Esileht Pereelu ja suhted kas saada selle mehega laps või oodata

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )

Teema: kas saada selle mehega laps või oodata

Postitas:

Tere naised, andke nõu

Olen mehega tuttav veidi üle aasta. Suuri minupoolseid tundeid pole suhtes olnud, tasapisi olen armastama õppinud. Mees väidab, et armastab, aga abielluda ei taha, kardab kohustusi, veel on vara jne. Olen 35 aastane. Siiamaani pole lastele mõelnud, suhteid on olnud erinevaid, hingesugulast, kellega tahaks lapsi saada, pole leidnud, aga see pole kunagi ka probleemiks olnud, sest aega oli. Nüüd olen valiku ees, oleks nagu aeg laste peale mõelda, aga mees on minust oma ellusuhtumise ja maailmavaate poolest üsna erinev, mis tekitab päris palju konflikte ja nägelemist. Kuna mees ütleb, et ta raseduse ajal ei kavatse näiteks sõprade juures õlletamisest ja üritustel käimisest loobuda, sest kui minul on kehv olla, ei tähenda see seda, et temal peaks halb olema, arvan kohati, et üksi elades oleks rase olla lihtsam kui koos elades (mul on alles oma korter, praegu tegu visiitabieluga). Samas mees enda sõnul tahab last, ehkki ma pole päris kindel, kui palju ta peale lapse sündi temaga tegeleda viitsiks. Iseenesest pole tegu halva inimesega, aga veits ükskõikne ja passiivne tegelane, kes nii mõnigi kord peab perest olulisemaks oma hobidega tegelemist või sõpradega kohtumist, kompromisside tegemine ei vii tema sõnul kuhugi ja isa roll ei olegi lapsega iga päev natukenegi tegelemine.

Mida teha? Tunnen, et iga sealmaal, kus peaks lapsele mõtlema. Kas jätta mees maha ja loota vaatamata vanusele, et tuleb keegi, kelle kõrval tahaks rase olla ja keda usaldaks isaks teha? Jääda rasedaks, elada rasedana edasi visiitabielu ja mitte loota liigselt mehele? Jääda rasedaks ja püüda kuidagi mehe juures elades emotsionaalse sideme tekitamisega hakkama saada? Elada oma elu edasi ja unustada lapse saamine üldse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

emotsionaalset sidet ei ole küll võimalik peale rasedaks jäämist kuidagi tekitada kui seda peale aastast läbikäimist ei ole, siis ei ole.
ideaalne su olukord muidugi ei ole ja kindlasti ei soovitaks sellises olukorras last saada, aga samas ma ka tean, et bioloogiline kell on kõva häälega. kui suudad vastu panna, siis ära saa last.
minu enda bioloogiline kell tiksus 24-aastaselt nii kõvasti, et sain lapsed mehega, kellest tegelikult teadsin, et mulle head eluaegset partnerit ei ole. ja mul on selle otsuse pärast ikka väga palju raskusi taluda tulnud:(
tead ju, et lapse kaudu seod inimese endaga vähemalt 18 aastaks ja teatud määral ka kogu eluks. ja et see inimene oma ellusuhtumise ja olemisega mõjutab last.
mul on sõbranna, kes alles 36-aastaselt leidis sobiva kaaslase (lasteta) ja nüüd 38-aastaselt ootab oma esimest last ja nad on väga õnnelikud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 19:34; 10.06 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei taha abielluda, sest kardab kohustusi, aga lapse oleks nõus saama?

Ikka täiesti ebanormaalne on tänapäeva inimeste loogika …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 19:35; 10.06 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mees ei taha abielluda, sest kardab kohustusi, aga lapse oleks nõus saama?

