Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas praegu peab absoluutselt igas söögikohas koroona passi näitama?

Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )

Teema: Kas praegu peab absoluutselt igas söögikohas koroona passi näitama?

Postitas:
Kägu

Vaktsineeritud ja koroonasse haigestunud inimesed lausa surevad 80% sagedamini kui mittevaktsineeritud.

Täitsa loll ikka… Tead, valge nahavärv on ka Eestis riskitegur, valgenahalised surevad meil koroonasse pea 100% rohkem kui mustanahalised!

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

20% ei ole VÄGA VÄIKE, see on tervelt 1/5. Ma saaks aru, kui jutt oleks paarist protsendist.

Arvestades, et vanematest inimestest (60+), kes peamiselt haiglasse jõuavad, on vaktsineeritud üle 70%, on vaktsineeritute osaal 20% haiglapatsientidest ja 5% intensiivist ikka vägagi väikesed. Kui vaktsiin ei mõjuks, peaks ju 70% vaktsineerituid haiglas ja ka intensiivis olema.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineeritud ja koroonasse haigestunud inimesed lausa surevad 80% sagedamini kui mittevaktsineeritud.

Täitsa loll ikka… Tead, valge nahavärv on ka Eestis riskitegur, valgenahalised surevad meil koroonasse pea 100% rohkem kui mustanahalised!

Uuringut ka lugesid või niisamuti lahmid?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvestades, et vanematest inimestest (60+), kes peamiselt haiglasse jõuavad, on vaktsineeritud üle 70%, on vaktsineeritute osaal 20% haiglapatsientidest ja 5% intensiivist ikka vägagi väikesed. Kui vaktsiin ei mõjuks, peaks ju 70% vaktsineerituid haiglas ja ka intensiivis olema.

Nii väikse arvu juures nagu neid sinna satub, on loomulik näha mingit kallutatust ühele või teisele poole. Selle “statistika” põhjal ei ole võimalik midagi kindlat väita (ka nende riikide puhul, kus väidetaval 80% viirusesse surnutest on vaktsineeritud).

Sellele vaatamata see kõik ei selgita, miks selle kõigega sub-seeniore peeditatakse.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uuringut ka lugesid või niisamuti lahmid?

See polnud uuring, mida sa linkisid, vaid vaktsiinivastaste tõlgendus uuringust. Selles oli täiesti arvestamata asjaoluga, et UK 70+ elanikkonnast on vaktsineeritud (2 süstiga) üle 90%, isegi sinna 95% juurde kipub. Kui praktiliselt kogu kõige haavatavam osa inimestest on vaktsineeritud, siis on ju ometi väga loogiline, et nad surijatest enamiku moodustavad?
Hoopis olulisem on jälgida surmade osakaalu kõigist juhtumitest. Kevadel oli juhtumeid 50-60 tuhat päevas ning surmasid 1100-1300 kandis päevas. Nüüd on juhtumeid 30 tuhat päevas, aga surmasid EI ole 500-600 päevas, vaid on 100-115. Silmaga näha, et proportsioon hoopis teine.

Mõtleme ikka peaga, kui andmeid vaatame.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvestades, et vanematest inimestest (60+), kes peamiselt haiglasse jõuavad, on vaktsineeritud üle 70%, on vaktsineeritute osaal 20% haiglapatsientidest ja 5% intensiivist ikka vägagi väikesed. Kui vaktsiin ei mõjuks, peaks ju 70% vaktsineerituid haiglas ja ka intensiivis olema.

Vahemikus 27.09-3.10 suri 19 koroonaga nakatunut. Ravimiameti lehelt saab lugeda, et 9 neist olid täisvaktsineeritud. Ligi pooled surnutest olid täisvaktsineeritud ja väidate, et vaktsiinid toimivad?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahemikus 27.09-3.10 suri 19 koroonaga nakatunut. Ravimiameti lehelt saab lugeda, et 9 neist olid täisvaktsineeritud. Ligi pooled surnutest olid täisvaktsineeritud ja väidate, et vaktsiinid toimivad?

Kust sa selle 9 välja võtsid? See leht, mille linkisid, ei räägi mitte selles ajavahemikus surnud inimestest, vaid selles ajavahemikus saadud surmateatistest, saan aru, et mõni puudutab märtsis surnuid, mõni mais surnuid jne.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ennem juhtub see mingil teisel põhjusel kui sellel, et mõned inimesed käivad ilma passita kohvikus.

