Esileht Lapse ootamine Kas raseduse ajal võib ainult üks rind ka valutada?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas raseduse ajal võib ainult üks rind ka valutada?

Postitas:

On tekkinud ühes rinnas õrn ebamugavustunne. Ma tean, et see käib raseduse juurde, aga muret teeb, et ainult ühes rinnas, teisega on kõik täiesti tavaline. Lisaks on nibu natuke suurem kui teisel rinnal. Kuna mu emal oli rinnavähk, siis olen väga hirmunud. Rasedust 26 nädalat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 21:17; 10.07 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oska öelda, kas see kuidagi rasedusega võib seotud olla, aga ka mitterasedal ühepoolsed muutused rinnas ning pakitsus tuleks kindlasti üle kontrollida. Raseduse ajal ei tehta küll mammograafi, kuid ka uh-ga saab suuremad asjad üle vaadata. Räägi oma arstiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noortel naistel see mammograaf ei pidavat näitama rinnavähki. Sest noorematel on rinnakude tihedam vms..
Ma täpselt ei tea mis vanus see noor muidugi on. Aga kindlam oleks rinnakabinetis ultraheliga teha.

Mul sõbranna tuttav 30-neselt suri rinnavähki. Ometi pool aastat enne seda tõsist diagnoosi käis mammograafi tegemas(oli soodumus rinnavähile perekonnas). Ja siis öeldi kõik korras…poole aastaga ei muutu asi nii hulluks et ära sured..
(Muideks siis Talle öeldi ka,et mammograaf noorematel naistel ei näita)
Seega naised laske teha kindlasti ultraheli!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seepärast siis kirjutasin ka teiste kogemuste kuulamiseks, et rinnakabinetti saab aja alles augustis.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 21:17; 10.07 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ühepoolne rinnavalu kiirgumisega kaenla alla. Raseduse ajal ma uuringul ei käinud, aga peale lapse sündi, kui juba imetasin, tehti mulle UH ja seal oli kõik korras. Rinnavalu taandus ise. Ei teagi, millest see oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Rahustuseks siis võibolla nii palju, et vähk tavaliselt ei valuta (kontrollis võib ikka käia). Ja päris nii öelda, et noortel naistel ei näita mammogramm midagi, ka ei saa. Mammograafia ja UH on teineteist täiendavad uuringud.
Võibolla on sul ühes rinnas rohkem hormoontundlikku näärmekudet ja sellepärast tundub, et ainult ühes rinnas toimub midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Mina kurtsin umbes 27-aastaselt oma perearstile, et paremas rinnas valutab tsükli teatud etapis rohkem. Perearst ütles, et rinnad ei olegi identsed (ka kasvama hakkavad eri ajal, minul nii oli) ja seega võivad ka erinevalt tunda anda. Lisaks ütles ta, et kui valu on seotud tsükliliste muutustega, siis selle pärast ei peaks muretsema. Täna olen 36, esimest korda rase (9. nädal) ja samamoodi valutab parem rind rohkem.

Kuna mu perearst mind kunagi maha rahustas, siis ma praegu ei muretse. Aga kui Sina muretsed, siis tasub arsti käest küsida ikkagi südamerahustuseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine Kas raseduse ajal võib ainult üks rind ka valutada?