Ikka täiesti ebanormaalne on tänapäeva inimeste loogika …
[/tsitaat]
väga õige tähelepanek, aga eks see mees on selle ühiskonna vili, milles ta elab. meil siin on ju väga levinud see, et mees on oma tegemistes sama vaba ka peale lapse sündi. naine on see, kes lapsi kasvatab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 19:34; 10.06 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lugesin, kuidas sa seda meest kirjeldad ja mul tekkis tõsine kahtlus sinu vaimse tervise osas. Mees on sul nagu mingi asi, keda kuidagist talud, midagi head öelda ei ole. Milleks sellise geene paljundada? Kui niiväga just last tahad, siis mine parem kuhugi kliinikusse ja osta korralik sperma. Milleks seda supinahka paljundada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa pead ikka ise selle otsuse tegema oma südames,sinu jutu järgi seda meest iseloomustades midagi positiivset tema kohta küll ei mõtleks,aga samas jälle,kuisa väga tahad last saada ja vanus juba sealmaal ka,siis mine tea…kui sa ikkagi oled valmis selleks,et last ise üksi kasvatada,siis miks mitte.sellest bioloogilisest kellast niipalju,et endal 2 last niinimetatud noores eas,aga praegu olen 38 ja ootame oma kolmandat ja kui palju ma olen pidanud kannatama sellega seoses,kõik need lootevee uuringud jm jamad,mis vanusega kaasas käivad ja närvikulud sinna juurde,aga otsuse teed ikka sina ise,meie siin võime kõiksugu arvamusi välja käia,elad ikkagi sina oma elu ilma meieta,kes sulle nõu annavad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

väga õige tähelepanek, aga eks see mees on selle ühiskonna vili, milles ta elab. meil siin on ju väga levinud see, et mees on oma tegemistes sama vaba ka peale lapse sündi. naine on see, kes lapsi kasvatab. [/tsitaat]

Ja naisel on vaba valik otsustada, mida ta peab normaalseks ja millist elu ta tahab, et tema laps normaalseks peaks. Kui ta tõesti kaalub sellise mehega lapse saamist, siis sellest lapsest tuleb samasugune … mees, kelle meelest laps on naise eralõbu või naine, kes kannatab kõike, ainult et laps oleks. Kui see nende inimeste jaoks ongi ok, siis hea küll … Ega üksi maailma vastu saa. Lihtsalt, mõelge enne kui te lapsi hakkate saama. Kas tõesti on see mees see, keda te tahate oma lapsele isaks. Kui ei, siis miks te selle lapse saate? Laps ei ole tore mänguasi, laps on vastutus ja vastutus algab juba otsusega ta eostada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 19:35; 10.06 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub selline päris isekas mees olevat. Mina sellisega kindlasti last ei teeks. Võidki siis arvestada, et teed lapse vaid endale.Mees teeb, mis tahab. Nagu ta seda sulle ju ütles ka. Peale lapse sündi hakkab vbl veel rohkem eemale hoidma ja oma hobidega rohkem tegelema. Ole nii pai ja otsi siiski sobivam mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oluline pole, millal sa lapse saad vaid kellega.
ma ei teeks, mul ntx oma normaalse mehegagi läheb argipäev vahel rappa, mis siis veel tropiga või poole kohaga tropist rääkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja – otsi parem mees kes on sulle toeks 🙂 tema aga õlletagu edasi. kui laps synnib, siis võib oodata päris palju pingeid ja siis on yksteise toetamine eriti tähtis. mõtle, kas see mees on sulle toeks, kui titt öö otsa röögib? kas ta on sellele lapsele hea isa? kas see mees suudab pere eest hoolitseda ja seda kaitsta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa pead foorumist kysima, siis ei ole õige mees kellega last saada. Sa ka ei ole veel jõudnud ära tundmiseni, et synnitaksid lapse vaid endale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nooh, kui kell tiksub ja tahad last saada, siis on mina vaataks ta haridust, intelligentsuse astet (sama see ei saa ju liiga kõrge olla kui ei suuda teha kompromisse), vaataks hakkamasaamist elus, kindlasti ka välimust. Kui need parameetrid sobiks mulle, siis muretseks lapse.

Kui tahad lapsele isa, siis on mina sellist isendit endale lapse isaks ei valiks. Mulle meeldiks kui lapsesaamine oleks ühisprojket ja kui mul oleks paha olla, siis täiesti selge on, et ootaks oma meest siis enda kõrvale.
Lapse saamine muudab su elu totaalselt peale seda kuni laps on sündinud (enne seda kannad teda pakendis kaasas ja kui tervis on hea, saad käia igal pool).

