Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kas postitusi enam muuta ei saa? (al. 30/07)

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Kas postitusi enam muuta ei saa? (al. 30/07)

Postitas:

Küsimus pealkirjas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.07 08:51; 04.08 12:26; 05.08 17:27; 05.08 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh teavitamast, esines ajutine probleem, saate nüüd muuta oma kommentaare nagu tavaliselt.

Jätkuvalt ei saa, kui muudad, kustutab kogu postituse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.08 10:27; 01.08 13:07; 01.08 13:51; 02.08 13:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh teavitamast, esines ajutine probleem, saate nüüd muuta oma kommentaare nagu tavaliselt.

Jätkuvalt ei saa, kui muudad, kustutab kogu postituse.

Ei ole ju nii? See on mingi sinu eripära.
Muutsin – ei kustunud.
Miks sa miinustad? (lisatud hiljem)

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.08 10:35; 01.08 23:12; 04.08 02:33; 04.08 23:02; 05.08 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh teavitamast, esines ajutine probleem, saate nüüd muuta oma kommentaare nagu tavaliselt.

Jätkuvalt ei saa, kui muudad, kustutab kogu postituse.

Ei ole ju nii? See on mingi sinu eripära.

Muutsin – ei kustunud.

Miks sa miinustad? (lisatud hiljem)

Mina hommikul oma postitusi ilma et kogu postitus ära ei kustuks, muuta ei saanud, nüüd proovisin uuesti, saab. Ehk minu väide oli tol hetkel, kui ma selle siia kirja panin, õige. Samas on mingid jamad ikka. Mõne teema puhul nt näitab pealkirjas, et on nt 3 lk postitusi ja kui sa selle 3. lk avad, siis viskab ette täiesti tühja lehekülje ja tagasi sealt otse teisele ei saa minna, vaid pead antud teema uuesti avama. Ehk rubriigi teemade reas näitab mõne pealkirja taga, et teemal on postitused nt 3 leheküljel, aga kui kindla teema avad, siis on postitused reaalselt ainult 2 leheküljel.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.08 10:27; 01.08 13:07; 01.08 13:51; 02.08 13:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sain jälile, kuidas probeelm tekib. Vajutasin kogemata oma postituse juures tsiteerimise nuppu ja kui hetk hiljem vajutasin uuesti muutmise nuppu, oligi kogu postitus kadunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.08 10:27; 01.08 13:07; 01.08 13:51; 02.08 13:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul postitus kadunud. Ei muutnud ma midagi, aga kirjutasin kaua küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.08 17:03; 15.08 10:05; 15.08 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hommikul oma postitusi ilma et kogu postitus ära ei kustuks, muuta ei saanud, nüüd proovisin uuesti, saab.

Nu vot. Ei olnud asi mitte muutmises, vaid liiga ranges spämmifiltris. Seega ilmaasjata miinustasid. Ka hommikul sai postitusi muuta ilma kustumata, asi oli hoopis muus.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.08 10:35; 01.08 23:12; 04.08 02:33; 04.08 23:02; 05.08 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hommikul oma postitusi ilma et kogu postitus ära ei kustuks, muuta ei saanud, nüüd proovisin uuesti, saab.

Nu vot. Ei olnud asi mitte muutmises, vaid liiga ranges spämmifiltris. Seega ilmaasjata miinustasid. Ka hommikul sai postitusi muuta ilma kustumata, asi oli hoopis muus.

Ma tean, millest ma räägin. Algul kuvas postituse kenasti ja kui hiljem avastasin trükivea ning muutma asuasin, alles siis kustutas ära. Seega ei maksa rääkida asjadest, millega sa kursis pole. Täna kogu jama kordub. Sind on miinustanud mitu inimest, järelikult ka nemad saavad aru, et ajad jama.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.08 10:27; 01.08 13:07; 01.08 13:51; 02.08 13:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean, millest ma räägin. Algul kuvas postituse kenasti ja kui hiljem avastasin trükivea ning muutma asuasin, alles siis kustutas ära. Seega ei maksa rääkida asjadest, millega sa kursis pole. Täna kogu jama kordub. Sind on miinustanud mitu inimest, järelikult ka nemad saavad aru, et ajad jama.

Saa nüüd aru: kui minul sellist probleemi ei ole, siis see EI OLE perekooli üldine probleem, vaid pigem sinu isiklik, mingist faktorist tulenev. Ja väita, et “postitusi muuta ei saaaa”, ei ole õige, kui mina saan muuta. Saab küll, järelikult. Sest mina ju saan, järelikult ei ole nii, et muuta ei saa. Mingitel tingimustel tekib viga, seda küll – aga muuta saab.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.08 10:35; 01.08 23:12; 04.08 02:33; 04.08 23:02; 05.08 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaidlejale: Kui teema avasin, sel hetkel tõepoolest ei saanud muuta. Puudus isegi “Muuda”-nupp, mida siin tunnistas ka admin.
Peale selle taastamist hakkas jah see muudetud postituste ärakadumine kuhugi.

Uued asjad: nt Iluteemas teema, mille ainsaks postituseks on teemaalgataja oma, aga tema postituse all märgitud, et “Kirjutanud teemasse 8 korda”?

Mitmel teemal on üldvaates näidanud 1+ lehekülge, aga kui minna otse viimasele, pole seal ühtki postitust – viimased postitused on numbrite järgi eelviimasel lehel.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.07 08:51; 04.08 12:26; 05.08 17:27; 05.08 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh teavitamast, esines ajutine probleem, saate nüüd muuta oma kommentaare nagu tavaliselt.

Jätkuvalt ei saa, kui muudad, kustutab kogu postituse.

Ei ole ju nii? See on mingi sinu eripära.

Muutsin – ei kustunud.

