Esileht Pereelu ja suhted Kas pingutan üle?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Teema: Kas pingutan üle?

Postitas:
Kägu

Kuna mulle pole kunagi meeldinud,et mees suitsetab ja olen talle pidevalt öelnud,et jäta maha.On ka proovinud aga endiselt jälle alla andnud. Nüüd proovis e- sigareti, mille sees kapsel ja nö pulka peab siis laadima. Ta oli vâga rahul sellega ja mina ka olin ōnnelik,ei olnud suitsuhaisu jne.ma tõsiselt uskusin,et nüüd jääbki nii.
Vahepeal veel ikka küsisin ka,et kas ikka tõmbab seda pulka,ûtles ,et jaa.

täna siis läksin nö ootamatult ōue ja mida ma tunnen,jälle suitsuhais. Küsisin kas tema tegi suitsu, sai ala vihaseks ,et ma julgesin teda kahtlustada selles ja siis katsusin ta jope taskuid ja voilaa peaaegu tyhi pakk oli minu käte vahel! Selle peale oli vait ja viskasin selle paki maha ja kōndisin minema.

ma olen lihtsalt nii pettunud! Kes teab kua ta mind tüssanud on sellega. See lihtsalt ei ole normaalne ,niimodi valetada. Peale seda pole temaga sõnakestki vahetanud ja ei suvatse ka.

tahaks ,et ta saaks oma veast aru ja prooviks ikkagi e- sigaretiga jätkata. Aga kujutan ,ette et tema pöörab selle niimodi,et mina jälle olen paha ja kujutan asju ette jne.

ja see pole mitte esimene kord kui üldse mingite asjate peale nö valetab.mul kopp ees sellest jamast tosiselt.

ma ei pidanud pea 2 kuud suitsu pärast vinguma ega midagi aga nüüd tema jlle suutis koik tuksi keerata ja inimene ei saa aru,et tema on selles süüdi

 

+8
-31
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovisin ka e-sigareti abil maha jätta, ei tulnud välja. See pole see. Valetamine on muidugi paha, aga suitsetamist maha jätta pole sugugi nii lihtne.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh jälle üks naine, kes on võtnud pmst esimese ettejuhtuva mehe ja arvab, et hea mõte on hakata meest muutma vastavalt enda soovidele. Kui sulle ei meeldi suitsetav mees, miks sa üldse alustasid suhet suitsetava mehega?!?

+35
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

viskasin selle paki maha

Ei tohi prahti maha visata, häbi!

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naiselikust küljest ma saan neid emotsioonidest aru, inimlikkust küljest – ei! Mees pole sinu omand ja ebaõiglane on talt midagi sellist nõuda ja selle peale solvuda. Kahjuks siin kehtib see, et kui ei sobi on sinu otsus, kas tahad koos olla või ei – teine ei pea selle jaoks muutma, jätma maha suitsetamist kui see talle meeldib vmt. Selline solvumine on lapsik, jah – valetamine on vale, aga mis teha kui naine nurka surub ja valetamine on kõige draamavabam viis.

 

Naljakas on see, et tihti me naised, kujutame ette, et mees peaks muutuma meie meele järgi – ei jooks end purju, ei suitsetaks vmt. AGA jumala eest on see meie asi ja meie tervis kui mees peaks ütlema, et jäta veini joomine maha, ära vahi neid lolle seebikaid või mida iganes.

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ettejuhtuvat ei võtnud.juba üle 10 a koos olnud.

alguses noorena mind see häirinud aga nüüd küll.

+2
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ettejuhtuvat ei võtnud.juba üle 10 a koos olnud.

alguses noorena mind see häirinud aga nüüd küll.

