Esileht Beebi ja mitmikud Kas probiootikumid teevad lapsele halba?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas probiootikumid teevad lapsele halba?

Postitas:

Olen oma beebile andnud probiootikume – alguses seetõttu et minu rinnapõletiku pärast määrati mulle antibiootikumid ja arst soovitas lapsele samaaegselt anda probiootikume, aga hiljem jätkasin nende andmist, sest märkasin et lapsel on nii vähem gaase ja sügavam uni. Kas pidev probiootikumide andmine võib ka lapsele kehvasti mõjuda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole küll kuulnud, et halvasti mõjuks. Üldiselt tehakse neid kuurina, aga imikutele on täitsa olemas probiootkumidega d-vitamiin, mida võib pidevalt anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil tegi see jubedad gaasid lisaks niigi jubedatele gaasidele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvamus on, et mida vähem ravimeid ja toidulisandeid, seda parem. Nii lastel kui täiskasvanutel. Kui on tõsine haigus, siis tuleb muidugi ravida, aga igaks juhuks apteegikaupa ei söö. Ülaltoodud põhjusel pole minu lapsed probiootikume saanud, seega nende täpset mõju ei oska kommenteerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probiootikume antakse kuurina. Meie arst üle 3 kuu järjest ei luba anda. Ja seda siis ikkagi põhjusega (meil oli piimavalguallergia kahtlus). Lõpeta andmine ja leia lapse gaasi-jm probleemidele teine lahendus. Lapse seedesüsteem peab õppima ise toimetama, mitte kogu aeg lisa saama (bakterite ega muude lisaainete näol).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina annan lapsele gefiluse d-vit ja see tagab ka parema une. Lihtne öelda, et tuleb leida muu lahendus, aga nii kui olen paar päeva jätnud andmata, ei saa laps normaalselt magada. Ja menüü on mul juba piiratud, tänu millele oleme suurest igaõhtusest valunutust lahti saanud. Aga näha on, et soolestik ei toimi veel nii hästi kui vaja. Mina eelistan lisaabi kui et mu laps piinleb iga öö valudes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

küsi, miks sa seda probiootikumi talle andma peaks?

inimesed ei küsi enam üldse midagi, sest telekas ütles, et esimesest elupäevast, ju siis nii on ja küsimusi polegi? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kas probiootikumid teevad lapsele halba?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.