Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas Postimees “tühistab” ka Eesti missivalimised?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: kas Postimees “tühistab” ka Eesti missivalimised?

Postitas:
nimetamats

Nagu aru saan on võitja puhul  tegu tihedalt Valgevenega seotud tegelasega? 🙂

+3
-9
Please wait...

Postitas:
karusmarikarvane

kas sellist jama kajastatakse tänapäeval meedias? Nii last century…

+13
-1
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Ma isegi ei teadnud, et meil veel misse valitakse 😃

+19
0
Please wait...

Postitas:
kurari

Igasugused missivõistlused võiks ennast ise ära tühistada, uskumatu, et selliseid asju veel üldse korraldatakse.

+18
0
Please wait...

Postitas:
160gr_mandleid

Nagu aru saan on võitja puhul tegu tihedalt Valgevenega seotud tegelasega? 🙂

Ega Postimees tennisevõistluse kajastamisest ei loobunud. Ikka vaid ühe osaleja tegemiste kajastamisest.

Seega kogu missivõistlust pole vaja kajastamata jätta vaid ühe osaleja.

+7
0
Please wait...

Postitas:
kolja

Ma ei teadnudki, et sellist nõtrust keegi veel kuskil kajastab?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Tahesara

Ah mis tühistamine või, ma käisin täna Löwenruh pargis laadal, ainult 3x kuulsin eestikeelset juttu, nagu süvavenemaal oleksin ära käinud. Tohutult oli rahvast kokku tulnud. Eelmistel aastatel küll nii ei ole olnud. Nüüd vaatan, et oli ka Pelgulinna pidu, kas sina jätkus ka venekeelseid horde?

+5
-2
Please wait...

Postitas:
karusmarikarvane

Ah mis tühistamine või, ma käisin täna Löwenruh pargis laadal, ainult 3x kuulsin eestikeelset juttu, nagu süvavenemaal oleksin ära käinud. Tohutult oli rahvast kokku tulnud. Eelmistel aastatel küll nii ei ole olnud. Nüüd vaatan, et oli ka Pelgulinna pidu, kas sina jätkus ka venekeelseid horde?

Nädalavahetuseti ongi linnas mitte-eestlasi rohkem – eestlastel enamikul ju maakodud ja suvekodud kus olla.

+2
-3
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas Postimees “tühistab” ka Eesti missivalimised?