Esileht Pereelu ja suhted Kas see on märk, et abielu on läbi?

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: Kas see on märk, et abielu on läbi?

Postitas:

Mehe jaoks sa oledki mossis. Haige laps haigeks lapseks, aga ilmselgelt läheb su põhitähelepanu lasteke ja mees on üksi. Ta annab sulle igat moodi märku. Ja sinu reaktsioon on, et tahan lahku minna.

Sa vist tõesti ei armasta oma meest. Isegi ta ei meeldi sulle?

Normaalne mees sellisel juhul räägiks, mis teda vaevab ja mida ta naiselt soovib.

Kui hakkab jonnima ja solvama ja nõmetsema, siis see ei ole normaalne. Vähemalt mina ei viitsiks sellisega küll mitte midagi tegemist teha, kes täiskasvanu kombel suud lahti ei oska teha.

Oh jah. Muidugi ei oska mees normaalselt rääkida. /sarkasm

Kui otse või normaalselt saab veel öelda, et sa oled kogu aeg mossis?

Ah et sina ei viitsi? Kus nüüd ütles. Vaata, mees ka enam ei viitsi ei otse ega kaudselt tähelepanu nuruda.

No minul ei ole oma mehega selliseid probleeme nagu teemaalgatajal. Me oleme mõlemad täiskasvanud inimesed, kes räägivad otse sellest, kui miski südamel on ning oleme nii juba pikki aastaid ilma lapsikute draamadeta hakkama saanud.

Sa ju ise väidad, et mees annab tegelikult oma küsimisega märku sellest, et ta tunneb end üksi. Miks ei võiks siis mees otse öelda, et ma tunnen end üksi? Miks peab hakkama siis mingit tsirkust tegema või naist mossis olekus süüdistama või mida iganes. Selle asemel et öelda. “Kallis, ma tunnen ennast kõrvalejäetult ja sooviksin sinuga rohkem midagi kahekesi teha. Võtame nädalavahetusel lapsehoidja ja sõidame kuhugi”

Või midagi taolist. Ja usu mind, enamus naisi täidaks selle peale heal meelel mehe soovi. Aga kui mees jonnib ja jaurab ja solvab, siis tõesti ei ole mingit tujugi sellise soove veel täita.

Sama hästi võib küsida, et kas see mees siis üldse oma naist ei armasta, kui ta nähes, et naine on väsinud, hakkab tüli üles kiskuma?

Fantaseerid. Naine ütleks sellepeale, et ei ole lapsehoidjat ja ta ei usalda lapsehoidjaid või pole raha jne. Ah tal polegi tuju minna.

Kui üks suhtepoolest hakkab juba jaurama, siis on probleemid väga sügavad ja kõik varasemad üritused seda lahendada on vett vedama läinud. Kui inimesed tõesti tahaks probleeme lahendada, siis neid poleks. Loe teemat, naine tahab suhet lõpetada. Tal pole mingit huvigi mehega kuhugi kahekesi minna. Eks niikaua vegeteerivad kuni mees teise leiab, sest see tundubki naise eesmärk olevat. Siis on mees suhte lõhkumises süüdi. Ükski inimene ei tuleks tegema teemat, kas suhe ongi läbi? kui ta seda eluilmas ei tahaks.

Perekooli ei tule ju keegi nõu küsima vaid tullakse enesekiitust noolima. Mina kui teemaalgataja olen õige ja teine on paha. Sõimake seda meest nagu see mees loeks perekooli.

No minu senine elukogemus on, et pigem ei taha lahendada see pool, kes jaurama hakkab.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 16:51; 12.01 17:14; 12.01 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kaua, kui veel jauratakse, on ju hästi. Tähelepanu on tähelepanu, hea või halb. Peaasi, et KUIDAGIGI naine reageeriks.
Kui mees enam ei jauraks, lihtsalt vaikselt sõnalausumata ära läheb, siis on suhe läbi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.01 16:23; 12.01 16:40; 12.01 17:10; 12.01 19:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe jaoks sa oledki mossis. Haige laps haigeks lapseks, aga ilmselgelt läheb su põhitähelepanu lasteke ja mees on üksi. Ta annab sulle igat moodi märku. Ja sinu reaktsioon on, et tahan lahku minna.

