Esileht Koroonaviirus COVID-19 kas pooldate inimeste segregeerimist vastavalt nende vaktsineeritusele?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 174 )

Teema: kas pooldate inimeste segregeerimist vastavalt nende vaktsineeritusele?

Postitas:
Kägu

just. Kui otsus on mitte süstida, siis saab rahulikult jätta minemata neisse kohtadesse, kuhu ilma ei saa. Maailmas on nii palju kohti, kuhu saab süstimata ja süsti kartmata. Mida jaurate siis?

Ma ei ole nõus jätma minemata neisse kohtadesse, milleks mul on põhiseaduslik õigus. Seda enam, et puudub igasugune teaduslik alus mul süstimuseks, mida ma reaalselt ei vaja. Jauran selleks, et sinusugused i-i—did sellest aru hakkaks saama.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles koroonajamas on ammu juba nii, et kehvema oma peaga inimesed ei suuuda mõelda ja suurt pilti näha ning siis on lihtsam vastanduda.

Kehvema peaga inimesed alluvad lollidele korraldustele ega suuda näha asju ja seoseid, mis lausa näkku irvitavad.

Tead, ükski tegelikult tark inimene ei ärka laupäeva hommikul ega hakka foorumis võõrastele selgitama, kui tark tema on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks iga igapäevase toimingu jaoks? Kemsus mul kül keegi süstalt õlavarde ei surunud, parki sain ilma, Wolt tõi ilma, sõbranna käis külas ja ei süstinud mind, telekas ei süsti mind.

Aga parem ju oleks, kui peaks kempsus käimiseks ka süstla õlavarde saama ja ka wolti kuller võiks sulle iga kord sutsaka ära panna koos toiduga. Igati normaalne reaalsus ju sinusuguste jaoks. Või kuskil on ikka piir?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

just. Kui otsus on mitte süstida, siis saab rahulikult jätta minemata neisse kohtadesse, kuhu ilma ei saa. Maailmas on nii palju kohti, kuhu saab süstimata ja süsti kartmata. Mida jaurate siis?

Ma ei ole nõus jätma minemata neisse kohtadesse, milleks mul on põhiseaduslik õigus. Seda enam, et puudub igasugune teaduslik alus mul süstimuseks, mida ma reaalselt ei vaja. Jauran selleks, et sinusugused i-i—did sellest aru hakkaks saama.

SUl on põhiseaduslik õigus minna kinno, kui sul on pilet. Rongi, kui sul on pilet. Teatrisse, kui sul on paber. Raamatukogust laenutades küsitakse passi. Restorani saad, kui sul on dokument.
Otsusta.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimestel on valik. Ja targad inimesed teevad oma valikud ja võtavad vastu tagajärjed.

Jah, on õnneks valik diktatuurile vastu hakata.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks iga igapäevase toimingu jaoks? Kemsus mul kül keegi süstalt õlavarde ei surunud, parki sain ilma, Wolt tõi ilma, sõbranna käis külas ja ei süstinud mind, telekas ei süsti mind.

Aga parem ju oleks, kui peaks kempsus käimiseks ka süstla õlavarde saama ja ka wolti kuller võiks sulle iga kord sutsaka ära panna koos toiduga. Igati normaalne reaalsus ju sinusuguste jaoks. Või kuskil on ikka piir?

Kas keegi tahaks sind iga päev ja mitu korda erinevate uste peal koroona vastu vaktsineerida? Vau.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kardan mulda, olen kergelt ATH ja kardan paaniliselt kätega mulda puudutada. Täpsemalt mustust, mis just mullas on. Aga armastan lilli. Kokkuvõttes oli kaks võimalust – kas loobuda liledest või teha teetanuse vastane süst.

Ja miks ei ole paksud kummikindad kolmas võimalus?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimestel on valik. Ja targad inimesed teevad oma valikud ja võtavad vastu tagajärjed.

Jah, on õnneks valik diktatuurile vastu hakata.

Aaaaa…..vana hea proletariaat.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kardan mulda, olen kergelt ATH ja kardan paaniliselt kätega mulda puudutada. Täpsemalt mustust, mis just mullas on. Aga armastan lilli. Kokkuvõttes oli kaks võimalust – kas loobuda liledest või teha teetanuse vastane süst.

