Esileht Pereelu ja suhted Kas see on normaalne…

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Kas see on normaalne…

Postitas:

…kui 50- aastane abielumees käib vabade sõpradega joomas ja võõraid naisi tantsitamas? Mõtlen, et kas ma olen ajast maha jäänud ja see mingi uus normaalsus? Mehe arvates on kõik korras, sest tuleb öösel koju, mitte järgmisel päeval.

+4
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 15:29; 19.01 16:12; 20.01 00:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole normaalne.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saanud aru, mille kohta täpsemalt küsitakse. Sõpradega väljas käia on minu meelest OKja ka tantsida teistega kui vaid enda partneriga, kui asi jääb tantsu piiresse.

+28
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iseenesest on minu meelest ok käia mehel sõpradega ja naisel sõbrannadega väljas. Loogiline oleks muidugi, et asjad oleks tasakaalus ja vaba aega veedetakse ka koos. Miks Te mehega koos välja ei käi? Või käite, aga lihtsalt Sulle ei meeldi, et ta vahel ka sõpradega käib? Vanuse rollist ei saa ma siin küsimuses üldse aru. Kas 50 on mingi selline vanus, et just konkreetselt siis ei tohiks enam sõpradega väljas käia kui oled saanud 50?

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

…kui 50- aastane abielumees käib vabade sõpradega joomas ja võõraid naisi tantsitamas? Mõtlen, et kas ma olen ajast maha jäänud ja see mingi uus normaalsus? Mehe arvates on kõik korras, sest tuleb öösel koju, mitte järgmisel päeval.

Kaa ta teeb midagi, mis on seadusega keelatud. Kui jah, miks politseid ei kutsu 🙂 ?
Kui see pole seadusega keelatud, miks siis leiad, et nimetatud mees ei tohi neid asju teha, mida teeb…Seni kuni naine nõus on sellise eluga, eks seni ta on abielumees. ja naiselt peab küsima, kas mees on veel abielus või enam mitte.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on see normaalne vanusest hoolimata.
Mina käin ka oma sõbrannadega väljas ning olen ka teiste meestega tantsinud ilma, et sellele midagi rohkemat järgnenud oleks. Samamoodi on okei, et mu mees käib oma sõpradega eraldi väljas.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

…kui 50- aastane abielumees käib vabade sõpradega joomas ja võõraid naisi tantsitamas? Mõtlen, et kas ma olen ajast maha jäänud ja see mingi uus normaalsus? Mehe arvates on kõik korras, sest tuleb öösel koju, mitte järgmisel päeval.

Ma tunnen isiklikult ühte 77-aastast meest (oma äia), kes käib naistes ja teeb mu ämmale pidevalt sarvi.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi selles, et minuga ta ei käi. Pole kunagi käinudki. Alati vabandas, et pole ööinimene. Nii kui 50 täis sai läks lolliks 😀

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 15:29; 19.01 16:12; 20.01 00:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi selles, et minuga ta ei käi. Pole kunagi käinudki. Alati vabandas, et pole ööinimene. Nii kui 50 täis sai läks lolliks ????

Kui see nii järsku algas, siis number ehk ehmatas ära, et nüüd ongi elu läbi, püüab endale vastupidist tõestada. Oota-vaata veidi aega, vast läheb üle sama kiiresti kui algas.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Jookseb sarvi maha”- mitte petmise mõttes vaid selles mõttes, et äkki tuli meelde elada, enne kui pinsile jääb? Kas sa siis ei taha kaasa minna või ei võeta kaasa?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi selles, et minuga ta ei käi. Pole kunagi käinudki. Alati vabandas, et pole ööinimene. Nii kui 50 täis sai läks lolliks ????

No aga nüüd saaksid ju sina ka koos temaga käia. Aga las ma pakun…sulle ei meeldi su mehe sõbrad..

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ebanormaalne on see, et mehel on vallalised 50-aastased sõbrad. Mingi imelik seltskond.

+3
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 17:06; 20.01 00:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

…kui 50- aastane abielumees käib vabade sõpradega joomas ja võõraid naisi tantsitamas? Mõtlen, et kas ma olen ajast maha jäänud ja see mingi uus normaalsus? Mehe arvates on kõik korras, sest tuleb öösel koju, mitte järgmisel päeval.

Ma tunnen isiklikult ühte 77-aastast meest (oma äia), kes käib naistes ja teeb mu ämmale pidevalt sarvi.

Minul äi 61 ja sama. Ämmal sellised sarved tehtud ja tehakse edasi, et kuidas ta küll neid kanda jõuab. Paar korda on ka öeldud, aga ämm on sõnumitooja “maha löönud”. Teised naised on lihtsalt kadedad ja tahavad tema meest endal.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 17:27; 19.01 19:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu eksämm oli ka sarvekandja. Mees ligi 60 aastane, aga teada oli, et ämma eluaeg petnud. Ka ligi 60-selt põrutas ca 30 aastasi armukesi. Vanamees oli ärikas, eks rahaga maksis tibid kinni.
Ma ei saa aru, kuidas ämm seda terve elu kannatas. Rahas ei oleks probleem, sest kogu rikkus koos kogutud ja abielu ajal. Lapsed ammu suured jne

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ebanormaalne on see, et mehel on vallalised 50-aastased sõbrad. Mingi imelik seltskond.

