Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas president on karantiinis?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )

Teema: Kas president on karantiinis?

Postitas:
Kägu

mida veel!? kas tõesti on igaõhtuselt vaja veel kedagi valveseisangus peaministri kõrvale esinema 5 min enne aktuaalset kaamerat? kas see ei ole juba piisavalt naeruväärne?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Täna 23.03 kell 21.35 “Esimeses stuudios” president Kersti Kaljulaid.
Esimesest koroonaviiruse juhtumist Eestis möödub sel nädalal kuu aega. Kriis paneb proovile inimeste tervise, riigi võimekuse ja kogu majanduse, aga võtmeküsimus on meie kõigi käitumises. Kuidas nendel rasketel aegadel paremini toime tulla? Saatejuht on Andres Kuusk.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Presindent kutsus täna jälle lehvitama. Irw
Meil on kriis, paljudel on raske ja raskemaks läheb ja “ülikud” ei ole võimelised muud moodi reageerima kui lehvitades – see on nende võimekuse piir.
Mul on piinlik ja kurb.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Meil on kriis, paljudel on raske ja raskemaks läheb ja “ülikud” ei ole võimelised muud moodi reageerima kui lehvitades – see on nende võimekuse piir.

Mul on piinlik ja kurb.

Mina olen üks neist, kelle toetuseks kutsutakse lehvitama. Ja ma olen tänulik, et keegi märkab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on piinlik ja kurb.

Mina olen üks neist, kelle toetuseks kutsutakse lehvitama. Ja ma olen tänulik, et keegi märkab.

Sa arvad, et märgatakse ainult siis, kui lehvitatakse? Kuidas see sind aitab, kui ma näen ja saan aru, et sa teed megarasket tööd, aga minu reaktsioon kõigele sellele on ainult totaka naeratusega lehvitamine?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa arvad, et märgatakse ainult siis, kui lehvitatakse? Kuidas see sind aitab, kui ma näen ja saan aru, et sa teed megarasket tööd, aga minu reaktsioon kõigele sellele on ainult totaka naeratusega lehvitamine?

Hetkel sa ründad ühte selle raske töö tegijat. See negatiivne emotsioon, mida niigi raskel ajal saadad, on kole.

Lehvitajad vähemalt soovivad head, kui nad ka reaalselt aidata ei saa.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hetkel sa ründad ühte selle raske töö tegijat. See negatiivne emotsioon, mida niigi raskel ajal saadad, on kole.

Lehvitajad vähemalt soovivad head, kui nad ka reaalselt aidata ei saa.

Sa päriselt arvad, et need, kes ei lehvita, soovivad sulle kõik halba? Kust selline mõtlemisvõime pärit on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olgem ausad, kui sina ei taha lehvitada, siis ära lehvita, see ei ole eriti tähtis, kas sina sellest rõõmu tunned, tähtis on see, kas meedikud ja muud vajalikud inimesed selle üle rõõmu tunnevad. Mida me teised teha saame arstide heaks, on mitte asjata nina kodust välja pista ja just selliseid kasutuid aga südant soojendavaid žeste tehes. See žest on sama kasutu kui patsutus õlale, kallistus vms. Kui vähemalt ükski meedik selle üle rõõmu tunneb, on ju hästi. Ega see lehvitamine ei olegi mõeldud sinule vaid meedikutele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa päriselt arvad, et need, kes ei lehvita, soovivad sulle kõik halba? Kust selline mõtlemisvõime pärit on?

EI arva. Mina ei lehvita ja ei soovi haba ka. Hoopis head soovin kõigile eesliinil töötajatele.

Aga sina ründad. Ma ei tea, kas sa halba soovid või ei, aga sa ründasid ühte raske töö tegijat. Ja see on halva tegemine. Vahet pole, kas sa soovid halba või ei, sa teed oma rünnakuga halba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Praegu president räägib ka Esimeses Stuudios. Väga ratsionaalne, mõistlik ja intelligentne sõnavõtt ning samas ka väga tugevalt paistab välja ta mure, tänu ja hoolimine antud teema suhtes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma just kuulasin ja mõtlesin, et ossaa, kus meie president räägib – kiiresti ja konstruktiivselt, mõte jookseb nagu sprinter. Kõik eelnevad presidendid oleks selle poole tunni jooksul suutnud 10x vähem ütelda – need mehed on meil hirmus pikaldase jutuga olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaadake, et te siis poes käimise lõpetate ja söögi ainult restoranidest tellite, nagu president just soovitas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

EI arva. Mina ei lehvita ja ei soovi haba ka. Hoopis head soovin kõigile eesliinil töötajatele.

Aga sina ründad. Ma ei tea, kas sa halba soovid või ei, aga sa ründasid ühte raske töö tegijat. Ja see on halva tegemine. Vahet pole, kas sa soovid halba või ei, sa teed oma rünnakuga halba.

No kuule, see, et sina selles rünnakut näed, on küll sinu väikeses peakeses kinni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaadake, et te siis poes käimise lõpetate ja söögi ainult restoranidest tellite, nagu president just soovitas.

Niimoodi ütles kohe jah? Vaata nüüd kordusest üle ja pane kinrja, mida ta täpselt ütles.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Niimoodi ütles kohe jah? Vaata nüüd kordusest üle ja pane kinrja, mida ta täpselt ütles.

