Esileht Ilu ja tervis Kas rinnavähk????

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas rinnavähk????

Postitas:

Käisin mammoloogil, saadeti mammograafiasse(röntgenisse), täna helistasin siis vastuse pärast ja öeldi, et rinnas on 2 cm sõlm. Pandi mulle aeg ultrahelisse, sinna aga aega veel 3 nädalat. See koht rinnas kus sõlm on , on ka valus katsudes ja vastu minnes.
Kas äkki keegi oskab öelda, kas röntgen siis ei näita ära, kas tegu on halvaloomulise asjaga??? Miks siis arst üldse saatis mind röntgenisse, oli ju juba katsudes tunda seal tükki, oleks ju võinud kohe ultrahelisse saata. Kolm nädalat praadida on ikka julm. Samas olen ka lugenud, et vähk ei ole valus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ma arvan, et see võib vabalt tsüst olla. Tsüst annab just valu ja ebamugavust, mul oli nii. Ära liialt muretse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 11:37; 17.02 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma arvan, et see võib vabalt tsüst olla. Tsüst annab just valu ja ebamugavust, mul oli nii. Ära liialt muretse.[/tsitaat]

Pole kerge mitte muretseda. Aga mis Sinu tsüstist sai? Kas tsüst ei tähenda siis miskit halba? Ja kas siis rötgen ei näita kas tegu on pahaloomulise asjaga või mitte, et selgus tuleb ikka ultrahelis???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähk diagnoositakse ikka vähirakkude olemasolu järgi, mitte selle järgi, et rinnas on sõlm. Võetakse leitud sõlmest koeproov (biopsia).
Rohkem infot rinnavähi, selle diagnoosimise ja ravi kohta loe siit: http://www.rinnavahk.ee/. Seal on ka küsimused-vastused andmebaas, leiad sealt kindlasti vastuseid enda küsimustele.
Pea püsti! Loodame, et tegu on healoomulise asjaga ja sinuga saab kõik korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma arvan, et see võib vabalt tsüst olla. Tsüst annab just valu ja ebamugavust, mul oli nii. Ära liialt muretse.[/tsitaat]

Pole kerge mitte muretseda. Aga mis Sinu tsüstist sai? Kas tsüst ei tähenda siis miskit halba? Ja kas siis rötgen ei näita kas tegu on pahaloomulise asjaga või mitte, et selgus tuleb ikka ultrahelis???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Röntgeni täpsuse kohta ei tea öelda. Enam-vähem täpselt ütleb UH, päris kindlalt koeproov. Healoomulist ei lõigata.
Miks sind kohe UH-sse ei saadetud, ei tea, eks kõik tahavad teenida.
Tean, mida tunned. Ise ootasin mammograafia vastuse ukse taga ära. Vastikud on need ootamised ja helistamised. Katsu jah, rahulikuks jääda, tavaliselt tõsti vähitükk ei valuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli kunagi 20-te eluaastate alguses ka rinnas valulik sõlmeke, 2-3 cm suurune. Tehti röntgen, kuju järgi ütles onkoloog, et on fibroadenoom ja et kui mitte varem, siis sünnitusega kaob. Seda ta tegigi. Paari aastaga kadus ära, peale lapsi pole seda kohta enam üldse tunda. Ära ette muretse, see ei anna midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]katliin kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Pole kerge mitte muretseda. Aga mis Sinu tsüstist sai? Kas tsüst ei tähenda siis miskit halba? Ja kas siis rötgen ei näita kas tegu on pahaloomulise asjaga või mitte, et selgus tuleb ikka ultrahelis???[/tsitaat]

Ma saan aru, et raske on olla muretsemata, ise olin ka närvis. Tsüst eemaldatakse pika nõelaga (ei olnud valus protseduur). Mul näitas tsüsti ultraheli, röntgeni kohta ei oska kosta, sest mulle röntgenit ei tehtudki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 11:37; 17.02 13:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Kas rinnavähk????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.