Esileht Koroonaviirus COVID-19 kas pooldate inimeste segregeerimist vastavalt nende vaktsineeritusele?

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 174 )

Teema: kas pooldate inimeste segregeerimist vastavalt nende vaktsineeritusele?

Postitas:
Kägu

Siinkohal küsiksin, et milline on see reaalne põhjus, miks sa siis jaurad.

Mul on haigus läbi põetud ja 10x parem kaitse kui vaktsineeritutel. Taasnakatunutest ei ole covidiga haiglasse sattunud Eestis veel mitte ükski inimene ja taasnakatunuid on 5 korda vähem kui vaktsineeritute seas. Seega puudub igasugune teaduslik põhjendus minusuguste diskrimineerimiseks.

No ja mina olen nii põdenud kui ka vaktsineeritud. Just selles järjekorras. Tegin otsuse ja võtan tagajärjed vastu 🙂

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on haigus läbi põetud ja 10x parem kaitse kui vaktsineeritutel. Taasnakatunutest ei ole covidiga haiglasse sattunud Eestis veel mitte ükski inimene ja taasnakatunuid on 5 korda vähem kui vaktsineeritute seas. Seega puudub igasugune teaduslik põhjendus minusuguste diskrimineerimiseks.

Palun allikaid, kust need väited pärit on.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on haigus läbi põetud ja 10x parem kaitse kui vaktsineeritutel. Taasnakatunutest ei ole covidiga haiglasse sattunud Eestis veel mitte ükski inimene ja taasnakatunuid on 5 korda vähem kui vaktsineeritute seas. Seega puudub igasugune teaduslik põhjendus minusuguste diskrimineerimiseks.

Palun allikaid, kust need väited pärit on.

No neid naturaalse immuunsuse pabereid on juba nii palju tulnud.

https://contracostaherald.com/91-research-studies-affirm-naturally-acquired-immunity-to-covid-19-documented-linked-and-quoted/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sisse ma seda ei süsti tõepoolest. Kujutad sa ette, tuleb teisest otsast muude jääkainetega välja kah. Pole kuulnud, et keegi vaktsiini päeva lõpus välja kuseks ????

Mnjaa. Et sul on siis selline toru sees – kallad ülevalt sisse ning alt tuleb kõik välja, kuidagi see sisse kallatav sinu organismi ei mõjuta, kõik läheb otse läbi? 🙂 Huvitav mõttekäik, aga miks sa üldse siis sööd või jood midagi, kui see sinu organismi rakke kuidagi ei läbi? Ja kuidas sa elus püsid, mis su trikk on? Süstid end söögilahusega, sellest ka suur hirm süstide ees?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No neid naturaalse immuunsuse pabereid on juba nii palju tulnud. https://contracostaherald.com/91-research-studies-affirm-naturally-acquired-immunity-to-covid-19-documented-linked-and-quoted/

Ja milline neist viidatud uuringutes sisaldab infot, et

Taasnakatunutest ei ole covidiga haiglasse sattunud Eestis veel mitte ükski inimene ja taasnakatunuid on 5 korda vähem kui vaktsineeritute seas.

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mnjaa. Et sul on siis selline toru sees – kallad ülevalt sisse ning alt tuleb kõik välja, kuidagi see sisse kallatav sinu organismi ei mõjuta, kõik läheb otse läbi?

Kuule, hoia oma luulud enda teada. Ja kui oma näo paistetusest lahti tahad saada, võta kaaliumit.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No neid naturaalse immuunsuse pabereid on juba nii palju tulnud. https://contracostaherald.com/91-research-studies-affirm-naturally-acquired-immunity-to-covid-19-documented-linked-and-quoted/

Ja milline neist viidatud uuringutes sisaldab infot, et

Taasnakatunutest ei ole covidiga haiglasse sattunud Eestis veel mitte ükski inimene ja taasnakatunuid on 5 korda vähem kui vaktsineeritute seas.

