Esileht Beebi ja mitmikud kas ruuduline HM kombe on vana mudel?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: kas ruuduline HM kombe on vana mudel?

Postitas:

kas oskab keegi öelda kas ruuduline H&M kombekas võib olla mingi vanem mudel. soovin järelturult osta, laps hetkel 73cm. ei tea kas tasub 86 suurust osta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 20:50; 01.02 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ärge pahandage kuid ma ei saa aru mis vahet sel on kas on vanem mudel? Kombe ju sellepärast halvem pole?! Lapsel ju vahet pole, peaasi et terve ja soe on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina just ostsin sama mudeli hetkel sama suurele lapsele … pole aimugi, mis aasta mudel, aga kombe on megaarmas… me oleme väga rahul!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja et ongi päriselt olemas sellised emad, kellele on eluküsimus, et kombekas oleks ikka viimane mudel?!!!
OMG

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti lolliks läinud oma HM, Lenne ja Huppa asjadega.
Firmapeded…

On jah vana mudel, jumalast mark kui sa sellise lapsele selga ajad!!! Teised beebid hakkavad teda kindlasti narrima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 12:56; 01.02 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuulge kurjad emmed, minu lapsel ei ole firmariideid. uurisin mudelit seetõttu, et siis tean kas hind on kaubaga vastavuses. vanematel mudelitel ju ikka pisut kehvem materjal ja rohkem kantud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 20:50; 01.02 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kuulge kurjad emmed, minu lapsel ei ole firmariideid. uurisin mudelit seetõttu, et siis tean kas hind on kaubaga vastavuses. vanematel mudelitel ju ikka pisut kehvem materjal ja rohkem kantud.[/tsitaat]

seda kui kantud ja milline materjal, näeb silmaga vaadates ka. mõni vanem asi on palju paremini hoitud kui uuem. niiet seda juttu ma ei usu:D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 12:56; 01.02 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, mis siin imelikku on, kui inimene küsib, kui vana võiks see kombe olla. Ise ei teadnud ka midagi Lenne kombedest näiteks ja ostsin osta.ee-st nii ära kantud kombe, et häbi lapsele selga panna. Pildi järgi seda küll aru ei saanud ja hind kujunes pakkumise käigus, nii et ka selle järgi ei saanud aimata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

HM ei ole mingi firmariie. See kombe on hea ja soe. Aga värvilt on ta kole. Tuhm tume sinine. Pole pildil oleva tooni poolegi. Ämm ostis selle soomest kuna siit ei leidnud ma lapsele üldse kombet. Mees midagi nägi mis algasid 60.- seega tõesti ostan ma HMst 30.- See on eelmise aasta mudel minu teada. Oleneb kui palju laps sul juurde võtab kasvu kuus. Kui 2 cm siis peaks ehk ka 80 piisma kuna neil alati kasvu ruumi. Läheb ehk kuni lapse 82 cm saamiseni selga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kombekas on ju nagu auto, mille väärtus kahaneb otsekohe kui sellega poest välja saadakse:P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud kas ruuduline HM kombe on vana mudel?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.