Reaalsus on see, et 50 -aastased on enda lapsed juba suureks/teismeliseks kasvatanud ja just sel ajal minnakse väga palju lahku. Ilmselt leiavad need vallalised paari aasta jooksul küll uue elukaaslase/abikaasa, aga midagi ebanormaalset kindlasti selles ei ole 🙂 Mu enda töökaaslasete, tuttavate seas sama asi toimub juba paar aastat. 45-55. Lapsed suured ja minnakse lahku. Paar aastat chillitakse ringi, siis leitakse uus elukaaslane või kolitakse vanaga taas kokku 🙂

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu eksämm oli ka sarvekandja. Mees ligi 60 aastane, aga teada oli, et ämma eluaeg petnud. Ka ligi 60-selt põrutas ca 30 aastasi armukesi. Vanamees oli ärikas, eks rahaga maksis tibid kinni.

Ma ei saa aru, kuidas ämm seda terve elu kannatas. Rahas ei oleks probleem, sest kogu rikkus koos kogutud ja abielu ajal. Lapsed ammu suured jne

100 prontsenti kindel, et need taadid ei kasuta (ei oska) kondoomi. Krooniline eesnäärme põletik ja mõni välja ravimatu suguhaigus. Selle asemel, et taat kuradile saata, oma memm ümmardab ja poeb sellisele. Lõpuks hooldab ja vahetab vanamehel mähkmeid.

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 17:27; 19.01 19:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui abielu peaks justkui olema korras, siis loomulikult ei ole normaalne selline kombo. Niimoodi käitub mees, kes oma abikaasast enam ei hooli ja kellel on abs savi, mida naine tunneb või mõtleb. Ei ole asi selles, et ta ei saa aru – ta saab suurepäraselt aru, mida ta teeb. Seletada või vestelda ei ole siin enam midagi, ta teab väga hästi mida ta teeb. See abielu on läbi, sest üks pool on sellest juba lahti öelnud. Naisele aetakse lihtsalt sooja õhku suust välja, et talle tunduks, et siin on veel midagi “rääkida”. Pikendatakse tasuta teenuste saamise aega, lükatakse edasi ebameeldivate asjadega tegelemist (lahutus, emotsiooonid, varajagamine, laste reaktsioonid jne). Tegelikult on lugu juba lõppenud.
Miks naised ei vaata seda, mida mehed TEEVAD ja kuulavad selle asemel, mida nad ÜTLEVAD. “Meestekeeles” on tegelikult naisele juba kõik ära öeldud.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läheks lahku sellisest. Sellises vanuses paaridel oli vara kõik pooleks, olekski hea kõik ära jagada ja elada iseseisvat elu. Nagunii pead seda vanameest mingil ajal hooldama hakkama, sest naiste eluiga on pikem. 50-aastane heas vormis naine leiab kenasti noorema armukese, seega voodielu ainult paraneb. Las vana ajab oma noori naisi taga ja raiskab siis juba oma raha. Igasuguse lugupidamise oma naise vastu on sellline mees ju juba ammu kaotanud, seega mingit mõtet pole enam koos olla.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

50-aastane mees ei pruugi ju üldse mingi “vana” olla, nagu siin üritatakse pressida. Oleneb täitsa inimesest ja tema keskkonnast ja standarditest muidugi, aga mu enda tutvusringkonnas võin kohe une pealt nimetada vähemalt kolm 50-aastast meest, kes küll kuskilt otsast “vanad” ei ole 🙂 Ja ma olen üsna subjektiivne hindaja, sest olen ise 36 🙂 Seega jätke see vana ja taadi jutt. See mees võib vabalt olla väga ahvatlev nii -/+ 15 aastat naistele 🙂 Ja see fakt paneb asja nats teise valgusesse ma arvan teemaalgataja jaoks.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ei kutsuta kaasa. (Käole 19.01.2020 16:44). Tema sõbrad on toredad, ühte tunnen paremini, teist mitte nii hästi, aga oleme sünnipäevadel koos olnud. Neil pidavat meeste õhtud olema. Olen 7- aastat noorem ja arvan, et näen nii hea välja küll, et mind kannatab seltskonda viia 🙂
Kägu 19.01.2020 19:44, mul on raske seda endale tunnistada, aga sul on vist õigus 🙁

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 15:29; 19.01 16:12; 20.01 00:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ebanormaalne on see, et mehel on vallalised 50-aastased sõbrad. Mingi imelik seltskond.

