Esileht Pereelu ja suhted Kas petmisel ja petmisel on vahe?

Näitan 28 postitust - vahemik 91 kuni 118 (kokku 118 )

Teema: Kas petmisel ja petmisel on vahe?

Postitas:
Kägu

See on see ühe katuse all elamine. Inimene ei saa aru, et pole enam tema asi teise eraellu nina toppida. Samal ajal peletab eksiga koos elamine potentsiaalseid partnereid eemale.

Millest ma aru ei saa, on see, kuidas saab petmine üldse teema olla. Mida seal “ära panna” on, kui te lahus olete? Selle asemel, et seal pseudoprobleemide üle jageleda, võiks oma elu peale minna ja siis ei ole kellelgi kobisemist, kus ja kellega sa käid. Vaja ikka masohhisti mängida ja seal eksi kruttimist kuulata.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA sõnul on tal piisavalt kinnisvara, raha, investeeringuid. Miks siis mitte hooldaja palgata äiale ja ise ära kolida? Külastada ja võimalisel aidata äia saaks ju ka siis edasi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks siis mitte hooldaja palgata äiale ja ise ära kolida?

Mis hea pärast teemaalgataja peaks seda tegema, kui see on mehe probleem. Tema pole sellele äiale enam mitte keegi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks siis mitte hooldaja palgata äiale ja ise ära kolida?

Mis hea pärast teemaalgataja peaks seda tegema, kui see on mehe probleem. Tema pole sellele äiale enam mitte keegi.

Parem eksmehega koos  veel elada ja nuputada, kuidas talle oma seisukohti selgeks teha? Nojah, ka variant.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parem eksmehega koos  veel elada ja nuputada, kuidas talle oma seisukohti selgeks teha? Nojah, ka variant.

Ei, seda pole ka vaja teha, aga mingi äi ei puutu siin küll asjasse. Siin ei pea olema mingit valikut, et kas üks või teine.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis Sinul on asja selle nõmediku voodihaige isaga? Mingi massohist oled või? Loomulikult tuleb kolida eraldi elama ja oma voodihaigeid sugulasi kantseldab ikka igaüks ise.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks olen nii kiuslik, et ma vist meelega kutsuks selle mehe endale vähemalt maja ette järgi, miilustaks ja suudleks selle mehega täiesti avalikult, et las siis eks vahib aknast, kui tahab. Samuti on sul ka õigus seda meest endale külla kutsuda, kui tahad. Võite seal üksteist käperdada või seksida nii et ta kuuleb. Paneb tal ehk suu kinni.

Et asi lõppeks nii, nagu ühe tuntud muusiku, keda enam ei ole, peres?

Aimasin, et seda hakatakse näiteks tooma. Siis oleks ka otsene tõestus, kui segane TA mees on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei osanud paremat pealkirja panna, aga… olen keerulises olukorras.

Sain teada, et mu abikaasa on mind korduvalt petnud. Armukesi tal pole kunagi olnud, aga on olnud juhuvahekordi mingite matkade, pidude ja koosviibimiste ajal.

Kui sellest teada sain, lõpetasin suhte päeva pealt. Lahutasime ametlikult. Aga, oleme jäänud ühiselt ehitatud majja elama. Maja on suur ja mahume sinna ilusti ära – kumbki elab oma korrusel.

Sisimas tahaksin muidugi eraldi kolida, aga see ei ole võimalik, kuna põetame koos tema voodihaiget isa, kes meie juures elab.

Nii me siis tiksutame oma päevi ühe katuse all edasi. Juba mitu aastat. Kummalgi on väga suur südamevalu. Minul selle pärast, et mind nii rängalt reedeti. Mehel sellepärast, et ma ta tema arvates julmalt ja üldse mitte olulise asja pärast maha jätsin.

Saan aru, et õige oleks ära kolida, aga hetkel kindlasti ei saa.

Olen sedatüüpi naine, kes pigem sooviks armastada ja olla kooselus. Aga hingelise trauma tõttu ei julgenud enam pikka aega kedagi endale ligi lasta. Nüüd on aga kuidagi iseenesest, et mitte öelda poolvägisi ???? minu ellu keegi tekkinud. Kohtume kord paari nädala tagant. Käime söömas, veedame mõnusalt aega. Ja oleme natukene ka füüsilist lähedust jaganud.