Ja miks ei ole paksud kummikindad kolmas võimalus?

Minu puhul ei töötanud. Ma ei usalda(nud) neid. Väike terav puuoks ja ongi asi untsus.

Samamoodi võiks küsida, et kui vaktsineerimist jubedalt kardad, miks ei võiks siis hoolsalt maski kanda (ja vahetada) ning kalipsos käia?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

SUl on põhiseaduslik õigus minna kinno, kui sul on pilet. Rongi, kui sul on pilet. Teatrisse, kui sul on paber. Raamatukogust laenutades küsitakse passi. Restorani saad, kui sul on dokument.

Kino- ja rongipilet on igati tervemõistuslikud ja põhjuslik seos arusaadav. Kino ei saa eksisteerida ilma kliendi rahata, nagu ka muud teenused.

Restoranis dokument ei oma mingit põhjuslikku seost, seega seda tuleb eirata ja toetan kõiki restoranipidajaid, kes seda teevad.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks iga igapäevase toimingu jaoks? Kemsus mul kül keegi süstalt õlavarde ei surunud, parki sain ilma, Wolt tõi ilma, sõbranna käis külas ja ei süstinud mind, telekas ei süsti mind.

Aga parem ju oleks, kui peaks kempsus käimiseks ka süstla õlavarde saama ja ka wolti kuller võiks sulle iga kord sutsaka ära panna koos toiduga. Igati normaalne reaalsus ju sinusuguste jaoks. Või kuskil on ikka piir?

Kas keegi tahaks sind iga päev ja mitu korda erinevate uste peal koroona vastu vaktsineerida? Vau.

Ei, aga sinusuguste jaoks on see unelm: igavesest ajast igavesti end vaktsiinidega täita.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis üldse paneb mõnd inimest end nii erakordseks pidama, et tema võimalik, aga kaugeltki mitte kindel kehv enesetunnepärast süstimist oleks üldse kellelegi mingi kaotus. Ärkad hommikul, vaatad peeglisse ja ütled – ei, selline pärl ei tohi küll saada seitsmeks tunniks valu süstikohas ja 37,1 palavikku paariks tunniks. Olen liiga väärtuslik!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samamoodi võiks küsida, et kui vaktsineerimist jubedalt kardad, miks ei võiks siis hoolsalt maski kanda (ja vahetada) ning kalipsos käia?

Miks ma peaks? Ma ei karda seda haigust. Ja olgem täpsed, ma ei karda ka vaktsiini, vaid põhimõtteliselt pole nõus tegema midagi endaga absoluutselt ilma reaalse põhjuseta ja sunduslikult.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis üldse paneb mõnd inimest end nii erakordseks pidama, et tema võimalik, aga kaugeltki mitte kindel kehv enesetunnepärast süstimist oleks üldse kellelegi mingi kaotus. Ärkad hommikul, vaatad peeglisse ja ütled – ei, selline pärl ei tohi küll saada seitsmeks tunniks valu süstikohas ja 37,1 palavikku paariks tunniks. Olen liiga väärtuslik!

Ole lahke ja tee siis seda kas või iga päev. Ei ole see kellegi jaoks kaotus. Teised las otsustavad ise enda eest.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti. Sul puudubki mõistus. Ta rääkis sellest, et tal pole õrna aimugi, mida tema läptopi ventilaator sellesse õhku paisanud just äsja on, mida ta sisse hingab. Sul on vist kõiges isiklikku tõlki vaja, teksti lugemine üksi ei ole eriti tulemuslik?

Pane kohe läptop kinni! Sealt ventilaatorist tuleb nanousse ja viis geed 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, aga sinusuguste jaoks on see unelm: igavesest ajast igavesti end vaktsiinidega täita.

Mis lollus see on.

Ainult siis, kui otsustan. Ja kui otsustan, võtan vastutuse ja ei räuska. Muistend “Kes tegi – ise tegi” võiks ju olla tuttav. Kui esimese otsuse tulemused ei meeldi, siis mõtlen uuesti.

Ja seda oma peaga mõtlemise taset illustreeris siin ilusasti, kuidas 6 vms kuu tagant tehtav süst muutus kellegi peas “iga päev, igal uksel”.

