Esileht Koroonaviirus COVID-19 kas pooldate inimeste segregeerimist vastavalt nende vaktsineeritusele?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 174 )

Teema: kas pooldate inimeste segregeerimist vastavalt nende vaktsineeritusele?

Postitas:
Kägu

Produkti kasutamise alusel inimesele luba elu elamiseks anda on üsna düstoopiline juba.

Heh. Riideid kasutad? Kas ilma riieteta meil avalikku kohta pääseb? Ei pääse. Mis teed, istud alasti kodus ja jorised, et “idioodid nõuavad produkti kasutamist”? Vaevalt. Oled ära harjunud. Harjud ka vaktsineerimisega.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Produkti kasutamise alusel inimesele luba elu elamiseks anda on üsna düstoopiline juba.

Mis mõttes luba elamiseks. Kes sinult seda ära võttis? Kui tahad sisse logida internetipanka, siis pead kasutama arvutiprodukti, ilmselt ka id-kaardi- või telefonikrodukti. Vat ei saa muidu. Kui laps tahab õppida kirjutama, siis peab ta õppima kasutama pliiatsiprodukti ja kui sina tahad minna bussiga Jämejalga, peab sul olema piletiprodukt.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Produkti kasutamise alusel inimesele luba elu elamiseks anda on üsna düstoopiline juba.

Mis mõttes luba elamiseks. Kes sinult seda ära võttis? Kui tahad sisse logida internetipanka, siis pead kasutama arvutiprodukti, ilmselt ka id-kaardi- või telefonikrodukti. Vat ei saa muidu. Kui laps tahab õppida kirjutama, siis peab ta õppima kasutama pliiatsiprodukti ja kui sina tahad minna bussiga Jämejalga, peab sul olema piletiprodukt.

Ja sa oleksid nõus kõikide nende teenuste tarbimiseks laskma endale midagi organismi sisestama? Või oli võrdlus kergelt öeldes ebaadekvaatne?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastus algsele küsimusele siin teemas- ei, ei poolda. Praegune meenutab mulle väga tugevalt ajaloost aega, kui olid mustad ja valged.

Lihtsalt võetakse kätte ja hakatakse õigustega/vabadustega mängima. Kas on keegi tõestanud, et ma 1. olen haige; 2. kannan seda haigust; 3. olen “ohtlikum”, kui vaktsineeritud inimesed? Ühtäkki eelistatakse madalama immuunsusega, 4 korda aastas viirushaigustega maadlevaid inimesi tervele inimesele.

See, kes siin kuskil vahepeal tõi lugematu arv “näiteid”, oled sa puhta loll? Kas ükski su näidetest põhineb globaalsel hullumeelsusel?

Lihtne kontroll: kui selgub, et näiteks alates 4. süstist muutub see haigus märksa nakkavamaks ja surmavamaks, ütleme, praeguse ca 0,1% suremuse asemel on 10% ning segregatsioon toimub vastupidiselt. Kas sa sooviksid olla nüüd selles olukorras, et sind sunnitakse jõuga istuma kodus (sest sellise nakatumismäära juures tõenäoliselt tuleb sunnijõud mängu), kultuuri saad vaid neti ja tv vahendusel jne jne, kuid tegelikult oled sa üldiselt terve ja vaktsiin on sinust lihtsalt puhtalt läbi läinud?

Teadlased tunnistavad ise, et nad ei tea, kuidas see tõbi käitub ja vastab praegustele vaktsiinidele, nad muudavad oma seisukohti ja see on ok.  Püüa end siis korraks teistsugusesse maailma mõelda ja küsi uuesti segregatsiooni kohta. Püüa mõelda.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa sooviksid olla nüüd selles olukorras, et sind sunnitakse jõuga istuma kodus (sest sellise nakatumismäära juures tõenäoliselt tuleb sunnijõud mängu), kultuuri saad vaid neti ja tv vahendusel jne jne, kuid tegelikult oled sa üldiselt terve ja vaktsiin on sinust lihtsalt puhtalt läbi läinud?

