Esileht Pereelu ja suhted Kas räägite mehega vabalt enda seksisoovidest?

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Kas räägite mehega vabalt enda seksisoovidest?

Postitas:
Kägu

Oleme mehega juba 10 aastat koos olnud, aga ikka ei julge ma talle öelda, mida ma tegelikult voodis tahaksin. Üritan vihjata ja suunata, aga ega ta väga sellest vist aru ei saa.
Vastik rahuldamata tunne on.
Kuidas teil, olete samal lainel? Räägite avameelselt?

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Me tavaliselt räägime ausalt vaid perekoolis, sest mehega rääkida arusaadavlt ei julge. Pisut nagu loodame, et mees on selgeltnägija või isegi nõid.
Sest ega ta mingi sõber ei ole, et südant puistad.

Samas, alati on ju lootus, et ka mees loeb perekooli, tunneb naise ära, lööb käega otsaette ja kõik saabki korda.

+14
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Perekoolis ei räägi naised isegi enne kooselu alustamist mehega läbi soovitavat laste arvu, kus elama hakatakse, kas koer võetakse, kas külalised on teretulnud, kes ja kas teeb kodutöid. PK jaoks on see jube mõte, et mehega rääkida. Nad ei räägi ju!

+10
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Räägin küll, jah. Samas sõltub ju ka mehest – kui on teada, et mees on väga konservatiivne, siis on tõesti raske minna näiteks jutuga, et tahaks sidumist, piitsu, grupikat vmt proovida.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen rääkinud, ta ei taha kuulata. Ütleb_ kuule, kelleks sa mind pead, ma pole selline, kuule naine, et katsu ikka korraliku olla, lapsed suured juba.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen teemaalgatajaga samas paadis. Olen proovinud küll rääkida, eelkõige seda, et hommikune seks on minu jaoks täiesti vastumeelne. Selle peale me nii aastakese ei seksinud, sest mina tõstatavat tühjast tüli. Siis andsin alla, pigem siis hommikul kui üldse mitte. Muude soovide kohta on mees öelnud, et ahah, aga temal küll probleemi pole. Arvata võib, et sellise suhtumise peale ma just igapäevaselt teemat üles ei võta. Lisaks seksime ainult minu algatusel. Masendav. Sellest rääkimata, et mees ei tule õhtuti enne voodissegi, kui mina magan.

Kõigis teistes eluvaldkondades on mees väga hea ja temaga saab täiesti vabalt rääkida ja asju arutada. Miks me lahku pole läinud – sest tegu on lastele ideaalse isaga ja mina olen tööasjade tõttu väga palju kodust ära, lapsed aga nii suured veel pole, et ise hakkama saaksid. Kui lahku lähme, siis kolin otsekohe teise Eesti otsa.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Perekoolis ei räägi naised isegi enne kooselu alustamist mehega läbi soovitavat laste arvu, kus elama hakatakse, kas koer võetakse, kas külalised on teretulnud, kes ja kas teeb kodutöid.

Kusjuures meie ei rääkinudki mehega enne abiellumist sellistest asjadest. Kui oled abielludes 18 ja 20 aastane, siis tundub nii eluliste asjade ettemõtlemine tühja heietusena. Seksisoovid olidki vist enam-vähem ainsad, millest rääkisime:)