*Vaatab puhkusereisijate ja vanemate-kes-haige-lapse-lasteaeda-sokutavad suunas*

muidugi need ja teised kolmandad ka, aga pole arukas teistele näpuga näidata, kui endal nina tahmane. lihtsalt see teema siin on söögiasutustest.

Kohvikus kõrvallauast koroona saada peaks olema küll mingi imejuhus. Paras palagan need passid.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa eitad, et vaktsineeritute hulgas on ohutum kui vaktsineerimata inimeste hulgas?

Minu tutvusringkonnas on praegu kolm vaktsineeritut koroonaga kodus siruli. Kuidas mul nende seltsis ohutu oleks? Kaks neist ühe pere liikmed. Kuidas nad küll mõlemad haigeks jäid, kui üks nakatab “kordades vähem” ja teine nakatub “kordades vähem”?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineeritud ja koroonasse haigestunud inimesed lausa surevad 80% sagedamini kui mittevaktsineeritud.

Täitsa loll ikka… Tead, valge nahavärv on ka Eestis riskitegur, valgenahalised surevad meil koroonasse pea 100% rohkem kui mustanahalised!

See väike pisiasi, et keegi ei agiteeri ennast pleegitama ettekäändel, et see koroona eest kaitseks.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa eitad, et vaktsineeritute hulgas on ohutum kui vaktsineerimata inimeste hulgas?

<p style=”text-align: left;”>Minu tutvusringkonnas on praegu kolm vaktsineeritut koroonaga kodus siruli. Kuidas mul nende seltsis ohutu oleks? Kaks neist ühe pere liikmed. Kuidas nad küll mõlemad haigeks jäid, kui üks nakatab “kordades vähem” ja teine nakatub “kordades vähem”?

Ümarmaalased seepeale: ei huvita! Usaldame teadust!</p>

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

20% ei ole VÄGA VÄIKE, see on tervelt 1/5. Ma saaks aru, kui jutt oleks paarist protsendist.

Arvestades, et vanematest inimestest (60+), kes peamiselt haiglasse jõuavad, on vaktsineeritud üle 70%, on vaktsineeritute osaal 20% haiglapatsientidest ja 5% intensiivist ikka vägagi väikesed. Kui vaktsiin ei mõjuks, peaks ju 70% vaktsineerituid haiglas ja ka intensiivis olema.

Jälle mingi jobu, kes eeldab, et kõigi inimeste lähtepunkt nakkuse saades on identne. Ei ole! See vaktsiin peaks kaitsema neid kõige nõrgemaid, aga see on just see, mida ta ei tee. Nõrgad haigestuvad ikka raskelt ja surevad, tugevamad saavad haigusest jagu, vaktsiiniga või vaktsiinita. Ka vanurid!
See, et mingi 30-aastane heas tervislikus seisus vaktsineeritu kilkab, et “äkki ma vaktsiinita oleks hullemini põdenud” on lühinägelik.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa eitad, et vaktsineeritute hulgas on ohutum kui vaktsineerimata inimeste hulgas?

Minu tutvusringkonnas on praegu kolm vaktsineeritut koroonaga kodus siruli. Kuidas mul nende seltsis ohutu oleks? Kaks neist ühe pere liikmed. Kuidas nad küll mõlemad haigeks jäid, kui üks nakatab “kordades vähem” ja teine nakatub “kordades vähem”?

Oh, ma olen juba päris väsinud neist perekooli vastustest “aga minu sõbrannaga on nii”. See on sul tagantjäreleteadmine, et nad on haiged. Enne nende haigestumist sa ei tea, kas nad on haiged või mitte ning siin mängivad tõenäosused – ja tõenäosus, et juhuslike vaktsineeritute hulgas on haigeid, on mitmeid kordi väiksem kui tõenäosus, et juhuslike vaktsineerimata inimeste hulgas on haigeid. Ja see ongi oluline.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle mingi jobu, kes eeldab, et kõigi inimeste lähtepunkt nakkuse saades on identne. Ei ole! See vaktsiin peaks kaitsema neid kõige nõrgemaid, aga see on just see, mida ta ei tee. Nõrgad haigestuvad ikka raskelt ja surevad, tugevamad saavad haigusest jagu, vaktsiiniga või vaktsiinita. Ka vanurid!

Eks rumala arust on iga numbritest rääkiv inimene jobu, arusaadav. Hiina keel ju. Süvene natuke, mida ma ütlesin ja siis mine peegli ette ja korda kolm korda: olen hoopis ise jobu.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas praegu peab absoluutselt igas söögikohas koroona passi näitama?