Esileht Pereelu ja suhted Kas see on normaalne või pingutan üle?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 106 )

Teema: Kas see on normaalne või pingutan üle?

Postitas:

Ma hetkel tõsises hämmingus, sõitsime mehega tema vanemate juurde külla, sauna – siin ühtlasi ka tema lapsepõlve kodu ja sõbrad. Minul siis ca 4 nädalat sünnitustähtajani. Tulid sauna ka tema sõbrad, läksid esimestena, pärast neid läksin sauna mina, ja poole saunatamise pealt pistab mees pea ukse vahelt sisse ja teeb totakaid nägusid, naerab ja ütleb t¨au. Järgmine hetk, kui saunatamise lõpetasin, selgus et mees on koos sõpradega jalga lasknud. Mitte mingisugust seletust – lihtsalt need tobedad näod ja t¨au! Mitte ei saanud aru, mis toimub, hämming, helistasin siis talle, et küsida, mis see nagu tähendab? Ta muidugi ei osanud enesekaitseks midagi öelda, kui ütlesin, et krt aga kust ma pean teadma, millal ma sünnitama hakkan, äkki täna öösel ja haiglasse siit pikk tee, kes rooli läheb, kui tema jalga lasknud ja sõpradega pidu paneb – siis pika jutu käigus ütleb, et talle pole see veel kohale jõudnud! Ma ei saa aru, mida need mehed küll mõtlevad, ma pole esimest kuud rase, millal sellised asjad siis kohale jõuavad ja kui praeguseks pole jõudnud, siis kas enam üldse on lootust?
Ma tunnen end nagu väga halvasti, ma ei tea, kas peaksin nutma või naerma? Kas see on nagu normaalne? Või kas mina pingutan üle, kui mõtlen eelseisva sünnituse peale ja selle peale, kuidas sünnitusmajja tervena jõuda?
Järsku peaksin ka võtma auto ja lihtsalt kodu poole jalga laskma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.02 20:44; 18.02 21:27; 18.02 21:49; 18.02 22:01; 18.02 22:03; 18.02 22:09; 18.02 22:29; 18.02 22:37; 18.02 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole rahulik, hetkel ju kõik hästi. Las tuulutab siis end see üks õhtu.
Nutma peaksid siis, kui laps juba sündinud ja mees laseb jälle jalga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osad mehed on jah sellised, ma enda omale ka 100% ei suuda loota, et ta ikka sünnituse alguseks minuni jõuab aga ma olen mõttes ka varuvariandid läbi mõelnud. Ise oleks ka vihane tegelt. Aga püüa positiivselt mõelda ja sa ei ole ju päris üksi ja abitu, las ta siis tuulutab ennast. Pärast võid (proovida) tõsiselt rääkida sel teemal aga ega meestel enne kõik kohale ei jõua, kui tita esimest korda kätel…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See üksi kojusõit on muuseas ka mõte, vahest siis võtab mehe ka tõsisemalt mõtlema 😉 Ma samadel põhjustel polegi tükk aega mehe vanematekodus käinud, et tavaliselt kaob ka sõpradega välja(keda pole ammu näinud muidugi) ja siis parem eelistan üldse rahulikult kodus olla või oma sõprade/pere seltsis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peast rase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljudele meestele ei jõua jah kohale, et sünnitustegevus võib ka varem peale hakata, mitte just sellel arsti poolt paika pandud päeval.
Loomulikult on see normaalne, et sa mõtled selle peale, kuidas jõuda õigel ajal sünnitusmajja kohale. Sama normaalne on see, et mees tahab vahel olla koos sõpradega; see ei tähenda et ta kuidagi halb mees oleks või tulevikus halb isa oma lapsele.
Hetkel ma sinu olukorras kuhugi minema ei hakkaks, vaid läheks rahulikult magama, mida rahulikum oled, seda parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või äkki peaks hoopis ta kerge ehmatusega maa peale tooma? Hakkaks kodu poole sõitma ja ütleks, et no ma ei tea, aga midagi on vist korrast ära ja sõidan erakorralisse. Ja päris tõde ei avaldakski kunagi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.02 20:44; 18.02 21:27; 18.02 21:49; 18.02 22:01; 18.02 22:03; 18.02 22:09; 18.02 22:29; 18.02 22:37; 18.02 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Või äkki peaks hoopis ta kerge ehmatusega maa peale tooma? Hakkaks kodu poole sõitma ja ütleks, et no ma ei tea, aga midagi on vist korrast ära ja sõidan erakorralisse. Ja päris tõde ei avaldakski kunagi![/tsitaat]