Selle informatsiooni valguses pingutad üle. Riläks, naine, pane kah sigaret suhu.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa enne aru ei saanud, et ta jälle sigarette suitsetab, siis järelikult suutis ta seda teha nii, et see sind ei häirinud. Kui ta tuleb sulle niipalju vastu, et ta sinu juuresolekul koni hambusse ei võta ja pingutab selle nimel, et teeb suitsu värskes õhus ja pärast närib nätsu, et lõhna poleks, siis on ta ju sinu heaolu nimel väga palju ära teinud. Maha jätmine või edasi suitsetamine on siiski tema otsus, täiskasvanud inimene siiski. Kuivõrd ta suitsetas juba teie suhte algusest saadik ja varemgi, on tal igati õigus eeldada, et sa seda tegevust siiski kuigivõrd aktsepteerid.

Suhete silumiseks vabanda nüüd ilusti ülereageerimise pärast ning selgita, et sa oled eelkõige pahane tema valede ja varjamise peale. Suitsetamise mõjust tervisele võid ju ka paar sõna poetada.

+20
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas nii lolle naisi on olemas? Kuidas saab olla, et midagi häirib nii tugevalt ja ikkagi lähed paari?
Umbes sama loogika, mis paksuga suhte loomine ja ootamine, tänitamine et ta saledaks saaks, sest saledana on nii ilusad näojooned ju.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna mulle pole kunagi meeldinud,et mees suitsetab ja olen talle pidevalt öelnud,et jäta maha.On ka proovinud aga endiselt jälle alla andnud. Nüüd proovis e- sigareti, mille sees kapsel ja nö pulka peab siis laadima. Ta oli vâga rahul sellega ja mina ka olin ōnnelik,ei olnud suitsuhaisu jne.ma tõsiselt uskusin,et nüüd jääbki nii.

Vahepeal veel ikka küsisin ka,et kas ikka tõmbab seda pulka,ûtles ,et jaa.

täna siis läksin nö ootamatult ōue ja mida ma tunnen,jälle suitsuhais. Küsisin kas tema tegi suitsu, sai ala vihaseks ,et ma julgesin teda kahtlustada selles ja siis katsusin ta jope taskuid ja voilaa peaaegu tyhi pakk oli minu käte vahel! Selle peale oli vait ja viskasin selle paki maha ja kōndisin minema.

ma olen lihtsalt nii pettunud! Kes teab kua ta mind tüssanud on sellega. See lihtsalt ei ole normaalne ,niimodi valetada. Peale seda pole temaga sõnakestki vahetanud ja ei suvatse ka.

tahaks ,et ta saaks oma veast aru ja prooviks ikkagi e- sigaretiga jätkata. Aga kujutan ,ette et tema pöörab selle niimodi,et mina jälle olen paha ja kujutan asju ette jne.

ja see pole mitte esimene kord kui üldse mingite asjate peale nö valetab.mul kopp ees sellest jamast tosiselt.

ma ei pidanud pea 2 kuud suitsu pärast vinguma ega midagi aga nüüd tema jlle suutis koik tuksi keerata ja inimene ei saa aru,et tema on selles süüdi

Kuigi see on väljamõeldud lugu ja mehe kirjutatud, vastan ikkagi.  Kuna sul on lahendamata emaga probleemid, kujutad inimsuhteid ka kui lapsepõlve jätku. Kõigepealt võtab naine mehe, keda peab kasvatama nagu last. Milline täiskasvanud inimene hakkab elama sobimatu inimesega või võtab eesmärgiks teine ringi kasvatada? Ikka see, kes ei suuda partnerluses olla, vaid vajab veel ema-laps suhet.  Mees kui last käsitlev naine jääb alati õnnetuks, sama on mehega, kes vajab veel ema. Nii et lahenda oma suhted emaga ära, siis ei pea siin foorumis vinguvatest naistest kirjutama.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline täiskasvanud inimene hakkab elama sobimatu inimesega või võtab eesmärgiks teine ringi kasvatada?

No väga noorena ei olnud selline asi ilmselt oluline. Või ei osatud seda oluliseks pidada. Mina hakkasin oma mehega ka kokku siis, kui olime alles lapsed – 14-aastased. Me põhimõtteliselt kasvasime ja arenesime koos täiskasvanuteks. Mõistagi on verinoorelt kooselu alustanutel paar aastakümmet hiljem hoopis teine vaade elule.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kõik hetero-kooselud on nii imelikud?

