Esileht Ilu ja tervis kas rasket depressiooni saab kodus ravida?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: kas rasket depressiooni saab kodus ravida?

Postitas:

Kellel on kokkupuuteid? Olen ainus laps. Ema on siiani ise kenasti hakkama saanud ja veel hiljuti sai. Kuni helistas suitsiidi mõtetes ootamatult. Oleme koos olnud nüüd mõnda aega ja ta enesetunne viitab sügavale depressioonile mis vallandus ootamatult . Arts soovitas xanaxit ja nüüd kirjutas veel antidepressandid välja mis pidid paari nädala pärast mõjuma. Olukord on aga väga kõikuv , on olnud täiesti nomraalses meeleolus, siis hakkab jälle pihta, et ta ei saa hakkama ja tahab ära minna ja muudkui korrutab üht ja sama. Olen ise ka mitte kõige tugevam hetkel kuna corona ju mis ka endale stressi tekitab ja tööl väga ebakindel olukord , võin töö kaotada ja juba palga suures mahus vähenemine on toimunud.Ma ei saa tegelikult tööd teha tema juures kuigi töötan kodust, kuna ta meeleolud on nii kõikuvad. Üritan tema tuju tõsta kuid ta aina korrutab, et see on mõtetu ja ta ei taha homset päeva kuna see corona ei lõppegi ära. Helistasin juba ka arstile ja eriolukorras oleks võimalik ta haiglasse viia kuid ma ise pole suutnud. Ma loodan, et ravimitega minuga koos asi paraneb. Kas keegi kes on olnud koos depressiooni haigega. Kuidas on teie kogemus?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja mida Ämmaemandate Ühing sellisest saripostitamisest ja hämamisest arvab? Ema asemel üritate ehk ise abi kannatada leidmiseni?

+2
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, saab. Aga see võtab aega. Hea on, et ruttu avastati ja said rohud peale, muidu on võimalik, et depressioon muutub krooniliseks.
Imestama paneb, et arst kirjutas nii vabalt Xanaxit. Tavaliselt nad eelistavad Diazepami, kuna see ei tekita nii kiiresti sõltuvust.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 11:48; 11.04 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, saab. Aga see võtab aega. Hea on, et ruttu avastati ja said rohud peale, muidu on võimalik, et depressioon muutub krooniliseks.

Imestama paneb, et arst kirjutas nii vabalt Xanaxit. Tavaliselt nad eelistavad Diazepami, kuna see ei tekita nii kiiresti sõltuvust.

Toimeaine on mõlemal sama.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 15:46; 09.04 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las hakkab võtma B- vitamiine. Stressiga organism kaotab B-vitamiini, aga see on just väga oluline närvisüsteemile.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 15:46; 09.04 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua ta antideprekaid võtnud on? Esimesed nädalad võivadki süptomid hoopis hullemaks minna, see on kirjas ka ravimi infolehel.
Seda, kas rohud mõjuvad, saab tõesti alles paari-kolme nädala pärast teada, aga ega sümptomid kiirelt kao ikkagi ja võib ka olla, et praegune AD üldse ei sobigi.
Kui asi on ikka väga hull, siis vii ema haiglasse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raske depressiooni kodus ravimine ei anna oodatud efekti.
Kodus on võimalik ravida mõõdukat depressiooni siis, kui rohud on õiged.
Lõpuks tuleb ikka haiglasse minna, kui kodune ravi pole oodatavat efekti andnud.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 18:06; 11.05 19:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raske depressiooni kodus ravimine ei anna oodatud efekti.

Kodus on võimalik ravida mõõdukat depressiooni siis, kui rohud on õiged.

Lõpuks tuleb ikka haiglasse minna, kui kodune ravi pole oodatavat efekti andnud.

Ma ei tea, ma tahtsin ka raske depressiooniga- kusjuures haigusloos oli ja on kirjas selgelt et kroonilise depressiooni raske episood- haiglasse. Minu psühhiaater küll ei tahtnud mind sinna saata, suurendas ravimiannust taas. Hetkel veel mõju ei tähelda..aga olen seda suuremat annust ka varem episooditi võtnud ja siis on olnud kuskil nädala paari pärast tunda. Eks näis..
Huvitav, et teemaalgataja juhtumis taheti haiglaravile suunata.. samamoodi olid ka mul suitsiidimõtted ja isegi kiirabi käis rahustavat süsti tegemas. Aga haiglast ei räägitud poolt sõnagi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 11:48; 11.04 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raske depressiooni kodus ravimine ei anna oodatud efekti.

Kodus on võimalik ravida mõõdukat depressiooni siis, kui rohud on õiged.

Lõpuks tuleb ikka haiglasse minna, kui kodune ravi pole oodatavat efekti andnud.

Ma ei tea, ma tahtsin ka raske depressiooniga- kusjuures haigusloos oli ja on kirjas selgelt et kroonilise depressiooni raske episood- haiglasse. Minu psühhiaater küll ei tahtnud mind sinna saata, suurendas ravimiannust taas. Hetkel veel mõju ei tähelda..aga olen seda suuremat annust ka varem episooditi võtnud ja siis on olnud kuskil nädala paari pärast tunda. Eks näis..

Huvitav, et teemaalgataja juhtumis taheti haiglaravile suunata.. samamoodi olid ka mul suitsiidimõtted ja isegi kiirabi käis rahustavat süsti tegemas. Aga haiglast ei räägitud poolt sõnagi.

Kahjuks on ajastus haiglaravi jaoks üsna halb, sest eriolukorra ajal on isegi raviarsti visiidiajad on asendatud telefoniaegadega. Plaaniline haiglaravi on pausile pandud. Võib-olla sellepärast psühhiaater haiglasse ei suunanudki…Kujutan ette, et peale eriolukorra lõppu kasvab depressioonihaigete arv psühhiaatriaosakondades kordades.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 18:06; 11.05 19:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna olen ka aeg-ajalt kasutanud rasketel perioodidel antidepressante, siis küsin, mida haiglas üldse tehakse depressioonihaigega?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toimeaine on mõlemal sama

Alprasolaam ja diasepaam on sama toimeaine 2 erinevat nimetust? Erinevaid toimeaineid ei saa võrrelda tugevam ja nõrgem, see missugune valida sõltub mitmetetst asjadest: muud kasutatavad ravimid, kaasuvad haigused, valitud antidepressant jne.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toimeaine on mõlemal sama

Alprasolaam ja diasepaam on sama toimeaine 2 erinevat nimetust? Erinevaid toimeaineid ei saa võrrelda tugevam ja nõrgem, see missugune valida sõltub mitmetetst asjadest: muud kasutatavad ravimid, kaasuvad haigused, valitud antidepressant jne.

Alprasolaam ja xanax on sama toimeainega aga diazepaam küll hoopis teine!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis kas rasket depressiooni saab kodus ravida?