Aa, kusjuures olen ka seda pirukat kusagil näinud, aga ei mäleta, kus. Küllap see oli midagi Varroga seoses. Reovoolumeedias pole seda kindlasti kajastatud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa, kusjuures olen ka seda pirukat kusagil näinud, aga ei mäleta, kus. Küllap see oli midagi Varroga seoses. Reovoolumeedias pole seda kindlasti kajastatud.

Nojah, seega mingi info, mis ilmselt ei ole tõene.

Alles see MH kuulutas, et Eestis pole ühelgi lapsel koroona raskelt kulgenud. Ometi on meil lausa koroonasse surnud 11-aastane lapse pluss hulk haiglaravi vajanud ning raskete koroonatüsistustega lapsi. St seda seltskonda pole tõde kunagi seganud oma väiteid esitamast nii et, miks ma peaks uskuma, et ükski teistkordne koroonat põdenu ei ole haiglasse sattunud? On siit perekoolistki mitmeid lugusid, kus koroona esimene kord oli kerge nohu, aga teisel korral juba raske haigus.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mnjaa. Et sul on siis selline toru sees – kallad ülevalt sisse ning alt tuleb kõik välja, kuidagi see sisse kallatav sinu organismi ei mõjuta, kõik läheb otse läbi?

Kuule, hoia oma luulud enda teada. Ja kui oma näo paistetusest lahti tahad saada, võta kaaliumit.

Nii asjakohane jutt sul 😀 Mida muud sul ikka vastata ongi, kui ise ka aru saad, et jutt läks täitsa rappa. Või et vesi tuleb sul kõik lihtsalt välja, aga vaktsiin ei tule … 😀

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa, kusjuures olen ka seda pirukat kusagil näinud, aga ei mäleta, kus. Küllap see oli midagi Varroga seoses. Reovoolumeedias pole seda kindlasti kajastatud.

Nojah, seega mingi info, mis ilmselt ei ole tõene.

Alles see MH kuulutas, et Eestis pole ühelgi lapsel koroona raskelt kulgenud. Ometi on meil lausa koroonasse surnud 11-aastane lapse pluss hulk haiglaravi vajanud ning raskete koroonatüsistustega lapsi. St seda seltskonda pole tõde kunagi seganud oma väiteid esitamast nii et, miks ma peaks uskuma, et ükski teistkordne koroonat põdenu ei ole haiglasse sattunud? On siit perekoolistki mitmeid lugusid, kus koroona esimene kord oli kerge nohu, aga teisel korral juba raske haigus.

Sellest ühest 11-aastasest oleme me kõik juba kuulnud.

Mitusada tuhat last on selle veel läbi põdenud?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mnjaa. Et sul on siis selline toru sees – kallad ülevalt sisse ning alt tuleb kõik välja, kuidagi see sisse kallatav sinu organismi ei mõjuta, kõik läheb otse läbi?

Kuule, hoia oma luulud enda teada. Ja kui oma näo paistetusest lahti tahad saada, võta kaaliumit.

Nii asjakohane jutt sul ???? Mida muud sul ikka vastata ongi, kui ise ka aru saad, et jutt läks täitsa rappa. Või et vesi tuleb sul kõik lihtsalt välja, aga vaktsiin ei tule … ????

Peaks ka postitajate osas, kes imelikke arvamusi kirjutavad, mingeid selliseid eriti mannetuid eelarvamusi külge pookima hakkama… Samas osadel on trollimine või kõiges kõige sitema nägemine vist geenides.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ellest ühest 11-aastasest oleme me kõik juba kuulnud. Mitusada tuhat last on selle veel läbi põdenud?

Sa ei saanud aru, et jutt oli sellest, kas suvalise inimese öeldud infot saab usaldad või ei? Näeme ju, et jagavad täiesti vabalt valeinfot.

