Esileht Koolilaps kas RaM Koolist ka ei-vastuseid

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: kas RaM Koolist ka ei-vastuseid

Postitas:

tunnen huvi, kas keegi on RaM Koolist ka päris äraütleva vastuse saanud, ilma lubaduseta, et vaba koha tekkimisel võetakse ühendust?

Ja kui juba küsimiseks läks – kas on RaM Kooli katsetanutest ka neid, kel mõni muu kool I valik, kuhu sisse saades loobutakse RaM Kooli kohast (ja kas on siis tegemist poisi v tüdrukuga)?

Tänud ette:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 02:14; 24.02 12:31; 25.02 20:21; 27.02 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ka varunimekirjas (poiss). Ma arvasin ise esialgu, et vast on kõik põhinimekirja mitte saanud lapsed varus aga kuuldavasti said osad katsetel osalenutest siiski ka sellise vastuse, et pole ka varus.
Aga ilmselt on sel aastal ka neid linnakoolidesse minejaid ja RaM-i kohast loobujaid vähem. Katsetega klasse ju oluliselt vähem kui varasemalt (TIK-is ainult 1 klass sisuliselt, GAGis vist ka?).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil tüdruk loobub, sai sisse tpl-i.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka kuulnud, et peaks olema saadetud 3 tüüpi vastuseid – jah, ei ja võib-olla, samas ei tea kedagi, kes ei- vastuse saanud oleks, ikka võib-olla kõigil, keda tean… Seepärast küsingi, et kas üldse ei-vastuse saajaid oli…või siis ongi kõik, kes välja jäid, n.ö varus…?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 02:14; 24.02 12:31; 25.02 20:21; 27.02 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eelmisel aastal oli küll paraku ka täiesti \”ei\” vastuseid, st isegi varusse ei võetud.
meie laps sai õnneks probleemideta sisse. kooliga oleme seni väga rahul. laps sai ka teise kooli sisse, aga sellest loobusime ja ei kahetse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eelmisel aastal tuli küll EI vastuseid, ja see info, et varus 12 poissi ja 12 tüdrukut peaks ka tõele vastama. poiste järjekord liikus eelmisel aastal päris vähe, vist ainult 4-5 kohta, tüdrukutel 10 ringis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisel aastal võeti jah varusse ühe klassi jagu poisse/tüdrukuid ehk siis 12 poissi ja 12 tüdrukut. Ilmselt sel aastal ka nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkiga palun, mis vanemale läheb maksma näiteks 1.klass õppemaksudena, muude jooksvate väljaminekutega, mis rangelt kooliga seotud (vorm ja buss nt). Kas need koolikulud (õppemaks ja muu) kasvavad 2. ja 3.klassis või summad on samad põhikooli 1.astmes ja siis muutuvad 2. ja 3. astmes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.ramkool.edu.ee/kool/oppemaks
Õppemaksu suurus 2011/2012 õppeaastal on:
1. – 3. klassis – 26 000 krooni (1661,70 EUR);
4. – 6. klassis – 28 500 krooni (1821,48 EUR);
7. – 9. klassis – 31 000 krooni (1981,26 EUR);
10.-12. klassis – 33 500 krooni (2141,04 EUR).
Sellest saad tulumaksu osa riigilt tagasi.

Koolivormi ja hindasid uuri siit:
http://www.ramkool.edu.ee/kool/koolikorraldus/koolivorm
Aastas võiks arvestada 150-200 euroga, sõltuvalt mida ja kui palju ostad.

