Esileht Veebikonstaabel Kas politseil on õigus/kohustus tulla mind kontrollima, kui…

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas politseil on õigus/kohustus tulla mind kontrollima, kui…

Postitas:
Kägu

Kas politseil on õigus/kohustus tulla mind kontrollima, kui ma seisan mitte töötava autoga parklas, ise ma ei märganud et patrull sinna sõitis, kuid mul varasemalt oli tüli meeshärraga ja mul jooksis peale mehe lööki verd, seda siis näopiirkonnas, selleks, et verd igalpool poleks haarasin taskurätiku ja hoidsin seda peal, parklas seisin seepärast, et lasin mehe juurest jalga, aga kas patrull on kohustatud reageerima, kui näevad, et olen autos ja veritsen?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: ????

Järgmises postituses nutad, et miks politsei sind ei aidanud, olid ju verine ja parklas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas politseil on õigus/kohustus tulla mind kontrollima, kui ma seisan mitte töötava autoga parklas, ise ma ei märganud et patrull sinna sõitis, kuid mul varasemalt oli tüli meeshärraga ja mul jooksis peale mehe lööki verd, seda siis näopiirkonnas, selleks, et verd igalpool poleks haarasin taskurätiku ja hoidsin seda peal, parklas seisin seepärast, et lasin mehe juurest jalga, aga kas patrull on kohustatud reageerima, kui näevad, et olen autos ja veritsen?[/tsitaat]

See kõik on ÜKS lause?

Please wait...
Postitas:
andero-

Nähes tänaval, autos või kus iganes vigastatud kodanikku peaks reageerima mitte ainult patrull vaid ka kaaskodanikud. Otseselt sellist käsku ei ole kuskile kirja pandud, et kontrollida tänaval vigastatud ja veritsevat naisterahvast, selle kontrollimist peetakse piisavalt loomulikuks osaks elust. Kontrollimise eesmärk enamasti selgitada välja vigastuste asjaolud ja vajadus kiirabi järele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

meeshärra??? misuke see naishärra on? ja mees, kes peksab naist, pole mingi härra.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Veebikonstaabel Kas politseil on õigus/kohustus tulla mind kontrollima, kui…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.