Aga vastus sulle on, et positiivsete testide järgi natuke  üle43 000 lapse. Ja mitusadatuhat neid siis olema peaks sinu meelest? Sa ikka tead, et meil ei ole Eestis miljoneid lapsi? Meil on Eestis umbes 280 00 last. St see 43 000 on umbes 15% kõigist lastest.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, kas sind häirib, et “kiusatakse” ainult koroona vastu vaktsineerimata inimesi? Või peaks kõik potentsiaalsed viirusekandjad saama vabalt ringi liikuda? Et kollatõvekahtlusega inimene valib sinuga koos puuvilju poes ja sügelistes inimene proovib enne sind poes kleiti selga ja tripperiga naine proovib poes aluspesu? Mis põhjusel nad peaks ühiskonnast eralduma vabade inimestena vabal maal?

Palun ütle mulle, millises pesupoes sa  enne sisenemist pead tõendama, et sul tripperit ei ole?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled ikka täis tropp.

Või nii. Milliseid argumente sul veel on? Sa vist isegi ei saanud aru, mis selles veidrat on, kui sa väidad, et vesi sul kõik välja tuleb ning sinu organismi kuidagi ei mõjuta. Tead, tee proovi – pane vee sisse tsüaniidi või midagi ja vaata, kas tuleb kõik otse välja või äkki on mõne tunni pärast sussid püsti, sest üllatuslikult läks vesi koos lisanditega veel kuhugi peale seedekulgla. Kui nii kindel endas pole, siis pane lihtsalt piiritust ja kui kaineks saad, siis anna märku.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled ikka täis tropp.

https://www.instagram.com/p/CVLVhkLvzuF/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah pooldan. Va lapsed, kes ei saa ise valida oma vaktsineeritust.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui oleme jõudnud sinnamaale, et inimeste segregeerimisest räägitakse tõsimeeli ning pooldavalt (v.a kui jutt käib kurjategijate vangi panemisest), siis tuleb tõsine õud peale. Eks olen alati teadnud ja kahtlustanud, et inimene on oma ürgselt loomuselt julm, aga tundus, et tsiviliseeritud ja arenenud ühiskonnas niimoodi üksteise kõridesse hüppamiseni naljalt asi minna ei saa. Naiivne mina.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui oleme jõudnud sinnamaale, et inimeste segregeerimisest räägitakse tõsimeeli ning pooldavalt (v.a kui jutt käib kurjategijate vangi panemisest), siis tuleb tõsine õud peale. Eks olen alati teadnud ja kahtlustanud, et inimene on oma ürgselt loomuselt julm, aga tundus, et tsiviliseeritud ja arenenud ühiskonnas niimoodi üksteise kõridesse hüppamiseni naljalt asi minna ei saa. Naiivne mina.

Segregatsioon tähistab selliste tunnuste abil eristamist, mille muutmine pole inimese enda võimuses – tavaliselt sotsiaalsed tunnused nagu usk, nahavärv, sugu. Vaktsineeritus on inimese vaba valik, kättesaadav ja tasuta kõigile, seega pole selle alusel eristamine või eraldamine mingi segregatsioon, vaid oma valiku tagajärg.

+5
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui oleme jõudnud sinnamaale, et inimeste segregeerimisest räägitakse tõsimeeli ning pooldavalt (v.a kui jutt käib kurjategijate vangi panemisest), siis tuleb tõsine õud peale. Eks olen alati teadnud ja kahtlustanud, et inimene on oma ürgselt loomuselt julm, aga tundus, et tsiviliseeritud ja arenenud ühiskonnas niimoodi üksteise kõridesse hüppamiseni naljalt asi minna ei saa. Naiivne mina.

Segregatsioon tähistab selliste tunnuste abil eristamist, mille muutmine pole inimese enda võimuses – tavaliselt sotsiaalsed tunnused nagu usk, nahavärv, sugu. Vaktsineeritus on inimese vaba valik, kättesaadav ja tasuta kõigile, seega pole selle alusel eristamine või eraldamine mingi segregatsioon, vaid oma valiku tagajärg.