Või äkki võtaks ikka vabalt ja annaks talle andeks? Kui peale lapse sündi sellised asjad korduma hakkavad, siis võid ehmatada ta maa peale tagasi, aga praegu las ta äkki saab ka ühe omaette õhtu?

Muidu on ikka normaalne mees? Sellised asjad ei ole igapäevased?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igapäevased pole, aga vabasid õhtuid olen talle andnud küll – tulgu ja rääkigu inimese kombel.
Nüüd saatis smsi, et ma ei tea kuidas sinuga on, aga mina püüan oma elu täiel rinnal elada. Sry, aga ma ei saa teha neid asju, mida ma enne rasedust sain teha, ma võibolla tahaks ka auru välja lasta, tahaks võibolla 3h-le ratsamatkale minna. Tahaks sukelduda või langevarjuhüpet teha. Aga näe ei saa ju! Mis õigusega arvab tema, et temal õigus kõike teha ja ma pean vaatama, kuidas olukord lubab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.02 20:44; 18.02 21:27; 18.02 21:49; 18.02 22:01; 18.02 22:03; 18.02 22:09; 18.02 22:29; 18.02 22:37; 18.02 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

las tuulutab, milles probleem. kui suur see tõenäosus on et sa hakkad täna sünnitama? alati on ju võimalus omale kiirabi järgi kutsuda.

kuigi imelik käitumine on see et sulle sellise sms saatis (see nääitab tema suhtumist sinusse), lõhnab selle järgi et oled varsti lapsega üksi kodus ja mees kaob vaikselt jooma. kust kurat te leiate omale selliseid mehi???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei tea kust sellised mehed tulevad…enne lapseootuse aega on kõik nii ilus ja lilleline ning siis ühel hetkel käib mingi kiiks läbi. Ma ei saagi sellest aru, kas see on nagu normaalne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.02 20:44; 18.02 21:27; 18.02 21:49; 18.02 22:01; 18.02 22:03; 18.02 22:09; 18.02 22:29; 18.02 22:37; 18.02 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kust kohast neid normaalseid mehi õnnestuks leida..väike kahtlus, et neid vist polegi olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.02 20:44; 18.02 21:27; 18.02 21:49; 18.02 22:01; 18.02 22:03; 18.02 22:09; 18.02 22:29; 18.02 22:37; 18.02 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on tähtajani 4 nädalat, mitte 4 päeva. Ja kui peaks midagi juhtuma, küll siis mees orgunnib, et sa ikka sünnitusmajja jõuad.

\”Vabasid õhtuid olen talle andnud küll …\” Kas mees on sinu omand, et sa talle armulikult vabasid õhtuid annad? Mees ei peagi sinuga koos 24/7 rase olema. Meestele jõuabki kogu see värk kohale siis, kui laps käes.
Ole nüüd normaalne.
Ja üldse – kui sellised arusaamatused tekivad, siis on teil omavahelistes suhetes midagi paigast ära. Ja see, et sina rase oled, ei anna sulle õigust 100% kõike dikteerida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 22:04; 18.02 22:52; 18.02 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

