Esileht Pereelu ja suhted Kas sa armastad oma meest

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )

Teema: Kas sa armastad oma meest

Postitas:

ja miks?

Jätame need mõõdud ja numbrid praegu kõrvale.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 08:23; 06.07 00:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

umbes samapalju, kui oma külmkappi. ei, tegelt vähem

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled näinud “Viiuldaja katusel” etendust? sealt leiad vastuse.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa armastad oma meest

Perekoolikas suudab kogu maailma meeste hulgast leida ikka sellise, kelle vastu mingeid tundeid pole.
Sest kui sa ise oled kõõm, siis sa ei saa valida. Pead võtma selle, kes kuskilt üle jääb.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 09:53; 05.07 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aegajalt ta meeldib mulle. lahku oleks kahju minna. aga kas armastan…ei tea

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, armastan küll, ta on hea, tark ja tore inimene, sellepärast.
(Oleme 17 aastat abielus olnud.)

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sama, tore, tark, töökas nutikas, abivalmis. Tülitsemist on ajaga järjest vähemaks jäänud. Mingeid petmisi pole olnud, lapsed kasvavad, suur elamine areneb. Kõik toimib. Koos oleme olnud 25 aastat. Kas see on armastus, ma ei tea ja tegelt pole ka vahet. Lihtsalt koos on tore olla ja huvitavat teha.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina enda meest kyll armastan. Vildakatest varbakyyntest hallinevate salkudeni, ylevalt alla tagasi, merest mägedeni, koos naha, karvade & kiixudega.

Mis saan mina sinna teha, et tema lihtsalt minule nõnda armas on.

+16
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina armastan oma meest!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah.

Miks? Sellele on juba raskem lühidalt ja kõikehõlmavalt vastata. Mingite iseloomuomaduste vmt loetlemise asemel võiks lihtsalt öelda, et nii lihtsalt on. Juba tuttavaks saades oli see tunne, et tema ongi see õige minu teine pool. Väga tugev tõmme oli, nii füüsiline kui ka soov oma elu ja mõtteid jagada. Kõik klapib. Oleme oma loomu poolest väga erinevad, aga need erinevused täiendavad teineteist. Ei suuda ette kujutadagi, kuidas ilma temata elaks. 12 aastat oleme praeguseks koos olnud.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. On asju, mis mulle tema juures ei meeldi, kuid sellest hoolimata ma armastan teda. Mõnikord ei tahaks, teeb elu keerulisemaks.
Miks? Ma ei tea, meil on mingi ühine maailma tunnetamise viis. Meil on hea koos olla (kuigi mitte alati hea asju koos teha).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaksin öelda, et jah. Küll aga on meil hetkel rahaasjade tõttu selline olukord, et tunnen, kuidas seda armastust iga päevaga vähemaks jääb. Tajun, et temaga on ebaturvaline seetõttu, et ta on natuke nagu lillelaps ja tema peale ei saa rahaasjades loota. Samas mulle meeldib tema helgus ja heatahtlikkus, huumor ja ta on väga minu inimene, lihtsalt iga päevaga tekitab raha puudumine stressi. Oodata temalt, et ta oskaks raha teha, on lootusetu. Seega olen ka ise mõelnud, et kas ma siis ikka armastan oma meest, kui minu tunne sõltub olemasoleva raha hulgast. See on ju silmakirjalik, aga ometi tunnen, et minu armastus väheneb võrdeliselt raha vähenemisega. Ehk siis küsimus – kas tingimustega armastus on õige armastus?

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.07 11:20; 05.07 14:37; 05.07 17:13; 05.07 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, sest me sobime hästi kokku ja ta on usaldusväärne, tark, tugev, osavate kätega, heatahtlik, viisakas.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 11:38; 05.07 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaksin öelda, et jah. Küll aga on meil hetkel rahaasjade tõttu selline olukord, et tunnen, kuidas seda armastust iga päevaga vähemaks jääb. Tajun, et temaga on ebaturvaline seetõttu, et ta on natuke nagu lillelaps ja tema peale ei saa rahaasjades loota. Samas mulle meeldib tema helgus ja heatahtlikkus, huumor ja ta on väga minu inimene, lihtsalt iga päevaga tekitab raha puudumine stressi. Oodata temalt, et ta oskaks raha teha, on lootusetu. Seega olen ka ise mõelnud, et kas ma siis ikka armastan oma meest, kui minu tunne sõltub olemasoleva raha hulgast. See on ju silmakirjalik, aga ometi tunnen, et minu armastus väheneb võrdeliselt raha vähenemisega. Ehk siis küsimus – kas tingimustega armastus on õige armastus?

