Esileht Pereelu ja suhted Kas see hormoonide mõju??? :P

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kas see hormoonide mõju??? :P

Postitas:

Pisike beebi mul alles 4 kuune ja juba on mul tunne, et tahaks jälle rasedaks jääda. See pole küll vist eriti mõistlik mõte, kuid lihtsalt on tunne, et tahaks.
Kas tesitel värsketel emmedel ka selline tunne olnud`? Äkki see on veel hormoonide mõju 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sel juhul minu hormoonid töötavad vastupidi 😀 Täitsa paanika tuleb peale kui mõtlen, et peaks kohe uuesti rasedaks jääma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on siis hormoonidest tingitud see, et mitte eladeski ei soovi mitte ühtegi last enam näha ega kuulda. Seega võtan tablette ja kasutan kondoomi pealekauba 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesed u 2 kuud oli mul tunne, et ei iial enam, ühegagi nii raske. Nüüd, kui laps on 5k, siis mõtlen küll, et ikka võiks ju. Mõistus tuleb koju kui vaatan tuttavaid, kellel laste vanusevahe 1-2a, ega see meelakkumine just pole, mõlemad ju päris tited alles, samas 3a on juba suur laps, selle kõrvalt võiks juba 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli algusest peale selline tunne, et tahaks kindlasti veel ühte kui mitte kahte 🙂 Laps on praegu 2k, esimene kuu oli temaga ausalt öeldes ka päris raske, aga sellegipoolest… lapse armsus ja esimene naeratus tasub selle vaeva nii kuhjaga ära, et magamata ööd ja lõputu tissitamine ei tundunudki nii hullud.
Samas, mida väiksem vahe on lastel, siis seda vähem jääb suuremal lapsel aega, mil ainult teda nunnutatakse ning ta tähelepanu keskpunktis on. Seega ootan vist veel veidi. 2-3 aastat oleks vast paras vahe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

poja saab varsti 3 kuuseks ja kindel plaan ikka veel üks laps teha, ehk siis kui poiss aastane on, ei tahaks vahet väga pikaks lasta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas see hormoonide mõju??? :P

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.