Vastus on “jah, oleksin nõus”. Mis küsimus see üldse on? Ma ju kaitseksin kodus istudes ka eelkõige iseennast.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa sooviksid olla nüüd selles olukorras, et sind sunnitakse jõuga istuma kodus (sest sellise nakatumismäära juures tõenäoliselt tuleb sunnijõud mängu), kultuuri saad vaid neti ja tv vahendusel jne jne, kuid tegelikult oled sa üldiselt terve ja vaktsiin on sinust lihtsalt puhtalt läbi läinud?

Vastus on “jah, oleksin nõus”. Mis küsimus see üldse on? Ma ju kaitseksin kodus istudes ka eelkõige iseennast.

Elu lõpuni oleksid nõus kellegi sunnil kodus istuma? Ühe nohu pärast?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ikka on absurd? Nõuded on nõuded. Sama miks peaks ehitusel kandma kiivrit?
Kui igaüks laseb nõuetest üle, siis on tulemuseks košmaar ja kuidas riik peaks siis käituma, teadlikult EL petma?

Mulle ei meeldi riik mis petab, siis oleme nagu itaalia või kreeka, sodipodi värk käib ka riigi tasandil. Selline riik ei ole ka oma kodanikule usaldusväärne. Nõudeid tuleb täita.

Mis ametis sa töötad? Kas seal jätad ka oma pea hommikul koju ja lihtsalt teed masinlikult, mida keegi ülevaltpoolt ütleb, või on tulnud ette ka juhuseid, kus mõtled kaasa, ei nõustu, põhjendad oma eriarvamusele jäämist ja juht nõustub, et eksis?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa oled ka see uhuu, kes arvab, et haiglad on tühjad ja näitlejad mängivad neid  paarikümmet haiget?  Kahju ei sinu tutvuskonda ei kuulu arste, meditsiinitöötajaid, kes räägiksid, mis on tegelik olukord haiglas.

Kui sinu tutvuskonda kuuluvad, siis äkki valgustad meid, kui palju saab haigla raha ühe registreeritud “koroona(ga)patsiendi” pealt? Kui palju intensiivi jõudnud “koroona(ga)patsiendi” pealt?
Kas need summad on avalikud või salastatud Eestis?

USAs on vastavad summad kuuldavasti 13 000 ja 39 000 USD ning üha enam juhitakse avalikkuse tähelepanud sellele, kuidas haiglatele meeldib rääkida ähmaselt koroonaGA sinna jõudnud või surnud patsitentidest. See viimane on ju meil täpselt sama – meil on koroonaGA surnud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

põhjendad oma eriarvamusele jäämist ja juht nõustub, et eksis?

Mina pole see, kellelt sa küsid, aga kuna on avalik foorum, siis julgen ka vastata. Muidugi juhtub, et jään eriarvamusele ja põhjendan seda ja juht nõustub.
Küsimus on, et minu eriarvamused ei põhine mingil abstraktsel hirmul, vaid sellel, et juht on juht, mina olen selle töö spetsialist.

Kõik taandub siiski sellele, et teatud hüvesid ei saa sa niikuinii elus, kui ei soostu täitma mingeid reegleid. Minule ka üldse ei meeldi kellelegi näiteks raha anda, aga ikka annan lasteaiatasu ja rongipileti eest, kuigi mul on absoluutne eriarvamus selles suhtes, kas iga pisiasi peaks ikka maksma või näiteks võiks selle kulu katta riik või tööandja.

Oma peaga on ka mitut moodi võimalik mõelda. Otsustasite mitte näiteks vaktsineerida – palun, võtke vastu viljad. Otsustasite mitte näiteks alluda reeglile hambaid ravida – palun, siin on viljad. Otsustasite mitte end riidesse panna – palun, naiste rand on teie. Kardate lifte – palun, seal on trepp. Kardate söögikohtades toiduhügieeni – palun, lihtsalt ei lähe sinna.

Selles, et vastanduda näiteks reeglile, et vastutulijast möödutakse meie maal võimalusel paremalt, ei ole mingit tunnust eriti arenenud “oma peast”. See on lihtsalt tüütu. Püsi paremal või kõnni öösiti, kui sa miskipärast arvad, et su “oma pea” on midagi väärt.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sinu tutvuskonda kuuluvad, siis äkki valgustad meid, kui palju saab haigla raha ühe registreeritud “koroona(ga)patsiendi” pealt? Kui palju intensiivi jõudnud “koroona(ga)patsiendi” pealt? Kas need summad on avalikud või salastatud Eestis? USAs on vastavad summad kuuldavasti 13 000 ja 39 000 USD ning üha enam juhitakse avalikkuse tähelepanud sellele, kuidas haiglatele meeldib rääkida ähmaselt koroonaGA sinna jõudnud või surnud patsitentidest. See viimane on ju meil täpselt sama – meil on koroonaGA surnud.

