Esileht Pereelu ja suhted kas saada selle mehega laps või oodata

Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )

Teema: kas saada selle mehega laps või oodata

Postitas:

Minul on töö juures 4 naist vanuses 34-44, kes ootavad siiani oma suurt armastust ja nutavad taga eelmist suhet ja seda, et ei teinud vähemalt last. Eestis pole just väga reaalne leida endale selles vanuses sobivat kaaslast ja aeg on armutu, see läheb ikka tohutu kiirusega. Jah, on võimalik, et leiad ka 40-selt elu armastuse, aga kui paljudel seda siis ikka juhtub? Ja samas võib siis juba organism lapse saamisest keelduda. Aasta-aastalt läheb selles vanuses rasestumine raskemaks ja % rasestudes terve laps sünnitada samuti. Mina mõtleks hoolega järgi, kas minu eesmärk on saada laps ja olla üksikema, sest sinna see suhe kipub minema või riskida sellega, et oodata oma seda õiget ja võibolla jääda lastetuks ja ka meheta kogu eluks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 17:48; 12.06 14:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul on töö juures 4 naist vanuses 34-44, kes ootavad siiani oma suurt armastust ja nutavad taga eelmist suhet ja seda, et ei teinud vähemalt last. Eestis pole just väga reaalne leida endale selles vanuses sobivat kaaslast ja aeg on armutu, see läheb ikka tohutu kiirusega. Jah, on võimalik, et leiad ka 40-selt elu armastuse, aga kui paljudel seda siis ikka juhtub? Ja samas võib siis juba organism lapse saamisest keelduda. Aasta-aastalt läheb selles vanuses rasestumine raskemaks ja % rasestudes terve laps sünnitada samuti. Mina mõtleks hoolega järgi, kas minu eesmärk on saada laps ja olla üksikema, sest sinna see suhe kipub minema või riskida sellega, et oodata oma seda õiget ja võibolla jääda lastetuks ja ka meheta kogu eluks. [/tsitaat]
No ikka on küll 34 aastasel naisel valikut jalaga segada, eriti kui veel lapsi pole…Peavad need alles krõnksud olema, kes meest ei leia. 44 jah, on juba tiba liiga vana esmasünnitajaks, kuid hea tahtmise korral saab kõike.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 08:06; 11.06 10:21; 12.06 08:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere naised, andke nõu

Olen mehega tuttav veidi üle aasta. Suuri minupoolseid tundeid pole suhtes olnud, tasapisi olen armastama õppinud. Mees väidab, et armastab, aga abielluda ei taha, kardab kohustusi, veel on vara jne. Olen 35 aastane. Siiamaani pole lastele mõelnud, suhteid on olnud erinevaid, hingesugulast, kellega tahaks lapsi saada, pole leidnud, aga see pole kunagi ka probleemiks olnud, sest aega oli. Nüüd olen valiku ees, oleks nagu aeg laste peale mõelda, aga mees on minust oma ellusuhtumise ja maailmavaate poolest üsna erinev, mis tekitab päris palju konflikte ja nägelemist. Kuna mees ütleb, et ta raseduse ajal ei kavatse näiteks sõprade juures õlletamisest ja üritustel käimisest loobuda, sest kui minul on kehv olla, ei tähenda see seda, et temal peaks halb olema, arvan kohati, et üksi elades oleks rase olla lihtsam kui koos elades (mul on alles oma korter, praegu tegu visiitabieluga). Samas mees enda sõnul tahab last, ehkki ma pole päris kindel, kui palju ta peale lapse sündi temaga tegeleda viitsiks. Iseenesest pole tegu halva inimesega, aga veits ükskõikne ja passiivne tegelane, kes nii mõnigi kord peab perest olulisemaks oma hobidega tegelemist või sõpradega kohtumist, kompromisside tegemine ei vii tema sõnul kuhugi ja isa roll ei olegi lapsega iga päev natukenegi tegelemine.

Mida teha? Tunnen, et iga sealmaal, kus peaks lapsele mõtlema. Kas jätta mees maha ja loota vaatamata vanusele, et tuleb keegi, kelle kõrval tahaks rase olla ja keda usaldaks isaks teha? Jääda rasedaks, elada rasedana edasi visiitabielu ja mitte loota liigselt mehele? Jääda rasedaks ja püüda kuidagi mehe juures elades emotsionaalse sideme tekitamisega hakkama saada? Elada oma elu edasi ja unustada lapse saamine üldse?