Sa vist tõesti ei armasta oma meest. Isegi ta ei meeldi sulle?

Siit loeb välja ühe väikse vastuolu, kuidas sa jõuad anda mehele ka tähelepanu kui kogu tähelepanu läheb lastele. Siis tuleks mehel aidata naist laste osas rohkem et talle ka jaguks seda tähelepanu.

Eks seda tähelenapu olegi raske jagada, osa kulub lapsele, osa perekoolile, näed mehele enam ei jagu, lihtsalt ei jõua. Tegelikult kui perekool on tähtsam, siis ega meest enam ei armastata, muidu oleks mehega. Lapsed on alati hea ettekääne. Lastega saab kõike põhjendada, selles ollakse nii osavad.

Ega jaa, pole raske leida vabandusi mehe poolsele tahumatule käitumisele. Ikka naine üksi teeb oma elu raskeks, ka väsinud ei tohi olla. Muidu mees jääb tähelepanuta. Tuleb meest nagu si**a pilpa peal hoida muidu hakkab ise si**a loopima. Ja see jutt et sarkasm on vaese mehe oskamatus probleeme lahendada on hoopis fantaasia. Kui oskab sarkasmi pilduda, oskab ikka valida küll sõnu sest nii nagu arutlemise puhul valitakse sõnu, nii ka on vaja valida sõnu sarkasmi eesmärgil. Ja kuidas see ei väsita, väsitab ikka küll ja mitte vähe!

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 12.01 15:39; 12.01 15:44; 12.01 15:46; 12.01 15:56; 12.01 16:19; 12.01 16:25; 12.01 16:35; 12.01 16:46; 12.01 17:14; 12.01 17:17; 12.01 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja üldse äkki vajab hoopis naine tähelepanu aga vot sarkastilise mehe käest proovi sa seda normaalse jutuga kätte saada. Äkki tahab naine et lastega koorem oleks rohkem jagatud aga ta teab et sellest tõuseks tüli? Kõik võib olla.

Ära enam kirjuta! Midagi tarka sul nagunii öelda ei ole ja lihtsalt valus on lugeda komadeta teksti. Ava eki.ee ja tee tagasi need puudutud emakeele tunnid.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panustan ka teisele naisele. Mul oli eksmees selline, et teeskles tõsist terviseprobleemi, ja kuna mina teda siis piisavalt ei poputanud, läks kodust ära. Hiljem selgus, et armukese juures käis, sest mina pöörasin talle liiga vähe tähelepanu, ei hoolinud. Aga niisama tülinorimine oli ka tavaline.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu senine elukogemus on, et pigem ei taha lahendada see pool, kes jaurama hakkab

Mu elukogemus ütleb, et see pool kes jaurama hakkab pigem ei oska lahendada. Seepärast provotseeritaksegi ja loodetakse, et asjad lahenevad iseenesest või lahendab selle teine pool

Jaah, vaata, see, kes tahab probleemi lahendada, suudab lõpuks ka mingi lahenduse välja pakkuda, teemaalgataja mees ei pakkunud ühtki varianti, ainult noris.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 11:19; 21.01 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kodus analoogne eksemplar just nende tujude suhtes. Iialgi ei või ära arvata, millises tujus on. Isegi mitte nii, et täna nii homme naa, vaid 10min. möödudes on jutt ja hääletoon hoopis teine. Jube raske on sellisega. Ainuke võimalus on vastu panna! Jah ja see ka, et puudub igasugune filter millal midagi ja kuidas öelda.
Need on lihtsalt ebaküpsed täiskasvanud, ta ei oska oma emotsioonidega toime tulla. Võib olla ka seesmist ebakindlust, mida siis enda jaoks kompenseeritakse sellise ülbusega ja sellega, et iga ilmaga peab minu sõna peale jääma ( isegi kui kõrvalt see lausa vastuolulise või naeruväärsena tundub)

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hiljem tuli minu juurde ja ütles, et kuna sinuga ei ole üldse lõbus lähen õhtul sõbraga linna peale. Ja muudkui keris ja keris kuni juba asi läks nii kaugele, et ütles, et vbl on meie lastele uut ema vaja.

