Esileht Hobinurk Kas reisiksite Taisse praegu?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Kas reisiksite Taisse praegu?

Postitas:

Võtaksite Tai reisi ette praeguse viiruse ajal? Olen nii kahtleval seisukohal.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult mitte. Miks peaks ronima sinna, kus ei ole ohutu?

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi ei läheks.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti mitte. Ega see Tai maailmakaardilt ära ei kao, et sinna kunagi hiljem minna ei saaks.

+8
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 12:13; 28.01 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu lapse klassikaaslane tuli just äsja perega Taist puhkamast 🙁 Ei ole eriti julgustav teadmine.

+5
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogenud reisijad arvavad, et ei ole hullu:

https://trip.ee/foorum/uldfoorum/coronavirus-kuidas-suhtute-reisimisse

Aasias on tegelikult palju ohtlikke viiruseid liikvel, aga nendest ei räägita iga päev uudistes.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult läheks. Paljudes riikides on mingeid ohte, millest lihtsalt ei räägita lõputult. Nt ei jäta ju keegi Jaapanisse minemata, kuna seal on tihti maavärinaid.

Viiruseid on ikka ja alati liikunud ja nõrgemale organismile ongi ohtlikud.
Pealegi, oled kindel, et nt su naabrimees või too punase jopega naine bussis pole juba nakatunud?

+10
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tais on saadaval: dengue palavik, malaaria, teetanus, lastehalvatus, palju erinevaid kõhutõvesid.
lennujaamas on saadaval abosluutselt kõik maailma haigused
aga vot selle ühe viiruse pärast tuleb koju jääda kindlasti!

+16
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti läheks Taisse. Vot sinna Wuhangi linna Hiinas ei läheks(ei usu ka, et see paljudel eestlastel plaanis oli) aga ka igal pool mujal võid saada mõne haiguse või langeda kuritöö/terrorismi ohvriks, ka kohas, mis muidu tundub absoluutselt ohutu (näit. lennujaam Istanbulis, kus mul oli ebaõnn viibida terroriakti ajal).

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 12:58; 29.01 07:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tais on kõige rohkem nakatunuid väljaspool Hiinat. Praeguse seisuga 14.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes räägivad siin igasugu muudest tõbedest, mida sa võid saada – loomulikult, reisimine ongi selles suhtes kõrgendatud riskiga tegevus, alati. Iga normaalne reisija teadvustab seda endale ja vajadusel ka juba ennetab neid riske. Näiteks võimalusel vaktsineerimine, kui reisitakse suure nakkusohuga piirkonda jne. See on täiesti loomulik ja muidugi ei pea elu seetõttu seisma jääma. Ma ei saa aru sellest mõtteviisist, et kui just surm otse suu ees pole, siis ei ole vaja midagi muuta oma harjumuspärases käitumises ega midagi mõelda. No tõesti, milleks just nüüd reisida Hiina külje alla, lihtsalt puhkusereisile ka veel, kui selle uue viirusega seoses on praegu nii palju ebaselgust. Võibolla ei olegi see lõppkokkuvõttes midagi nii ohtlikku, haiguspuhangud saadakse kontrolli alla jne. Aga võib-olla mitte. Mõistlikum oleks siis valida vähemalt mõni muu sihtkoht, kui kuidagi ei kannata oma sõitmist edasi lükata.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 12:13; 28.01 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju raha on, et sinna pikemalt elama jääda, siis miks mitte. Seda siis juhul kui seal lennujaamd/piirid suletakse. 14-st saab kiirelt 140 ja 1400 ning on olukord nagu Hiinas.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 13:38; 16.02 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haigust ei kardaks, aga asjatut paanikat küll (transpordivahendite peatamine jms).

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei reisiks sinna jubedasse kohta ka misiganes muul ajal 😀

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttava tuttav sai Taist kirbud. Ma ka ei mõista, miks sellisesse roppu kohta üldse reisida.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 14:31; 28.01 16:41;
To report this post you need to login first.

Tais on kõige rohkem nakatunuid väljaspool Hiinat. Praeguse seisuga 14.

kust sa selle numbri võtsid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttava tuttav sai Taist kirbud. Ma ka ei mõista, miks sellisesse roppu kohta üldse reisida.

Riias olid hotellis lutikad ntx, tundub, et ka suht kolmanda maailma riik

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Allikas on sellel saidil kohalikus keeles.

https://news.thaipbs.or.th/content/288389

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttava tuttav sai Taist kirbud. Ma ka ei mõista, miks sellisesse roppu kohta üldse reisida.

