Esileht Pereelu ja suhted Kas pulmas peab olema pulmaisa? Vahur Jüris?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kas pulmas peab olema pulmaisa? Vahur Jüris?

Postitas:

Ma pole eriti pulmades käinud. Kas 60 inimesega pulmas peaks olema pulmavana? Mina ega mees küll suured organisaatorid pole ja keegi külalistest pole ka kunagi sellist asja teinud.

Ja kas kellelegi ütleb nimi Vahur Jüris midagi? Üks tuttav hirmsasti soovitab teda aga see tuttav on väga intensiivne ja allapoolevööd naljade austaja, kas tegemist on seda laadi õhtujuhiga?

Ehk oskab veel keegi kedagi soovitada? Kui keegi oskab kedagi kiita-laita, võiks ka põhjendada miks. Arvamused stiilis, et see on halb inimene või see on normaalne õhtujuht ei ole abiks.
Hirmus tänulik olen igasuguse infi eest! Jube raske see pulmade planeerimine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 17:39; 25.02 15:03; 25.02 21:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahur Jüris on jah just selline allapoole vööd naljadega õhtujuht. Olen ühes pulmas käinud, kus ta õhtujuhiks oli ja minusugusel tagasihoidlikul inimesel oli väga ebamugav seal olla. Oma pulma ei palkaks teda kindlasti. Põhimõtteliselt saaks ilmselt ilma pulmavanata hakkama, aga 60 inimese puhul ilmselt kuluks ikkagi ära, tuleb lihtsalt leida endale sobivaim.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan Kuldar Koch.Ma ise ei salli üldse allapoole vööd nalju ja tema oli väga tore ja meeldiv! 🙂 Ülihea õhtujuht lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina soovitan Kuldar Koch.Ma ise ei salli üldse allapoole vööd nalju ja tema oli väga tore ja meeldiv! 🙂 Ülihea õhtujuht lihtsalt.[/tsitaat]
ühinen soovitusega kahel käel ja ühel meelel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pulmas peab olema pulmaisa sest muidu on lihtsalt suur sööma ja ei mingit ühist joont.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

14:46
palun põhjenda, miks sa pead teda väga heaks pulmaisaks. Iga tegija on isemoodi, paljun iseloomusta Jürise juhitud pidu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 17:39; 25.02 15:03; 25.02 21:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen käinud ühes jürise juhitud pulmas. noh, päris lõbus oli ja tundus, et enamus külalisi (sh noorpaar) jäid rahule. allapoole vööd nalju ei meenu, aga mängud ja naljad jätsid sellise kerge \”süldika\” maigu. ise oma pulmas eelistaks väheke nö intelligentsemat stiili. aga samas usun, et kõik on ju pulmaisaga läbiräägitav. muidu oli jüris lõbus ja aktiivne ning suutis rahva kenasti kaasa haarata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vahur Jüris sai just 2011aasta pulmaisaks…seda poleks ta never saanud kui tema teema oleks allanaba naljad. [/tsitaat]

Aastaid oli Meie Mees Eesti populaarseim bänd. Seega ma ei välistaks, et allavööd naljadega 2011 pulmaisaks saab…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jüris oli meie pulmaisa. Julgen soovitada, kuna on oma ala proff. Noorpaar ja pulmaisa istuvad enne üritust maha ja arutavad kõik soovid-hirmud jm omavahel põhjalikult läbi. Noorpaar on ise see, kes üsna täpselt pulmaisale visiooni ette annab. Ja mida asjalikum pulmaisa, seda paremini ta etteantud piirides toimetab. Jüris ujub igas olukorras välja ja kui noorpaari \”hirm\” on allapoole-vööd-naljad, siis oleks tark see ka õigel hetkel välja hääldada, mitte hiljem kurta. Üldsielt tajub kogenud pulmaisa kohaletulnud seltskonna olemust üsana ruttu. Ent virisejaid on alati, absoluutselt igas seltskonnas on keegi, kellele mõni nali jääb kaugeks.

Aga jah, Jüris meeldis meile ning meie seltskond ka temale. On, mida meenutada;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud viimasele vastajale, sellest vastusest oli abi. Ilmselt uurin, kas oleks temaga võimalik kohtuda ja vaatan mehe oma silmaga üle. Kochi nime panin kõrva taha ja ootan ka edasisi kogemusi :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 17:39; 25.02 15:03; 25.02 21:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud pulmas, kus oli pulmaisaks , no ei saa öelda, see kes on Märt Avandi teisik, ptüi keele peal on.. Mulle meeldis, hea huumoriga, selge häälega, suutis olukorda ohjata. Olen ka mujalt kuulnud häid sõnu tema kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõnis Milling? Oli meie pulmaisaks. Intelligentsed naljad – madalama IQ-ga külalised ei pruugi aru alati saada – igatahes soovitan 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan väga soojalt Anti Einpauli. Ta on ka paar aastat tagasi vist Aasta Pulmaisa polnud. Meil oli just selline tagasihoidlikum seltskond, aga üllatavalt toredaks kujunes õhtu. Kartsime just et kuidas rahvas seguneb ja kuidas ettevõetavad mängud/üritused läbi lähevad. Olin oma valikuga 110% rahul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 11:00; 27.02 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan väga soojalt Anti Einpauli. Ta on ka paar aastat tagasi vist Aasta Pulmaisa polnud. Meil oli just selline tagasihoidlikum seltskond, aga üllatavalt toredaks kujunes õhtu. Kartsime just et kuidas rahvas seguneb ja kuidas ettevõetavad mängud/üritused läbi lähevad. Olin oma valikuga 110% rahul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 11:00; 27.02 11:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas pulmas peab olema pulmaisa? Vahur Jüris?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.