Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas poest saab suurt pappkasti?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kas poest saab suurt pappkasti?

Postitas:
Kägu

Oleks vaja pakisaatmiseks suurt pappkasti, aga Postimajast osta ei raatsi. Kas mõnest kauplusest on võimalik kasutatud kasti saada? Neil ju kaupa tuuakse suurtes pappkastides. Kas keegi teab, kas kaupluste juures on mingi koht, kust selliseid karpe-kaste võtta võib? Asukoht on Tartu.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.pakendikeskus.ee/kastid/pappkastid

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kunagi oli meie kandis Säästumarket, sinna pandi küll välja lausa hunnikutes kaste. Ma enamasti nendega tassisingi kaupa autosse, polnud kilekotti vajagi. Ja kastid kulusid majapidamises ära.

Praegused Säästud on Rimid ja enam kaste ei saa.

Eelmisel suvel sain ma Maximast ühe kasti, võtsin jäätisekülmikust ühe tühja jäätisekasti, siis üks töötaja lubas. Nüüd eelmisel kuul oli ka kasti vaja, siis enam Maximas ei lubatud võtta, kuigi külmikus oli neid tühju päris hulgim.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleks vaja pakisaatmiseks suurt pappkasti, aga Postimajast osta ei raatsi. Kas mõnest kauplusest on võimalik kasutatud kasti saada? Neil ju kaupa tuuakse suurtes pappkastides. Kas keegi teab, kas kaupluste juures on mingi koht, kust selliseid karpe-kaste võtta võib? Asukoht on Tartu.

Tartu Kaubamaja estakaadilt saab.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen kolimiseks küsinud ja saanud. St kui ka pole kuskil sildiga “palun võtke”, siis küsides ikka saab, kui parajasti on (nad lõhuvad need lapikuks suht kohe).

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Praegused Säästud on Rimid ja enam kaste ei saa.

Eelmisel suvel sain ma Maximast ühe kasti

Saab, kui inimestega paar sõna suhelda oskad.
Lähed poe taha hoovi, pea alati on seal paar töötajat, kes suitsetavad või niisama lobisevad.
“Tere, kas ma tohiks ühe pappkasti võtta?” – on võlusõna.

Heameelega annavad. Neil on seal taga kastiupputus ja nad topivad neid spets kokkupressivasse papi konteinerisse.

+2
-1
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas poest saab suurt pappkasti?