Esileht Pereelu ja suhted kas see on armastus?

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: kas see on armastus?

Postitas:

kui mees, kellega oled olnud koos üle kümne aasta, ütleb sulle, et ei abiellu sinuga kunagi, sest sa ei vääri abiellumist, ei vääri tema perekonnanime? Ja tegelikult ei olegi küsimus abiellumises, oleme seni ilma selleta elanud ja lapsi kasvatanud, elaksime ka edaspidi, kuid kas tõesti saab väita midagi sellist ja samas väita, et armastab sind?
Minu meelest ei sea armastus tingimusi või mingeid piire, aga kui sulle öeldakse, et sa ei vääri midagi… kas tingimusteta armastust on üldse?

+6
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on otsa saanud armastus

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastatu peaks väärima kõige paremat ju. Su mees on väga julm, kui nii ütles, isegi kui see oli tüli käigus. Mina vist ei suudaks üle olla ja koos edasi minna enam

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

su mees on siis ju täielik tropp, kui vääritut inimest armastab.
tegelikult on mul tunne, et see mees ei tea sõna “väärima” õiget tähendust. ta pigem kasutas seda kui “pole ära teeninud” vms

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liba.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tingimusteta armastus on loomulikult olemas, aga ma pole kindel, et sinu mees sind armastab. Oma lapsi ju armastad, isegi kui nad teismelisena uksi prõmmivad ja süüdistavad, et vanemad neist aru ei saa?!

Mina sellise mehega koos olla ei suudaks.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas tingimusteta armastust on üldse?

Tavaliselt on see ema poolne armastus oma lapse vastu.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ta ikka võib armastus olla. Armastusel on üldse palju igasuguseid haigeid vorme. Mõni armastab surnuid ja see on ka täiesti siiras tunne. Eks asjalikum olnuks see jutt muidugi enne laste saamist maha pidada. Enda seisukohat ma tean, et kui mina ei vääri mehe nime, siis mees ei vääri mind, olgu lastega, armastusega või ilma.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa üldse küsid, kas see on armastus, kui tead ise ka, et ei ole ju. Kas kunagi oli, no võibolla oli. Nüüdseks on ainult mädanema läinud riismed järel.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii palju olid väärt, et sinuga lapsed saada, aga perekonnanime andmist välja teeninud ei ole?

Ma saaks veel aru, kui mees seda tüüpilist “paber kedagi koos ei hoia” juttu räägib, aga et sa ei ole väärt temaga abielluma? See mees on ju peast soe.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jobu mees,mis muud!
Mina abiellusin oma mehega,kui jäin lapseootele,aga tundub et mitte armastusest. Pigem seetõttu,et kannaks terve pere sama nime. Ma võin ausalt öelda,et ma oleks pigem abiellumata jätnud,sest sain kohe aru,et armastuse pärast mees seda ei teinud. Lihtsalt pigem mingi näitamise pärast.
Vanad teil lapsed on?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 21:12; 09.08 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki on Su mehel hoopis armuke kellega abielluda soovib?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 21:12; 09.08 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselgelt ei ole mees oma valikuga rahul ja püüab sedasi igaks juhuks uuele võimalusele ukse paokil hoida. Sa pole lihtsalt tema jaoks number 1. Ta pole sind südames valinud enda naiseks.
Need on seda sorti mehed, kes arvavad end “väärt” olevat palju enamat. Ja süüdistavad siis naisi selles, et nad ei vasta mehe ootustele ja on pealekauba nende elud ära rikkunud. Egomaniakid, mis muud.
Aga mulle meeldivad ka need ütlused, et “väärid täpselt seda suhet, milles oled” ja “suhtes on alati 2 poolt. Üksi suhtes olla ei saa”. Ehk siis on kindlasti selles suhte kujunemisloos ka sinul oma osa olnud ja sinuga köäitutakse nii, nagu sa lased endaga käituda.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pigem uuriks, et kuidas on teie peres majanduslikud suhted? Minu jaoks on abielu just selle valdkonna küsimus… See ikkagi seob inimesed majanduslikult isegi, kui tehakse lahusvaraleping. Ehk on mehel mingi suur pärasndus, mida ta ei taha tulevikus sulle edasi pärandada? Ei usalda sinu majanduslikku käitumist? Oled laristaja? Ei oska sääste koguda?

Nime küsimus on muidugi täitsa jabur. Abielluda saab ju nii, et nime ei vaheta, kuigi see tuleb muidugi nii kokku leppida. Minu jaoks on nime vahetus just tõrge abiellumiseks, minu meelest on see just vastik tunne, justkui “allutab” mind mehele, see ikka muudab väga identiteeti… õnneks ei pidanud ma seda tegema.

Ahjaa, ja kui on tegu majandusliku usaldamatusega, siis ma arvan küll, et armastus võib siiski alles ja olemas olla… Armastus on ju erinevatel suhte perioodidel nii erinev…

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mees on egoist. Midagi nii julma oma laste emale öelda – talle vist meeldib teisi inimesi alandada? Aga miks ta üldse arvab, et abielu temaga ja tema perekonnanimi on nii palju väärt, et selle peaks kuidagi ära teenima?

