivalmiks jne jne…

Kellel peol silm vilab pea iga kleidiga naise suunal…  Sest ta sai üksi välja..

Ehk et igal peol on “need Taavirõivas” stiilis tüübid (ja sinu mees ta) ja siin  üks “täkk” kes asju täpselt oma mätta otsast põhjendavad ja veenavad… Et oi-oi kõik teevad nii ja tõmbavad kus saavad…

Ja siis on need normaalsed, kellega saab vabalt rääkida-suhelda muudel teemadel ja rahulikult lahkuda (koos teiste naistega.).  Ole peol näinud kuidas enamus mehi siiski lõpus koju, või oma tuppa lähevad.

Ei jagune kõik abielu või suhtes mehed võõraste naistega ja ei vila silmad kõigil võõra naise suunas kui nad üksi välja saanud. Seega kõik ei ole kaugeltki nii täkud. Eriti veel 50 + vanuses (siis muutub muidugi jutt).

Täku tunneb üldiselt kaugelt, mehed ise ka teavad, kes on kes.

Siingi üks täkk vingus, et küll on raske naisega voodis kogu töö ära teha, kui see voodis ainult mugavat positsiooni otsib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa muhvigi aru. Mis kuradi petad vanaema ja lapsi? Mis see üldse siia puutub, kuidas mees sind pettis. Sina teda ju pole petnud, sest te pole abielus ega suhtes. Sinu uus silmarõõm tekkis kui olite juba lahutatud. Mida sa sonid ja heietad sel teemal üldse ja miks lased mehel jorutada sellest? See sinu uus mees võib sinu korrusele sisse kolida, võite abielluda ja tite ka saada, kõik on on aus ja õige, sest sa oled vaba ja vallaline.

Ma muidu ei nori vägivallaohvrite kallal, aga praegu on küll selline olukord, et kes tegi?– ise tegi. Miks sa lahutasid, kui tahad ikka edasi elada nagu oleksid abielus? Mees muidugi üritab sind kotis hoida, sest muidu ta peaks oma isa üksi hooldama ju. Tasuta põetaja üritab plehku pista, oi saadans.

Kas sulle muidu meeldibki ori olla, teil oli mingi sado-maso suhe või? Kui ei, siis MIKS sa ikka veel elad seal? See eks-äi pole ju sinu sugulane, sa ei pea teda hooldama. Mehelt ei pea mingit möla kuulama ega nuputama päevade kaupa, kuidas tal suu kinni panna. Kutsu uus mees õhtusöögile ja hakake häälekalt seksima hoopis.

P. S. Kui see uus sulle meeldib, siis arvesta, et mehed üldiselt ei viitsi eriti kaua selliste naistega jamada, kellel eelmine suhe korralikult läbi pole ja mingi teine mees perimeetril jõlgub. Hakka liigutama.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ” meie” teema võib tal tõusetuda regulaarselt sellest murest, et vbl on sul päriselt midagi paremat sihikul. Ja asi võib tõsiseks minna – lähete päriselt lahku ja tema jääb üksi, mis kipubki misiganes petistega juhtuma…

 

 

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükski normaalne mees ei võta endale uueks püsisuhteks naist, kes veel eksmehega koos elab! Hakka nüüd oma elu ka elama, kaua sa neid ümmardad seal! Kui matt võib üks naine olla. Või ütle, et mees maksku sinu pool majast sulle välja (kui on ühisvara ja siis saab terve maja omale, mismoodi see lahutus teil siis jõustus, et vara jagamata?), sina hakkad nüüd iseenda elamist ostma/üürima, sest ta on oma mölaga su ära tüüdanud. Siin pole teil mingit “meiet” ju! Ta ju ei taha, et sa kuskile lähed, aga sind perelõhkujaks teha kõlbab küll (ja sina ise aitad kaasa tema “emmel on uus mees!” luulu levitamisele oma vaikimisega ja lased ennast patuoinaks teha, sest lähedased õigeid põhjusi ei tea).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA on võtnud endale märtrirolli ja mängib seda lõpuni.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 118 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas petmisel ja petmisel on vahe?