Nüüd, üle 30 aasta hiljem, ei tunne küll, et midagi oleks selle rääkimatajätmise pärast valesti läinud. Laste (lõpp)arvu tekitasime ilma erilise ettemõtlemiseta, koerad-kassid tulid ka nii möödaminnes, külalised ja kodutööd pole kunagi probleemiks olnud. Võib-olla 30-ndates kooselu alustajatel on neis asjades rohkem läbi rääkida ja kokku leppida vaja, aga no seksisoovid on küll midagi sellist, mida võiks esitada “koostöö” käigus, mitte enne kooselu algust koos laste arvu ja majaplaaniga.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jaa, räägin küll.
Aga suhte alguses olin pigem tagasihoidlik ja taubudeküüsis. Tema oli pigem see, kes tahtis minuga katsetada, et mis mulle meeldib ja tema jaoks on minu rahuldamine alati väga oluline olnud. Nii, et pika peale avanesin ja julgesin ka rääkida. Nüüd juba ammugi. Koos oleme olnud ca 10 aastat.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Räägime küll, aga mis seal salata, kergem on rääkida siis, kui mõlemad veits napsused oleme.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No soovid võivad ka ajaga muutuda.
Ma olen rääkinud mõnedest asjadest, teistest mitte, sest on tundnud, et sel pole mõtet. Mitte et mul oleksid mingid ekstreemsed soovid, lihtsalt need on üsna teistsugused kui tema arusaamad seksuaalsusest ja seksisoovidest.
Ma olen küsinud tema omade kohta ja vastuseks pole samuti midagi asjalikku saanud. Ju ta siis pole tundnud, et mina temast neis küsimusis aru saan.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jah.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Räägime kõigest vabalt, aga paraku need asjad reaalsuseks ei saa. Ta pole voodis suur katsetaja, pigem konservatiivne.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu eks näiteks ei teadnud (toona 30-sena!!!), kuidas naised orgasmi saavad. Sisuliselt arvaski, et see toimub nagu pornofilmis, et mees muudkui rautab ja naine järjest tuleb ja tuleb ja jääbki tulema. Armastus oli suur ja kuum, eelmängu mul toona vaja polnudki, põhimõtteliselt läksin märjaks juba sellest kui ta mind suudles, aga orgasmist jäin küll alati ilma (minu puhul on selleks sõrmede või keele abi vaja). Mitu kuud läks mööda ja eks ma natuke suunasin ka ning päris jäneseseks see enam ei olnud, läks ikka kvaliteetsemaks, aga lõpuks võtsin siiski julguse kokku ja rääkisin, et tegelikult on mul vaja, et sa vot nii ja nii teeks. Suuseksis oli ta väga algeline, õpetamine võttis ikka omajagu aega. Hiljem sai muidugi osavaks ja see andis meie suhtele palju juurde. Lahku läksime aastaid hiljem hoopis muudel põhjustel.

Praegune abikaasa on täiesti teisest puust, palju kogenum ja osavam, pigem õpetas mulle ühtteist juurde, tema on seksiteemadel ka oluliselt avatum ja seega on mul talle kerge öelda, mida proovida tahan või mida teisiti võiks teha.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
rosinakypsis

Meil tiksub 11. aasta. Omavaheline keemia on algusest peale väga hea olnud ning uskumatul kombel on seks praegu parem kui algusaegadel – nüüdseks on igasugune valehäbi minetatud. Mäletan, et mees oli algul hulga kohmetum armastaja – ja eks ma isegi. Ma olin muide esimene, kes talle suuga mõnu tegi – kuigi ta oli siis üle 30! Uskumatu!! Võibolla sellepärast ta minuga õnnelik ongi? Ihhii, nali!

Seksisoovidest pole viimasel ajal konkreetselt küll rääkinud, rohkem on tegu sellise pilkude ja puudutuste “keelega” sõnade asemel seksi ajal. Mul on paar fantaasiat, mida veel abikaasaga jaganud pole, ootan õiget aega ja kohta (kahe lapse kõrvalt on muidugi vahel tunne, et jäängi ootama). Mees on mulle vahetevahel ette heitnud, et võiksin ise rohkem algataja pool olla; ma küll üritan, aga imelikul kombel pole see häbelik pool minust 11 aasta jooksul lahti lasknud.