Jah, üks tobu viskas selle väljendi õhku ja teised vaimustusid – vau, võõrsõna, hakkan kasutama. Kedagi ei huvitanud, mida see sõna tegelikult tähendab …

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks olen alati teadnud ja kahtlustanud, et inimene on oma ürgselt loomuselt julm, aga tundus, et tsiviliseeritud ja arenenud ühiskonnas niimoodi üksteise kõridesse hüppamiseni naljalt asi minna ei saa.

Jah, kahjuks on inimene julm. Siitki näha neid, kelle arvates nende ego ja õigused vabalt ringi käia ja teha, mis pähe tuleb, on kõige olulisemad. Ja  õigustatakse ennast sellega, et ah need kes surevad ongi ju vanad ja haiged. Ei mingit  empaatiat, puhas julmus. Koroonaaeg on selle tõesti väga teravalt välja toonud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui oleme jõudnud sinnamaale, et inimeste segregeerimisest räägitakse tõsimeeli ning pooldavalt (v.a kui jutt käib kurjategijate vangi panemisest), siis tuleb tõsine õud peale. Eks olen alati teadnud ja kahtlustanud, et inimene on oma ürgselt loomuselt julm, aga tundus, et tsiviliseeritud ja arenenud ühiskonnas niimoodi üksteise kõridesse hüppamiseni naljalt asi minna ei saa. Naiivne mina.

Segregatsioon tähistab selliste tunnuste abil eristamist, mille muutmine pole inimese enda võimuses – tavaliselt sotsiaalsed tunnused nagu usk, nahavärv, sugu. Vaktsineeritus on inimese vaba valik, kättesaadav ja tasuta kõigile, seega pole selle alusel eristamine või eraldamine mingi segregatsioon, vaid oma valiku tagajärg.

Kui palju sa koolis käinud oled?
Mis oleks, kui järgmine valitsus nt leiaks, et sinusuguse haridustasemega (ükskõik siis, on see liiga madal või kõrge) seltskonda rohkem paljundada vaja ei oleks ja kehtestaks sellele grupile sundsteriliseerimise. Oleksid meelsasti päri? Oma valiku tagajärg?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või veel käegakatsutavam – kui palju sa kaalud? Äkki eraldaks ühiskonnast mingist KMI-st alates? See on ju küll puhtalt oma valikute tagajärg. Isegi rohkem kui vaktsineerimisotsus, sest viimase puhul inimene tahab oma tervist säästa, enese rasva õgimise puhul on aga tegemist ilmse ükskõiksusega oma tervise suhtes. Rasvunud koduaresti? Mida nad rikuvad meie tänavapilti?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või veel käegakatsutavam – kui palju sa kaalud? Äkki eraldaks ühiskonnast mingist KMI-st alates? See on ju küll puhtalt oma valikute tagajärg. Isegi rohkem kui vaktsineerimisotsus, sest viimase puhul inimene tahab oma tervist säästa, enese rasva õgimise puhul on aga tegemist ilmse ükskõiksusega oma tervise suhtes. Rasvunud koduaresti? Mida nad rikuvad meie tänavapilti?

Sundsteriliseerimine??? See on sinu jaoks sama, mis vaktsineerimine? Oh taevas.
Aga kui otsustataks, et kaalu, hariduse või juuksevärvi alusel kohvikusse laskmisel piirangud tehakse ning neil on selgitus olemas ning igaühele antakse ka aega ja võimalus oma kaalu, haridust ning juuksevärvi muuta, siis loomulikult olen nõus. Siin ongi ju asi hoopis selles, et teie arust pole ükski selgitus piisav ning te ei usu midagi, mis vaktsineerimise ja selle mõju kohta räägitakse. Nii oleks see tõenäoliselt ka kaalu, hariduse ja juuksevärvi puhul. Olete lihtsalt pähe võtnud, et kõik põhjused on valed ning ajate jonni. Arvatavasti mingi turvakäitumine olukorras, kus maailm on ebakindel ning teadmisi ega usaldust pole piisavalt, et iseennast või eksperte uskuda.