Mul on parim mees, kes oli terve raseduse ajal mu kõrval, talle meeldis rase naine, ta tegi ja toimetas minu eest, et mul oleks hea ning hiljem kui lapsed (meil on kaksikud) oli olemas, aitas ta mind nii ööl kui ka päeval. Kui tema kodus oli, siis mina mähkmeid ei vahetanud, õhtuti vannitamine oli ja on tema tegemine, koristas ja tegi süüa. No ja mis kõige peamisem, ta suutis oodata pea terve aasta, et ma tagasi naiseks ja üldse inimeseks sain. Ehk siis olin jube väsinud ja kurnatud ning kordagi ta ei teinud mulle ühtegi etteheideit, pigem tegeles ise lastega ja lasi minul puhata või niisama olla.
Loomulikult ei tea me kunagi lapsi saades ette, milliseks mees, või ka naine, muutub ja kas ta suudab seda esimeste aastate stressi (teatav stress kaasneb lapse saamisega ikkagi, sest elu muutub ja elu hakkab mõnda aega käima laste magamise ja söömise ja õueskäimiste järgi).

Samas selge on ka see, et kui sa ei ole valmis üksikemaks saama, siis liigu edasi ja lõpeta see suhe ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead mis. Kui ikka seda õiget tunnet ei ole, siis ära jumala eest sellise mehega lapsi muretse. Sinu kirjeldust oma \”mehe\” kohta lugedes on enam kui kindel, et lähete lahku. Laps on isegi heas suhtes suur proovikivi.
Tundub, et sina tahad last ja sul ei ole eriti oluline kellega, peaasi et laps on. Sel juhul on lausa mõistlikum spermapanga abile loota kui et siduda end igaveseks mehega, kes on vastutustundetu ja sinust ei hooli / pole südamest kunagi hoolinudki. Selline mees pole ka oma last võimeline armastama, kes on sündinud sellisesse suhtesse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kell tiksub ka selles suunas, et üksemana võib füüsilisest jõust puudu tulla. Arvestama peab ikkagi pea 20 aastaga. Kui on muu tugivõrgustik olemas, siis ehk tasuks veel kaaluda. Kui aga tugivõrgustikku pole, siis kes läheb kasvõi poodi sinu eest, kui laps näiteks tõbine ja väljaminna ei saa ? Kes hoolitseb lapse eest kui ise oled haige ja tõusta ei jaksa ? Ja kas tuled rahaga välja kui selgub et mees ei kavatse üldse toetada rahaliselt sest kõik kulub pididele jne, jne.
Ja tasuks mõelda ka geenide peale. Suure tõenäosusega saad endale samade iseloomujoontega lapse.
Aga soovitus ole, et ära tee iial last mehega, kes abielluda ei taha. Ta on kas veel mõnes suhtes, mida sinu eest varjab või ootab oma \”eluarmastust\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitaks oodata veel, see mees ei ole küll midagi sellist, kellega pert luua, vähemalt kirjelduse põhjal küll.Lõpetaks suhte ja otsiks siis vähemalt mõne mehe, kellele pere tähtis ja tahaks lapsi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 08:06; 11.06 10:21; 12.06 08:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina aga ütlen, et lapse võid saada. Mis sest mehest? Lähete lahku ja kõik. Ja kui arvad, et last on üksi raskem kasvatada kui mehega, siis eksid rängalt. Pigem mitmeid kordi lihtsam. Muidugi pean siin silmas sinu kirjeldatud meest, mitte kõiki isaseid.
Samas ei elaks ma üldse sellise mehega koos. Kui teil on praegu visiitsuhe ( visiitabieluks on seda nüüd küll liiast kutsutud), siis seda enam ju pole teil kõik ok, kuna mees on isegi siis isekas ja mölaka suhtumisega.
Bioloogiline kell tiksub ja tegelikult ma just õhutaksin sind just nüüd last tegema. Pärast on tõesti probleemid, ning liigne vanadus ka lapsele pole hea.
Sa ära karda midagi. Ühe lapse jõuab ükskõik kes üles kasvatada, kui sa just täielk s..häda pole. Kuna sul ka oma korter olemas, siis lõpeta mõtlemine ja hakka parem tegutsema. Või lihtsalt otsi endale kiiremas korras uus kandidaat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saaks lapse.
35-selt oodata uur (SUURT) armastust – mõttetu.

