Esileht Ilu ja tervis Kas rinnavähk?Palun palun nõu.

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Kas rinnavähk?Palun palun nõu.

Postitas:

kas rinnatükid on liikuvad ? Saad neid mudides liigutada justkui oleks nad nad naha all lahti? Higistamine on närvipingest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas rinnatükid on liikuvad ? Saad neid mudides liigutada justkui oleks nad nad naha all lahti? Higistamine on närvipingest.[/tsitaat]

Ei, ikka paigal on, liigutada küll ei saa, st nad ei liigu naha all. Nagu rasvakudes sees oleks. Ja selle sama rinnaga on nagu tahaks rinda rinnapumbaga pumbata, et siis läheks kergemaks(pumpasin palju piima lapsele sellest rinnast) Vahepeal on tunne nagu rind oleks piima täis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 09.04 22:38; 10.04 16:01; 15.04 16:41; 15.04 17:38; 16.04 11:43; 16.04 13:58; 19.04 22:01; 20.04 01:10; 24.04 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vähk on valus, siis on asi juba kaugel. Ma arvan, et sul piimajuhade ummistus äkki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pöördun jälle siia paanikaga. Nimelt käisin siis rinnakabinetis. Katsudes oli tunda tükke/tihendeid 2 kohas. Ütles, et üldse rind teistsugune kui teine. Ultraheli määras 2 nädala pärast! Tuttav proovib varem saada mulle, lapse sünnipäev on järgmine nädal ja ma ei suuda siin teadmatuses oodata. Ütles, et arvatavasti healoomuline ja UH ütleb kohe ära mis on. Rind on ikka katsudes ja vastu minnes valus. Võibki siis rinnavähk olla :((((((((([/tsitaat]
Healoomuline kasvaja EI OLE vähk. Pahaloomuline on vähk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui mind mammograafis on terveks tunnistatud, günekoloog ja perearst seetõttu ka rohkem midagi ei muretse, siis millised võimalused mul veel on teada saamaks, millega tegu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.04 13:45; 20.04 15:07; 20.04 18:37; 24.04 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga kui mind mammograafis on terveks tunnistatud, günekoloog ja perearst seetõttu ka rohkem midagi ei muretse, siis millised võimalused mul veel on teada saamaks, millega tegu?[/tsitaat]
Lähed ultrahelisse ja lased proovi võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tehti seal Mammograaf OÜ-s ka ultraheli. Ka selle järgi ütles radioloog, et mingeid normist kõrvalekaldeid näha pole. Selles käigu eest maksin nagunii juba 80 euro ringis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.04 13:45; 20.04 15:07; 20.04 18:37; 24.04 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa toidad ast rinnaga? Kui ei, siis millal sa lõpetasid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ultrahelis käidud, just jõudsin koju! Kõik oli täiesti korras(vähemalt UH järgi) ei olnud mitte mingeid moodustusi/tsüste vms ja mõlemad rinnad olid puhtad. See nädal peaksid mul päevad olema(aga võtan pille) ja nüüd teine rind ka selline õrnem. Tükid on paremas rinnas ikka olemas, see suur muna on tunduvalt väiksem. Arst soovitas vähem närvitseda(et hormoonid jne) siis AD vitamiini kuur vähemalt 2 kuud, siis kaaliumi lisaks võtta ja kapsaleht panna ööseks. Lähen muidugi ka oma naistearsti juurde, mingi kahtlus ju tegelikult kripeldab hinges. Parem käsi ka valutab ja noh, ega lõplikku vastust ei saa. Eks see siis vähk ikka pole. Annan veel teada kui naistearstilt infot saan. Aitäh, aitäh, aitäh Teile kõikidele, minusugusele närvitsejale oli Teist väga palju abi 🙂

To: aloe Ei enam ei toida, pumpasin piima 6kuud(laps ei tahtnud üldse rinda, enneaegne oli) ja seda rinda mis muret teeb pumpasin meeletult palju ja kõvasti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 09.04 22:38; 10.04 16:01; 15.04 16:41; 15.04 17:38; 16.04 11:43; 16.04 13:58; 19.04 22:01; 20.04 01:10; 24.04 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore. Aga kui UH näitab, et on korras, siis lõpeta juba muretsemine. Uh on täpne ja seda tehakse ka siis kui mammogramm näitab tükki ja vaja täpsustada millega tegu. Ole nüüd rõõmus ja naudi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siis püüan ka siinsete soovituste kohaselt mitte muretseda. Vitamiine olen nüüdseks võtnud juba kolm kuud. Kapsalehte pole pannud, aga täna panen kindlasti.
Seni on valulik koht täpselt ühesugusena püsinud juba mitmed kuud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.04 13:45; 20.04 15:07; 20.04 18:37; 24.04 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki sa katsud kogu aeg seda valulikku kohta – rinna don väga-väga õrnad, kui ühte kohta pidevalt katsuda, siis jääbki valusaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 17:59; 24.04 21:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )


Esileht Ilu ja tervis Kas rinnavähk?Palun palun nõu.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.