Esileht Ilu Kas sampoonitada 1 või 2x?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kas sampoonitada 1 või 2x?

Postitas:
Kägu

Tere!
Mis on teie arvamus, kas kaks korda peapesul sampooni pannes hoiab juuksed kauem puhtad ka? Kas on üldse vahet? Või saab kahekordse “seebitamisega” juuksed rohkem puhtaks ja püsivad ka kauem puhtad?
Mul on üsna kiiresti rasvaseks minevad juuksed, hiljemalt 3. päeval pean pesema, sest siis on nad päris rasvapulgad. Pesen tavaliselt 1 korra ja ehk tõesti ei saagi juuksed selle 1 sampoonitamisega sügavalt puhtaks. Pean katsetama 2x pesemist, sest no päris rasvase juuksega ta väga ei vahutagi esimene korda. Iluartikleid just lugedes jõudsin järeldusele, et kiiresti rasvaseksminevad juuksed võivad ollagi sellest, et juuksed ei saagi ühe pesukorraga täielikult puhtaks? Ma kogu aeg arvasin, et see 2x pesemine on sampooni raiskamine 😀
https://www.byrdie.com/how-to-shampoo jms
https://www.facebook.com/IlusalongMaribell/posts/1094265450641210/

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui sul kaks-kolm päeva juuksed puhtad püsivad, siis ei ole need väga rasused.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on lahjemat sorti šampoon, mitte see poe kange. Pesen alati 2x. Esimesel korral läheb umbes 4-5 pumbatäit ning vahutab vähesel määral, teisel korral vajutan ühe ja sellest on juba enam kui küll. Kui ühe korra pesen, on juuksed kiiremini ludus juba ja üldse näha peale pesu, et need rohkem peadligi.
Pesen muideks üle päeva, kuigi peaks iga päev pesema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovitan šampooni vahetada, kui tundub, et puhtaks ei saa.

Aga see, et 3. päeval pesed, on täiesti okei. Minapesen ka ülepäeviti juukseid, kui tahan viisakas välja näha. Kui tööpäeva ei ole ja rohkem kodusem, siis kannatab ka ühe päeva edasi lükata, juuksed enamus ajast nagunii kinni.

võimalus on ka, et kasutad palsamit valesti, siis jääb ka peale pesu ikka halb tulemus. palsamit ei panda peanahale. ja palsamit ei ole üldse palju vaja. Mul endal on väga paksud ja pikad juuksed ja palsamit kasutan ikka suht väikese koguse. palsam tuleb hoolikalt juustest välja loputada.

Õhemate juustega võib katsetada ka kuivšampooni turgutamiseks. paksude juustega küll suht pointless.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palsamit ei kasuta üldse, mul suht rikkumata loomulikud juuksed, neile ei olegi vaja palsamit, see teeks veel rutem rasvaseks (õigus, eriti kui valesti kasutada ja peanahasse hõõruda).
Ma isegi sampoonides pole vahet märganud, et mõnega oleks juuksed tunduvalt kauem puhtad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Viimasel ajal olen 2x pesnud, sest töö on tolmusem(ehitustolm) kui muidu ja soojaga higistab ka rohkem.
Ei ole aru saada, et püsiks kauem puhas. Ikka pean ülepäeva pesema.
Küll aga püsib päev kauem puhas, kui pesen hõbedašampooniga. Aga see jällegi kuivatab otsi meeletult.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ilu Kas sampoonitada 1 või 2x?