Täpselt seda ta soovitas. Sul on funktsionaalse kuulamisega raskusi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

“Me saame ise ju aru, et mõistlikum on tellida restoranist omale toit välja, kui minna sinna istuma” – normaalne inimene loeb siit välja, et restoranis istumise asemel telli toit pigem koju, huvitav, kuidas sina sellest nii imelikult aru said? Eesti keel pole emakeel? See oleks ainus arusaadav põhjus. Muidu võiks sind lausa pahatahtlikkusese süüdistada.
Poes käimisest rääkis president ka, mõistlikku juttu rääkis.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

“Me saame ise ju aru, et mõistlikum on tellida restoranist omale toit välja, kui minna sinna istuma” – normaalne inimene loeb siit välja, et restoranis istumise asemel telli toit pigem koju, huvitav, kuidas sina sellest nii imelikult aru said? Eesti keel pole emakeel? See oleks ainus arusaadav põhjus. Muidu võiks sind lausa pahatahtlikkusese süüdistada.

Poes käimisest rääkis prsident ka, mõistlikku juttu rääkis.

Naljatilk. Milline suurem mõte on restoranist toit koju tellida, kui kodus saab ise restoranitoitu valmistada? Milline vahe siis restoranis ja poes käimisel on? Mina väidan, et poes on oluliselt rohkem rahvast kui restoranis. Miks peaks restoranis käimist piirama? Kuidas sul loogikaga lood on?

Ahjaa, president muuseas kiitis valitsust, et on hästi kriisi ohjanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Naljatilk. Milline suurem mõte on restoranist toit koju tellida, kui kodus saab ise restoranitoitu valmistada? Kuidas sul loogikaga lood on?

Naljatilk. Inimesed, kes kodus ise toitu valmistavad, ei olnudki selle soovituse sihtgrupp. Kuidas su loogikaga lood on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav kaua pisikud valmistoidul säilivad? Üks nakatunud kokk suudab vist paljusid nakatada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Naljatilk. Milline suurem mõte on restoranist toit koju tellida, kui kodus saab ise restoranitoitu valmistada? Kuidas sul loogikaga lood on?

Naljatilk. Inimesed, kes kodus ise toitu valmistavad, ei olnudki selle soovituse sihtgrupp. Kuidas su loogikaga lood on?

Et kellele täpsemalt siis president oma jutu adresseeris, nendele saamatutele ja mugavatele, kes ei viitsi ja ei oska süüa teha? Kui sa tundsid, et sind kõnetati, siis järelikult oled sihtgrupp.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma just kuulasin ja mõtlesin, et ossaa, kus meie president räägib – kiiresti ja konstruktiivselt, mõte jookseb nagu sprinter. Kõik eelnevad presidendid oleks selle poole tunni jooksul suutnud 10x vähem ütelda – need mehed on meil hirmus pikaldase jutuga olnud.

ta ongi selline, mitte ainult ei näi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav kaua pisikud valmistoidul säilivad?

Eks sama kaua kui poest ostetud toidul, mida on võibolla toiduainetööstuse nakatunud pakkija on näppinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav kaua pisikud valmistoidul säilivad? Üks nakatunud kokk suudab vist paljusid nakatada?

Sina oled siis harjunud käima restoranides, kus kokad elementaarseid hügieeninõudeid ei täida? Või millest selline kahtlus?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sa tundsid, et sind kõnetati, siis järelikult oled sihtgrupp.

Kui sa tähele ei pannud, siis ma reageerisin käo repliigile, kes kinnitas, et president olevat soovitanud poes käimise asemel restoranitoitu tellida.
Aga jäägu sulle su arvamus, vaba maa, igasuguste jaoks on ruumi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sa tundsid, et sind kõnetati, siis järelikult oled sihtgrupp.

Kui sa tähele ei pannud, siis ma reageerisin käo repliigile, kes kinnitas, et president olevat soovitanud poes käimise asemel restoranitoitu tellida.

Aga jäägu sulle su arvamus, vaba maa, igasuguste jaoks on ruumi.

Sa siis ei tundnud, et president oleks sind kõnetanud? Kellele ta jutt siis mõeldud oli?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks sama kaua kui poest ostetud toidul, mida on võibolla toiduainetööstuse nakatunud pakkija on näppinud.

Pakend on puhastatav ja tööstuses ei toodeta käsitsi väikseid koguseid, lisaks neid pakendavad masinad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pakend on puhastatav ja tööstuses ei toodeta käsitsi väikseid koguseid, lisaks neid pakendavad masinad.

Kui sa Tallegi puurikanade mune ostad, siis tõesti pakendavad neid masinad. Talumune kindlasti mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Talumune kindlasti mitte.

Isegi kui ma meeltesegaduses tooreid mune (restorani)valmistoiduks peaksin, siis need on enne söömist puhastatavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Talumune kindlasti mitte.

Isegi kui ma meeltesegaduses tooreid mune (restorani)valmistoiduks peaksin, siis need on enne söömist puhastatavad.

Oh seda püha lihtsameelsust – ega siis viirused ainult valmistoidu peal ela. Ja ära aja siin suvalist joga, et sa leibade või nt juustude kilepakendid enne sealt toidu välja võtmist kõik desovahendiga ära desinfitseerid?
Ja mune leotad enne tarvitamist desovahendis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Külmkappi minevad pakendid puhastan e-poest saamise järel 80%-lise viinaga niisutatud lapiga, ülejäänud rändavad maja teises otsas asuvasse tuppa kus keegi ei ela.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas president on karantiinis?