[/tsitaat]

Loomulikult mitte saada selle mehega last. Kui ma tahaks üksi kasvatada last, siis valiks ka mingi tuegvama isase rasedaks jäämiseks, mingit jorssi küll mitte. MOTT

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja minusuguse mehega,kes ei joo,ei suitseta,pole aeganõudvaid hobisid,ei käi väljas,vaid on just kodukeskene inimene,ei taheta peret luua,vaid just sõpradega õlletajaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja minusuguse mehega,kes ei joo,ei suitseta,pole aeganõudvaid hobisid,ei käi väljas,vaid on just kodukeskene inimene,ei taheta peret luua,vaid just sõpradega õlletajaga.[/tsitaat]

No ei tea küll mille poolest sinu idiootne kiiks( naine peab vastama kindlatele kriteeriumidele- enne armuma ei hakkagi) on mingilgi moel talutavam sõpradega õlletamisest. Sa oled täpselt samal tasemel nende lakkamatus õllevines poolalkohoolikutega. Nemad ju jauravad sama moodi, et elu on nõme ja ühtki normaalset naist pole, ainult mingid vinguvad rahaahned mõrrad. Kui sina loobuksid oma idiootsest kinnisideest ja nemad lakkamatust läbustamisest, siis oleks küllalt eeldusi normaalseks eluks. Aga ei, igal lollil on oma sõltuvus, mis takistab tal õnnelik olemast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 10:42; 13.06 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleneb kui meeleheitel sa oled, tundub et väga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No ikka on küll 34 aastasel naisel valikut jalaga segada, eriti kui veel lapsi pole…Peavad need alles krõnksud olema, kes meest ei leia. 44 jah, on juba tiba liiga vana esmasünnitajaks, kuid hea tahtmise korral saab kõike.[/tsitaat]

Ei ole seal nii segada midagi, ainult baarides pidutsejad, ehitajad või muud lällajad, vot neid on meil siin tõesti jalaga segada. Kui sa tahad saada ikka endaga võrdset paarilist, siis neid otsi tikutulega. Ja need naised on kenad, hoolitsetud ja väga hea huumorisoonega, ma alati imestan, et elu nende vastu nii ebaõiglane on olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 17:48; 12.06 14:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei ole seal nii segada midagi, ainult baarides pidutsejad, ehitajad või muud lällajad, vot neid on meil siin tõesti jalaga segada. Kui sa tahad saada ikka endaga võrdset paarilist, siis neid otsi tikutulega. Ja need naised on kenad, hoolitsetud ja väga hea huumorisoonega, ma alati imestan, et elu nende vastu nii ebaõiglane on olnud. [/tsitaat]

See on ikka vastupdi – just madalama haridustasemega lällajad, ehitajad jms kipuvad varem paari minema. Päris palju intelligentsed, vastutustundlikud mehed omandavad hariduse, töötavad end üles ja otsustavad siis pere luua. Sellised 30.-40-ndates mehi on küllalt. Mullegi, kes ma pole teab mis iludus ja meeste lemmik, jagu 36a üks selline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.06 11:32; 11.06 12:10; 12.06 14:50; 12.06 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga huvitav. Mind see probleem otseselt ei puuduta, kuna mul mees olemas aga mul mõned vallalised sõbrannad vanuses 31-37, ja igatahes nemad koperdavad küll eranditult kummaliste tüüpide otsa. Algul tundub tore aga siis selgub, et pole eelmisest naisest üle saanud, on jota, naudib veidi liiga intensiivselt erinevate daamide seltskonda, on klammerdumisprobleemidega jne. Sellist normaalset otsi ikka tikutulega, kes selleks vanuseks võetud pole, kipuvad ikkagi mingi olulisema veaga olema. ilusad, intelligentsed naised siis kõik vähemalt vana aja baka-haridusega ja otsivad ka sellist haritumat-viisakamat meest.

Et mina ei näe, et meeste valik vanuses 30-40 praegu selline otsatu oleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.06 09:55; 11.06 11:46; 11.06 12:22; 12.06 14:55; 12.06 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Väga huvitav. Mind see probleem otseselt ei puuduta, kuna mul mees olemas aga mul mõned vallalised sõbrannad vanuses 31-37, ja igatahes nemad koperdavad küll eranditult kummaliste tüüpide otsa. Algul tundub tore aga siis selgub, et pole eelmisest naisest üle saanud, on jota, naudib veidi liiga intensiivselt erinevate daamide seltskonda, on klammerdumisprobleemidega jne. Sellist normaalset otsi ikka tikutulega, kes selleks vanuseks võetud pole, kipuvad ikkagi mingi olulisema veaga olema. ilusad, intelligentsed naised siis kõik vähemalt vana aja baka-haridusega ja otsivad ka sellist haritumat-viisakamat meest.