Koolibuss – 24 eurot kuus.
http://www.ramkool.edu.ee/kool/koolikorraldus/koolibuss

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka sel aastal saadeti kolme sorti vastuseid: sees, varus ja kindel ei. Varus on vist üks klassikomplekt, nagu igal aastal, 12 t ja 12 p.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul käis esimene laps ramis ja jäin väga rahule aga neile vanematele kes saavad eitava vastuse soovitan proovida ka Nõmme Erakooli. Minu pesamuna käib seal ja tase on võrreldav kuigi tegemist on väikse ja lapse vajadusi arvestava kooliga. Tegin valiku kuna elame nõmmel ja logistika lihtsam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kas poiste kohast on keegi loobumas? …:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 02:14; 24.02 12:31; 25.02 20:21; 27.02 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen poisi kohast loobumas, saadan teate ilmselt täna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie ka varunimekirjas (poiss). Ma arvasin ise esialgu, et vast on kõik põhinimekirja mitte saanud lapsed varus aga kuuldavasti said osad katsetel osalenutest siiski ka sellise vastuse, et pole ka varus.
Aga ilmselt on sel aastal ka neid linnakoolidesse minejaid ja RaM-i kohast loobujaid vähem. Katsetega klasse ju oluliselt vähem kui varasemalt (TIK-is ainult 1 klass sisuliselt, GAGis vist ka?). [/tsitaat]

Mulle tundub, et katsetega klasside hulk ei mõjuta seda. Pigem see kui palju lapsi üldse kooli läheb ja kui palju klasse avatakse. Kui need arvud oleks samad, siis oleks ka loobumine sama – eks need määratavad on ju samad lapsed, kui need katsetajad, mulle kuidagi tundub nii -nagunii on vanemad, kes sel aastal lastega katsetada ei saa, end õigetesse piirkondadesse sättinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 19:26; 27.02 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks panete oma lapsed tasulisse kooli?Lihtsalt huvitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On kodu lähedal. Ja last arvestav kool. Muid põhjusi polegi vaja 🙂
Praegused harrastused + lasteaed ei ole kuidagi odavamad, kui see kool.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 19:26; 27.02 20:21;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]miks panete oma lapsed tasulisse kooli?Lihtsalt huvitab.[/tsitaat]

Kuna pean koolis valitsevat õhkkonda äärmiselt oluliseks. Tahan, et kool oleks koht, kuhu laps igal hommikul minna tahab, kus tal on sõbrad ning toetav-julgustav õhkkond õpetajate poolt. Nagu teine kodu.

Kahjuks on vanema lapsega kogemus, kus laps lihtsalt keeldus kodust väljumast ning kooli minemas (põhjuseks konflikt õpetajaga). Asi paranes alles peale kooli vahetust ja see võttis palju aega, kui ta õppis uuesti õpetajaid usaldama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie jaoks see ainus kool, kuhu jalgsi kohale saab, mujale ühistranspordiga paras loksumine – ehk siis väga mugav ja lisaks ka lapsele turvaline koolitee, pluss see, et trennis ta seal juba käib ja tahab nii v teisiti jätkata. Ja mitte vähem oluline – äärmiselt lapsesõbralik ning \”pehmeid väärtusi\” kandev kool. Ehk igas mõttes parim meie jaoks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 02:14; 24.02 12:31; 25.02 20:21; 27.02 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

RAM — individuaalne lähenemine, last toetav just tema vajadusi arvestades. Minu pojal oleks ilmselt tavakoolis kirjatehnika 3, RAMis on hinnanguline hindamine, mis annab mulle kordades paremat tagasisidet. Samas innustab last pingutama. Lisaks palju ringe, koolibuss. See raha pole üldse palju selle eest, mida pakutakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]miks panete oma lapsed tasulisse kooli?Lihtsalt huvitab.[/tsitaat]
Mina oleks ka oma lapse heameelega sinna kooli pannud mõned aastad tagasi, laps käis seal eelkoolis ja kool ning õpetajad jätsid vägagi sümpaatse mulje, lisaks oleks ta võinud saada klassijuhatajaks enda eelkooli õpetaja.
Loobusin kauguse tõttu kodust, kuna laps sai sisse ka kodulähedasse \”eliitkooli\”. Tõenäoliselt oleks saabunud masu tingimustes ka õppemaks meie perele suhteliselt koormav olnud, aga seda ma koolivalikul ei teadnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean kahte \”Ei\” vastust sel aastal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Koolilaps kas RaM Koolist ka ei-vastuseid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.