Masendav, kui palju lollust inimese pähe ikka mahub. Kõigepealt – haiglad ei saa raha mitte koroonahaige eest n summat ja sünnitaja eest m summat, vaid saavad raha kasutatud protseduuride, masinate, ravimite, töötajate aja eest. Vaevalt, et USA-s see kuidagi teisiti on, ikka lähtuvalt kulude tekkimisest. Võime ehk rääkida keskmisest tasust ühe koroonapatsiendi kohta, kuid see polnud ju see, mida sina ütlesid ja mõtlesid.

Ja see koroonaga ja koroonas jutt … no see on juba nii mage, et ei viitsi enam vastatagi. See on tuhat korda lahti räägitud, et neid andmeid korrigeeritakse jooksvalt ja pidevalt ning naljakesed, nagu võiks mõni autoavariis surma saanu sattuda koroonasurmade statistikasse, ei pea paika.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsustasite mitte näiteks vaktsineerida – palun, võtke vastu viljad.

Kui loll peab olema, et selle vahele ikka veel seost luua?? Nende reeglite vastu ju seepärast ollaksegi, et igasugune tervemõistuslik seos puudub.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Produkti kasutamise alusel inimesele luba elu elamiseks anda on üsna düstoopiline juba.

Mis mõttes luba elamiseks. Kes sinult seda ära võttis? Kui tahad sisse logida internetipanka, siis pead kasutama arvutiprodukti, ilmselt ka id-kaardi- või telefonikrodukti. Vat ei saa muidu. Kui laps tahab õppida kirjutama, siis peab ta õppima kasutama pliiatsiprodukti ja kui sina tahad minna bussiga Jämejalga, peab sul olema piletiprodukt.

Ja sa oleksid nõus kõikide nende teenuste tarbimiseks laskma endale midagi organismi sisestama? Või oli võrdlus kergelt öeldes ebaadekvaatne?

Jah, muidugi, kui see oleks nõue. Ma sisestan endale organismi ise juba iga päev palju asju. Praegu näiteks sisestan nina kaudu õhku, millest mul pole aimugi, kuidas seda mõjutab mu läptopi ventilaator.

Jah, loomulikult. Selleks, et sõita Tansaaniasse, tegin kollapalavikusüsti – sest tahtsin väga näha oma kauget sugulast, kes lapsepõlves oli mu lemmik. Selleks, et ärgata – sisestan hommikuti kohvi, täpselt teadmata, kuidas see partii on õnnestunud ja see konkreetne pakk hoiustatud. Selleks, et minna internetipanka, võin vabalt sisestada organismi(le) ehk silmadele, laugude alla, läätsed. Selleks, et saada tötervishoiu-arsti luba töötada, lasen vabalt sisestada oma veeni süstla. Selleks, et mitte saada lastehalvatust, olen selle vastu vaktsineeritud.
Mina kardan mulda, olen kergelt ATH ja kardan paaniliselt kätega mulda puudutada. Täpsemalt mustust, mis just mullas on. Aga armastan lilli. Kokkuvõttes oli kaks võimalust – kas loobuda liledest või teha teetanuse vastane süst. Nii lihtne see ongi.
Valid, mis sa valid, see on sinu valik. Riik ei pea mulle järgi jooksma ja lahendama mu muret, et ma tahaksin lilli ümber istutada, aga kardan mulla mustust. Ja ei tee ei süsti ega külasta psühhiaatrit.
Tegid otsuse, tore ju. Ela sellega 🙂

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik taandub siiski sellele, et teatud hüvesid ei saa sa niikuinii elus, kui ei soostu täitma mingeid reegleid. Minule ka üldse ei meeldi kellelegi näiteks raha anda, aga ikka annan lasteaiatasu ja rongipileti eest, kuigi mul on absoluutne eriarvamus selles suhtes, kas iga pisiasi peaks ikka maksma või näiteks võiks selle kulu katta riik või tööandja.