Et mina ei näe, et meeste valik vanuses 30-40 praegu selline otsatu oleks. [/tsitaat]

Ah jaa, jätsin mainimata, et väline ilu pole minu puhul partneri valikul üldse kriteerium. Ehk on selles asi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.06 11:32; 11.06 12:10; 12.06 14:50; 12.06 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ah jaa, jätsin mainimata, et väline ilu pole minu puhul partneri valikul üldse kriteerium. Ehk on selles asi?[/tsitaat]

Heh, usu mind, mu kahe sõbranna viimased suhted ei baseerunud ka kohe kindlasti välisel ilul. Oi ei. Kahjuks polnud piisavalt ka seda va sisemist ilu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.06 09:55; 11.06 11:46; 11.06 12:22; 12.06 14:55; 12.06 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest üks kõige hullemaid asju on, kui inimene on oma suhtumiselt ükskõikne. Olgu see suhtumine siis inimestesse, olukordadesse, asjadesse. Sest kui ollakse ükskõikne, siis ei hoolita millestki, siis ei ole soovi kellegi ega millegi eest hoolitseda, sellises inimeses ei teki hoolimise tunnet ja sealt tuleneb ka tema vastav käitumine. Ta kuidagi TALUB seda ilmaelu, aga ise panustada ei soovi.
Olen märganud, et sellistele meestele meeldib väga sõpradega aega veeta, nendega koos on hea tunde ja päevi jokutada, sõbrad sisustavad aja ära, ise ei pea endale mõtet leidma. Miks sinu mehega nii on, seda ei tea. Aga tavaliselt inimesed ei muutu, muutuvad siis, kui nende hingeline olukord nende jaoks väljakannatamatuks muutub või lööb mõni väline tegur jalad korraks alt (töö kaotus, partner jätab maha, kalli inimese surm).

Kas lapse sünd oleks sinu mehe jaoks see tegur, mis teda muudaks? Loota ju võib, aga kahtlane, kui ta ise räägib praegu, et ega isaroll ei olegi igapäevane lapsega tegelemine. Mida isaroll siis tema arvates sisaldab (praegu te räägite ju koos lapse kasvatamisest ja perekonnana toimimisest, mitte sa pole kindlalt talle öelnud, et mul on sind vaid eostajaks vaja)?
Teine asi, kuidas sinu rasedus peaks tema olemise halvaks muutma, kui ta ütleb, et miks tal peab halb olema, kui sul on halb. Miks tema peas rasedus võrdub millegi halvaga? Ebaküps mees.
Kui laps olemas on ja sa ikkagi avastad, et pead üksi kogu kohustustevankrit vedama, siis võid sa ta peale vihaseks saada, et tema oma osa ei täida ja sind ei aita, kuigi sa mõistusega tead, et seda oligi oodata. Siis võib hakata energiat kuluma veel sellele, et täiskasvanud mehega kraagelda, sest igasugused temapoolsed kapriisid võivad end ilmutada.
Ma ei tea, mis ma ise selles vanuses (oma 3 aastat on sul veel aega tegelikult, ennem kui päris kriitiliseks läheb, ehk kohtad kedagi sobivamat) teeksin. Oleneks kõik sellest konkreetsest mehest, vaataks, kas mulle meeldiks mõte, et mu lapse isa on just nimelt tema (olles juba eelnevalt leppinud mõttega, et olen potentsiaalne tulevane üksikema ja pean kogu raske töö üksi tegema). Vaataks ja mõtleks just seda, kas ma tahaks selle inimesega pikas perspektiivis suhelda, sest lapse isaks jääb ta alatiseks ja minu suhtlusringkonda ka (sest lapsele ma ei hakka oma isaga suhtlemist keelama).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

No ei tea küll mille poolest sinu idiootne kiiks( naine peab vastama kindlatele kriteeriumidele- enne armuma ei hakkagi) on mingilgi moel talutavam sõpradega õlletamisest. Sa oled täpselt samal tasemel nende lakkamatus õllevines poolalkohoolikutega. Nemad ju jauravad sama moodi, et elu on nõme ja ühtki normaalset naist pole, ainult mingid vinguvad rahaahned mõrrad. Kui sina loobuksid oma idiootsest kinnisideest ja nemad lakkamatust läbustamisest, siis oleks küllalt eeldusi normaalseks eluks. Aga ei, igal lollil on oma sõltuvus, mis takistab tal õnnelik olemast.[/tsitaat]
Ma olen nõus ju ajutise suhtega naisega,keda ma ei armasta,kuna ta ei vasta kriteeriumeile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma olen nõus ju ajutise suhtega naisega,keda ma ei armasta,kuna ta ei vasta kriteeriumeile.[/tsitaat]

m.o.t.t.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 10:42; 13.06 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