Mõtlemise termingi on devalveeritud. Äärmiselt piinlik.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpeta 9 klassi alustuseks ära ja võta seni jõukohasemad teemad.

Tore, et meile siia oma suurima unistuse kirjutasid, jõudu õpinguteks.

Sa ei saanud isegi sellest aru, et jutt käis sinust. Vist tõin lati liiga kõrgele selle 9 klassiga.

😀 naljamees

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti. Sul puudubki mõistus. Ta rääkis sellest, et tal pole õrna aimugi, mida tema läptopi ventilaator sellesse õhku paisanud just äsja on, mida ta sisse hingab. Sul on vist kõiges isiklikku tõlki vaja, teksti lugemine üksi ei ole eriti tulemuslik?

Pane kohe läptop kinni! Sealt ventilaatorist tuleb nanousse ja viis geed ????

Kui ma seda viskaks, siis tuleks ka chemtraili.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti. Sul puudubki mõistus. Ta rääkis sellest, et tal pole õrna aimugi, mida tema läptopi ventilaator sellesse õhku paisanud just äsja on, mida ta sisse hingab. Sul on vist kõiges isiklikku tõlki vaja, teksti lugemine üksi ei ole eriti tulemuslik?

Pane kohe läptop kinni! Sealt ventilaatorist tuleb nanousse ja viis geed ????

Leidsid mõne äraleierdatud nalja ajusopist üles?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis üldse paneb mõnd inimest end nii erakordseks pidama, et tema võimalik, aga kaugeltki mitte kindel kehv enesetunnepärast süstimist oleks üldse kellelegi mingi kaotus. Ärkad hommikul, vaatad peeglisse ja ütled – ei, selline pärl ei tohi küll saada seitsmeks tunniks valu süstikohas ja 37,1 palavikku paariks tunniks. Olen liiga väärtuslik!

Ole lahke ja tee siis seda kas või iga päev. Ei ole see kellegi jaoks kaotus. Teised las otsustavad ise enda eest.

Just! Otsustavad ja siis võtavad vastu tagajärjed. Superluks, ometi said aru 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis lollus see on.

Hea, et tunnistad, et kuskil on piir ja asi muutub lolluseks. Meie piirid on hetkel lihtsalt erinevates kohtades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

SUl on põhiseaduslik õigus minna kinno, kui sul on pilet. Rongi, kui sul on pilet. Teatrisse, kui sul on paber. Raamatukogust laenutades küsitakse passi. Restorani saad, kui sul on dokument. Otsusta.

Piletit sa ei süsti endale sisse. Keegi veel ei tea, mis tagajärjed sellise loodusega n*ssimisele tulevad. Võimalikke (olgugi, et vähe tõenäolisi) ohte on loetletud palju. Vaktsiin ei ole nagu kiiver, joogivesi, turvavöö või kinopilet.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis üldse paneb mõnd inimest end nii erakordseks pidama, et tema võimalik, aga kaugeltki mitte kindel kehv enesetunnepärast süstimist oleks üldse kellelegi mingi kaotus. Ärkad hommikul, vaatad peeglisse ja ütled – ei, selline pärl ei tohi küll saada seitsmeks tunniks valu süstikohas ja 37,1 palavikku paariks tunniks. Olen liiga väärtuslik!

Ole lahke ja tee siis seda kas või iga päev. Ei ole see kellegi jaoks kaotus. Teised las otsustavad ise enda eest.

Just! Otsustavad ja siis võtavad vastu tagajärjed. Superluks, ometi said aru ????

Tagajärjeks minu jaoks on hea tervis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiin ei ole nagu kiiver, joogivesi, turvavöö või kinopilet.

Joogivett kasutad sa kuidagi välispidiselt? Ei lase organismi sisse?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult siis, kui otsustan. Ja kui otsustan, võtan vastutuse ja ei räuska

Sittagi sa võtad vastutuse. Sinusugused orjamentaliteediga inimesed ei julge mitte millegi eest vastutada. Täidavad vaid käsku ilma mõtlemata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

põhimõtteliselt pole nõus tegema midagi endaga absoluutselt ilma reaalse põhjuseta ja sunduslikult.

