Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sajab vihma

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Sajab vihma

Postitas:
Kägu

Kus sajab rahet

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Miks sul ometi on vaja sellise ilmaga rabasse minna? Loodetavasti tahad sinna ikka üksi minna, mitte sunniviisiliselt padukaga meest ja lapsi sinna vedada.

+1
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Pole kunagi käinud siis ei tea ju millise ilmaga sinna kõige sobivam minna kuna lapsed tahavad koolivaheajal sinna?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Laudtee on libe jah.

Aga udused vaated, piisad taimedel, märja metsa lõhn ja vähem inimesi matkaradadel on kindlasti head põhjused, et end toast rappa sättida.

Mukri ja Viru raba on lühikeste radadega. Head neile, kes väga metsas kondamisega harjunud ei ole.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mukris olen käinud. Väga ilus oli. Eriti ilus on just suvel, kui vesiroosid õitsevad. Rajad ei ole väga pikad ja vähemalt pool radadest on ei ole laudteega kaetud.

Pääsküla rabas olen ka käinud. Mukri on kindlasti ilusam. Imelik, et need kaks korda, kui seal Mukris käisin, oli seal täiesti kõrvulukustav vaikus.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Pole kunagi käinud siis ei tea ju millise ilmaga sinna kõige sobivam minna kuna lapsed tahavad koolivaheajal sinna?

Omal mõistus ei võta, et loodusesse on sobiv minna siis kui ei saja? Seda enda mugavuse huvides.

+1
-18
Please wait...

Postitas:
Kägu

Omal mõistus ei võta, et loodusesse on sobiv minna siis kui ei saja? Seda enda mugavuse huvides.

Mis vahet seal on, kui on õiged riided seljas?

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Enamus inimesi siiski EI TAHA ka siis rabasse minna paduvihmaga, kui on vihmakindlad riided seljas. TA tahab viia lapsed padukaga rabasse.

+1
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Enamus inimesi siiski EI TAHA ka siis rabasse minna paduvihmaga, kui on vihmakindlad riided seljas. TA tahab viia lapsed padukaga rabasse.

Kuule, teemaalgataja ju tahab. Ja tema lapsed ka tahavad.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitte mina ei taha vaid lapsed tahavad,sest õpetaja oli rääkinud,et käige koolivaheajal ära.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitte mina ei taha vaid lapsed tahavad,sest õpetaja oli rääkinud,et käige koolivaheajal ära.

Täna ei ole koolivaheaja viimane päev.

+1
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Või on laudtee vihmaga libe ?

Keegi ju ei tea, mis teil jalas on; mõni saabas on libe, mõni mitte, vblla tuleb üldse päike välja.
Paki seltskond sisse ja minge kohale. Ja kui ikka käia ei saa ja pidevalt kõhuli, siis võtab taskust Plan B ja läheb jalutab kuskil, kus on tavalised metsarajad.
Kasvõi Löwenruh park risti-rästi läbi käia, kus te nagunii pole eluski sattunud.
Hea riidega võib ka vihmaga ja tavalises metsas lahe olla. Pärast lähete sööte pannkooku.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Teavita kähku lastekaitset.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täna ei ole koolivaheaja viimane päev.

Äkki katsud rahuneda?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lasen politsei kaudu su IP aadressi kindlaks teha, mille kaudu saavad nad ka teada su elukoha ja edastavad selle lastekaitsele, kes tuleb ja kontrollib seda, kas sa viid sellise ilmaga oma lapsed rabasse lõdisema ja külmetama.

0
-20
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lasen politsei kaudu su IP aadressi kindlaks teha,

MIKS peab üks kägu sellises ilusas teemas 7 (seitse!!!!) korda tõmblema ja inetusi pilduma?

Mis sul viga on? Mine õue, talinas tuli päike välja ja jaluta pisut.
Sul on närvid ilmselgelt läbi.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

#3565512: Lasen politsei kaudu su IP aadressi kindlaks teha, MIKS peab üks kägu sellises ilusas teemas 5 (VIIS!!!!) korda tõmblema ja inetusi pilduma?

Mis ilus teema? TA tahab oma lapsed viia PADUVIHMAGA rabasse külmetama, et nad pärast haigeks jääksid ja saaksid koroonatesti ja karantiiniga traumeeritud! Lihtsalt selle pärast, et lapsed tahtsid koolivaheajal minna. Halloo, koolivaheaeg pole veel ametlikult alanudki.