Mõistagi olen toimetanud vaikselt. Ei ole kellelegi kuulutanud, et mul on austaja. Ühtpidi mõistan, et kui olen ametlikult lahutatud, siis ei peagi varjama või kellelegi aru andma. Aga miskipärast ei taha teistele vähemalt seni, kuni elame mehega ühe katuse all, asja avalikustada. Kardan, et see teeb palju haiget. Ehk siis jah, ma tunnen süüd millegipärast, mille pärast ei peaks süüd tundma.

Hiljaaegu sai eksmees teada, et mul on keegi. Nuhkis minu järel. Vaatamata sellele, et ta ise on korralikult ringi lasknud, siis minu suhtes on olnud alati kontrolliv, armukade ja omandihimuline. Isegi nüüd, kui lahutatud oleme.

Ja nüüd üritab mees mulle selgeks teha, et meie petmised on täiesti erineva kaaluga. Et on väga suur vahe, kas lihtsalt niisama k…kse juhuslike inimestega või ollakse armusuhtes. Ja, kuna minul on armusuhe, siis on minu tegevus palju julmem ja laiduväärsem.

Ehk siis mõtteviis on selline, et kui tema seksis juhuslike naistega, siis kui ma nii väga tahan, siis võin ju ka hädapärast seksida ja talle tagasi teha. Peaasi, et temaga kokku tagasi saaksin. Aga seksida tohin ainult juhuslikega (ja ilmselt ainult sama arv kordi, mis tema mind pettis). Selle loogika järgi edasi tuletades – kui tema oleks otsustanud armukest pidada, siis ma oleksin võinud häda pärast ka armukese võtta.

Selge see, et ma teen ikka nii, nagu mina tahan. Aga tahaksin talle siiski kuidagi selgitada või peegeldada olukorda, et asjad ei käi nii, nagu tema dikteerib… Tegelikult, ta saab aru, et ta ei dikteerigi, aga eks arvamust kipub ikka avaldama. Ja rõhub koguaeg sellele, kuidas ma sellise käitumisega petan lapsi, lapselapsi ja oma vanemaid.

Lasteaed.

Ma saadaks perse nii eksmehe kui tema voodihaige isa. Mismoodi tema isa sinu vastutus on?

Miks sa ometi kohe eraldi elama ei kolinud?

Hakka oma elu elama.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA sõnul on tal piisavalt kinnisvara, raha, investeeringuid. Miks siis mitte hooldaja palgata äiale ja ise ära kolida? Külastada ja võimalisel aidata äia saaks ju ka siis edasi.

Mismoodi äia hooldajate palkamine TA asi on? Äial on ju poeg, las korraldab.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis te sellle äia kallalvõtate. Eelpool oli kirjas, et äi on olnud toeks jne. Las hooldab siis. Ei usu, et äi 20a elab kahjuks. Las teeb elu heaks.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe isa on minu laste vanaisa. Ta on väga hea inimene. Tegelenud palju meie lastega ja meie peret aidanud. Oleme alati väga hästi läbi saanud. Ta on emotsionaalselt lähedane mulle. Elas meiega ühe katuse all veel enne seda, kui insuldi sai ja voodisse jäi. Mehe töö on selline, et on sageli ja pikalt kodust ära, aga isa vajab igapäevast hooldust. See on küll raske, aga seni, kuni hakkama saan, olen valmis seda tegema. Mees ise hooldab mõistagi ka.

Lihtsalt inimlikus plaanis soovin teda aidata, mitte vanadekodusse panna.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks olen nii kiuslik, et ma vist meelega kutsuks selle mehe endale vähemalt maja ette järgi, miilustaks ja suudleks selle mehega täiesti avalikult, et las siis eks vahib aknast, kui tahab. Samuti on sul ka õigus seda meest endale külla kutsuda, kui tahad. Võite seal üksteist käperdada või seksida nii et ta kuuleb. Paneb tal ehk suu kinni.

Et asi lõppeks nii, nagu ühe tuntud muusiku, keda enam ei ole, peres?