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna mulle pole kunagi meeldinud,et mees suitsetab ja olen talle pidevalt öelnud,et jäta maha.On ka proovinud aga endiselt jälle alla andnud. Nüüd proovis e- sigareti, mille sees kapsel ja nö pulka peab siis laadima. Ta oli vâga rahul sellega ja mina ka olin ōnnelik,ei olnud suitsuhaisu jne.ma tõsiselt uskusin,et nüüd jääbki nii.

Vahepeal veel ikka küsisin ka,et kas ikka tõmbab seda pulka,ûtles ,et jaa.

täna siis läksin nö ootamatult ōue ja mida ma tunnen,jälle suitsuhais. Küsisin kas tema tegi suitsu, sai ala vihaseks ,et ma julgesin teda kahtlustada selles ja siis katsusin ta jope taskuid ja voilaa peaaegu tyhi pakk oli minu käte vahel! Selle peale oli vait ja viskasin selle paki maha ja kōndisin minema.

ma olen lihtsalt nii pettunud! Kes teab kua ta mind tüssanud on sellega. See lihtsalt ei ole normaalne ,niimodi valetada. Peale seda pole temaga sõnakestki vahetanud ja ei suvatse ka.

tahaks ,et ta saaks oma veast aru ja prooviks ikkagi e- sigaretiga jätkata. Aga kujutan ,ette et tema pöörab selle niimodi,et mina jälle olen paha ja kujutan asju ette jne.

ja see pole mitte esimene kord kui üldse mingite asjate peale nö valetab.mul kopp ees sellest jamast tosiselt.

ma ei pidanud pea 2 kuud suitsu pärast vinguma ega midagi aga nüüd tema jlle suutis koik tuksi keerata ja inimene ei saa aru,et tema on selles süüdi

Minu meelest oled sa valus neurootik, ise sellisega elada ei tahaks.

Nagu tegelikult täiskasvanud inimesena kangutad ja tänitad teise täiskasvanud inimese kallal, et ta muutuks selliseks nagu sina tahad?! Loobid teise inimese asju maha, bravuuritsed jne.

Jäle inimtüüp.

Sinu otsustada on see, kas elad selle inimesega või mitte, aga mitte see, milline ta on.

Pane ennast olukorda, kus su mees hakkas sulle samasuguseid lapsikuid draamasid tegema teemal, et talle meeldiks, et sa suitsetad:) Hakkaksid suitsetama? Ei hakkaks ju!

Lase teisel täiskasvanul samamoodi oma otsuseid teha. Ja nagu öeldud, sinu otsus on vaid, kas elad või ei ela temaga.

Olgu see siis suitsetamine, kehakaal, lastega tegelemise aktiivsus või mis iganes.

Neurootilised korralekutsujad on kõige jälgimad elukaaslased, päriselt. Ma oleks juba esimesel korral käratanud, et olen juba ammu 18 eluaastat täis ja sa pole mu ema!

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei oska hinnata, kas teemaalgataja pingutab üle või mitte. Kirjelduse järgi vist pingutab jah. Aga erinevalt eelkõnelejast arvan mina, et kooselus on siiski nii, et kui midagi ei meeldi, siis tuleb see ka välja öelda. Mitte näägutades ja draamat tehes, aga mõistlikult teemaks võttes. Ei pea õigeks, et mingil teemal, mis sind kõvasti häirib, tuleks silm kinni pigistada ja mööda vaadata, sest muidu on see ju teise kallal tänitamine. Võib-olla on tegemist mingi väikese ja lihtsalt parandatava/muudetatava asjaga. Piisab vaid rääkimisest ja teisel poolel ei ole mingit raskust seda muuta.

