Esileht Koolilaps Kas seda ei peaks tegema kool…

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kas seda ei peaks tegema kool…

Postitas:

Laps 3 ndas klassis ja muusika tunnis hakatakse õppima plokkflööti, et siis 5 ndas klassis hindele vastata.See kõik kohustuslikus korras mitte omal soovil.Õpetaja palus siis lastel raha anda, et saaks kõikidele pillid osta,Ei tea, kas see on ikka õige asi.Pill ei maksa kyll palju, aga kas see ei peaks olema kooli asi, et lapsed õppida saaks,Järgmisena peab ehk siis juba trummid ja oreli ka ostma…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 06:16; 12.02 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ma arvan, et sa ise tahad, et su lapsel on isiklik flööt oleks. see mängitakse ju tatti täis. ei ole väga äge teise pilliga mängida.
meil omal ajal olid ka kõigil isiklikud, kui koju ununes, siis pidi kooli omaga mängima. väkk! teiste süljest läbi imbunud juust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas antud juhul ikka saab kooli ostetud flööt lapse omaks?

Kas sellest ei räägitd kui laps sellese kooli õppima asus?
MIna näiteks tean, et pean tulevikus inglise keele materjale ise ostma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui flööt jääb lapsele, siis on ju väga mugav. Õpetaja ostab kogu klassile korraga ära, lapsevanem ei pea jooksma ja otsima. Kui ostetakse nii, et jääb koolile, siis mina keelduks ja ostaks oma lapsele ise flöödi. Kes neid jõuab seal puhastada ja desinfitseerida pärast igat kasutust. Flöödiõpe peaks olema uue õppekava järgi kõigil, vaevalt, et seda lapse kooli minnes räägiti (3.-s klass õpib veel vana õppekava järgi).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

VHK?
Ilmselt ostetakse kõige odavamad plastikpillid, mis ei imbu isegi parimal tahtmisel mängija tatist läbi:)
Sellise kohustusliku pilliõppega pidi ju ikkagi kursis olema juba last kooli pannes, ma ei mõista milles probleem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

naised võiks õppida mingit pilli mida imetakse…. ja mehed näit klaverit, või muud peenemat näperdamise pilli…..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 06:16; 12.02 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algklassides piirdub asi ainult flöödiõppega, aga uue õppekava järgi tuleb kohustuslikus korras tavakoolis mingil ajal läbida ka kitarriõpe – see on märksa kulukam väljaminek. Selge see, et kui laps kodus harjutada ei saa, siis ei tule ka korralikust õppimisest midagi välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil algas praegu 2. klassis plokkflööt ja ma küll väga rahul. Ise teda kallisse pillitundi ei paneks, aga sedasi vaiksetviisi tunnis õppida, miks mitte. Pill ikka enda oma, normaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei tea. Kas Sa siis esitad samasuguseid küsimusi, kui kästakse kehalise kasvatuse tunniks spordiriided osta, tööõpetuse jaoks gua¨¨värvid ja plastiliin jne?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps Kas seda ei peaks tegema kool…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.