Esileht Lapse ootamine Kas saab mõjutada?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas saab mõjutada?

Postitas:

Kas saab mõjutada raseduse ajal nt. toidu, vitamiinidega jne… sündiva beebi und ja rahutust. See tähendab, et kas mina saan midagi ise ära teha, et beebi oleks rahulik ja hea magaja?
Esimene oli mul ikka paras pähkel 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa. Saad lihtsalt ise olla rahulik, kõik muu on DNA teha. Vitamiinidega võiks olla hoopis mõõdukas, ja raseduse ning imetamise ajal ei tohiks juua kohvi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 10:37; 14.06 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõõdukalt võib küll juua kohvi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes ütleb, et kohv nt ei või mõju avaldada? Mina ei tarbinud mõlema rasedusega kohvi, ei roninud mürarikastesse kohtadesse ja püüdsin üldse väga rahulikult kõike võtta. Mõlemad lapsed ideaalsed beebid. Ka ämmakas ütles, kui last tulemusteta üles püüdsime äratada, et noh liiga rahulik rasedus on olnud:D.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kes see ütleb, et su lapsed sellest rahulikumad?
Mina nt jõin kohvi ja esimese rasedusega jõin isegi paar korda energiajooki ja elasin täiesti tavalist elu. Mul laps täiesti ideaalne.
Praegu joon ka kohvi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma jõin raseduse ajal prooviks isegi väga lahjat kohvi, siis laps kargles kõhus mitu tundi, täiesti ilmselgelt see mõjus talle ja ma lõpetasin kohvi joomise. Imetamise ajal proovisin jälle juua, kohe olid lapsel uinumisraskused. Oleksin ise kohvi tahtnud, aga lapse pärast ei joonud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 10:37; 14.06 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla kvaliteetne B-kompleks aitab, hoiab närvisüsteemi korras nii sul kui lapsel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine Kas saab mõjutada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.