Kui madalale võib veel ühe ajupestu maailmanägemine langeda?

+4
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jah, muidugi, kui see oleks nõue. Ma sisestan endale organismi ise juba iga päev palju asju. Praegu näiteks sisestan nina kaudu õhku, millest mul pole aimugi, kuidas seda mõjutab mu läptopi ventilaator.

Loodetavasti su väike aju sai ikka aru, et me ei räägi õhust? Oleksid nõus tugevatoimelist ainet/ravimit süstima iga tavapärase igapäevase toimingu jaoks?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui loll peab olema, et selle vahele ikka veel seost luua?? Nende reeglite vastu ju seepärast ollaksegi, et igasugune tervemõistuslik seos puudub.

Pigem puudub sul siis see mõistmiseks vajalik terve mõistus, kui sa ikka veel pole aru saanud, et vaktsineerimine reaalselt vähendab nakatumist. Kaalu seda varianti ka.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, loomulikult. Selleks, et sõita Tansaaniasse, tegin kollapalavikusüsti – sest tahtsin väga näha oma kauget sugulast, kes lapsepõlves oli mu lemmik

Tansaaniata saab rahulikult hakkama, maailmas on ka palju muid riike, kuhu saab reisida ja absoluutselt ilma kollapalavikku kartmata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loodetavasti su väike aju sai ikka aru, et me ei räägi õhust? Oleksid nõus tugevatoimelist ainet/ravimit süstima iga tavapärase igapäevase toimingu jaoks?

Tõesti. Sul puudubki mõistus. Ta rääkis sellest, et tal pole õrna aimugi, mida tema läptopi ventilaator sellesse õhku paisanud just äsja on, mida ta sisse hingab. Sul on vist kõiges isiklikku tõlki vaja, teksti lugemine üksi ei ole eriti tulemuslik?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsustasite mitte näiteks vaktsineerida – palun, võtke vastu viljad.

Kui loll peab olema, et selle vahele ikka veel seost luua?? Nende reeglite vastu ju seepärast ollaksegi, et igasugune tervemõistuslik seos puudub.

Tervemõistuslik on sinu mätta otsast. Tervemõistuslik seos puudub ka selles, miks nagu keegi enne kirjutas, ei või soovi korral alasti poes käia, mehel naistesauna lihtsalt pesema minna kui meeste saun liiga täis või remondis või lasteaia kohatasu makstes ise rühma minna. MIKS. Pole ju tervemõistuslik, ega.
Siin see vahe ongi. Selles koroonajamas on ammu juba nii, et kehvema oma peaga inimesed ei suuuda mõelda ja suurt pilti näha ning siis on lihtsam vastanduda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valid, mis sa valid, see on sinu valik. Riik ei pea mulle järgi jooksma ja lahendama mu muret, et ma tahaksin lilli ümber istutada, aga kardan mulla mustust. Ja ei tee ei süsti ega külasta psühhiaatrit. Tegid otsuse, tore ju. Ela sellega ????

Ei kavatsega sellega elada ja pooldan, et pigem läheb meil mâssuks v sõjaks, aga sellistele reeglitele ei hakka normaalsed inimesed mitte kunagi alluma.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, loomulikult. Selleks, et sõita Tansaaniasse, tegin kollapalavikusüsti – sest tahtsin väga näha oma kauget sugulast, kes lapsepõlves oli mu lemmik

Tansaaniata saab rahulikult hakkama, maailmas on ka palju muid riike, kuhu saab reisida ja absoluutselt ilma kollapalavikku kartmata.

Vat just. Kui otsus on mitte süstida, siis saab rahulikult jätta minemata neisse kohtadesse, kuhu ilma ei saa. Maailmas on nii palju kohti, kuhu saab süstimata ja süsti kartmata. Mida jaurate siis?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loodetavasti su väike aju sai ikka aru, et me ei räägi õhust? Oleksid nõus tugevatoimelist ainet/ravimit süstima iga tavapärase igapäevase toimingu jaoks?

Tõesti. Sul puudubki mõistus. Ta rääkis sellest, et tal pole õrna aimugi, mida tema läptopi ventilaator sellesse õhku paisanud just äsja on, mida ta sisse hingab. Sul on vist kõiges isiklikku tõlki vaja, teksti lugemine üksi ei ole eriti tulemuslik?