Miks sa ise raha ei tee?
Kui mees pole karjäärihuviline, äkki siis panustab rohkem kodusesse ellu ja sina teed karjääri. Tihti on see vaid kokkuleppe küsimus.

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 11:38; 05.07 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah.
Ta on tark, suurepärase huumorimeelega, hea.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, armastan. Iga päev muidugi liblikaid kõhus ei lenda (24 aastat abielus, 26 aastat koos). Ja tülitseme ka, ka pisiasjade pärast ja üksteisele närvidele käime pisiasjadega samuti. Üldiselt aga on nii, et kui teineteist näeme, venib mõlema nägu laiale naerule. Mõnikord, kui ta mulle kuskile autoga vastu tuleb, istume terve minuti eesistmetel ja lihtsalt vaatame üksteisele naerusilmadega otsa. Ja alles siis hakkame sõitma. Mulle meeldib üle kõige näha teda minuga rõõmsana ja ma panustan meie suhtesse. Tema ka.

Tülitsema jääme me ka edaspidi, sest vanemas eas on mõlema kiiksud muutunud ainult teravamaks, nagu see sageli on. Aga ma armastan teda, sest ta on intelligentne, truu, puhas, vaimukas, armastab lapsi ja loomi, austab naisi, vanainimesi, panustab kodutöödesse, võtab enda kanda mulle sobimatud tööd ja kirjutab-räägib ülikorrektset emakeelt. See ei takista mind nägemast ka tema vigu. Koos nendega, jah, ma armastan teda.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, armastan.
Miks? Vaat seda ma ei oska seletada.
Ta meeldib mulle, sest ta on tark ja töökas ja heasüdamlik, aga armastamise koha pealt jään põhjuse võlgu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastan. Just mingipäev mõtlesin, et huvitav mida kauem koos oleme seda suuremaks ja sügavamaks see tunne muutub ( 11 aasta hakkas) kui esimesed aastad ja ka need aastad kui lapsed sündisid oli slline armastan ei armasta ( hormoonid möllavad jms) siis nüüdseks on sellest kujunenud välja sügav tunne.

Miks on jälle keerulisem – oleme koos olud nii heas kui halvas, tean, et ta on alati minu jaoks olemas ja toetab mind. Ta on hea isa ja mees. Aga ma usun, et põhiliselt seetõttu kuidas ta mind ennast tundma paneb.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaksin öelda, et jah. Küll aga on meil hetkel rahaasjade tõttu selline olukord, et tunnen, kuidas seda armastust iga päevaga vähemaks jääb. Tajun, et temaga on ebaturvaline seetõttu, et ta on natuke nagu lillelaps ja tema peale ei saa rahaasjades loota. Samas mulle meeldib tema helgus ja heatahtlikkus, huumor ja ta on väga minu inimene, lihtsalt iga päevaga tekitab raha puudumine stressi. Oodata temalt, et ta oskaks raha teha, on lootusetu. Seega olen ka ise mõelnud, et kas ma siis ikka armastan oma meest, kui minu tunne sõltub olemasoleva raha hulgast. See on ju silmakirjalik, aga ometi tunnen, et minu armastus väheneb võrdeliselt raha vähenemisega. Ehk siis küsimus – kas tingimustega armastus on õige armastus?

Miks sa ise raha ei tee?

Kui mees pole karjäärihuviline, äkki siis panustab rohkem kodusesse ellu ja sina teed karjääri. Tihti on see vaid kokkuleppe küsimus.

Väga tore, aga kuidas ja millist karjääri teeb lastega töötav (alamakstud) spetsialist? Ja veel sellist karjääri, millest mees ja lapsed üleval pidada? Ehk et peaksin tööd vahetama. Aga kui ma ei taha? Mulle juhtumisi meeldib minu töö ja ma leian, et päris nii ei peaks asjad olema, et kogu majanduslik pool on minu vastutada. Jah, võin seda mingi aeg teha, aga väga väsitav ja ka ebaõiglane tundub. See ebaõiglus ongi see, mis armastuse vaikselt ära nullib. Mida pikemalt kestab, seda vähem armastust on. Õudselt hirmus lugu, et olen selline rahaahne inimene, aga ega ma ka seda enne ei teadnud, kui mees veel kenasti tööl käis ja kõik normaalne oli.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.07 11:20; 05.07 14:37; 05.07 17:13; 05.07 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei. Ja mis sa selle tedamisega peale hakkad???