Miks sa miinustad? (lisatud hiljem)

Miinustan ka – sest sa arvad, et on olemas vaid sinu reaalsus ja kõik kogemused, mis sellest erinevad, on valed.
Katsu aru saada – nii nagu inimesed on erinevad, nii on ka nende kogemused erinevad ja see ei ole sugugi alati kogeja süü.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 12:31; 04.08 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja väita, et “postitusi muuta ei saaaa”, ei ole õige, kui mina saan muuta. Saab küll, järelikult. Sest mina ju saan, järelikult ei ole nii, et muuta ei saa.

Sinu tõde ei kehti kõigile, ammugi ei ole sa perekooli tehnilise meeskonna eestkõneleja. Rahune maha.

Saa nüüd aru: kui minul sellist probleemi ei ole, siis see EI OLE perekooli üldine probleem, vaid pigem sinu isiklik, mingist faktorist tulenev.

Kui kasutajad perekooli veidratest vigadest ei teavitaks, siis need jääkski parandamata. Kusjuures parandada tuleb ka neid vigu, mis ühe kasutaja arvutis/brauseris/võrgus ilmnevad ja teise kasutaja omades mitte. Sina ei ole perekooli etalonkasutaja, kelle järgi kõik muu peaks toimima. See, et sinul isiklikult on kõik korras, ei tähenda, et teiste kasutajate probleeme peaks perekool ignoreerima.

PS: saan ka mina postitust muuta, ent pean sinu hoiakut absurdseks, ebaõiglaseks ja rumalaks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 12:31; 04.08 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS: saan ka mina postitust muuta, ent pean sinu hoiakut absurdseks, ebaõiglaseks ja rumalaks.

No lase käia, aga keelelis-loogiliselt on siiski minul ainuõigus siin teemas. “Postitusi muuta ei saa” on kategooriline väide, mis väidab, et mitte keegi ei saa muuta mitte ühtegi postitust. Fakt, et leidub üks postitaja, kes saab, muudab selle väite valeks ning probleem on konkreetse kasutajaga seotud detailides.
Õppige mõtteid täpselt sõnastama ja siis tulge vaidlema. Õige oleks olnud “ma ei saa postitusi muuta”.

Miinustan ka – sest sa arvad, et on olemas vaid sinu reaalsus ja kõik kogemused, mis sellest erinevad, on valed.

Ma ei ole midagi nii lolli arvanud. Vastupidi, teemaalgataja arvab, et on olemas vaid tema reaalsus ning kui tema ei saa muuta postitusi, siis “postitusi muuta ei saa” ehk siis kõigil teistel on sama probleem.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.08 10:35; 01.08 23:12; 04.08 02:33; 04.08 23:02; 05.08 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastupidi, teemaalgataja arvab, et on olemas vaid tema reaalsus ning kui tema ei saa muuta postitusi, siis “postitusi muuta ei saa” ehk siis kõigil teistel on sama probleem.

HALLOO?? Mina (teemaalgataja) esitasin küsimuse “Kas postutusi ei saa enam muuta?” ega väitnud midagi üleüldist enne kui sina vaidlema asusid.
Ja minu küsimuse peale vastati lehe haldajate poolt, et esines tõesti ajutine probleem (kui postitusi ei saanud muuta)
Ära hüppa!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.07 08:51; 04.08 12:26; 05.08 17:27; 05.08 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled tähelepanelik, siis mina sekkusin selle väite peale:

Jätkuvalt ei saa, kui muudad, kustutab kogu postituse.

Kas see pole kategooriline? Sul on ikka keeletajuga nõrgasti natuke siis.

minu küsimuse peale vastati lehe haldajate poolt, et esines tõesti ajutine probleem (kui postitusi ei saanud muuta)

See probleem esines tegelikult eelmisel õhtul ja selleks hommikuks, kui sina küsimuse küsisid, oli probleem juba lahendatud. Nii kirjutati ühes teises teemas, mode vastas seal. Ja kui sa oma lõime vastuseid edasi lugesid, siis mode vastas sulle teist korda, et sinu puhul ei olnud asi mitte postituste muutmises, vaid selles, et spämmifilter oli liiga kange kraadi peal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.08 10:35; 01.08 23:12; 04.08 02:33; 04.08 23:02; 05.08 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui sa oma lõime vastuseid edasi lugesid, siis mode vastas sulle teist korda, et sinu puhul ei olnud asi mitte postituste muutmises, vaid selles, et spämmifilter oli liiga kange kraadi peal.

Seda vastas ta kellelegi teisele, kes kirjutas hilisemast probleemist. Ma ei loe siin teemas välja, et minu küsimuse ajal sama probleemi oli. Saan aru, et sa oled siinse arendusega seotud, kui seda nii kindlalt väidad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.07 08:51; 04.08 12:26; 05.08 17:27; 05.08 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle kustutab muudetud postitusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.08 17:03; 15.08 10:05; 15.08 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka kustutas kogu postituse ära, kui trükiviga parandama läksin 🙁

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama lugu. Kuna kirjutan päris kiiresti, tuleb sisse trükivigu. Kuna eelvaate režiimi PKs ei ole, siis ma parandan mõnes postituses kirjavigu või interpuntsioonivigu isegi 7-8 korda. Kahjuks silm ei haara näpukaid kõiki ka korraga.
Mina peaksin õppima rahulikumalt kirjutama, selge see, aga PK ei peaks seepärast veel terveid postitusi kustutama, et selles on koma eest tühik ära võetud vms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.08 17:03; 15.08 10:05; 15.08 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Postituste muutmine peaks nüüd korras olema. Kui esineb uuesti probleeme, siis palun andke meile teada.

Perekooli Moderaator

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kas postitusi enam muuta ei saa? (al. 30/07)