polegi talle 100% kõike dikteerinud, pole kätte ette pannud tema tegemistele ja olemistele. Lihtsalt püüan aru saada, et kas pikaajalises suhtes on nagu normaalne see, et ütlen naisele lolli näoga ukse vahelt irvitades t¨au. ma arvasin, et ta teeb nalja? ja siis selgus, et oi näe, polegi nali. Juu siis ongi omavahelistes suhetes mingi asi paigast ära, aga aru ka ei saa, mis teda nagu häirib, küsin, aga ta ei vasta.
mees pole minu omand, aga ta võiks toeks olla ja ilusasti suhelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.02 20:44; 18.02 21:27; 18.02 21:49; 18.02 22:01; 18.02 22:03; 18.02 22:09; 18.02 22:29; 18.02 22:37; 18.02 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Igapäevased pole, aga vabasid õhtuid olen talle andnud küll – tulgu ja rääkigu inimese kombel.
Nüüd saatis smsi, et ma ei tea kuidas sinuga on, aga mina püüan oma elu täiel rinnal elada. Sry, aga ma ei saa teha neid asju, mida ma enne rasedust sain teha, ma võibolla tahaks ka auru välja lasta, tahaks võibolla 3h-le ratsamatkale minna. Tahaks sukelduda või langevarjuhüpet teha. Aga näe ei saa ju! Mis õigusega arvab tema, et temal õigus kõike teha ja ma pean vaatama, kuidas olukord lubab?[/tsitaat]

aga tal ongi ju õigus neid asju teha sest tema pole rase!
kui kadetsed meest, miks üldse otsustasid rasedaks jääda? tuli see sulle uudisena, et need 9 kuud sa ei saa sõpradega juua, langevarjuga hüpata või 3h ratsutada? miks enamus rasedaid arvab, et kogu maailm peab koos nendega lolliks minema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 22:13; 18.02 22:22; 18.02 22:58;
To report this post you need to login first.

Ei ole päris normaalne mees küll.
See sünnitamine on tegelikult hea argument praegu tõesti auto võtta ja koju minna. Kui kodu on sünnitusmajale lähemal kui sinu praegune asukoht, siis mina läheksin küll. Mis seal ämma-äia juures ikka passida, kui mees uttu tõmbas. Oma kodus ikka mugavam.
Läheks täitsa rahulikult, kellegagi pahandamata. Vajadusel sõidaks ise edasi haiglasse ka, kui sünnitus tõesti peale hakkab enne kui mees koju orienteeruda jõuab. (Ma ühe lapsega sõitsin, 45 min tee oli haiglasse, laps kenasti ootas seni :)mees lihtsalt ei jõudnud reisilt tagasi, tüli ei olnud :))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja-kahtled ju isegi, kas üle ei pinguta-pingutad küll ja mitte vähe

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine peab ja saab 9 kuud teistmoodi elada ja mees ei saa!? Mina arvan, et hea mees oleks koos oma naisega, mitte ei vihastaks teda sellise ära kadumisega sellises olukorras. No ju ikka pole nii hea mees…
Minu ex lasi terve raseduse aja ringi mööda pidusid nagu hull ja väitis, et kui laps ära sünnib, on sellega lõpp, siis hakkab korralikuks. Hakkas ta jh.!!! Mida kõike ma hiljem avastasin selle sõpradega pidutsemiste taga…
Nüüd võib elada oma peoelu – pole vaja enam perega olla…
Tundub, et mehed lihtsalt pööravad ära kui naine rasedaks jääb, vähemalt enamus neist. ( kuival meest ei hoidnud. Tegin suukaid niiet vähe polnud, et tal poleks põhjust mujale otsima minna – ikka läks!)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa aru mida see mees tegema peab siis. istuma kodus ja naisel kätt hoidma, et äkki nüüd hakkab sünnitama?
meest hommikul tööle ikka julged lasta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 22:13; 18.02 22:22; 18.02 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ärge sõimake teemaalgatajat.
minu arvates on mehe käitumine nõme. niimoodi poisikese kombel ei joosta minema, vaid öeldakse normaalselt, et kule, kallis, ma lähen nüüd sõpradega vähe pralletama, musi-musi ja tudi kenasti. või midagi muud selles stiilis.

minu arvates on probleemi põhipoint sõnumis, mille mees saatis. last pole veel olemaski (iseseisva üksusena, ma mõtlen), aga tema räägib juba elamata jäänud elust. ja sõnumi teel, mitte näost näkku? midagi on mäda kas teemaalgataja suhtumises mehe käimistesse või mehe enda tunnetes lapsesaamise suhtes.