Siinkohal küsiksin, et milline on see reaalne põhjus, miks sa siis jaurad. Ära tee. Tore on. Ei näe vajadust tööl käia, aga töötervishoiuarst surkab sind kurat teab millise kiibi sisseviimiseks veeni, püsid kodus. Kõik ju korras. Aga ei käi kraaklemas, et niikuinii tahavad sind allutada ja ambakari ja mõtle oma peaga ja tundmatu ollus jne.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis üldse paneb mõnd inimest end nii erakordseks pidama, et tema võimalik, aga kaugeltki mitte kindel kehv enesetunnepärast süstimist oleks üldse kellelegi mingi kaotus. Ärkad hommikul, vaatad peeglisse ja ütled – ei, selline pärl ei tohi küll saada seitsmeks tunniks valu süstikohas ja 37,1 palavikku paariks tunniks. Olen liiga väärtuslik!

Sa vist ei saa aru, et paar päeva rivist väljas olemine pole päris see,  mis inimesi muretsema paneb. Muretsema paneb selle vaktsiini võimalik kõrvalnäht surra või muid eluaegseid tüsistusi saada. Eriti olukorras, kus see vaktsiin neile tegelt midagi nagu juurde ei annaks, ei saa terve mõistusega inimene tunda, et vaktsineerimine ennast ära õigustaks.

Mõningad paberitega viirusetargad räägivad ka sellest, mis on võimalikud ohtlikud efektid lekkiva vaktsiini kasutamisele – vaktsiinid, mis saavad sinu peal edasi sõita, aga sind haigeks ei tee – selekteerivad aegapidi väga “kuumad” viirused, mis hakkavad veel rohkem nõrgemaid inimesi niitma.

Ehk siis ei – kedagi ei koti 3 päeva väikest palavikku või hapu tundega lihas torkekohas.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siinkohal küsiksin, et milline on see reaalne põhjus, miks sa siis jaurad.

Mul on haigus läbi põetud ja 10x parem kaitse kui vaktsineeritutel. Taasnakatunutest ei ole covidiga haiglasse sattunud Eestis veel mitte ükski inimene ja taasnakatunuid on 5 korda vähem kui vaktsineeritute seas. Seega puudub igasugune teaduslik põhjendus minusuguste diskrimineerimiseks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult siis, kui otsustan. Ja kui otsustan, võtan vastutuse ja ei räuska

Sittagi sa võtad vastutuse. Sinusugused orjamentaliteediga inimesed ei julge mitte millegi eest vastutada. Täidavad vaid käsku ilma mõtlemata.

Ja kui muud pole öelda, hakkame solvama. Kohe kasutad sa ehk ka sõna lambakari.
No mida ma ütlesin. Tegid otsuse, võta vastutus, ära räuska foorumites. Peaksid ju olema õnneik, et sinu valik oli õige.

Mis viha paneb sind siis minema oma usku pärismaalastele kuulutama? Ole õnnelik. Sa oled ju enda meelest targem. Miks sa peaksid soovima minusuguste orjadega koos restoranis istuda. Püsige seal oma õilsate isemõtlejatega oma kommuunis või kibutšis ja looge oma uus orjameelsusevaba maailm, kus pole dokumente, pileteid, vaktsiine, valgusfoore, sunduslikke riideid kuumal suvepäeval, surnute mahamatmist (miks mitte lasta neid kaarnatel nokkida), lastele nimepanekut, koolidiplomeid, ehituslubasid ega muid isemõtlejaid ahistavaid nõutud ja sunniviisilisi süsteeme-meetodeid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiin ei ole nagu kiiver, joogivesi, turvavöö või kinopilet.

Joogivett kasutad sa kuidagi välispidiselt? Ei lase organismi sisse?

Sisse ma seda ei süsti tõepoolest. Kujutad sa ette, tuleb teisest otsast muude jääkainetega välja kah. Pole kuulnud, et keegi vaktsiini päeva lõpus välja kuseks 🙂

(aga viirus sõna otseses mõttes tuleb küll kakiga välja. osadel tuleb ikka jubeda kõhulahtisusega!)

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 174 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 kas pooldate inimeste segregeerimist vastavalt nende vaktsineeritusele?