Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Väikelaps Kas praeguste ilmadega ja talvel üldse saab seisulauda kasutada?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kas praeguste ilmadega ja talvel üldse saab seisulauda kasutada?

Postitas:

Tere!
Küsin targematelt nõu.
Mul Mutsy vanker, kus magab imik.
Vanem laps on 2,5 ja tahaksin osta seisulaua.

Kas aga sellise lörtsi ja sopaga ja ka talvel paksu lumega on see seisulaud mõeldav?
Läheb igalt poolt läbi ja saab kasutada või teeb pigem sõitmise veel raskemaks?

Mu Mutsyl endal suured ja head rattad. Iga ilmaga lähen kõikjalt läbi. Aga olen vaadanud, et seisulaual ju pisikesed rattad ehk natuke hirm, kas enne kevadet on asjal üldse mõtet?

Tänan vastajaid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil täna tiir tehtud, vanker on Hartan topline X ja Lascali seisulaud, ei olnud küll probleemi. Meil sõidu kogemust juba üle aasta, ka terve eelmine talv. Vahest oli veidi raskem, kui väga paks sulalumi, kuid kuna vankril korralikud 4 suurt kummi ja seisulaud ju taga, siis käisime ikka iga päev poes üsna pika ringi. Soovitan väga, meil suurem kolis päevapealt 1a8k kärust seisulauale ja meeldib siiani (saab märtsis 3a). Ilma ei kujutaks küll ette, suvel ta lippas palju ise, kuid nüüd kui libe on, siis eelistab seisulaual seista. Kui on tuul vastu, siis ta keerab näoga minu poole ja siis me lobiseme omi asju :). Eks veidi raskem ikka on ilmselt esimest korda, kuid ma ei näe küll probleemi, tõesti hea asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka Lascal ning kärutasime kogu eelmise talve. Kahtlesin samuti pikalt kas on ikka kasutatav talvel, kuid õigustas ennast igati.
Loomulikult ei saa öelda, et ta igalt poolt läbi läheb, aga vähemalt sealt kus vankrit oli normaalne lükata, siis läks ka seisulaud kenasti läbi. Loomulikult läbi suure lumesodi ei ole liikumine sellega näit. maakohas mõeldav, kuid mööda kõnniteid saab sellega küll liigelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Väikelaps Kas praeguste ilmadega ja talvel üldse saab seisulauda kasutada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.