Väga paljud kasvatavad lapsi üksi, kuigi kõik algab nö by book. Käitud ebareeglipäraselt – so what? Päeva lõpuks oled siiski õnnelikum kui üksinda, printsi oodates.

Seilasime, teame.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa tahad last, siis saa laps selle teadmisega, et sa hakkad teda üksi kasvatama. Sine kurjelduse järgi on selge, et sa pigem lihtsalt talud seda meest nn kõrgema eesmärgi nimel. Olen nõus, et 35-aastasena mingit suuurt armastust taga otsida on veidi naiivne, no see võib õnnestuda aga no ???
Lähene ratsionaalselt, mõtle, kas iseloomujooned/välimus, mille mees võiks edasi pärandada on sulle vastuvõetavad (kuigi ega seda kunagi ei tea) ja mõtle, kas jaksad lapse üksi üles kasvatada.
EDU!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.06 09:55; 11.06 11:46; 11.06 12:22; 12.06 14:55; 12.06 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen nõus, et 35-aastasena mingit suuurt armastust taga otsida on veidi naiivne, no see võib õnnestuda aga no ???
[/tsitaat]
Mis seal naiivset on? Mina olin abielludes 36 ja abikaasa 39 ja see on meile mõlemale esimene abielu. Ma lihtsalt ei leppinud vähemaga kui seesama \”suur armastus\”, veel vähem oleksin nõus olnud mõne teisega lapsi saama ainult sellepärast, et võibolla pärast enam ei saagi. Ei saa, siis ei saa, aga mingi suvalisega tehtud lapsi ka ei taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MInu meelest ei pea teemaalgataja mingit suurt arastust ootama, vaid normaalse vastuvõetava mehe otsima, kes temast hooliks ja seda tegema kohe.
Ei ole midagi nii, et 22 viimane taks, tänapäeval on 35-aastane veel noor inimene ja tal on õigus olla õnnelikus suhtes ja võimaldada lapsele ka isa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 08:06; 11.06 10:21; 12.06 08:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere naised, andke nõu

mida sööks kas makaronie või hoopis kartulit 🙂
mida teha appi olen segaduses !!!

TEE NII NAGU FOORUMIS soovitatakse :):)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki mees on juba abielus või on tal laps?;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui sa tahad last, siis saa laps selle teadmisega, et sa hakkad teda üksi kasvatama. Sine kurjelduse järgi on selge, et sa pigem lihtsalt talud seda meest nn kõrgema eesmärgi nimel. Olen nõus, et 35-aastasena mingit suuurt armastust taga otsida on veidi naiivne, no see võib õnnestuda aga no ???
Lähene ratsionaalselt, mõtle, kas iseloomujooned/välimus, mille mees võiks edasi pärandada on sulle vastuvõetavad (kuigi ega seda kunagi ei tea) ja mõtle, kas jaksad lapse üksi üles kasvatada.
EDU!
[/tsitaat]

Miks 35a ei või suurt armastust taga otsida? Mina olin 37a ja mees 41a, kui abiellusime, ikka armastusest. Ka 80a võib suurt armastust otsida ja leida. Esimest korda kuulen, et armastusele on vanusepiirang.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.06 11:32; 11.06 12:10; 12.06 14:50; 12.06 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind jäi kõige rohkem häirima mõte, et ega isa olemine ei tähendagi iga päev natuke lapsega tegelemist. Mis see isaks olemine selle mehe arvates on? Sõpradega väljas õlle libistamine kui naine väsinuna kodus lapsega tegeleb? Minu lastele on see elementaarne, et isa tegeleb nendega. Mina vähemalt tahan, et mu lapsed kasvaksid terviklikus perekonnas kus on reaalselt ka kaks vanemat.

