Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas reisite praegu välismaale?

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Kas reisite praegu välismaale?

Postitas:
Kägu

Selline küsimus ongi 🙂

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Praegu ei reisi.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen just Itaalias, seega reisin.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Juulis olid paljud tublid ja käisid nii Venemaal kui Ukrainas. Nüüd oletavalt istuvad kodus karantiinis. Siiani paistab viiruse levik Eestis siiski kontrolli all olevat. Loodan, et enamuse eestlaste ajutegevus samuti ja jääme jätkuvalt viirusega hakkama saavaks riigiks.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nüüd pragi saab peale reisi kohe testida. Aga kes maksab testi eest? Kas see läheb perearsti rahadest, kui tulen puhkuselt ja olen juskui terve? Või tööandja maksab või pean ise maksma. Ise tasudes on see ninast võetav pulgaproov u 90e. Antikehade test 18e. Ja neid teste on vaja teha 2 korda.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole see aasta kuhugi reisinud, ära jäid 3 planeeritud reisi aasta esimeses pooles ja nüüd ei planeeri ühtegi reisi enne, kui olukord on selgem.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas reisite praegu välismaale?

Aga loomulikult reisime.
Sest riik on meil täiesti hambutu ja ei kavatsegi kovidiootide vastu midagi ette võtta.
Levitame mõnuga!

+3
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

See aasta ei reisi kuskil välismaal, järgmine aasta reisimine oleneb kuidas olukord sel hetkel on.
Plaanis on Eestis natukene ringi sõita nädala sees, ehk veab ja on vähem rahvast liikumas.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei reisi. Puhkasime sel aastal nädala Eestis, Kubija SPA-s. Üle ootuste mõnus oli, käisime uuesti läbi sealse kandi erinevaid kohti ning saunatasime mõnuga.
Muidu oli plaan minna augusti esimesel poolel autoga Poola, aga loobusime. Täpselt meie plaanitud tagasituleku ajal läks Poola ka uuesti isolatsioonikohustusega riikide nimekirja. Seega suht hästi läks.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käisin Kreetal, väga tore oli. Raha läks vähem kui Eestis reisides, aga elamus oli parem.

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Milleks? Ilm on augustis super, ei jõua rannas ära istuda. Söögikohad on avatud, avastan uuesti vanalinna. Suurepärane.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ikka reisin, plaan minna Itaaliasse.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nüüd pragi saab peale reisi kohe testida. Aga kes maksab testi eest? Kas see läheb perearsti rahadest, kui tulen puhkuselt ja olen juskui terve? Või tööandja maksab või pean ise maksma. Ise tasudes on see ninast võetav pulgaproov u 90e. Antikehade test 18e. Ja neid teste on vaja teha 2 korda.

https://trip.ee/uudised/hea-uudis-eesti-inimestele-oleks-koroonatest-tasuta

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Puhkusereisil pole suvel käinud (sest polnudki plaanis), aga 4 tööreisil küll. Kuidagi ei anna neid vältida ka. Eks ta ebameeldiv on, et kas tagasi jõudes kukud karantiini või ei. Järgmisel nädalal ootab ees 2 nädalat Saksamaal ja jällegi teadmatus, kas liigub karantiinitsooni või täitsa punasesse, kas lend üldse toimub vms. Vähemalt nüüd asendatakse karantiin testiga, mille eest oleksin nõus ka ise maksma.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Praegu ei reisi, kuna puhkust ei ole.
Sel suvel käidud juba Itaalias, Austrias, Slovakkias, Poolas. Sealt saime just enne karantiiniperioodi tulema.
Kui oleks puhkust, läheks lennukiga Itaaliasse. Autoga enam ei saa, kuna vahepeale jäävad maad kõik “punases”.
Ilmselt lähiajal teeme mõne Läti-Leedu nädalavahetuse sõidu siiski. Puhkamine Eestis ei paku huvi.
Kes kardavad, istugu kodus.

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei reisi praegu kuhugi, sest lihtsalt ei pea seda mõistlikuks. Olen muidu harjunud aastas vähemalt 10 korda kuhugi reisima, aga praegu ei ole parim aeg. Mul ei ole mingit valu tagumikus, et ei jõuaks ära oodata aega, mil kõik on jälle rahulikum ja turvalisem.

Loomulikult tahaks suvel nii Itaaliasse kui Portugali kui ka Kreekasse. Keegi ju ei kahtlegi, et seal pole ilus ja hea ja mõnus puhata. Aga kui soovitatakse hetkel mitte reisida, siis ei tundu mõte kõigi nende soovituste kiuste, nui neljaks, ikkagi ära käia, väga hea mõttena.

Õnneks on see suvi Eestis olnud imetore. Ilm ikka väga mõnus. Mina küll ei nurise.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ikka reisin, plaan minna Itaaliasse.

Itaalias on praegu super, turiste on imevähe, igal pool on nii hea käia. Isegi tavaliselt paksult täis kohad on tühjad. Sellist toredat võimalust ehk enam ei tulegi.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma sellel aastal ei reisi riigist välja. Ma lihtsalt ei pea seda mõistlikuks.
Aga ma reisin Eestis. Siin on nii palju kohti, kus ei ole käinud.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Praegu ei reisi, kuna puhkust ei ole.

Sel suvel käidud juba Itaalias, Austrias, Slovakkias, Poolas. Sealt saime just enne karantiiniperioodi tulema.

Kui oleks puhkust, läheks lennukiga Itaaliasse. Autoga enam ei saa, kuna vahepeale jäävad maad kõik “punases”.

Ilmselt lähiajal teeme mõne Läti-Leedu nädalavahetuse sõidu siiski. Puhkamine Eestis ei paku huvi.

Kes kardavad, istugu kodus.

Jajah , küll sul ka varsti omad vitsad peksavad. Ära sa arva, et oled teflonist, kuhu miski külge ei hakka.

+2
-3
Please wait...

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas reisite praegu välismaale?