Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas see on Marimell, kes on strippar Marco videos?

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Kas see on Marimell, kes on strippar Marco videos?

Postitas:
Kägu

Tundub küll tema nägu olevat. Mulle endale strippar Marco looming muidu meeldib.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuidas saab selline jura meeldida terve mõistusega inimesele? Ma kahtlen küll selle mehe vaimsed tervises. Mees on juba 40 vist aga aru nagu poisikesel. Võiks vähe viisakamalt käituda. Eks näha kaua seda strippi keha antud on.. kui ükskord enam ei kannata siis huvitav millega ta siis tegelema hakkab. On tal mingit haridust üldse.

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

strippar Marco looming

Stripparil on “looming” ja marimellil on “teosed”
Kes siis seda veel ei tea?

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuidas saab selline jura meeldida terve mõistusega inimesele? Ma kahtlen küll selle mehe vaimsed tervises. Mees on juba 40 vist aga aru nagu poisikesel. Võiks vähe viisakamalt käituda. Eks näha kaua seda strippi keha antud on.. kui ükskord enam ei kannata siis huvitav millega ta siis tegelema hakkab. On tal mingit haridust üldse.

Aga kuidas su endaga lood on ;)? Kirjapildi järgi on samuti vist pisut probleeme.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Strippar Marco on nähtus ja pmst on ta juba praegu legend. Vabalt võib ta ka 60selt strippi edasi teha, sest pideva treeninguga ei kao musklis keha ka vanast peast ning lisaks on ta piisavalt enesekeskne, et arvata, et seeniorstripp inimestele meeldida võiks. Iseenesest on muidugi nii tema stripp kui ka laulud veits piinlikud, aga tema puhul kehtib raudselt see vastuoluline reegel, et midagi väga halba muutub ühel hetkel lausa heaks 🙂
Minu meelest see ei ole see Marimell, kes seal videos on.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

tema puhul kehtib raudselt see vastuoluline reegel, et midagi väga halba muutub ühel hetkel lausa heaks 🙂

Mul on sama värk tema videotega. Paha tujuga ei kuula ma dramaatiliste sõnadega pallaade vaid alati Marcot.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

ballaade.
Mind ta ei häiri, kuna ei vaata tema videosid, aga ma ei vaata väga paljusid asju.

tema puhul kehtib raudselt see vastuoluline reegel, et midagi väga halba muutub ühel hetkel lausa heaks 🙂

Mul on sama värk tema videotega. Paha tujuga ei kuula ma dramaatiliste sõnadega pallaade vaid alati Marcot.

Ballaade.
Mind ei häiri, kuna ei kuula (vaata) tema lugusid

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paha tujuga ei kuula ma dramaatiliste sõnadega pallaade vaid alati Marcot.

Marco kuulajaskond on ennast esitlenud.

+17
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis videost te räägite?
Kui väidetavalt see esitaja nii “piinlik” jm on, mismoodi te siis tema “loomingu” peale satute ja sellega nii kursis olete?

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis videost te räägite?

Kui väidetavalt see esitaja nii “piinlik” jm on, mismoodi te siis tema “loomingu” peale satute ja sellega nii kursis olete?

Mina pole Marco publik, aga tean teda küll. On lehti sirvides jalgu jäänud ja olen ära kuulanud, nii et ütlen rahulikult: strippar Marco on juba praegu legend, nagu eespool öeldi. Tema on täpselt see “nii halb, et on juba hea” tüüp. Kui nii halb, et juba hea ei julge olla, siis on lihtsalt halb. Mis käib näiteks Marimelli või selle tüübi kohta, kes Soome homoks läks. Mitte Oksmaa, tema on ka nagu Marco. Üks teine blond poiss, kes tahtis kangesti midagi olla, aga väga halb ei julgenud olla ja sellepärast ei ole midagi. Nimi ei meenu.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Appi, kuhu ma sattusin praegu…

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kadund Onu Bella oli sama tüüpi “nii halb, et oli lausa hea”.
Marco “loomingu” linki ma lahti ei tee, ei julge 😀

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida sa kardad?

