Esileht Beebi ja mitmikud Kas piim võib lahja olla..?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kas piim võib lahja olla..?

Postitas:

Tavaliselt ei teata ju, kui palju laps rinnast imedes korraga sööb.. Mina aga pumpan lapsele piima välja ja sööb pudelist(palun mitte hakata kommenteerima, et miks rinnast ei anna):).
Poja 2 nädalat ja 5 päeva vana ja sööb ikka päris tihedalt. Kui annan talle u. 125-130ml, siis sööb selle ära, kuigi selleks kulub kaua aega – tavaliselt 30- 40 min..mõnuleb samamoodi nagu rinnal olles, et vahest laseb lahti ja siis tahab uuesti..ja siis kui lõpuks see söömine otsa saab, siis läheb max 30 minni mööda, kui hakkab nutma, ei aita süles olemine jne.. Annan u 60-80ml juurde ja rahu majas. Ja nii on juba mitu päeva kestnud. Öösel sööb ka 3 korda. Olen arvestanud,et ööpäevas tuleb isegi 1000ml, seda ju on palju?
Söögivahed on max 1,5-2 tundi, aga kogused on ju suht suured
Enam ei jõua nii..vahest mõtlen, et ehk on mu piim lahja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi võib olla selles, et pumbates saad vaid lahja eelpiima kätte, imedes saab laps aga ka rasvasema osa- lihtsalt ükski pump ei saa olla nii tõhus kui laps.
Muidugi on enamusel 3 nädala paiku ka selline piima juurde tekitamise periood, kus nad söövadki tihemini. Samuti hakkavad paljudel selles vanuses gaasid liiga tegema ja seetõttu on rahutumad, asi ei pruugigi näljas olla. 1000 ml ööpäevas on 3-nädalase kohta päris suur kogus tõesti.
Oled sa muidu mõne imetamisnõustajaga suhelnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andsin ka lapsele piima peamiselt väljapumbatud kujul.

1000ml ööpäevas on palju. Ikka kohe väga palju.

See, et ta sööb sul öösel 3x, kui tihti siis tegelikult? Näiteks 2,5h tagant süüa on normaalne. Palun kirjuta ühe ööpäeva KÕIK söögikorrad, et oleks näha, kui tihti ta sul sööb.

Kui kaua sa piima välja pumpad ja palju korraga tuleb? Palun kirjuta kindlasti, kas arvestasid ühest rinnast pumpamise aega või mõlemast. Mitu korda ööpäevas piima välja pumpad?

Palju laps kaalus sündides ja palju on kaal hetkel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pumpan ka välja ja minu laps pole kordagi veel söönud üle 750 ml. esimesed 2 nädalat ei mahtunud talle isegi mitte 600 sisse. Kirjuta igaksjuhuks ülesse palju ja mis kell. Ma olen söömispäevikut täitnud alates esimesest kodu päevast. Siis hea jälgida kui palju ta sõi ja mis intervallidega,
Palju ta sul juurde võtnud on kahe nädalaga?
(muide pean ka mainima vanarahva tarkuse ära: Lapse ei söö mitte KUNAGI! liiga palju rinnapiima)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kas piim võib lahja olla..?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.