Esileht Pereelu ja suhted Kas sa armastad oma meest

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Teema: Kas sa armastad oma meest

Postitas:
Kägu

Minu vihjetest, et tuleks ikkagi tööle tagasi minna, pole kasu. Tema jaoks ei ole minu eelmainitud asjad olulised.

Oot, tuli töölt ära ja midagi sisse ei too? Täiesti arusaadav siis. Ebaõiglus on asja nimi. Kui tegu pole tingitud tervisest, siis nii ei tehta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kunagi kindlasti armastasin. Nüüdseks, arvan, oleme koos pigem harjumusest kui armastusest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jah.
Ilus mees, voodis hea, väga kannatlik, rahulik, stabiilne, töökas, hea isa.
Abielu 15 a, kooselu 18

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah. Nii hea inimene on, et ei oskaks mitte armastada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muidugi armastan, sest ta on aus, ambitsioonikas, heatahtlik, parim isa meie lapsele, kena, sportlik, ettevõtlik.
Suuri tülisid meil vist nagu polegi, aga vaidleme mõnikord ikka. Koos oleme olnud üle 10 aasta. Päris tihti mõtlen, et küll mul on vedanud nii hea mehega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellest sai palju ilusam teema, kui ma kartsin.
/Mõtlik/
Jah, mina armastan ka oma meest, sest… Palju asju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu jaoks nii kümnesse küsimus täna (ok, eile). Jaa, armastan. Ja tema armastab mind. Aga täna just armusin, juba ei tea mitmendat korda, uuesti oma mehesse. 20 aastat saab augustis koos elatud ja ma jah, aegajalt armun uuesti temasse. Meil on tülisid ja erimeelsusi, aga palju rohkem on meil ühist ja meil on nii sarnane huumorimeel et tihti lähevad mingid tülid või vaidlused üle naljaks. Me oleme ka sõbrad ja austame teineteist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

jah ma armastan oma meest. juba 25 aastat – rohkem, kui poole oma teadlikust elust. ta on lihtsalt minu teinepool. naerame samu nalju, lõpetame teineteise lauseid. teeme kõike koos, käime kõikjal koos. ma ei ole igiammustest aegadest peale näinud ühtegi teist meest, kes mu südame põksuma paneks. kui ta peaks mu elust lahkuma, ei oleks mind enam kauaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Praegu vist ei armasta. Aga alguses ja abielludes armastasin teda tugevalt ja ehtsalt. Ja sain esimest korda elus teada, mis tunne see on, kui sind päriselt armastatakse. Meie elu on praegu keeruline, laps on väike, tal on erivajadus ja me mõlemad elame oma kodumaast kaugel. Minu olen väga läbi omadega ja me mõlemad oleme muutunud. Kiiksud ja veidrused on võimendunud, üksteist oleme hooletusse jätnud ja närviline elu on meid kurjemaks ja kannatamatuks muutnud.
Lasen liugu vana rasva peal, selle armastuse mälestuse najal elan oma pereelu. Kas tema mind armastab, ei tea. Ma pole praegu eriti armastusväärne inimene, küllap elab ka tema mälestuse arvelt või usub, et kusagil on endine mina veel alles. Mina seda tema kohta usun ja loodan, et lapse kasvades ja olukorra leevenedes ehk ühel päeval me armastame jälle ka üksteist. Igatahes armastame me mõlemad oma last ja kuigi ma ise olen tüdinenud ja tige, armastan ma oma mehes seda armastust, mis temast lapse vastu kiirgab. Ei tohi viriseda, oleks võinud ka teistpidi minna, küll neid mehi, kes puudega lapse sündides pere juurest saba seljas jooksu pistavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Enam vist mitte.
Viimastel aastatel oleme koos käinud vaid matustel ja laste kontsertidel. Koos me midagi ei tee, sest ta ei taha. Paari aasta eest veel ikka käisime ja tegime, siis hakkas ta väitma, et tema peab elama minu elu ja ma muudkui käsutan. Me ei seksi, sest ta ei taha. Kui mina ütlen, et see on minu jaoks probleem, saan teada, et ma ei tea, mis on tõelised probleemid. Me ei räägi, sest ma saan kõigest valesti aru. Tundub, et me peaks elama nii, et tema istub arvuti taga ja mina passin samas toas ja vaatan seda õnneliku näoga pealt.
Kuidagi on juhtunud nii, et ka kõik kodutööd ja lastega tegelemine ja pere ülalpidamine on koondunud minule; samas käin mina kahes kohas tööl, sest tema ei soovi töökohta vahetada, kust suuremat palka saada. Mees ei käi kuskil va töö, ei suhtle kellegagi, ei tegele ühegi hobiga. Lihtsalt on.
Mina ei tea, mis juhtus, et kõik nii läks.