0
-19
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teavita kähku lastekaitset.

See plaan oli jah, kui TA just ümber ei mõtle.

Tegelikul tvõiksite ikka lastekaitset teavitada. Vahet pole, mis TA otsustab.

No kui rabasse ei lähe, siis peaks lastekaitse kontrollima, miks koolist antud korraldust (ettepanekut) täidetud ei ole. Ega vanem ometigi laste huvi, silmaringi laiendamist ja heaolu tähelepanuta jättes hoopis perekooli nõuandjatest ei lähtu ning lapsi koolivaheajal umbses toas hoiab, kuna vihm on ju väga tervistkahjustav ja laste “ei taha” alati ülemuslik . Onju, et vahet pole, mis vanem otsustab, ikka otsustab valesti.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas peale Pääsküla veel lähemal on rabasid Tallinnast sõites ?

Ma ei tea millisest Tallinna otsast sa stardid, aga siin on üks hea nimekiri parimatest matkaradadest Tallinna lähistel (enamik neist rabarajad):

• Tabasalu matkarada
  • Paunküla mägede matkarajad
  • Harku metsa loodusrada
  • Jussi loodusrada
  • Kakerdaja loodusrada
  • Paukjärve loodusrada
  • Pedassaare matkarada
  • Sõõriksoo loodusrada
  • Tädu loodusõpperada
  • Viru raba õpperada
  • Järvi-Aegviidu matkarada
  • Keila-Joa pargi loodusrada
  • Naissaare lõunarada
  • Uuejärve loodusrada
+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Või on laudtee vihmaga libe ?

Milline raba ilusam,kas Mukri või Kakerdaja ? Kas peale Pääsküla veel lähemal on rabasid Tallinnast sõites ?

Oleneb, mida sa jalga paned. Isegi kuiva ilmaga võib rabas valede jalanõudega libe olla. Kui vihma kõvasti sajab, on tuul, siis sa ei näe mingit ilu. Proovi minna vihaga 2 tunniks välja ja siis ilu näha. Proovi. Rabas ei ole sugugi asi teine. Kui on vastik olla, siis on vastik olla, olgu linnas või rabas.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina käin rabades ükskõik millise ilmaga ja mitte laudteed mööda. Mina tõesti ei oska öelda, miks teistele ei meeldi vihmaga õues olla, seetõttu ei oska arvata kas tasub või mitte.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mingi haige inimene oled või ,tõesti maga välja ….

Kõigest murelik kaaskodanik, kes pole kindel, kas lapsed elavad normaalses peres.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõigest murelik kaaskodanik, kes pole kindel, kas lapsed elavad normaalses peres.

Ilmnselt omal sul lapsi pole, sellest ka ülemaaline mure teiste pärast.
Aga see on hea, et sul pole.
Keegi ei sooviks nii õela ema laps olla.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mingi haige inimene oled või ,tõesti maga välja ….

Unusta ära see teema mul polegi lapsi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitab ,kustutage mu postitus.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

?

Alles põhjendasid oma lolli ideed, et lapsed said koolivaheajaks õpetajalt ülesande rabas käia.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

?

Alles põhjendasid oma lolli ideed, et lapsed said koolivaheajaks õpetajalt ülesande rabas käia.

Kas ma kirjutasin,et minu lapsed ????? On sõbrannade lapsed olemas ,õelapsed vennalapsed .Mul endal jah pole,kas jäidki uskuma ?????

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina käin rabades ükskõik millise ilmaga ja mitte laudteed mööda. Mina tõesti ei oska öelda, miks teistele ei meeldi vihmaga õues olla, seetõttu ei oska arvata kas tasub või mitte.

Ja mina mitte ei saa aru, miks on siis vaja teemas kommenteerida 🤔

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

?

Kas ma kirjutasin,et minu lapsed ????? On sõbrannade lapsed olemas ,õelapsed vennalapsed .Mul endal jah pole,kas jäidki uskuma ?????

🙄👈

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mina mitte ei saa aru, miks on siis vaja teemas kommenteerida 🤔

Selleks, et teada anda, et inimesi on erinevaid ja mõnede jaoks tasub igal hetkel rabas käia.  Kuniks teemaalgatajat ei tunne, ei saa ju keegi öelda, kas temale pakub midagi vihmaga rabas käimine.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sajab vihma