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja milline neist viidatud uuringutes sisaldab infot, et #3901055: Taasnakatunutest ei ole covidiga haiglasse sattunud Eestis veel mitte ükski inimene ja taasnakatunuid on 5 korda vähem kui vaktsineeritute seas

See on Eesti Terviseameti poolt väljastatud info.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on haigus läbi põetud ja 10x parem kaitse kui vaktsineeritutel. Taasnakatunutest ei ole covidiga haiglasse sattunud Eestis veel mitte ükski inimene ja taasnakatunuid on 5 korda vähem kui vaktsineeritute seas. Seega puudub igasugune teaduslik põhjendus minusuguste diskrimineerimiseks.

Palun allikaid, kust need väited pärit on.

Terviseamet. Teabenõue kohtu jaoks, mille tulemusel kohtusse pöördujad said esialgse õiguskaitse läbipõdenud haigusele tuginedes vaktsiinipassi pikendamise näol rohkem kui 180-ks päevaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on haigus läbi põetud ja 10x parem kaitse kui vaktsineeritutel. Taasnakatunutest ei ole covidiga haiglasse sattunud Eestis veel mitte ükski inimene ja taasnakatunuid on 5 korda vähem kui vaktsineeritute seas. Seega puudub igasugune teaduslik põhjendus minusuguste diskrimineerimiseks.

Palun allikaid, kust need väited pärit on.

Terviseamet. Teabenõue kohtu jaoks, mille tulemusel kohtusse pöördujad said esialgse õiguskaitse läbipõdenud haigusele tuginedes vaktsiinipassi pikendamise näol rohkem kui 180-ks päevaks.

Andmed läbipõdemisest tuleneva 5 korda parem immuunsuse kohta võrreldes vaktsineerimisega on  pärit KF avaldatud statistilistest andmetest. Sinna pääseb samuti Terviseameti lehe kaudu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa vist isegi ei saanud aru, mis selles veidrat on, kui sa väidad, et vesi sul kõik välja tuleb ning sinu organismi kuidagi ei mõjuta.

D*biilik, mitte keegi ei ole väitnud, et vesi sinu organismi mitte kuidagi ei mõjuta.

Mine lao oma õlekõrremehikesi kellelegi teisele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa vist isegi ei saanud aru, mis selles veidrat on, kui sa väidad, et vesi sul kõik välja tuleb ning sinu organismi kuidagi ei mõjuta.

D*biilik, mitte keegi ei ole väitnud, et vesi sinu organismi mitte kuidagi ei mõjuta.

Mine lao oma õlekõrremehikesi kellelegi teisele.

Oot, mida sa siis väitsid? Just nii see ju oli – vesi, erinevalt vaktsiinist, väljub sinust. Võta teadmiseks, et ka vaktsiin pole igavene, perpeetum mobile. Ka vaktsiin väljub sinust, mitte ei saa sinu kehaosaks. Mõlemad, nii vesi kui vaktsiin jätavad sinusse omad mõjud ning lahkuvad seejärel. Ära kujuta ette, et selles mingit erinevust on.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii vesi kui vaktsiin jätavad sinusse omad mõjud ning lahkuvad seejärel. Ära kujuta ette, et selles mingit erinevust on.

????????????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlemad, nii vesi kui vaktsiin jätavad sinusse omad mõjud ning lahkuvad seejärel. Ära kujuta ette, et selles mingit erinevust on.

Mitu klaasi vaktsiini päevas võtad?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 174 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 kas pooldate inimeste segregeerimist vastavalt nende vaktsineeritusele?