Aimasin, et seda hakatakse näiteks tooma. Siis oleks ka otsene tõestus, kui segane TA mees on.

See ei ole ju mingi testimise koht – vaatame, kui segane TA mees on. Kui kaugele ta läheb ja kas julgeb kallale tulla ja märatsema hakata. Kellele seda vaja on?

Ei saa küll aru, et nimme provotseerimine – mida teise mehe ühisesse majja toomine kahtlemata on, oleks mingi hea lahendus. Ju pettur-vennike lakub niigi haavu, kui teab, et naine teise mehega parasjagu kuskil mujal öid veedab.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis te sellle äia kallalvõtate. Eelpool oli kirjas, et äi on olnud toeks jne. Las hooldab siis. Ei usu, et äi 20a elab kahjuks. Las teeb elu heaks.

Just, selles tegelikult polegi küsimus, vaid et teemaalgataja poeb äia hooldamise vabanduse taha, nagu see oleks põhjus tekkinud olukorrale.
Ei ole, olukord ei ole paratamatu. Vabalt oleks võinud ammu vara ära jagada ja ametlikult lahku kolida – mees ei pea seal majas ju elama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA sõnul on tal piisavalt kinnisvara, raha, investeeringuid. Miks siis mitte hooldaja palgata äiale ja ise ära kolida? Külastada ja võimalisel aidata äia saaks ju ka siis edasi.

Ära kolitakse siis, kui selleks on aeg. Tavaliselt mõistusega inimene enne mõtleb ka natuke, teeb plaane, et kuidas edasi…

Mitte ei jookse esimese hooga teadmata suunas, nagu siin lahkesti soovitatakse.

See on muidugi kahtlane, et lahutamisest ja mehepoolsest petmisest on juba aega möödas, aga naisel ikka veel süda valutab, ta vist tahaks ka endist abikaasat…. Mingil moel, kui see ei kuulutaks, et petmine on normaalne, kõik teevad seda, andes nii signaali, et tal pole kavatsustki endise abikaasa pärast stoppida ja müüb naisele ideed, et tõmba ka ringi kui tahad, diil on selline.

Kui naisele pakkumine ei sobi, siis ei sobi.

Enne võtan ka uue riskides, et kõik ongi sellised, aga vähemalt jääb lootus, et läheb paremini.

Samas kes meist ei tahaks jätkata valitud ja üles ehitatud elu. Kui see võimalik oleks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parem eksmehega koos veel elada ja nuputada, kuidas talle oma seisukohti selgeks teha? Nojah, ka variant.

Ei, seda pole ka vaja teha, aga mingi äi ei puutu siin küll asjasse. Siin ei pea olema mingit valikut, et kas üks või teine.

vabalt võib see äia endine kodu olla, mis lahkesti perele (lastele) kingitud. No ja leidubki inimesi, kes heatahtlikkusele praegu samaga  vastavad…  Või on nendeks misiganes muud teened või abi – isa aitas lapsi kui oli selleks aeg, lapsed aitavad praegu (vbl kohtleb poja kaasat ka oma lapsena, võttis lahkelt perre, see juhtub  paljudes peredes)

Pk kägu ei saa sellest aru…

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parem eksmehega koos veel elada ja nuputada, kuidas talle oma seisukohti selgeks teha? Nojah, ka variant.

Ei, seda pole ka vaja teha, aga mingi äi ei puutu siin küll asjasse. Siin ei pea olema mingit valikut, et kas üks või teine.

vabalt võib see äia endine kodu olla, mis lahkesti perele (lastele) kingitud. No ja leidubki inimesi, kes heatahtlikkusele praegu samaga vastavad… Või on nendeks misiganes muud teened või abi – isa aitas lapsi kui oli selleks aeg, lapsed aitavad praegu (vbl kohtleb poja kaasat ka oma lapsena, võttis lahkelt perre, see juhtub paljudes peredes)

Pk kägu ei saa sellest aru…

Kaua peab siis tänuvõlglane olema? Hooldad surmani vanurit, elad sellepärast eksiga koos ja jätad oma elu tagaplaanile? No tõesti, mõni on ikka nii julm elu “ohver”, et kohe on.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ning kuna sa käid spaas, siis ilmselgelt oled heas vormis veel. Ilmselgelt ei soovi mees sinust lahku kolida.