Väga oluline on küll, et mees ja naine mõlemad oleksid naudingu pakkumise ja saamise osas avatud. Kõige nukram on, kui üks pool ei taha kuulata ega rääkida, vaid asub automaatselt kaitsesse või süüdistama. Seks pole küll tähtsaim osa suhtest, aga tegu on siiski võtmetähtsusega mutrikesega kogu suhte masinavärgis. Ka mul on perioode, kus ma olen lihtsalt nii-iii väsinud ja tujutu ning tahaks ainult magada – ja põhimõtteliselt lükkan mehe julmalt eemale nagu selles pesupehmendaja reklaamis. 😊 Samas teab mu abikaasa üht väga head nippi, mis alati töötab – salakaval massaaž, mis mingil moel alati seksiks üle läheb. Nii et kes veel pole proovinud, siis võite oma tujutu kaasa peal katsetada. Lisaks muidugi see, et mehed ei tunne end rääkides alati kõige mugavamalt; võib ju ka nt koos filmi vaadates kõrva sosistada, et tahan ka seda poosi hiljem proovida. Äkki mõjub? Meestele mõjub visuaalne stimulatsioon ju hulga paremini.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ikka räägin, ta ise küsib. Temalt küsin ka.
Eks põhiline info on tänaseks ammu vahetatud (10+ aastat), aga aeg-ajalt ikka kontrollime üle 🙂
Eks selle teema käsitlemine pole sama tavapärane ja lihtne kui ostunimekirja arutamine, aga pean oluliseks, et seda siis teemaks võetakse (vajadusel väikse ebamugavuse hinnaga seda vestlust algul alustades). Vastasel juhul oleks seks… ei tea, nagu kahe inimese omaette tegutsemine – kuigi parasjagu koos ja samal ajal.
Tunnistan ka, et mõlemapoolset rahuldust pakkuv intiimelu on mulle oluline ja ilmselt pikemat suhet ei olekski loonud mehega, kellega seda klappi poleks olnud.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meie mehega eriti sel teemal ei räägi, igatahes mitte katsetamisest ja millestki mis nagu probleemitõstatus võiks olla. Räägime sel tasemel, et täna oli ikka maru hea ja päeval hakkame silitama jä rääkima, et ootame juba õhtut. Võibolla me sellepärast ei räägi, et meil on niisamagi hea ja probleemi nagu pole.
Seda olen ma mehele küll öelnud, et minu jaoks rinnanibude mudimine ja suudlemine ei ole meeldiv, sest ei ole ka. Seda poleks saanud ütlemata jätta, õnneks pole see talle oluline, tegi sest arvas, et naisi kütab see. Seda pole ma julgenud välja öelda, et temapoolne suuseks mulle on igati hea ja tore, ma ei usu et parem saaks olla. Aga vastu võtmise peamine põhjus mulle on see, et ta nii peale käib ja teda tundub see rohkem erutavat kui mind ennast. Olen selline imelik naine, kes saabki orgasmi kõige paremini lihtsast klasikalisesr vahekorrast. Minu jaoks see, et ilma suu ja sõrmedeta ei saaks kuidagi, on tundmatu kogemus. Ainult tempo peab õige mustriga olema, aga selle on mees aja jooksul ära tabanud.

+1
0
Please wait...

Postitas:
rosinakypsis

Vastasel juhul oleks seks… ei tea, nagu kahe inimese omaette tegutsemine – kuigi parasjagu koos ja samal ajal.

Väga hästi öeldud!

