Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kas positiivne? (pilt)

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: kas positiivne? (pilt)

Postitas:

Palun ärge pahandage, et järjekordne ov testi teema, ausalt ostan esimesel võimalusel digitaased testid, aga…?
https://www.upload.ee/image/10985962/20200116_140610.jpg

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 14:10; 17.01 15:27; 20.01 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, ma ütleks, et ei ole veel. Vb teed õhtupoole veel ühe? Vaatad, kuidas muutub.

Ta peaks ikka olema sama tugev kui kontrolljoon. Minul on küll õigel ajal nii rasvaseks läinud, et kontrolljoon kõrval tundub kahvatu 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma loeks sinise positiivseks aga siiski testiks edasi, et näha, kas läheb veel tunedamaks või nõrgemaks juba.
Igal juhul on aeg toimetama hakata ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võrrelda oleks kindlam, kui kõik olekd identsed ühe firma testid ka. Loeks sinise testi positiivseks, kui tahad, tee õhtul veel üks, sest arvata on, et homme hommikuks võib see olla ka juba nõrgem joon ja lh tõusu tipuaeg möödas ja positiivsemat testi ei näegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Negatiivne, minu kogemuse põhjal ei ole kahtlust ka kui OV test lõpuks positiivne on- testjoon on ikka märgatavalt tumedam ja intensiivsem.

See on minu positiivse OV testi pilt;
https://www.countdowntopregnancy.com/pregnancy-test-gallery/image.php?galleryid=924020
Tegemist suvalise interneti testiga. Olen ka CB digitaalset kasutanud aga ma küll ei ütleks et need kuidagi paremad või täpsemad oleks. Kui ilusti järjepidavalt testida siis püüavad kõik testid LH tõusu kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

testid tumedamaks ei läinudki, aga täna arsti juures + ultrahelis sain kinnituse, et ov toimunud. clearblue advanced näitas ka vilkuvat (high) aga püsiva naerunäoni (peak) ei jõudnudki, nii et ju siis minu hormoonimaksimumid ei küündigi nende testide maxini.
aitäh kaasamõtlejatele ja jään edasi juba rasedustesti triipe loodetavasti ootama 🙂

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 14:10; 17.01 15:27; 20.01 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

A hubitav on see, et ks negatiivsemaks ei lähe juba mitu päeva pärast ov, kellelgi sellega kogemust?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 14:10; 17.01 15:27; 20.01 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

LH maksimumtõus võib olla vaevu tundide küsimus ehk isegi 2x päevast testides ei pruugi alati seda kätte saada. Enemasti on sõltub see inimesest ehk mõnel inimesel on see LH tipphetk siis lühike ja mõni näeb isegi mitu päeva vägagi positiivset testi. Peale OVi peaks LH langema üsnagi trastiliselt ehk testid peaksid juba järgmisel päeval peale OVi olema oluliselt heledamad. Minul isiklikult on tavaliselt päev peale OVi juba peaaegu olematu triibuke. Triip päris ära ei kao aga üldse.

Kui triip on veel mitu päeva peale kinnitatud OVi tumedama triibuga, siis võib-olla on tegu inimese eripäraga. OV-test võib näidata ka väga varakult arenevat rasedust, ent mõni päev peale OVi on selle nägemiseks veel liiga-liiga vara, sest rakukesed tegelevad alles ühinemise ja emakasse liikumisega – pole veel tekkinud hormooni, mis testile end ilmutaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kas positiivne? (pilt)