Reaalsus on see, et 50 -aastased on enda lapsed juba suureks/teismeliseks kasvatanud ja just sel ajal minnakse väga palju lahku. Ilmselt leiavad need vallalised paari aasta jooksul küll uue elukaaslase/abikaasa, aga midagi ebanormaalset kindlasti selles ei ole ???? Mu enda töökaaslasete, tuttavate seas sama asi toimub juba paar aastat. 45-55. Lapsed suured ja minnakse lahku. Paar aastat chillitakse ringi, siis leitakse uus elukaaslane või kolitakse vanaga taas kokku ????

Ei tea küll ainsatki sellist meest. Lahku minnakse varem, 30-ndate lõpus ja 40-ndate alguses, aga kui on 50-seks elatud, siis enam niiväga ei kiputa uusi radu avastama – õigemini ei olda nende radade nimel valmis enam täiesti uues kohas pea ees vette hüppama. 50-seid vabu naisi on palju, sest mehed surevad ja kukuvad ära, jooma jms, aga sama vanu vabu mehi on siiski tikutulega leida.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 17:06; 20.01 00:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

50-aastane mees ei pruugi ju üldse mingi “vana” olla, nagu siin üritatakse pressida. Oleneb täitsa inimesest ja tema keskkonnast ja standarditest muidugi, aga mu enda tutvusringkonnas võin kohe une pealt nimetada vähemalt kolm 50-aastast meest, kes küll kuskilt otsast “vanad” ei ole ???? Ja ma olen üsna subjektiivne hindaja, sest olen ise 36 ???? Seega jätke see vana ja taadi jutt. See mees võib vabalt olla väga ahvatlev nii -/+ 15 aastat naistele ???? Ja see fakt paneb asja nats teise valgusesse ma arvan teemaalgataja jaoks.

50 a mees ja pole vana ning on hoopis ahvatlev? Misasja???? 50 on täiega vana. Pensionieelik ju. Ahvatlev on ehk ainult veel tema rahakott ja seda ka veel max 10 aastat.

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanusest hoolimata ei oleks selline asi ok meie peres, oleme paar ja käime koos pidutsemas. Koosolemise aega on meie kiire elutempo juures niigi vähe. Mu mees ei taluks ka ilmselt iialgi, kui ma omaette kuskil täiesti võõraste meestega tantsiksin.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 06:57; 20.01 06:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

50-aastane mees ei pruugi ju üldse mingi “vana” olla, nagu siin üritatakse pressida. Oleneb täitsa inimesest ja tema keskkonnast ja standarditest muidugi, aga mu enda tutvusringkonnas võin kohe une pealt nimetada vähemalt kolm 50-aastast meest, kes küll kuskilt otsast “vanad” ei ole ???? Ja ma olen üsna subjektiivne hindaja, sest olen ise 36 ???? Seega jätke see vana ja taadi jutt. See mees võib vabalt olla väga ahvatlev nii -/+ 15 aastat naistele ???? Ja see fakt paneb asja nats teise valgusesse ma arvan teemaalgataja jaoks.

50 a mees ja pole vana ning on hoopis ahvatlev? Misasja???? 50 on täiega vana. Pensionieelik ju. Ahvatlev on ehk ainult veel tema rahakott ja seda ka veel max 10 aastat.

Jah, 30-aastase jaoks muidugi. Aga kui oled ise ka 50 ringis, siis kindlasti mitte.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 06:57; 20.01 06:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

50-aastane mees ei pruugi ju üldse mingi “vana” olla, nagu siin üritatakse pressida. Oleneb täitsa inimesest ja tema keskkonnast ja standarditest muidugi, aga mu enda tutvusringkonnas võin kohe une pealt nimetada vähemalt kolm 50-aastast meest, kes küll kuskilt otsast “vanad” ei ole ???? Ja ma olen üsna subjektiivne hindaja, sest olen ise 36 ???? Seega jätke see vana ja taadi jutt. See mees võib vabalt olla väga ahvatlev nii -/+ 15 aastat naistele ???? Ja see fakt paneb asja nats teise valgusesse ma arvan teemaalgataja jaoks.

50 a mees ja pole vana ning on hoopis ahvatlev? Misasja???? 50 on täiega vana. Pensionieelik ju. Ahvatlev on ehk ainult veel tema rahakott ja seda ka veel max 10 aastat.

Jah, 30-aastase jaoks muidugi. Aga kui oled ise ka 50 ringis, siis kindlasti mitte.

Ei ütleks. Kui on nooruslik ja hea 50+ mees, siis on ta veel ahvatlev ka 30+ naisele. Raha ei ole mõtet siin mängu tuua, normaalne 30+ naine on iseseisev ega vaja sugardaddysid.

Muidugi ei kehti see iga 50+ mehe puhul, aga keskmine 50+ mees ei käi ka kuskil väljas naisi tantsitamas. Järelikult on selles konkreetses mehes veel vitaalsust, mis mõjub.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub petmisena, teeb ehk sarvi? Saab isud täis, siis ehk rahuneb maha. Mina sellise mehega koos ei elaks, kui naisslik vaist petmist tajuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas see on normaalne…