Samuti need, kes siin heidavad ette, et kui valisid sellise veaga mehe endale, siis pidi ju sobima. Nõus, mõned vead on tõesti sellised, mida on keeruline muuta ja mille pärast tõepoolest ei tasugi suhet alustada. Mõnikord aga juhtub nii, et inimesel tekib see nn viga alles kooselu jooksul. Näiteks, abiellud normaalse inimesega, kellel aga tekib aastate jooksul alkosõltuvus.

Minu hea tuttava mees oli igati tip-top inimene suhte alguses, aga tänaseks on paadunud arvutimängusõltlane. 80ndate keskel, mil nende suhe alguse sai, polnud arvuteid olemaski. Seega, ei saanud naine mitte kuidagi teada, et tema mehel istub sisemuses selline mängukurat, mis keerab kogu pere elu pea peale.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei oleks iial ennast nii alandanud, et oleksin meest hakanud läbi otsima.  Ausalt – nagu lasteaed – täiskasvnaud naine käitub nii nagu su mees oleks suitsetav pubekas (ka oma laste  taksutes ma ei sori).

Ja nüüd selline draama, et mees ei teegi seda mida naine tahab?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi see on väljamõeldud lugu ja mehe kirjutatud, vastan ikkagi.

Noo, mis allikast siin kägude kohta nii täpset informatsiooni saadakse? Või on tegemist selgeltnägemisvõimega?

See selleks. Mu arust on küll põhjust teemaalgataja kirjeldatud olukorda tõe pähe võtta. Ja pole mõtet tagantjärgi targutada, et miks võtsid endale siis sellise mehe. Ta ju kirjutas, et abielludes suitsetamine teda ei häirinud, häirima hakkas aja jooksul.

Niisiis, kulla teemaalgataja: sa kirjutad, et ei pidanud “pea 2 kuud suitsu pärast vinguma ega midagi aga nüüd tema jälle suutis kõik tuksi keerata ja inimene ei saa aru, et tema on selles süüdi”. Esiteks, vingumine on kõige valem asi üldse, mida paarisuhtes teha ja eriti veel sõltlase puhul. Nikotiinisõltuvus on üks kõige rängemaid sõltuvusi üldse, sõltub ka inimesest, aga vähe on neid, kellel on kerge sellest vabaneda. Vabanemise eelduseks on esiteks, et inimene tõesti ise tahab seda, ja teiseks toetavad kaaslased. Kusjuures vingumine on toetamise vastand. Ja toetaja ajendiks peaks olema mure kaaslase tervise pärast, mitte see, et suitsuhais käib endale närvidele. Jah, sõltlane valetabki, et vingumisest pääseda. E-sigaret ei päästa sõltuvusest küll kuidagi, ja ilmselt ei rahulda ka päriselt vana suitsetaja vajadusi, nii et su mehe käitumises pole midagi imelikku. Selles mõttes ei ole “tema ise selles süüdi”, vaid “süüdi” on tema sõltuvuskäitumine.

Muide, lapsevanemad teevad tihti täpselt samu vigu, kui nende lapsed suitsetama hakkavad: vinguvad, otsivad läbi, häbistavad jne. Ilmselt mees tunneb tõesti ka, nagu naine kohtleks teda lapsena, mitte nagu võrdväärse partnerina.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsevabemad teevad samamoodi. Aga lapsevanem ei tohi vihastada lapse peale. Vaid selgitama ja mõjutama rahulikult. Ja siis see-miks sulle peab valetama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suitsetamine on vastik, ma ei looks iialgi suhet suitsetava mehega, sest ma ei suudaks temaga suudelda. Sinnapaika see jääkski.