Mul on elust nii kõrini. Samas olen ma nii väsinud, et ei jaksa kolimise ja lahutusega ka tegelema hakata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei armasta. Õnneks on ta enamus aega kodust eemal ja kui kodus on, siis tegeleb oma hobiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

teeme kõike koos, käime kõikjal koos.

Mulle mõjuks vist ahistavalt, kui mu mees sedasi räägiks. Kas teil kummalgi tõesti ei ole siis selliseid tuttavaid, kellega vahel eraldi kohtuda või mingeid hobisid, millega üksinda tegeleda?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah. Sest ta on vanakooli kommetega. Haritud, hooliv, loodust armastav. Oma töös väga pühendunud, kui töö, siis ta läheb sinna süvitsi sisse. Pidevalt õpib ja kordab, et töö oleks tehtud hästi. Ta vastutab päevas ca 500 inimese elu eest. Kui töö tehtud, siis leiab aega kallistamiseks. Ei tõsta häält, ei solva. Kui vaja mind vahel korrale kutsuda, teeb seda armastavalt. Sätib vahel mul pluusi nööpe, kui need liiga paljastavad😊

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah. Sest ta on vanakooli kommetega. Haritud, hooliv, loodust armastav. Oma töös väga pühendunud, kui töö, siis ta läheb sinna süvitsi sisse. Pidevalt õpib ja kordab, et töö oleks tehtud hästi. Ta vastutab päevas ca 500 inimese elu eest. Kui töö tehtud, siis leiab aega kallistamiseks. Ei tõsta häält, ei solva. Kui vaja mind vahel korrale kutsuda, teeb seda armastavalt. Sätib vahel mul pluusi nööpe, kui need liiga paljastavad😊 Armastab oma poega ja minu lapsi. Käitub viisakalt oma lapse emaga. Ütleb, et neil olid omavahel erimeelsused, aga ta pojale on ta suurepärane ema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esimest meest armastasin kogu hingest. Kahjuks ta polnud väärt seda. Pettis ja alandas mind seltskonnas korduvalt.

Teise mehe valisin mõistusega. Mingit suurt tunnet pole, on lugupidamine. Mees armastab mind küll. Ta on väga hooliv ja perekeskne. Loodetavasti hakkan teda kunagi armastama. Ta vääriks seda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina enda meest kyll armastan. Vildakatest varbakyyntest hallinevate salkudeni, ylevalt alla tagasi, merest mägedeni, koos naha, karvade & kiixudega.

Mis saan mina sinna teha, et tema lihtsalt minule nõnda armas on.

KIIIX KIIX XXYYYYY

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, armastan. Koos 24 aastat, abielus 22. Kindlasti ei ole ta minu teine pool, me ei lõpeta teineteise lauseid jne, oleme ka väga erinevad. Aga armastan teda väga ja tema mind ka. Eile jäin teleka ees tukkuma – tuli ja võttis prillid eest, pani pleedi peale… nii hea tunne oli läbi une.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, armastan küll, ta on hea, tark ja tore inimene, sellepärast.

(Oleme 17 aastat abielus olnud.)

😂😂😂 See abielu mainimine on osadel prouadel kohe väga eluoluline ära märkida. Et “vaadake ja kadestage!”
Huvitav, et mehed võtavad asja palju rahulikumalt 😂

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei

sest ta käitub minuga ja suurema lapsega inetult, sõimab, süüdistab, karjub. on räpane ja lohakas

Please wait...
Postitas:
Kägu

teeme kõike koos, käime kõikjal koos.

Mulle mõjuks vist ahistavalt, kui mu mees sedasi räägiks. Kas teil kummalgi tõesti ei ole siis selliseid tuttavaid, kellega vahel eraldi kohtuda või mingeid hobisid, millega üksinda tegeleda?

inimesed on erinevad. sulle mõjuks ahistavalt – aga meile meeldib. ikka oleks, kui tahaks. aga ei taha 😉

Please wait...
Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas sa armastad oma meest