Esileht Erivajadustega laps Kas puudega laps saab käia teise maakonna internaat koolis.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas puudega laps saab käia teise maakonna internaat koolis.

Postitas:

Sain lapsele diagnoosi autism. Ta vajab väike klassi abiõpet. Ei taha last panna Lahmuse kooli, aga seda just soovitatakse nii tungivalt. Tahaks ta panna teise maakonna kooli Ämmustesse, aga mis võimalused mul on, kas keegi on oma puudega lapse pannud teise maakonna kooli, kas vald toetab seda otsust ja saab teda sinna viia ja tuua. Või pole see varjant ültse võimalik. Ilma internaat koolita, pole võimalik abikooli teda igapäev käima panna, sest ta ei tunne aega nii hästi ja tee ei jää meelde,  ja kella ei tunne ka ja ei oskaks bussiga ise koju tulla jne.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on Rajaleidja otsus, saab panna teise maakonna kooli, kui neil kohti on. Ja see otsus annab koolile lisaraha. Uuri koolist järgi, mida muud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahmuse ja Ämmuste koolid on mõlemad Viljandi maakonnas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt pead Sa silmas teist valda? (Kuna need koolid samas maakonnas).

Jah, saab küll panna teise valda ja teise maakonda ka. Ämmustes lapsi üle maakonna ja väljastpoolt maakonda. (Oma lapsed ei käi ka oma valla koolis).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilma internaat koolita, pole võimalik abikooli teda igapäev käima panna, sest ta ei tunne aega nii hästi ja tee ei jää meelde,  ja kella ei tunne ka ja ei oskaks bussiga ise koju tulla jne.

Kas 7-aastane natuke väike ei ole internaatkooli jaoks? Mu laps on juba kolmandas klassis, käib ka väikeklassis, ei kujuta ette, et ta kusagil internaadis oleks. Tema ka ei käi päris üksi koolis, vaid tuleb jala minu töö juurde ja sealt lähme koos bussiga koju. Hommikul samamoodi. Ma alla teismeea küll last internaati ei paneks, ta vajab siiski igapäevaselt oma kodu ja vanemaid.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Erivajadustega laps Kas puudega laps saab käia teise maakonna internaat koolis.