Aga teemaalgatajat see ei häirinud, läks suhtesse ja juba kümme aastat koos oldud. Järsku hakkas häirima. Kujutame nüüd ette, et teemaalgataja oli 10 aastat tagasi selline 75-kilone priske mamsel. Mees sellest numbrit ei teinud, teemaalgataja meeldis talle koos oma ülekilodega. Hakkasid koos elama ja 10 aastat elasid. Nüüd järsku hakkas mees rääkima, sa peaks ikka saledam olema, võta 10, aga veel parem, 15 kg maha! Kuidas tunduks, ah?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui just toas ei suitsetanud, pole suitsetamine veel kõige hullem asi. Kui juba läksid suhtesse suitsetajaga, ega eo saa oodata loobumist. See taskute läbi vaatamine ja paki mahaviskamine, ära kõndimine on küll päris dramaatiline.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina ei saa maailma muuta, ainus, mida sa muuta saad, on enda suhtumine, reaktsioonid, hinnangud, harjumused jne. Sina ise oled ainus muudetav asi.

<span style=”font-size: 12pt; line-height: 107%; font-family: ‘Times New Roman’, serif;”>Mul ka muidugi kripeldab, et äkki on see väljamõeldud lugu, aga Einstein ütles: </span><span style=”font-size: 12.0pt; line-height: 107%; font-family: ‘Times New Roman’,serif; mso-fareast-font-family: Calibri; mso-fareast-theme-font: minor-latin; color: #212529; mso-ansi-language: ET; mso-fareast-language: EN-US; mso-bidi-language: AR-SA;”><span>”Lõpmatud on vaid maailmaruum ja inimlik rumalus, seejuures on mul kahtlused esimese lõpmatuse suhtes.” Täpset Einsteini tsitaati otsides sattusin ka Terry Pratchetti tsitaadi peale: </span><span>”Kõikidest universumi jõududest on kõige raskem võita harjumust.”</span></span>

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina ei saa maailma muuta, ainus, mida sa muuta saad, on enda suhtumine, reaktsioonid, hinnangud, harjumused jne. Sina ise oled ainus muudetav asi.

Mul ka muidugi kripeldab, et äkki on see väljamõeldud lugu, aga Einstein ütles: ”Lõpmatud on vaid maailmaruum ja inimlik rumalus, seejuures on mul kahtlused esimese lõpmatuse suhtes.” Täpset Einsteini tsitaati otsides sattusin ka Terry Pratchetti tsitaadi peale: ”Kõikidest universumi jõududest on kõige raskem võita harjumust.”

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina ei saa maailma muuta, ainus, mida sa muuta saad, on enda suhtumine, reaktsioonid, hinnangud, harjumused jne. Sina ise oled ainus muudetav asi.

Mul ka muidugi kripeldab, et äkki on see väljamõeldud lugu, aga Einstein ütles: ”Lõpmatud on vaid maailmaruum ja inimlik rumalus, seejuures on mul kahtlused esimese lõpmatuse suhtes.” Täpset Einsteini tsitaati otsides sattusin ka Terry Pratchetti tsitaadi peale: ”Kõikidest universumi jõududest on kõige raskem võita harjumust.”

Ma ei usu, et väljamõeldud lugu. Keegi ei viitsiks mõelda välja lugu sellest, kuidas mees tegi suitsu kuigi lubas, et ei tee. Kui midagi välja mõeldaks, siis ikka keerulisemat asja ja seda kirjeldataks ka siis detailsemalt, et end usutavaks teha. See siin on üsna lihtne uskusin-sain teada-vihastasin lugu ja seega ka usun, et pole väljamõeldis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina ei saa maailma muuta, ainus, mida sa muuta saad, on enda suhtumine, reaktsioonid, hinnangud, harjumused jne. Sina ise oled ainus muudetav asi.

Mul ka muidugi kripeldab, et äkki on see väljamõeldud lugu, aga Einstein ütles: ”Lõpmatud on vaid maailmaruum ja inimlik rumalus, seejuures on mul kahtlused esimese lõpmatuse suhtes.” Täpset Einsteini tsitaati otsides sattusin ka Terry Pratchetti tsitaadi peale: ”Kõikidest universumi jõududest on kõige raskem võita harjumust.”

