Esileht Ilu ja tervis Kas praegu liigub silmapõletik?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kas praegu liigub silmapõletik?

Postitas:

Mul on lapsel silmad punased, ostsin apteegist tilku. Täna kuulsin poes pealt vestulust, kus üks naine ütles, et “Mul on lastel ju see silmapõletik…” Kas ongi mingi haigus liikvel? Uurin, sest ühelgi mu pereliikmel pole 15 aasta jooksul sellist asja olnud…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 10:27; 16.02 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli just koos nohuga, tegelikult väikelastel on see suht tavaline, skas viiruslik või nohu tüsistus, et bakter l66b silma. Aga meil oli suht mädane, sama roheline nohu tuli silmanurgast ja ninast (vabandust detailse kirjelduse pärast!).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli just koos nohuga, tegelikult väikelastel on see suht tavaline, skas viiruslik või nohu tüsistus, et bakter l66b silma. Aga meil oli suht mädane, sama roheline nohu tuli silmanurgast ja ninast (vabandust detailse kirjelduse pärast!).

No mul on poiss 13… Aga tõesti, nohu on ka ja köha ja palavik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 10:27; 16.02 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu laps 6 aastane, nädal juba see silmappletik, mõlemas silmas, sai antibiootilised silmatilgad peale aga siiani härkab nii, et silmad kergelt kokkukleepund, suur paistetus on alla läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on vähemalt kuuaega silmadega mingi jama kestnud. Pidevalt vastikult kipitavad, punased. Lähen õue, hakkavad kohe kipitama ja vett hakkab jooksma. Toas ka suvaliselt järsku hakkab peale. Mul on ka muid sümptomeid ja need kestnud pikemalt. Liigesevalud ja väike palavik. Nohu ega köha ei ole. Pole kurk valus ka ,ega kõrget palavikku. Ma ei tea, et kas sellest või on midagi muud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid silmapõletikke on ka erinevaid. Mul poiss kolmandat aastat lasteaias ja selle aja jooksul on 5 korda silmapõletiku saanud. Enam ei hakka perearstile minemagi – helistan pereõele, kirjeldan sümptomid (silmavalged punetavad, silmanurkadest tulevad suured mädatilgad) ära ja vutt-vutt apteeki ravimi järgi. Ma ei tea, kuidas koolides/töökollektiivides on, aga lasteaias on igal aastal nakkuslik silmapõletik levimas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lastel oli ka lasteaiaperioodil konjuktiviit väga sagedane, praktiliselt igal aastal ikka korra said selle. Ravisime antibiootiliste silmatilkadega, tavaliselt andis kiiresti tagasi. Kooliajal on üks laps ühe korra selle saanud, kas on immuunsüsteem tugevam või ei olda enam nii nägupidi-käsipidi koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vennapojal (3a) just paar nädalat tagasi oli silmapõletik. Lasteaiast sai. Silmad olid ärgates rähmast kokku kleepnud ja punased, ärkvel olles väga mäda ei jooksnud. Kummeliteega loputati peale magamist silmi (leotati ripsmed lahti) ja perearst kirjutas mingid tilgad ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silmapōletik liigub hästi näppudega silmi hōōrudes. Ilmselt ka muul ajal, kui praegu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata üle, mis sa lapsele söögiks teed. Valgurikas toit loob eeldused põletike tekkeks. Olgu need toiumissoovitused mis tahes, valgu protsendis on nad ühel arvamusel. Üle 20 protsendi söögis, kui inimene just kulturismiga ei tegele, on kehale koormav ja põletikku tekitav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka just, igal talvel on vähemalt korra. Oluline on, et ei läheks välja tuule kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peres ka juba mitu kuud silmapõletik. Kõigepealt sai selle mu 8 kuu vanune poeg, siis abikaasa, siis jälle pere pisike ja nüüd mina. Täna helistas ämm ja ütles, et tal silmad valusad ja punased. Ma tõesti ei saa aru, et kuidas see juba läbi põetud ei saa. Ämm käis külas ainult korraks, andis ühe paki mulle üle ukse.
Ma koguaeg pesen ja desifitseerin…ikka jamast lahti ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Kas praegu liigub silmapõletik?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.