Esileht Pereelu ja suhted Kas saada neljas laps (enda tühjaks rääkimise teema)?

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Kas saada neljas laps (enda tühjaks rääkimise teema)?

Postitas:

Mul on neli. Kolm esimest sündisid planeeritult väga järjest – 11-15 kuud vahedega. Neljas sündis ligi 9 aastat hiljem. Loomulikult on mul tema üle hea meel, aga sündida võinuks ka tema ikka noorel emal. Tema sündimise ajal olin juba 37.

Eh. Ma olen 37 ja ei tunne küll, et vana oleks. ????

Ma saan varsti 42 ja paar kuud pärast seda neljanda lapse. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 13:16; 05.12 18:05; 11.12 09:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme mehega maha rahunenud ja see laps sünnib. Siiski mitte siinsete abordivastaste seisukohtade pärast, vaid kuidagi tuli see äratundmine. Siin tahtsin lihtsalt asja ära rääkida, kuna mees oli sama nõutu kui mina ja mõne tuttavaga asja arutada ei tahtnud.

Minu poolest on teema lõpetatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 18:41; 17.11 06:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükskõik, mille ajel sa selle hea otsuse tegid, soovin teie perele õnne ja jaksu ja palju rõõmu oma lastest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.11 15:51; 12.11 15:54; 13.11 00:48; 21.11 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasin peale kolmanda lapse sündi end ära steriliseerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teate, ausalt pole häid rasestumisvastaseid viise. Kondoomiga püsisuhtes seximine on jama. Lastele loodud võimalused on siiki nadid, need spiraalid ja beebipillid. Kõik see keemia pole tervislik. Äkki oleks kergem steriliseerida? Mehel oleks seda raskem teha-mõjum egole ja enesekindlusele

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on neli. Kolm esimest sündisid planeeritult väga järjest – 11-15 kuud vahedega. Neljas sündis ligi 9 aastat hiljem. Loomulikult on mul tema üle hea meel, aga sündida võinuks ka tema ikka noorel emal. Tema sündimise ajal olin juba 37.

Eh. Ma olen 37 ja ei tunne küll, et vana oleks. ????

Ma saan varsti 42 ja paar kuud pärast seda neljanda lapse. ????

oh oh ja kui saab täisealiseks siis ise juba peagi pensioniealine 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on neli. Kolm esimest sündisid planeeritult väga järjest – 11-15 kuud vahedega. Neljas sündis ligi 9 aastat hiljem. Loomulikult on mul tema üle hea meel, aga sündida võinuks ka tema ikka noorel emal. Tema sündimise ajal olin juba 37.

Eh. Ma olen 37 ja ei tunne küll, et vana oleks. ????

Ma saan varsti 42 ja paar kuud pärast seda neljanda lapse. ????

oh oh ja kui saab täisealiseks siis ise juba peagi pensioniealine ????

Nalja teed või – juba praegu on pensioniiga kindlalt üle 60 aasta, selleks ajaks, kui mu neljas laps täiskasvanuks saab, olen õnnega koos, kui selline asi veel üldse eksisteerib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 13:16; 05.12 18:05; 11.12 09:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on neli. Kolm esimest sündisid planeeritult väga järjest – 11-15 kuud vahedega. Neljas sündis ligi 9 aastat hiljem. Loomulikult on mul tema üle hea meel, aga sündida võinuks ka tema ikka noorel emal. Tema sündimise ajal olin juba 37.

Eh. Ma olen 37 ja ei tunne küll, et vana oleks. ????

Ma saan varsti 42 ja paar kuud pärast seda neljanda lapse. ????

oh oh ja kui saab täisealiseks siis ise juba peagi pensioniealine ????

Kas kui laps on täisealine, ei tohi ema pensioniealine olla? Mis siis juhtub muidu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.11 19:38; 12.11 16:21; 05.12 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

EI!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanemad mutid on ikka väga egoistlikud oma hilise lapsesooviga! Minu töökaaslane sünnitas ka 42-aastaselt, nüüd läks laps 1. klassi ja mutil avastati põrnakasvaja ja mingit lapsekasvatajat temast raviperioodil pole. Üks vanematest lastest pidi kõrgkooli pooleli jätma ja koju tagasi kolima, et titte kasvatada. Palju õnne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanemad mutid on ikka väga egoistlikud oma hilise lapsesooviga! Minu töökaaslane sünnitas ka 42-aastaselt, nüüd läks laps 1. klassi ja mutil avastati põrnakasvaja ja mingit lapsekasvatajat temast raviperioodil pole. Üks vanematest lastest pidi kõrgkooli pooleli jätma ja koju tagasi kolima, et titte kasvatada. Palju õnne.

Ja minu ühel sugulasel avastati vähk 40-aastaselt, nii et ega 22 ongi viimne taks, mil veel lapsi saada tohib, järelikult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 13:16; 05.12 18:05; 11.12 09:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on nii hea meel Sinu üle, et Sa nii otsustasid. Need, kes inisesid teemaalgatajaga, et on 21. sajand ja olemas ka rasestumisvastased vahendid jne, siis on elus ka olemas juhused ja igal ühel oma lugu. Ka minul oli kolmas rasedus shokk selgest taevast ja seda võib juhtuda igaühega, kuigi oled teadlik ja hoiad ära. Hetkel on mul nunnu beebipoiss ja ei kahetse oma otsust hetkegi ta siia ilma lasta tulla. Ta tuli siia põhjusega. Usu, kui Sul kolmas lasteaias on ja ise ringi kärutad, mõtled ka nii 🙂 Titendusega harjub ruttu, kuna see käib emaduse juurde. Jõudu Sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas saada neljas laps (enda tühjaks rääkimise teema)?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.