Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas see on iseloom või häire

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kas see on iseloom või häire

Postitas:
Kägu

Tuttaval igasugused ideed tulevad nagu seened pärast vihma, kiitleb kuidas ta saab kohe-kohe miljonäriks või olümpiavõitjaks (ok, natuke liialdan). Tegeleb asjaga max 2 nädalat ja juba uus geniaalne idee käsil koos kiidulauluga. Puudust nendest ei tule, juba aastaid. Ideed enamuses ei olegi väga rumalad, aga puudub püsivus/oskus neid teoks teha.
Vähimagi tulemuseni ei ole mitte üksi idee tal jõudnud.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

On inimesi, kes on ideede genereerijad, on inimesi, kes on nende teostajad. Mina olen näiteks teostaja, andke idee ja vii ellu, aga ise midagi välja mõelda ei oska.
Mingi hälve see küll pole. las müttab, küll vanusega maha rahuneb.

+13
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul nii hullult ei lenda need ideed, aga kui eelmine kägu on teostaja, siis mina olen ka see genereerija, kellest teemaalgataja räägib. Siiski nii kõrged lennud mul pole, et suisa miljonäriks🙂 Nojah, tegelikult kõigest ei räägi ka või ainult abikaasaga arutan.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No aga löö tuttavaga kampa ja tehke mõni tema idee teoks.
Tiimitöö.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No aga löö tuttavaga kampa ja tehke mõni tema idee teoks.
Tiimitöö.

Mul tekkis sama küsimus, et miks TA seda ei proovi. Perekoolis oma tuttava tagarääkimise asemel.

Teemaalgataja: ehk soostud mõne äriidee siia kirja panema?
Miljonäri oma pole vajagi, mingi 10% tootlusest piisaks.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Perekoolis oma tuttava tagarääkimise asemel.

Et mind solvama asusid, siis ei pane.

+2
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu pea töötab niiviisi. Juhtub, et teen toore jõuga ära selle, mis plaanitud ja nii on ka palju saavutatud, aga tavaliselt ikka jäävad ainult ideedeks.

Sellised ideepuhangud käivad hooti.
Mul on diagnoositud bipolaarse häire teine variant. Ilmselt ka mingi ATH vorm ja nõks psühhopaatiat, sest kui vaja, siis manipuleerin mõnuga.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu pea töötab niiviisi. Juhtub, et teen toore jõuga ära selle, mis plaanitud ja nii on ka palju saavutatud, aga tavaliselt ikka jäävad ainult ideedeks.

Sellised ideepuhangud käivad hooti.

Sama. Pea lihtsalt toodab kohutavas koguses ideid, mida võiks teha. Samas tean, et mul tegelikult poleks viitsimist neid ideid päriselt ellu viia, eriti veel lõpuni ja edukalt, nii et ma ei käi kusagil nendest laterdamas (välja arvatud oma mehele, sest ta on peaaegu samasugune ideede generaator).

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loomulikult ma teadsin, et sa ei pane.
Sest ei saa ju panna seda, mida pole olemas.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vanasti öeldi, et enne mune siis kaaguta. Või et suuga teeb suure linna, käega ei kärbse pesagi.
Nüüd on nagu vastupidi. Kaagutatakse. Peab uskuma oma headesse mõtetesse ja endasse. Et ükskord ehk saabki miskit ka tehtud.
Kui aga need mõtted ei teostu…no siis lihtsalt unista suurelt

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on ka kümned äriideed nö sahtlis.
Õnneks üht kui teist saan palgatööl ära kasutada, ülemus hindab mu plaane kõrgelt- tema poolt finantsid, minu poolt ideed ja ka teostus.
Üldiselt oma ideid laiali ei jaga, räägin siis kui midagi päriselt ette võtan.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Perekoolis oma tuttava tagarääkimise asemel.

Kus siin SOLVANG küll oli? 🔎

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No aga selliste inimeste pealt ongi juba ammu mõeldud välja vanasõna “suuga teeb suure linna, käega ei kärbsepesagi”!. Selliseid on alati olnud ja jääb ka alati olema, mingi “hälve” see klassikalises mõttes küll pole, inimesi on erinevaid. Mõnel on ideid, aga pole püsivust neid ellu viia niikaua, et mingeid tulemusi näha. Mõni teine jälle teeks ja viiks ellu küll, aga ideed ei tule.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma töötasin sellise “generaatori” alluvuses. Enamus ideid olid teostamatud, ta ei mõelnud asju detailselt. Kui panid ette, et lahendada tuleb see, see ja see, siis ind lahtus. Ja loomulikult oli igal nädalal uus geniaalne idee.

+7
0
Please wait...

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas see on iseloom või häire