Need on esimesed mõtted, mis mulle pähe lõid. Eks tõde ja vastus pealkirjas olevale küsimusele on kindlasti kusagil sügavamal, mida siin mõne lause ja kirjelduse põhjal on raske öelda.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast ei tohikski enne abiellumist lapsi saada.
See siis mõeldud naistele, kes salamisi ikka loodavad kunagi tanu alla saada.
Aga teemaalgataja puhul on see vist pigem õnn, et ta sellise inimesega veel abielluda pole jõudnud. Loodetavasti tuleb su ellu veel inimene, kes sinu väärtust hinnata oskab.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja – miks sa sellise mehega koos oled?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pigem uuriks, et kuidas on teie peres majanduslikud suhted? Minu jaoks on abielu just selle valdkonna küsimus… See ikkagi seob inimesed majanduslikult isegi, kui tehakse lahusvaraleping.

kui mees, kellega oled olnud koos üle kümne aasta, ütleb sulle, et ei abiellu sinuga kunagi, sest sa ei vääri abiellumist, ei vääri tema perekonnanime?

No ei ütle armastav mees naisele sellist asja, kui just naine pole teda millegi hirmsaga hiljaaegu välja vihastanud (pettis või raiskas kogu perekonna säästud salaja ära).

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsi üle, mida ta mõtles. Ma ei usu, et inimene väidaks (mõtleks), et sa ei vääri abiellumist, aga ma armastan sind. Siin peab mingi konks, nüanss olema, mida sa ei märganud.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 12:42; 11.08 00:08; 11.08 11:38;
To report this post you need to login first.

Ma ei näeks küll mingit põhjust koos olla mehega, kes mulle nii ütleb. Totaalne mölakas ju. Ja kõlab kangesti manipulaatorina.

Ja mis mõttes ei vääri abiellumist? Ei ole tema armastust väärt? Armastust ei saagi ära teenida, ei peagi ära teenima, see kas tekib või ei teki. Armastus võib küll vâga erinevatel põhjustel otsa saada ja seal võib olla olukordi, kus inimene on selle oma käitumisega põhjustanud ja ära teeninud. Aga öelda teisele, et sa pead minu armastuse ära teenima – mul pole sõnu. Mõtle sügavalt järele, miks sa üldse peaksid tahtma sellise tropiga abielluda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mis mõttes ei vääri abiellumist? Ei ole tema armastust väärt? Armastust ei saagi ära teenida, ei peagi ära teenima, see kas tekib või ei teki. Armastus võib küll vâga erinevatel põhjustel otsa saada ja seal võib olla olukordi, kus inimene on selle oma käitumisega põhjustanud ja ära teeninud. Aga öelda teisele, et sa pead minu armastuse ära teenima – mul pole sõnu. Mõtle sügavalt järele, miks sa üldse peaksid tahtma sellise tropiga abielluda.

Loe teemat uuesti. Armastus ei võrdu abielu.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 12:42; 11.08 00:08; 11.08 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellel jutul oleks ehk mingi saba ja sarved olemas, kui su mees on sinivereline ja sina lihtne eesti mimm või hoopis kabaree-tantsija. Siis ehk veel võiks aru saada, et sulle mehe väärika suguvõsa nime andmine mõjub kahjustavalt ja vanatädi paruness Hilda jätab mehe pärandusest ilma.

Kui millegi sellisega tegu pole, siis on mehe põhjendus ikka ilgelt jabur ja otsesõnu solvav. Pigem peitub siin tõde kui selles armastamise jutus, mida suitsukatteks hea puhuda, kuna leibade lahkulöömine oleks mehele hetkel ebamugav või ebasoodus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasin mõtlema – äkki ta ütles, et TEMA ei vääri sind ja sa mõistsid tagurpidi? Kuigi muidugi sisu see ei muuda, üks hale vabandus on ikka.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 12:42; 11.08 00:08; 11.08 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle millegipärast tundub, et meeste jaoks ongi abiellumine midagi ülimalt ülimat. Seksimiseks ei vaja teab mis tundeid naise vastu, temaga lapse saamiseks ka mitte. Ühise pangalaenu võtmiseks peavad tunded juba tugevamad olema ja et selle naisega abielluda – nii võimsat tunnet paljud elus ei kogegi. Selles mõttes natuke ebaloogiline, et laps seob ju abielust tugevamini (juriidiliselt), aga ega siis käitumine alati ratsionaalne ole. Alateadlikult on meestes abielu ees mingi hirm, mida ületab vaid megavõimas armastus.

Erandeid muidugi on.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su enda perenimi ei ole midagi väärt? Või miks mees arvab, et tema perenimi on midagi väärt? On Einstein vä?

A ju teil käib tavaline saagimine. Ükski mees ei slustaks ise sellist juttu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mille peale mees nii ütles? Kuidas Sa mehega suhtled?

Mulle tundub, et oled mehe endast välja ajanud, mille peale mees seda ütles. Nüüd jooksed siia turvalisse kohta, kus kõik naised kohe sind nunnutama hakkavad.

Võib-olla oli mehel õigus nii öelda?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Pereelu ja suhted kas see on armastus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.