Sa ei saanud paraku üldse aru, millest rääkisin. Lõpeta 9 klassi alustuseks ära ja võta seni jõukohasemad teemad.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pooldan, et pigem läheb meil mâssuks v sõjaks, aga sellistele reeglitele ei hakka normaalsed inimesed mitte kunagi alluma.

Selge selle sinu normaalsusega siis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui loll peab olema, et selle vahele ikka veel seost luua?? Nende reeglite vastu ju seepärast ollaksegi, et igasugune tervemõistuslik seos puudub.

Pigem puudub sul siis see mõistmiseks vajalik terve mõistus, kui sa ikka veel pole aru saanud, et vaktsineerimine reaalselt vähendab nakatumist. Kaalu seda varianti ka.

Nagu Singapuris, Islandil ja Iirimaal v? Oled ikka korralikult ajupestud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tervemõistuslik on sinu mätta otsast.

Tervemõistuslik on objektiivne mõiste, mitte ainult ühe mätta otsast.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpeta 9 klassi alustuseks ära ja võta seni jõukohasemad teemad.

Tore, et meile siia oma suurima unistuse kirjutasid, jõudu õpinguteks.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, muidugi, kui see oleks nõue. Ma sisestan endale organismi ise juba iga päev palju asju. Praegu näiteks sisestan nina kaudu õhku, millest mul pole aimugi, kuidas seda mõjutab mu läptopi ventilaator.

Loodetavasti su väike aju sai ikka aru, et me ei räägi õhust? Oleksid nõus tugevatoimelist ainet/ravimit süstima iga tavapärase igapäevase toimingu jaoks?

Miks iga igapäevase toimingu jaoks? Kemsus mul kül keegi süstalt õlavarde ei surunud, parki sain ilma, Wolt tõi ilma, sõbranna käis külas ja ei süstinud mind, telekas ei süsti mind.

Kuigi sa ei oska küsimusi sõnastada, siis vastan ikka – JAH muidugi olen ma valmis vastu võtma ühe või kasvõi iga kuue kuu tagant ühe doosi süsti või ravimit, ei pääseda lastehalvatusest, tuberkuloosist, koroonast, HiBist, difteeriast. MUIDUGI. Kandke kohale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pooldan, et pigem läheb meil mâssuks v sõjaks, aga sellistele reeglitele ei hakka normaalsed inimesed mitte kunagi alluma.

Selge selle sinu normaalsusega siis.

Jah, lepi sellega. Vaata kas vōi, mis üle maailma praegu toimub. Saan aru, et pehmode ja orjameelsete jaoks õudusunenägu, aga sinna oleme kõik teel, kui inimestel muud valikut pole.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpeta 9 klassi alustuseks ära ja võta seni jõukohasemad teemad.

Tore, et meile siia oma suurima unistuse kirjutasid, jõudu õpinguteks.

Sa ei saanud isegi sellest aru, et jutt käis sinust. Vist tõin lati liiga kõrgele selle 9 klassiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles koroonajamas on ammu juba nii, et kehvema oma peaga inimesed ei suuuda mõelda ja suurt pilti näha ning siis on lihtsam vastanduda.

Kehvema peaga inimesed alluvad lollidele korraldustele ega suuda näha asju ja seoseid, mis lausa näkku irvitavad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pooldan, et pigem läheb meil mâssuks v sõjaks, aga sellistele reeglitele ei hakka normaalsed inimesed mitte kunagi alluma.

Selge selle sinu normaalsusega siis.

Jah, lepi sellega. Vaata kas vōi, mis üle maailma praegu toimub. Saan aru, et pehmode ja orjameelsete jaoks õudusunenägu, aga sinna oleme kõik teel, kui inimestel muud valikut pole.

Inimestel on valik. Ja targad inimesed teevad oma valikud ja võtavad vastu tagajärjed. Teie otsustasite. Ja nüüd soovite oma karjas kurta, nõuda, jalgu trampida ja oma otsuste eest mitte vastutust võtta. Kuidas me neid inimesi nimetame, kui nad on üle 3 aasta vanused?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 174 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 kas pooldate inimeste segregeerimist vastavalt nende vaktsineeritusele?