Esileht Ilu Kas see naine normaalne või ebanormaalne?

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Kas see naine normaalne või ebanormaalne?

Postitas:
Kägu

https://www.dailymail.co.uk/femail/article-10463257/Model-24-reveals-shaves-armpits-TWICE-year.html

Palun valige üks vastusevariant!

A) NORMAALNE

B) EBANORMAALNE

+1
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

https://www.dailymail.co.uk/femail/article-10463257/Model-24-reveals-shaves-armpits-TWICE-year.html

Palun valige üks vastusevariant!

A) NORMAALNE

B) EBANORMAALNE

Tööl ei käi, et mingeid lolle teemasid vorbid?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalne, aga mitte ilus! 🙂

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pehmelt öeldes ei saa aru, mis point neid siis 2 kordagi aastas ajada on…

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alles 100 aasta eest olid kõik sellised.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alles 100 aasta eest olid kõik sellised.

Mitte saja, pakun et 30-40 aasta eest. Nõukaajal keegi ennast eriti ei rasseerinud. Ema ajas ka mingi vanaisa habemenoaga, kui isa habemeajamisžiletti kasutas, tuli sellest ilge jama.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ta püüab ilustandardit muuta, aga seda on raske minusugusel “naise ainsad aktsepteeritavad karvad on juuksed, ripsmed ja kulmud ja võib-olla midagi väheke häbeme ümber, aga see on juba vaieldav” mantraga kasvanud naisel aktsepteeritavana tajuda. S.t karvane võib ju olla, aga seda ei sobi niimoodi demonstreerida, ütleb minu ilumeel. Muidu on muidugi normaalne naine, paljud ongi ilma sekkumiseta sellised ja ega see karvade ajamine mingi meeldiv protseduur ju polegi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alles 100 aasta eest olid kõik sellised.

 Nõukaajal keegi ennast eriti ei rasseerinud.

Päriselt? Rasseerinud???

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alles 100 aasta eest olid kõik sellised.

Nõukaajal keegi ennast eriti ei rasseerinud.

Päriselt? Rasseerinud???

Esimest korda Perekoolis? Siin kõik tušši all rasseerivad oma tuppe.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alles 100 aasta eest olid kõik sellised.

Mitte saja, pakun et 30-40 aasta eest. Nõukaajal keegi ennast eriti ei rasseerinud. Ema ajas ka mingi vanaisa habemenoaga, kui isa habemeajamisžiletti kasutas, tuli sellest ilge jama.

Ära seleta. Ma olen 55 ja pole kunagi käinud ringi põõsad kaenla all. 70ndate lõpp, 80ndate algus olid moes õlapaeltega suvekleidid, ükski naine ei välgutanud puhmaid. Ka alumist otsa raseeriti (ehk mitte täita lagedaks), et bikiinipükstest midagi välja ei paistaks. Eriti 80ndatel, kui moodi tulid kõrge puusalõikega bikiinipüksid.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alles 100 aasta eest olid kõik sellised.

Mitte saja, pakun et 30-40 aasta eest. Nõukaajal keegi ennast eriti ei rasseerinud. Ema ajas ka mingi vanaisa habemenoaga, kui isa habemeajamisžiletti kasutas, tuli sellest ilge jama.

Ära seleta. Ma olen 55 ja pole kunagi käinud ringi põõsad kaenla all. 70ndate lõpp, 80ndate algus olid moes õlapaeltega suvekleidid, ükski naine ei välgutanud puhmaid. Ka alumist otsa raseeriti (ehk mitte täita lagedaks), et bikiinipükstest midagi välja ei paistaks. Eriti 80ndatel, kui moodi tulid kõrge puusalõikega bikiinipüksid.

Ma olen sama vana ja alt ei püganud keegi. No kui lausa ujumisriietest välja ulatus karvastik, siis kärbiti kääridega, aga ka seda mitte kõik. Üldiselt oli naisterahvas alt nii mitu korda paljaks pügatud, kui mitu korda ta sünnitanud oli. Kui sünnitama läksid, siis vastuvõtus aeti hargivahelt kiilaks. Kaenlaaluseid ka nii innukalt ei pügatud kui praegu. Ka see, et jalad olid karvased kui mesilasel, oli üldlevinud.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

70ndate algupoole ei raseeritud. Meeste karvased rinnad olid ka popid nii siin- kui sealpool Atlandit. Naine pildil on muidugi normaalne. Kuidas saaks keegi olla ebanormaalne, kui ta on, nagu ta loodud? Ega ta pole ju endale midagi kunstlikku külge riputanud.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pehmelt öeldes ei saa aru, mis point neid siis 2 kordagi aastas ajada on…

Siis ta saab vahepeal tööl käia, sest karvaseid modelle väga ei taheta 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niikaua, kui ta on noor ja sale, saab ta karvaseid kaenlaaluseid, kui omapära, müüa. Paar aastat ja paar kilo juures, siis kas kaovad karvad või muutub klientuur eriti veidraks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

I-NE-TU!

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

I-NE-TU!

Sa õpi silbitama.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lausa jäle!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõukaajal keegi ennast eriti ei rasseerinud. Ema ajas ka mingi vanaisa habemenoaga, kui isa habemeajamisžiletti kasutas, tuli sellest ilge jama.

See olenes vist perest, kust keegi pärit on. Minu ema õpetas mind küll juba varases teismeeas raseerima ja ma ei mäleta meie suguvõsast naisi, kellel sääred karvased või kaenla alt karvad välja turritanud oleks.  Nädala lõpus saunapäeval aeti alati ikka karvad ka ära.

Olen 54.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3950750: I-NE-TU! Sa õpi silbitama.

Sa õpi ise, mis silbitamine tähendab 🙂 Silbitas ta täiesti õigesti, poolitada nii ei saaks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalne. Ebanormaalne on ühiskond, kus karvade kasvatamine tekitab küsimuse, kas inimene, kes endale kaenla alla karvad kasvatab, on normaalne.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alles 100 aasta eest olid kõik sellised.

Mitte saja, pakun et 30-40 aasta eest. Nõukaajal keegi ennast eriti ei rasseerinud. Ema ajas ka mingi vanaisa habemenoaga, kui isa habemeajamisžiletti kasutas, tuli sellest ilge jama.

Ära seleta. Ma olen 55 ja pole kunagi käinud ringi põõsad kaenla all. 70ndate lõpp, 80ndate algus olid moes õlapaeltega suvekleidid, ükski naine ei välgutanud puhmaid. Ka alumist otsa raseeriti (ehk mitte täita lagedaks), et bikiinipükstest midagi välja ei paistaks. Eriti 80ndatel, kui moodi tulid kõrge puusalõikega bikiinipüksid.

Ma vaidlen vastu. Olin 70ndate lõpp ja 80ndad laps ja meeles on selged mälupildid ühistranspordist, kus seisid järjest puhmas kaenlaalustega naised. Voibolla need raseeritud sõitsid autodega siis.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kehakarvad on normaalne. See, et igaüks ise otsustab, mida oma karvadega teha on ka normaalne. Sina tee enda omadega, mida ise heaks arvad ja jäta teised rahule.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõtlesin seda, et kui inimene soovib näidata naturaalsust ja loomulikkust oma välisega, siis võiks olla ka muu tasakaalus. See pildlil olev on väga kõva meigiga muus osas. See teeb selle imelikuks ja ebaloomulikuks natuke. Tundub rohkem esinemisena, kui elustiilina.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Ilu Kas see naine normaalne või ebanormaalne?