Esileht Veebikonstaabel Kas politsei loeb Delfi jms kommentaare?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Kas politsei loeb Delfi jms kommentaare?

Postitas:
Kägu

Et kui on näiteks keegi tagaotsitav ja siis palutakse Delfi artiklis anda infot mingil numbril. Praegu loen seal raudteel last rünnanud tagaotsiva teksti juures, et keegi justkui teab selle tagaotsitava asukohta ja üks teine ema seal kirjutas kuidas sarnaste tundemärkidega meesterahvas pildistas tema väikest last raudteejaamas mingi aeg varem – küsingi, et kas ka politsei on nüüd teadlik neist kommentaaridest?

Mõtlen seda uudist: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/politsei-otsib-raudteel-tudrukut-runnanud-meest.d?id=64591330

Ja neid kommentaare:

ei tea
25.06.2012 21:36Sarnaneb väga ühele mehele, keda kunagi märtsis või aprillis Laagri raudteejaama juures nägime, kui ta mu 4 aastasest lapsest pilti tegi ja kui küsisin, et millega tegeleb, siis väitis, et koristas jaama ja peab tulemust pildistama, et näidata, et töö korralikult tehtud. Kehv tunne jäi tükiks ajaks sisse, kuid mis sa ikka ära teed. Neid koristustöid ju teostavadki sageli karistatud isikud. Ehk tasuks politseil üle vaadata, kes seal märtsis-aprillis koristustiimis olid, äkki on sama mees.

kodanik
28.06.2012 21:09tore et pääseskirjutas: POLITSEI võiks ka ise tööd teha 6 vastust
Otsida tasub seda meest aegviidu tallin elektrirongist. või siis oma kodust jäneda ja käravete vahel.. Mees on vaimupuudega.

0
0
Please wait...

Postitas:
Maarja

RE: Kas politsei loeb Delfi jms kommentaare?

Tere

Jah, neid kommentaare politsei loeb, eelkõige see menetleja, kes vastava juhtumiga tegeleb. Lihtsalt politsei ise ei kommenteeri seal midagi, vaid kontrollib võimalikke fakte ja võtab inimestega vajadusel otse ühendust. Tavaliselt tuleb meedias avaldatud päringule vihjeid palju ja menetleja peab tegelema nendega järgemööda. Vihjed ei tule ainult Delfisse vaid ka otse menetleja e-posti ja ka 110 numbrile. Infoühiskond on küll hea, kuid vahel on ka liigne informatsiooni tulv menetlust pidurdav.

Meeldivat õhtu jätku!

0
0
Please wait...

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Veebikonstaabel Kas politsei loeb Delfi jms kommentaare?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.