30-40 aastaseid on päris palju liikvel, suuremates linnades valik suurem, ei näe küll probleemi kui ise tore oled siis on austajaid küll, vaja ainult rahuliku meelt ja tegutsemist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis teemaalgataja, sa tundud intelligentne inimene, ainult selle mehe suhtes natuke pimedusega loodud. Kui sama asi juhtuks su sobrannaga, sa teaksid juba ammu, mis talle soovitada. Nii et tee nyyd silmad lahti – see mees on yks toeline piece of shit.

Kui sa otsustad hakata temaga kodu mangima ja lapsi saama, valmistu nutuks ja hammaste kiristamiseks. Jama, jama, jama saab see elu olema! No loe ometi perekoolist neid teemasid, kuidas mehed aina pidutsevad ja kannigi pereelusse ei panusta. Kas sa toesti tahad samasuguses olukorras olla?

AGA. Sa tahad last. Saa siis laps. Aga jumala eest raputa see mees maha. Su elu lapsega kahekesi saab olema vorreldamatult ilusam kui see sinu jorsiga iial olla saaks. Loomulikult on lapse yksi kasvatamine raske, aga oleks mingi kasutu mees kaela peal, oleks veel palju raskem! Ootad paevast paeva, et tyyp ometi moistuse pahe votaks, aga vota napust – valmistab sulle ainult yhe pettumuse teise otsa. Lisaks negatiivne eeskuju lapsele. Ei, tanan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat]Minul on töö juures 4 naist vanuses 34-44, kes ootavad siiani oma suurt armastust ja nutavad taga eelmist suhet ja seda, et ei teinud vähemalt last. Eestis pole just väga reaalne leida endale selles vanuses sobivat kaaslast ja aeg on armutu, see läheb ikka tohutu kiirusega. Jah, on võimalik, et leiad ka 40-selt elu armastuse, aga kui paljudel seda siis ikka juhtub? Ja samas võib siis juba organism lapse saamisest keelduda. Aasta-aastalt läheb selles vanuses rasestumine raskemaks ja % rasestudes terve laps sünnitada samuti. Mina mõtleks hoolega järgi, kas minu eesmärk on saada laps ja olla üksikema, sest sinna see suhe kipub minema või riskida sellega, et oodata oma seda õiget ja võibolla jääda lastetuks ja ka meheta kogu eluks. [/tsitaat]

Karta võib, et kui neile naistele satuks teele nende vanuses korralik külakooliõpetaja, kes ka otsiks naist, kellega pere luua, siis selline neile ei sobiks. Pole ju mehel ette näidata karjääri, ta võib-olla teeb ise, aga mitte ei tarbi kultuuri, ta ei käi kevadeti \”soojamaal\”, teda huvitab reaalne töö, millest midagi selgelt maailmas paremaks muutub jne.

See on see tänapäeva naiste tragöödia, et tahaks eiteamillist meest. Aga lõppvastus on ikka: kahemillist. Ja neid meil tõesti ei tehta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere naised, andke nõu

Mees väidab, et armastab, aga abielluda ei taha, kardab kohustusi, veel on vara jne.
mees on minust oma ellusuhtumise ja maailmavaate poolest üsna erinev, mis tekitab päris palju konflikte ja nägelemist.
mees ütleb, et ta raseduse ajal ei kavatse näiteks sõprade juures õlletamisest ja üritustel käimisest loobuda, sest kui minul on kehv olla, ei tähenda see seda, et temal peaks halb olema
Samas mees enda sõnul tahab last, ehkki ma pole päris kindel, kui palju ta peale lapse sündi temaga tegeleda viitsiks. Iseenesest pole tegu halva inimesega, aga veits ükskõikne ja passiivne tegelane, kes nii mõnigi kord peab perest olulisemaks oma hobidega tegelemist või sõpradega kohtumist, kompromisside tegemine ei vii tema sõnul kuhugi ja isa roll ei olegi lapsega iga päev natukenegi tegelemine.
[/tsitaat]
Jah, muidugi jää sellisest lontrusest rasedaks. Sest lapsel ei ole ju üldse normaalse peremudel- \”isa-ema-armastus-austus-lapsed\” oluline. ja 9 kuu pärast saab sind jälle siin portaalis kurtmas kohata,et lapseisa ei hooli sinust ja lapsest tuhkagi. Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )


Esileht Pereelu ja suhted kas saada selle mehega laps või oodata

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.