Ja miks või kuidas peaks siis TA end muutma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui juba lapsepõlvest saadiks koos oldud ja nüüd hakkavad inimese juures mingid asjad segama, siis ehk olete lihtsalt lahku kasvanud? Siin varem mainitud, et olite kokku saades 14, siis nüüd 24-aastasena võibki suhe olla ammendunud ning aeg oma teed minna. Puhtalt suitsetamise pärast lahku minna võib küll tobe tunduda, aga kui juba see tülisid tekitab, siis ma arvaks, et ikka on mingid suuremad probleemid ka taustal. Ei tasu oodata kuni kolmandad osapooled mängu tulevad, et lahku minna.

Minu abikaasa joob õlut ja mulle see ka alati ei meeldi  (peamiselt küll selle pärast, et ma ise ei saa juua), kuid ma ei hakka tema kallal selle pärast näägutama ega tänitama. Oma vanemate pealt näen selgelt kuidas igasugune näägutamine ja keelamine viib vaid varjamiseni ning see omakorda uute tülideni.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sulle pole kunagi suitsetav mees meeldinud, siis ei looda kunagi suhet suitsetava mehega! Aga noh, hilja iriseda vist, tädil on mehest inimese kasvatamise raske töö käsil.

Kuna tal puudub motivatsioon suitsetamist maha jätta peale naise vingu, siis on mahajätmine just raske. Äkki mingi kompromiss, et tõmbab oma päris suitsu tööl vms, et sinu läheduses kasutab e-sigaretti? (Ma ei tea, kumb on odavam, äkki isegi see annaks tõuke?)

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ettejuhtuvat ei võtnud.juba üle 10 a koos olnud. alguses noorena mind see häirinud aga nüüd küll.

Eriti imelik. Ise võtad suitsetava mehe, siis sobib kõik ja siis lambist ütled, et noh, mind nüüd häirib, jäta maha. Sama hea, kui mees võtab priskema naise, kõik sobib ja siis mingi 10 aasta pärast ütleb, et ei, mulle ikka ei meeldi, olgu maha võetud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma põlgan suitsu ja enda läheduses (kinnises ruumis) suitsuhaisu nii palju, et pole kunagi suitsu proovinud. Ühtegi suitsetajat pole ma kunagi ahistanud, igaüks teeb oma tervisega, mida soovib.

Minu elukaaslane arvestas sellega väga, et ma suitsuhaisu ei talu (nimetan seda põlgust isegi  lapsepõlve”traumaks”, kui pidin vanemate suitsetamist taluma, siis tehti ju toas ja WCs ka). Suitsuhaisu pidin kooselus vähe taluma. Üks mu õnnepäevi oli see kui baarides lõpetati (siseruumides) suitsetamine ära (ja minu “ahistamine”).

Minu elukaaslane pakkus ühel reisil, et tagasi tulles enam ei osta ega tee. Nähes, kui siiralt õnnelikuks see mind tegi ja millisesse vaimustusse sattusin sai ta vist sellest ise ka veidi hoogu juurde ja jättiski maha. Kuigi ega ma toona ei uskunud, et ta päriselt suudab või tahab jätta.

Ega mina polnud muidugi ainuke motivaator, aga ma arvan, et üks mitmetest. Vingumiseks pole(-nud) mul ega pole ka sul õigust.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin ise ülikooli ajal suitsetaja, mitte eriti suur suitsumees, rohkem pidudel suitsetaja. Oi, kuidas mind vihastas, kui mõni kavaler otsustas hakata minule dikteerima, mida ma võin ja mida ma ei või teha – ütlesin kohe, suitsetamise jätan siis maha, kui ise tahan. Viimase suitsu tõmbasin peale diplomitöö kaitsmist ja sellest ajast (üle 30 aasta tagasi) ei ole suitsu teinud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suitsetajad haisevad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ettejuhtuvat ei võtnud.juba üle 10 a koos olnud.

alguses noorena mind see häirinud aga nüüd küll.

Sellisel juhul võib olla võimalik, et selle suitsuteema taha peidad mingit suuremat frustratsiooni või rahuolematust, mida ei julge endale tunnistada ja paned kogu auru mingi järsku tekkinud suitsuviha peale…

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas pingutan üle?