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu mees on nii avatud seksi koha pealt, et meie tutvuse teisel päeval juba küsis otse, kas ma kunagi mehega ka orgasmi olen saanud. Ma muidugi ehmatasin selle küsimuse peale ära, sest olin harjunud meestega, kes üldse seksist ei räägi. Ja kohe lipsas üle huulte esimene ja viimane vale, et olen küll saanud orgasmi. Tegelikult muidugi mitte, aga ma teadsin, mis orgasm on, sest eneserahuldamisega olin aastaid tegelenud. Minu mees aga oli kokku puutunud naistega, kes polnudki kunagi orgasmi saanud.
Esimene seks mehega oli ideaalne. Vist ainus kord, kus ma lausa kaks korda sain orgasmi. Muidu ma üldiselt ei saa. Mitte midagi ei pidanud ma juhendama. Ta tegi täpselt kõik õigesti ja ma olin positiivselt üllatunud. Mina ka ei saa lihtsalt nühkimisest midagi. Ikka kliitorit on vaja näppida või teha keelekat.
Üldiselt mina ei ole ka eriline õpetaja. On mõned asjad, mida mees mõnikord ära unustab. Naise kliitor on nii õrn koht, et seda näpuga tugevalt hõõruda ei tasu. Aga mehel kohmakad näpud, ikka unustab teine kord ära ja siis ma ikka mainin, et paluks õrnemalt. Selles suhtes keel on täpselt ideaalne kliitori jaoks.
Mina ka pole kunagi algataja. Ikka on mingi ebakindlus sees. Näiteks ma vabatahtlikult mehele peale ei roni ja ohje enda kätte ei võta. Ma lihtsalt pole see inimene. Mees teab seda ja tal pole probleemi ise asja juhtida.
Ja erinevate aukudega mängimine ka väga ei sobi. Muidugi on huvitav ja erutav, aga isegi kui mees on hoolas, siis ikkagi on pärast seda mul tupeseen. Just viimane kord mainisin naljaga pooleks mehele, et ma nüüd tema pärast pean nädala ravima tupeseent.
Lisaks olen rääkinud, et liiga pikk eelmäng ka pole hea. Ei viitsi lihtsalt igavesti suudelda ja silitada. Tahaks asja kallale asuda.
Aga mees alati kuulab mind ja saab aru.
13 aastat abielu meil ja tegu esimese tõelise suhtega. Enne seda oli paar lühiajalist suhet.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei räägi avameelselt. Mitte sellepärast, et mehega ei saaks rääkida, vaid sellepärast, et ma lihtsalt üleüldse ei räägi mitte kellegagi seksist (v.a anonüümselt). Isegi sõna “seks” julgesin mehega esimest korda kasutada kuskil 30-ndates eluaastates. Need jutud, kuidas sõbrannad omavahel seksinippe jagavad või kommenteerivad mõne järjekordse mehe oskusi vms, tunduvad justkui mingist täiesti teisest maailmast olevat ja mina ei tee midagi sellist iialgi. Muidu olen tõeliselt avameelne inimene ja minu mees samuti – jumaldan meie ülipikki ja ülisügavaid vestlusi suhete, armastuse, inimloomuse ja igasugustel muudel teemadel, aga seksist ei sõnagi! Mis on iseenesest kurb, sest räägiksin hea meelega ka seksist, aga piinlikkustunne on lihtsalt nii suur, et ei suuda seda ületada.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiega räägime omavahel, mingit häbi ega valehäbi ei ole. Algusest peale. Mõlemad oleme päris vabameelsed seksi osas. Koos oleme olnud 5 aastat. Mina olen see õnnelik naine, kes saab vabalt ka vaginaalset orgasmi ja olen multiorgastiline ka ehk täpselt see naine, keda pornofilmides näha saab (nendes päris filmides, mitte nendes näideldud fake filmides, mida on paraku suurem osa). Võin päris kiiresti nö “rautamise peale” orgasme saama hakata ning ma olen ka päris häälekas. Tavaliselt saan seksi käiguss 7-8 ja rohkem orgasmi. Saan ka anaalset orgasmi (st ei pea kliitorit selleks näppima). Mehega on mul superklapp ning “pornofilmi naine” saigi minust just selles suhtes, varem, teiste partneritega sellist tulevärki ei olnud.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei räägi vabalt. Minu mees muutub iga intiimsel teemal toimuva vestluse ajal veel napisõnalisemaks kui tavaliselt ja sageli ei vasta kohe mitte midagi. Aga kuigi “vabalt rääkimiseks” ei saa seda küll nimetada, siis räägin ikka. Muidu ei saaks koos eksisteerida. Kasvõi tangidega sikutan vastuse välja, aga enne tükk aega otsin seda õiget hetke, mil rääkida, sest seksi ajal arutama hakates vajub mehel ära.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei räägi. Minu jaoks on seks tabu. Ma ei naudi seda ise, ei saa orgasmi ka ja minu jaoks pole see tähtis. Mehe rahuldusest on ka suht suva. Eelmine abielu lagunes peamiselt seksi mitte sobivuse tõttu, tema tahtis, mina mitte. Õnneks praegune mees on väiksema vajadusega kui eelmine ja pinda mulle ei käi. Hea kui kord paari kuu tagant seksime.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis soovid teil harilikult meestele on?
Mul jääb puudu õrnusest. Tahaks rohkem silitamist,näpu-keele tööd

grupikatest ja muudest asjad jätavad täielikult külmaks

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis soovid teil harilikult meestele on?

Mina tahaksin 1) mängulisust-tantsulisust, st mingit füüsilist “mängu” või tantsu kahekesi, mis võib, aga ei pruugi seksiks üle minna; 2) niisama füüsilist õrnutsemist, 3) erootilist lahtiriietamist koos hellitustega sobiva muusika saatel, 4) nende võimalikke kombosid. Igasugune keele-, käe- ja peenisetöö peaks olema improvisatsioon, mis lähtub vastastikusest kehade kuulamisest. Orgasm pole peamine, selle saan ise kätte, aga vot iseenda tuharate silitamine nt ei anna seda efekti, eks. Samuti iseennast erootiliste silituste ja suudlustega lahti ei riieta või muud sellist.
Ma olen seda kõike mehele rääkinud – 0 tulemust. Ei viitsi rohkem. Suvalise meeldiva mehega pole mõtet – pole see, peab olema emotsionaalne tõmme ja ka sarnane huumorisoon (oma mehega need olemas). Kusjuures, nagu ma ütlesin, olen ma proovinud teada saada, mis teda käivitab (lisaks kõikvõimalikele “äraarvamismängudele”) – tulemus samuti 0. Ei ole aseksuaalne kah.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas räägite mehega vabalt enda seksisoovidest?