Keegi eelnev kommenteerija nägi sarnastes lausetes sarkasmi, mina näen hoopis halvastivarjatud ja nõmedat ähvardust. Oma kogemuse najal. Minu eksmees ka vingus, et minuga pole lõbus ja et kui ma lõbusamaks ei muutu, siis… See ähvardus mind ilmselgeks lõbusamaks ei muutnud. Seda enam, et ma polegi kunagi lõbutsejat tüüpi olnud, olin leebe, rõõmus, rahulik, pigem emalik. Valet tüüpi naise võttis see emotsionaalne mees minu näol järelikult. Aga ta ei tahtnud oma viga parandada (ehk lahutada), selle asemel irises mu kallal. Virinale eelnes 16 aastat pilvitut ja õnnelikku abielu.
Tegelikult oli mehel lõbujanune armuke, kellega ta mind paratamatult võrdles. Selles võrdluses jäin alla.
Mina lahutasin.

Teemaalgataja mehe sõnad ongi minu jaoks ähvardus: toon teise naise majja ja lapsed jäävad ka mulle.
Selline irisev mees hakkabki armukese olemasolul hoopis oma naist hullumeelseks ja närvihaigeks tembeldama. Selliseks, kelle hoolde ei julgeks lapsi jättagi.
Lihtlabane manipulaator.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta kipub jah ähvardama iga kord kui tülitseme ja kui pärast sellest räägime siis väidab et tegi vaid nalja. Igatahes hetkel on seis selline, et pilt on aga häält pole. Kui tavaliselt olen mina see kes hakkab lahendust ostima ja tahab asjad selgeks rääkida aga seekord mul puudub igasugune motivatsioon seda teha niivõrd tüdinud ja väsinud pidevatest tujudest, ähvardustest ja tobedatest naljadest.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.01 15:28; 12.01 15:42; 12.01 15:46; 12.01 15:47; 13.01 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samamoodi, omast kogemusest kaldun arvama, et teemaalgataja mehel on armuke. Me olime peaaegu 20 aastat abielus, kasvatasime lapsi,käisime tööl, reisisime jne. Meil oli väga kena perekond, paljud imetlesid. Muidigi, kui lapsed väiksemad, siis ikka tekkis väsimust ja ka vahest tülisid, aga mitte midagi hullu. Ja siis tekkis mehel töölt silmarõõm. Meie ilus elu lõppes. Lihtsalt tuli koju, ütles halvasti. Mitte miski enam ei sobinud, isegi lastega kiskus tüli. Kui ise poleks seda kõike üle elanud, siis poleks uskunud. Oli see keskeakriis või kadunud mõistus, igatahes hirmus oli.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks oleks normaalne kui mees arvab, et naisel on midagi mureks siis ta tuleb ja küsib, et kas midagi on lahti, kuidas saan sind aidata jne mitte ei lenda peale et mis sul viga on, miks sa selline bitch oled (tema enda sõnad)

Ütle siis mehele, et midagi muud pole viga peale selle, et s…a iseloomuga tujuka mehe oled saanud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui üldse viitsid jamada veel, siis võid treenida “pavlovi refleksi” mehes.

Sinu soovide kohast käitumist- a la abistamine kodutöödes, kulude katmine, tegelemine lastega, lilled, komplimendid, hoolitsus, töine edasijõudmine, vanemate eest hoolitsemine- ükskõik mis, mida ta sinu arvates hästi teeb- on sinu poolt hüvitatud kiituse ja austusega, sõnaliselt, puudutuses jne. Kasvõi kõige väiksem tegu-ei ole enam iseenesestmõistetav vaid paljukiidetud. Nii pöörad ratast positiivsel viisil.

