Esileht Ilu Kas protseduuridest on päriselt ka kasu?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas protseduuridest on päriselt ka kasu?

Postitas:

Viimased aastad on aina populaarsemaks muutunud need igasugu LPG, infrapuna, vaakum ja ma ei tea, mis iganes kehahooldused veel. Reklaamitakse neid kui kiireid tsellust vabastajaid ja kaalualandajaid. Kas ja millised päriselt toimivad ka üldse või on suures plaanis ikkagi raha raiskamine?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.05 10:07; 12.05 10:13; 02.02 14:56; 02.02 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen läbi teinud kavitatsiooni kuuri. Mõjus küll, nahk oli tõesti siledam ja pringim peale seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin kõhule krüpolüüsi ja ei mõjunud midagi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõjuvad kui teh kuurina. Inimesed teevad tihti 1-2x ja siis räägivad, et ei mõju midagi. Peale 10x LPG kuuri kadus kehalt ikka arvestatav kogus cm. Kõige paremini mõjus kaalule ja sentimeetritele aga transion, samas mina seda teist korda enam ei suudaks teha, liiga intensiivne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin kunagi Rotermanni kvartalis asuvas mingis kehastuudios kuuri kuna kingiti, kuuris oli kokku 3 erinevat hooldust soojendav, külmutav ja kõige rohkem oli LPGd. 2 kuu jooksul oli vaja need 10 v 12 korda ära käia ja tulemus oli imepisike, 0, 5cm vaid mõnest kohast kuigi kasutasin veel lisaks nende soovitatud Biodren vms jooki mis pidi keha puhastama. Peale seda läksin personaaltreeneri ja toitumisnõustaja juurde ja nad ütkesid ka, et mingeid kiireid lahendusi ei olegi, muidu neil ju tööd ei oleks. LPG jm masinad pidid aitama nahka pingutada kui trenni ja toiduga palju alla võtad, mul õnneks liikus kaal alla aeglaselt ja nahk tõmbas ka ise järgi kreemitades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see Transion on midagi sarnast nagu Proellixe teraapia (trenn)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei usu neisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimased aastad on aina populaarsemaks muutunud need igasugu LPG, infrapuna, vaakum ja ma ei tea, mis iganes kehahooldused veel. Reklaamitakse neid kui kiireid tsellust vabastajaid ja kaalualandajaid. Kas ja millised päriselt toimivad ka üldse või on suures plaanis ikkagi raha raiskamine?

suures plaanis on see kõik raharaiskamine.

tegin lpg-d ja  mul oli lihtsalt nii kahju raisatud rahast, jõin siis palju vett ja sõin poole vähem, siis sain alla küll.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu Kas protseduuridest on päriselt ka kasu?