Mis loogika see on? Kui mina käin spaas, siis üle poole seal pole mingis vormis. Kas spaas võivad ainult vormis inimesed käia?

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Klassika…

Mees arvab, et kuna tema on mees, temal vajadused, kogu aeg seisab, eesnäärmevähi ära hoidmiseks jms. siis võib pista kuhu iganes tahab… see teguviis teeb teda veel mehelikumaks kui ta juba on…

Naine aga, noh, tema “kõlbelisel käitumisel” püsib kogu perekonna au.

Eksmees on Sul manipulaator ja misogüün. Tema arvates kehtivad meestele ja naistele erinevad standardid.

Pöördu naiste tugikeskuse poole kui Sa vajad enda eneseusu turgutamist.

Sul ei ole eksmehe ega tema isa suhtes mitte mingeid kohustusi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen alati natuke nukker, kui küsitakse probleemile lahendust, kuid siis hakatakse lahendusepakkujaid tümitama, et mulle see ei sobi, too ei sobi ja üleüldse ei saa te midagi aru.

Praegu on antud ju väga mõistlikku nõu, milleks ongi sisuliselt vaid üks variant: minema kolida. Eriti kui rahas pole küsimus.

Ei saa ju täiskasvanud inimene tõsimeeli oodata, et talle hakataks ette dikteerima, mida täpselt mehele öelda, et tol suu kinni panna. Polegi olemas sellist lauset, sest perevägivald ei toimi nii. Jah, just! Sa lased isegi pärast lahutust endaga vabatahtlikult vägivallatseda ja manipuleerida. Palun vabandust tõesti, et me keegi ei saa aru, miks sa teed nii.

Ehk siis, kui minema kolimine ei sobi, on ainus lahendus edasi kannatada. Öelda võid ka muidugi mida iganes, aga abi sellest pole, sest paraku sõnad ei loe. Loeb usutavus, kehakeel, selgroog, ja kuna sul neid ei ole, siis neti teel seda ei õpeta ka. Palun vabandust otsekohesuse pärast.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled juba lahutatud naine, õigus? Sellel taustal ei saa ma aru, miks salatsed ja varjad, et sul on uus suhe? Mis häbiasi see küll on, kui oled juba ilusti ametlikult lahutatud? Kogu see paljuräägitud truudus kehtib ju ainult suhtes olevatele paaridele! Mees pettis sind suhte ajal, seega tema murdis truudust. Sina ei ole teda suhte ajal petnud, seega sina oled puhas. Pärast lahutust on mõlemad täiesti vabad leidma endale uus kaasa. Mingid eksid ei pea siin üldse suud lahtigi tegema.

See ühise katuse all oma ammulahutatud eksiga elamine tundub päris hirmus, ise ei kujutaks küll ettegi. Põhimõtteliselt võid sa ju oma uue mehe oma koju külla või selle järel isegi elama kutsuda. Täitsa põnev siis, mismoodi kaks meest – üks praegune, teine eks – koos ühes majas omavahel hakkama saavad 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas see soovitus on siit juba läbi käinud, aga mina soovitaks paariteraapiat. Paariteraapia pole mõeldud üksnes selleks, et paar kokku jääks, vaid ka selleks, et saaks rahuliku südamega lahku minna.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina koliks minema ja võtaks äia kaasa, kui tema hooldamine nii tähtis on.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina koliks minema ja võtaks äia kaasa, kui tema hooldamine nii tähtis on.

Sa vist ei ole kunagi voodihaiget näinudki lähedalt kui ainult teki all, juuksed kammitud?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina koliks minema ja võtaks äia kaasa, kui tema hooldamine nii tähtis on.

Sa vist ei ole kunagi voodihaiget näinudki lähedalt kui ainult teki all, juuksed kammitud?

TA ei ole kordagi maininud, kui raskelt hooldatav ta äi on.

Olen küll näinud. Mu oma vanaema oli dementne voodihaige.

Kui mul oleks lisaks hooldatavale veel eksmees kes käitib nagu väikelaps, oleks ma ammu sealt majast ära kolinud. Järelikult äi siis nii raskes seisus veel ei ole, et jaksab kahega jännata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA ei ole kordagi maininud, kui raskelt hooldatav ta äi on.