Onu Bella lollitas teadlikult Marco on naturaalne talent 🙂

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa ikka tead, et marimell on kaks eraldi inimest?

Videos pole neist kumbagi. Nägu on sarnane aga daam videost on ilmselgelt palju vanem.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tundub küll tema nägu olevat. Mulle endale strippar Marco looming muidu meeldib.

Marimell võiks sinusuguse laimaja kohtusse kaevata!

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sul on ikka kõik peas korras?
Selle eest kaebab kohtusse, et kellelegi tundub, et see on tema?

Kas see on sinuarust laim, kui keegi arvab, et keegi lööb Marco videos kaasa?
Sind võiks kohtusse nii halva arvamuse pärast kaevata.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nad ju Rikkod, Marimellidest asi ametlikult kaugel.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

40aastane polegi ju veel vana mees. Kui lapsed ja perekond pole ta elustiil, siis muidugi käitub noore inimese moodi. Ma ise ei kavatse ka 40selt keskealise moodi käituda.

Eks neid ameteid ole teisigi, mille puhul vanemaid inimesi eriti ei taheta. Isegi kõrgharituna on 50selt uut tööd raske leida.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsisin ju, et kas on, mitte ei väitnud midagi. Ma arvasin, et see teine mees seal videos on Marimelli (Marleeni) mees, aga ei ole vist. Minu meelest võiks nad küll Marco Tasasega koostööd teha. Tema looming on ju puhas huumor, üle vindi keeratud videod peaks seda selgelt näitama, aga kahjuks ei saa paljud ikka aru ja võtavad seda surmtõsiselt.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida sa kardad?

Onu Bella lollitas teadlikult Marco on naturaalne talent 🙂

No Marco on ikka ka päris teadlik, kuula ta laulude sõnu, rõhutatult totrad. Nagu oleks meelega välja valitud kõige totakamad ja ekstreemsemad sõnad, millest laulda. Videotega on sama asi. Võimalikult meeldejäävad ja äärmuslikud tegelased.

Enamik halba popmuusikat üritab teha ikkagi tõsist asja tõsiste ja sügavamõtteliste sõnadega ega ületa seda piiri, kus kõik mõjub juba koomiliselt.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

No Marco on ikka ka päris teadlik, kuula ta laulude sõnu, rõhutatult totrad. Nagu oleks meelega välja valitud kõige totakamad ja ekstreemsemad sõnad, millest laulda. Videotega on sama asi. Võimalikult meeldejäävad ja äärmuslikud tegelased.

Mina arvan, et ta ongi selline. Ja ta ise ei arva, et on nii halb, et juba hea. Ta arvab, et ta on päriselt hea. Pole ta mingi ajuhiiglane.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsisin ju, et kas on, mitte ei väitnud midagi. Ma arvasin, et see teine mees seal videos on Marimelli (Marleeni) mees, aga ei ole vist. Minu meelest võiks nad küll Marco Tasasega koostööd teha. Tema looming on ju puhas huumor, üle vindi keeratud videod peaks seda selgelt näitama, aga kahjuks ei saa paljud ikka aru ja võtavad seda surmtõsiselt.

Vabandan targutamast ja nende lugeja ma enam ammu ei ole, aga kunagisest on jäänud meelde kuidas Mar(i)leeni sõnul on “marimell” kombo Mari-Leenust ja Meelisest, mitte marimell ei ole naispoole hüüdnimi. Kui räägid marimellist, siis räägidki paarist, mitte ei ole sellist asja nagu “marimelli mees”.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See naisterahvas on Pärnust. 48a. Eks ta vähe omamoodi on terve elu olnud.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Marleen+Meelis teeb kokku Marimell

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis videost te räägite?

Noh, eks ikka samamoodi, nagu mõnel need instabeibed ise “viskavad” ennast ette. Kohe ise viskavadki, ilma, et nutiseadme omanik otsinud oleks või midagi… 🙈

0
0
Please wait...

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas see on Marimell, kes on strippar Marco videos?