Riias olid hotellis lutikad ntx, tundub, et ka suht kolmanda maailma riik

Mul on püstakus prussakad. Olen veel elus.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on püstakus prussakad. Olen veel elus.

Näed siis, rõveduste otsimiseks ei pea teise ilma otsa reisima, saab seda kodus tasuta ka nautida.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 14:31; 28.01 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti läheks Taisse. Vot sinna Wuhangi linna Hiinas ei läheks

No sinna Wuhangi linna ei saagi ju sõita, isegi kui tahaks – see on suletud (kes sees, see sees ja kes väljas, see väljas). Minu jaoks on sellised meetmed juba suureks ohumärgiks, et see viirus ei saa olla mingi lihtne asi.
Üldiselt, mina praegu ei sõidaks kuhugi, nii lennukid kui lennujaamad võivad ka suured pisikupesad olla.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 17:03; 29.01 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest viirusest räägitakse seetõttu palju, et kui kuulud riskigruppi “väiksed lapsed, vanemad inimesed ja kroonilisi haigustega inimesed”, siis on võimalus surra 25%, mis on väga kõrge suremus.
Lihtsalt öeldes, kui sul on beebi või väikelaps, põed mingit kroonilist haigust ja oled 50 pluss, tasub mitte reisida. 50 pluss kehtestati pärast seda, kui selle vanuse ringis inimesed surid ehk ei olegi nii vanad inimesed, kel on kõrgem risk surra peale viiruse saamist.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raha põleb, muidugi sõida. Eks hiljem paistab, kas pääsed või mitte. Sama häsri võid ka Eestis mingi hetk,nakatuda ja ravi puudumisel surra.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raha põleb, muidugi sõida. Eks hiljem paistab, kas pääsed või mitte. Sama häsri võid ka Eestis mingi hetk,nakatuda ja ravi puudumisel surra.

Ja kui ei pääse, siis tuleb Eestisse tagasi viirus küljes?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nt USAs on surnud sel hooajal grippi üle 8000 inimese. Ma ei tea, kui palju Euroopas. Eestis üle 30. Kodust ikka välja julgete üldse minna? Ühistranspordiga sõita? Tai on suur, seal on nakatunuid alla 20. Tõenäolisem on siiski saada gripp.

Paanika, nagu olid need linnu- ja seagripid. Jah, inimesi haigestus ja suri, nagu kogu aeg me ümber. Küll see suveks ära vajub.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 12:58; 29.01 07:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nt USAs on surnud sel hooajal grippi üle 8000 inimese. Ma ei tea, kui palju Euroopas. Eestis üle 30. Kodust ikka välja julgete üldse minna?

Jah, sureb küll meil igal aastal gripihooajal inimesi, aga seetõttu pole suletud piirkondi. on vaid karantiinis haiglad, et haigustest nõrkadele viirust juurde ei viidaks. samuti pole kuulda olnud, et usa-s linnu või osariike suletaks. sellepärast ongi kahtlane, et mingi viiruse pärast on hiinas piirkonnad suletud ja medtöötajad liiguvad skafandrites. Hiina valitsus vist külvab paanikat 😀

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 17:03; 29.01 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina loobusin ostetud lennupiletitest, lapsega valiks ehk mõne teise sihtkoha (kui üldse). Analüüsime kuu
või kahe pärast uuesti olukorda. Reisida jõuab ju alati. Tundmatud ja ravile kehvasti alluvad viirused ikkagi tekitavad kõhklusi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei läheks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://soundcloud.com/margus-kalam/reisimise-ja-koroonaviiruse-teemadel-osa-2

Räägib siin sellest, mis olukord valitseb. Tühjad hotellid jne. Balil. Ja kuulujutud, et tegelikult vaikitakse viirus maha, sest turismindus on nii oluline tööstusharu.

minu meelest iga reisija riskib praegu mitte ainult enda, vaid kogu Eestiga!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 19:38; 16.02 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei läheks. Tühistasime ka koolivaheaja reisi Saksamaale. Arvan, et hetkel reisimine ei ole mõistlik ning kutsun üles lähiajal väliriikidesse mitte reisima. Kui inimne ei taju ohtu, siis võiks siinkohal riik reisimist takistada. Muid saab kolm 3 nädalat pärast koolivaheaega ohtlik olema 🙁

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Hobinurk Kas reisiksite Taisse praegu?