teemaalgataja kirjeldatud mees ei kõla absoluutselt inimesena, millist isa lapsele tahta. Kõrvalt oleks kurb vaadata kui isa ei taha tegelikult oma last.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miks 35a ei või suurt armastust taga otsida? Mina olin 37a ja mees 41a, kui abiellusime, ikka armastusest. Ka 80a võib suurt armastust otsida ja leida. Esimest korda kuulen, et armastusele on vanusepiirang.[/tsitaat]

Ei väida, et armastust ei saa ükskõik mis vanuses kogeda, kuid 80-aastaselt on väga raske esimest korda emaks saada. Oodata 35-aastaselt suurt armastust, et õnnelikku ja armastavasse perre sünniks laps (nagu oleks normaalne), no ei pruugi juhtuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.06 09:55; 11.06 11:46; 11.06 12:22; 12.06 14:55; 12.06 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei väida, et armastust ei saa ükskõik mis vanuses kogeda, kuid 80-aastaselt on väga raske esimest korda emaks saada. Oodata 35-aastaselt suurt armastust, et õnnelikku ja armastavasse perre sünniks laps (nagu oleks normaalne), no ei pruugi juhtuda.[/tsitaat]

Seda ei pruugi üheski vanuses juhtuda, miks just 35a selle poolest eriline on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.06 11:32; 11.06 12:10; 12.06 14:50; 12.06 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Seda ei pruugi üheski vanuses juhtuda, miks just 35a selle poolest eriline on?[/tsitaat]

Sest bioloogiline kell teemaalgatajal ilmselt tikusb mis kole. Jah, on 40-aastaseid esmasünnitajaid, kuid statistiline fakt on see, noorematel esineb vähem probleeme rasestumise, raseduse, sünnituse ja lapse tervisega kui vanematel sünnitajatel. Teemaalgataje muidugi võib olla rõõmus ja roosa 40-aastane rase aga kui tema sooviks on saada oma isiklik laps, siis sellega kaua enam venitada (st suurt armastust oodata) ei anna. Muidugi võib juhtuda, et homme see HÄRRA ÕIGE tuleb, see on tema otsus ja risk. Risk on ka saada suvalise jorsiga laps ja loota, et mehest saab normaalne isa, võib-olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.06 09:55; 11.06 11:46; 11.06 12:22; 12.06 14:55; 12.06 15:13;
To report this post you need to login first.

Teemaalgataja, Sa peaks tulema reaalsusesse. Sa kujutad endale liiga palju ette. Teie suhe pole visiitabielu ja see mees ei ole kuidagi sobiv isakandidaat. Kasuta tõesti spermapanga abi, hoiad ära väga palju probleeme tulevikus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks sulle kui naisele selline mees?
Milleks sinu/teie lapsele selline isa?

Laps ei ole mingi paari aasta projekt ja lihtsalt oma egoismist – tahan last – ei ole mõtet lapse ülejäänud elu juba eos ära rikkuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teemaalgatajana ilmselt räägiksin selle mehega.Ja täpselt neidsamu asju,mida siin.Et mis on mu soovid,mõtted ja hirmud.Ja rõhutaksin,et minu jaoks ei ole see mingi kergeltvõetav naljateema,vaid tõsised mõtted.Tema vastureagageeringu põhjal teeksin oma otsused ja annaksin nendest ka mehele teada,et pärast ei oleks talle mingeid ebameeldivaid üllatusi,kui otsustad näiteks lahtiste silmadega ringi vaatama hakata.
Nii oleks aus enda ja tema suhtes.
Kirjutad,et mehele on hobid tähtsad.Mina elasin ka aasta visiitsuhtes,kuna elasime eri linnades,samuti on mehel väga südamelähedane hobi.
Mees ütles ise,et tahab kindlasti,et jääksime lapseootele nö koos,et ta tahab osa saada igast raseduskuust.Samuti on hobiga tegelemine hetkel teisejärguline.Need otsused on ta teinud ise.
Ootame kaksikuid.
Ma loodan,et teemaalgataja lapse isakandidaat on tore inimene,aga mina niisuguse tagaukse lahtihoidjaga tegeleda ei viitsiks(olen ka seda teinud ja kaotasin hea hulga aastaid)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )


Esileht Pereelu ja suhted kas saada selle mehega laps või oodata

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.