Olen küll näinud. Mu oma vanaema oli dementne voodihaige.

Kui mul oleks lisaks hooldatavale veel eksmees kes käitib nagu väikelaps, oleks ma ammu sealt majast ära kolinud. Järelikult äi siis nii raskes seisus veel ei ole, et jaksab kahega jännata.

Või ei ole tunded mehe kadunud, nagu eelpool ütlesin ja äi on siiski haige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas see soovitus on siit juba läbi käinud, aga mina soovitaks paariteraapiat. Paariteraapia pole mõeldud üksnes selleks, et paar kokku jääks, vaid ka selleks, et saaks rahuliku südamega lahku minna.

Aga nad juba ongi lahku läinud!

Ei maksa sellest paariteraapiast kuigi palju oodata. Põhimõtteliselt hakkate siis lihtsalt ühe tädikese ees oma musta pesu pesema. Ärritute, üks ütleb teisele halvasti, teine läheb seetõttu endast välja, lõpuks lihtsalt karjute ja sõimate seal teineteist. Jaa, terapeut peaks nüüd oskama seda olukorda kuidagi hallata, oskama teha mingit “imet”, et teid uuesti maha rahustada – aga tegelikkuses enamik seda ei oska, vaid lihtsalt vahib ehmunud näoga seal kõrval. Lõpuks tulete paariteraapiast ära veelgi vihasemana kui sinna läksite, uued haavad vaid lisandunud. Järeleproovitud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas see soovitus on siit juba läbi käinud, aga mina soovitaks paariteraapiat. Paariteraapia pole mõeldud üksnes selleks, et paar kokku jääks, vaid ka selleks, et saaks rahuliku südamega lahku minna.

Aga nad juba ongi lahku läinud!

Ei maksa sellest paariteraapiast kuigi palju oodata. Põhimõtteliselt hakkate siis lihtsalt ühe tädikese ees oma musta pesu pesema. Ärritute, üks ütleb teisele halvasti, teine läheb seetõttu endast välja, lõpuks lihtsalt karjute ja sõimate seal teineteist. Jaa, terapeut peaks nüüd oskama seda olukorda kuidagi hallata, oskama teha mingit “imet”, et teid uuesti maha rahustada – aga tegelikkuses enamik seda ei oska, vaid lihtsalt vahib ehmunud näoga seal kõrval. Lõpuks tulete paariteraapiast ära veelgi vihasemana kui sinna läksite, uued haavad vaid lisandunud. Järeleproovitud.

Võrrandis ei tohi olla uusi silmarõõme mitte kummalgi, muidu pole inimene objektiivne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma ei tea, eks teemalgataja peab kommenteerima, aga arvestades, et ta räägib nende lastest ja lastelastest, võiks nende abiellumise aeg jääda nii 30 aasta kaugusesse aega. Ja tol ajal pigem ei tehtud varalahususe lepingut. Minu abiellumisest on 28 aastat möödas ja mina abielludes isegi ei teadnud, et mingi varalahusus võimalik on. Seega loogiliselt võttes on see maja pigem nende ühisvara ning päriselt lahku kolimiseks peaksid nad hoopiski maja müüma ja kumbki eraldi kinnisvara ostma.

Ühisvara on siis kui nad selle abielu ajal ostsid, kui see on mehe vanemate maja ja mehe isa veel elab, siis on see kas isa maja või siis kinkelepinguga pojale kingitud.

Mina elan mehe vanaisa ehitatud majas, mehe vanemad kinkisid selle enne meie abiellumist mehele, seega see on tema lahusvara. Maa millel maja seisab tagastati meie abielu ajal ja maa on meie ühisvara. Kui meie peaks lahutama (loodetavasti mitte, abieluaastaid on juba 30+ ja kõik nurgad tunduvad olevat maha lihvitud), siis maa läheks jagamisele ja maja mitte, kuidas see täpselt toimuks pole kindel. Mul on ka isiklik kinnisvara, mille sain abielus olles kinkelepinguga ja see on minu lahusvara.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 91 kuni 118 (kokku 118 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas petmisel ja petmisel on vahe?