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, armastan. Mulle meeldib tema hääl ja must huumor.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

millist karjääri teeb lastega töötav (alamakstud) spetsialist? Ja veel sellist karjääri, millest mees ja lapsed üleval pidada? Ehk et peaksin tööd vahetama. Aga kui ma ei taha?

Aga siis on ju täitsa su oma mure, kui sa ei taha või ei suuda teha tööd, mis sind ja su lapsi toidaks.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma armastan oma naist. Oleme koos 23 aastat ja just 40 täis. Noorus ja vedel, küpsus ja paks on läbi käidud. Tahan koos veeta ka kuldsed aastad oma elust.
Miks? Sest ta täiendab mind ja mina teda. Kui üks on äkiline, ideede generaator ja asjade käimalükkaja, siis teine on läbimõeldum, vaoshoitum ja mõistuse hääl. See ongi ABIelu.
Kivid peavad olema ju erinevad, et head jahu saada. Jubedalt on vedanud ja ise olen lollustest hoidunud.

“The secret to a happy parternship? Keep the fights clean and the sex dirty.”
― Kevin Bacon

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 17:12; 05.07 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga siis on ju täitsa su oma mure, kui sa ei taha või ei suuda teha tööd, mis sind ja su lapsi toidaks

Oh, eks ma kuidagi ikka suudan, aga minu meelest oli teemaks hoopis “kas armastad oma meest”. Imelik, kuidas mõni kõrgepalgaline pole lugemagi õppinud.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.07 11:20; 05.07 14:37; 05.07 17:13; 05.07 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

õppinud.

Aga milles seisneb rahaahnus? Käibevahendite puudumises, jääb sul endal midagi puudu või lihtsalt panustamine on väga ühele poole nihkes? Ebaõigluse vastu aitab see, kui üks pool panustab argiteemadega rohkem. Pole ükski mees ära surnud sellest, et võtavad rohkem tolmu või pesevad alati kõik nõud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 17:12; 05.07 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga milles seisneb rahaahnus? Käibevahendite puudumises, jääb sul endal midagi puudu või lihtsalt panustamine on väga ühele poole nihkes? Ebaõigluse vastu aitab see, kui üks pool panustab argiteemadega rohkem. Pole ükski mees ära surnud sellest, et võtavad rohkem tolmu või pesevad alati kõik nõud.

Eks mu mees teebki kõike kodus ja väga tublisti teeb, lihtsalt kui poes tuleb teha valik, kas osta tampoone/šampooni/nõudepesutablette või perele süüa, siis armastusele see just kaasa ei aita. Rääkimata sellest, et saaksin endale lubada juuksurit, riideid, kingi, kosmeetikat, isegi ravimite ostmisega on probleem, kui need satuvad palgaeelsele ajale. Minu vihjetest, et tuleks ikkagi tööle tagasi minna, pole kasu. Tema jaoks ei ole minu eelmainitud asjad olulised. Ja mina tunnen, kuidas armastus vaikselt otsa saab. Krt, raseerimisvahendeid ei jõua osta, mis armastusest me siis räägime. Teda muidugi ei häiri ükski karv ka. Ei saa aru, kuhu see katus inimesel sõitis, et palgatööd enam teha ei sobi.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.07 11:20; 05.07 14:37; 05.07 17:13; 05.07 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik, kuidas mõni kõrgepalgaline pole lugemagi õppinud.

Imelik on hoopis see, kuidas mõni kaägu elab koos inimesega, keda ta ei armasta. Ja siis veel reklaamib seda kõva häälega.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 09:53; 05.07 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Tänu temale olen muutunud paremaks inimeseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vihjetest, et tuleks ikkagi tööle tagasi minna, pole kasu. Tema jaoks ei ole minu eelmainitud asjad olulised.

Oot, tuli töölt ära ja midagi sisse ei too? Täiesti arusaadav siis. Ebaõiglus on asja nimi. Kui tegu pole tingitud tervisest, siis nii ei tehta.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas sa armastad oma meest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.