Ja mittepositiinve käitumine mehe poolt-see mis kirjeldasid- saab sinult täieliku emotsioonivsba ükskõiksuse. Ei mingit näägutamist, null reaktsiooni. Pöördumine teistele tegevustele.

Nagu koera treeniks. Vaata mis juhtub. Võib väga hasti juhtuda!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui üldse viitsid jamada veel, siis võid treenida “pavlovi refleksi” mehes.

Sinu soovide kohast käitumist- a la abistamine kodutöödes, kulude katmine, tegelemine lastega, lilled, komplimendid, hoolitsus, töine edasijõudmine, vanemate eest hoolitsemine- ükskõik mis, mida ta sinu arvates hästi teeb- on sinu poolt hüvitatud kiituse ja austusega, sõnaliselt, puudutuses jne. Kasvõi kõige väiksem tegu-ei ole enam iseenesestmõistetav vaid paljukiidetud. Nii pöörad ratast positiivsel viisil.

Ja mittepositiinve käitumine mehe poolt-see mis kirjeldasid- saab sinult täieliku emotsioonivsba ükskõiksuse. Ei mingit näägutamist, null reaktsiooni. Pöördumine teistele tegevustele.

Nagu koera treeniks. Vaata mis juhtub. Võib väga hasti juhtuda!

Õige jutt, aga samas tekib mõte: milline mees naist lihtsalt tavaliseks naiseks olemise eest kiidab…

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult juba see, mida sa ühes kõrvallauses mainid, et mees peale mingit tüli ei räägi mitu päeva, on juba põhjus miks ta ei ole hea mees. Selline vaikimine on vaimne vägivald.
Ja tühja koha pealt tüli üles tõmbamine, et saaks ettekäände sind karistada, on manipulatsioon. Omast kogemuses tean, et sellised asjad ajaga vaid võimenduvad.
Mida varem lahku lähete, seda lihtsam lõppkokkuvõttes kõik on.
Mul pole tavaks niisama lahkuminekusoovitusi pilduda, aga sarnase eksiga on mul endal kogemus. Suhe peab hea olema, et sel oleks mõte. Laste pärast on mõtet püsida kooselus, kus on leek tuhmimaks läinud ja on natuke igav. Sellises vaimselt vägivaldses suhtes just laste pärast EI peaks olema, sest see saab lastele ka eeskujuks olema ja mürgitab ka nende argipäeva.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures see vastab tõele et mehed ei talu tujukaid naisi, aga see ei tee naisest halba naist.

Aga naised on kohustatud taluma tujukaid mehi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 11:19; 21.01 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on su mehel mingit sorti vaimsed häired.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult juba see, mida sa ühes kõrvallauses mainid, et mees peale mingit tüli ei räägi mitu päeva, on juba põhjus miks ta ei ole hea mees. Selline vaikimine on vaimne vägivald.

Ja tühja koha pealt tüli üles tõmbamine, et saaks ettekäände sind karistada, on manipulatsioon. Omast kogemuses tean, et sellised asjad ajaga vaid võimenduvad.

Mida varem lahku lähete, seda lihtsam lõppkokkuvõttes kõik on.

Mul pole tavaks niisama lahkuminekusoovitusi pilduda, aga sarnase eksiga on mul endal kogemus. Suhe peab hea olema, et sel oleks mõte. Laste pärast on mõtet püsida kooselus, kus on leek tuhmimaks läinud ja on natuke igav. Sellises vaimselt vägivaldses suhtes just laste pärast EI peaks olema, sest see saab lastele ka eeskujuks olema ja mürgitab ka nende argipäeva.

Mul oli täpselt samasugune mees. Läks ajaga ainult hullemaks see vaikimine ja karistamine. Praegu on hea mees, no ei vaiki minutitki, erimeelsused lahendame rääkides, aga ega neid temaga ei olegi väga 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas see on märk, et abielu on läbi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.