teemaalgataja,
vbl ta sellepärast lasi jalga, et sa oleksid nägusid tegema hakanud või praalima teemal \”aga kui ma täna öösel hakkan sünnitama\”. hakkad, siis hakkad, saab haiglasse kuidagi teistmoodi ka. aga paar nädalat enne tähtaega võiks mees kodus istuda nagu punn pudelis, eriti kui on plaanitud koos sünnitama minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] aga vabasid õhtuid olen talle andnud küll [/tsitaat]

selles lauses peitub teie probleemi südamik. hiljem küll vabandad, et ei pea meest omandiks, aga väga lobedalt tuli selline lause su suust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma ei saa aru mida see mees tegema peab siis. istuma kodus ja naisel kätt hoidma, et äkki nüüd hakkab sünnitama?
meest hommikul tööle ikka julged lasta?[/tsitaat]
kurat võtaks – JAH! kui naine on nii viimase vindi peal, siis ei pralletata mööda ilma ringi ja veel ilma kodus midagi ütlemata, kuhu ja kui kauaks. ma ei saa aru, kuidas te saate sellist vastutustundetust üldse õigustada? minu abikaasa istus kõikide mu raseduste viimase kuu kodus ja ei võtnud õhtul ühtegi jooki, sest ei tea ju ette, millisel ööl võib sõit ette tulla. teise ja kolmanda raseduse puhul oli vaja ju kedagi, kes teisi lapsi hoidma jääks. saab-saab anda lapsed piduse mehe hoolde! või mis tuge oleks joogisest mehest sünnitusel?

mis kuradi elu jääb elamata, kui ei saa kuu aega sõpradega väljas käia, ah? kas kõik kavatsevad max 30a kõrvad pea alla panna, et kole kiire selle elamisega on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

asi selles ongi, et ta ei pea kodus passima, kätt pulsil hoidma, vaid ta oleks võinud nagu ilusasti rääkida, mitte lihtsalt minema jalutada. aga kui toob hiljem põhjenduse et tema elab erinevalt minust elu täiel rinnal, siis see nüüd küll üle pingutamine pole.
ja miks otsustasin rasedaks jääda siis ausalt öeldes ei teagi, enne seda oli kõik nii ilus ja tore ja juu siis arvasin, et asi läheb veel ilusamaks, tean et naiivne mõtlemine, aga mis teha! ei oska ette ennustada selliseid asju, et mees hakkab ette heitma, et tema elab elu täiel rinnal ja mina mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.02 20:44; 18.02 21:27; 18.02 21:49; 18.02 22:01; 18.02 22:03; 18.02 22:09; 18.02 22:29; 18.02 22:37; 18.02 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb. Jälle tuleb nentida, et loota saad ainult iseendale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]polegi talle 100% kõike dikteerinud, pole kätte ette pannud tema tegemistele ja olemistele. Lihtsalt püüan aru saada, et kas pikaajalises suhtes on nagu normaalne see, et ütlen naisele lolli näoga ukse vahelt irvitades t¨au.
[/tsitaat]
lihtsalt huvi pärast – et millise näoga ta sulle varem t¨au ütles?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Naine peab ja saab 9 kuud teistmoodi elada ja mees ei saa!? Mina arvan, et hea mees oleks koos oma naisega, mitte ei vihastaks teda sellise ära kadumisega sellises olukorras. No ju ikka pole nii hea mees…
Minu ex lasi terve raseduse aja ringi mööda pidusid nagu hull ja väitis, et kui laps ära sünnib, on sellega lõpp, siis hakkab korralikuks. Hakkas ta jh.!!! Mida kõike ma hiljem avastasin selle sõpradega pidutsemiste taga…
Nüüd võib elada oma peoelu – pole vaja enam perega olla…
Tundub, et mehed lihtsalt pööravad ära kui naine rasedaks jääb, vähemalt enamus neist. ( kuival meest ei hoidnud. Tegin suukaid niiet vähe polnud, et tal poleks põhjust mujale otsima minna – ikka läks!)[/tsitaat]

Sinu mees (ja sa ise ka) siis erivärdjas, kui Sina pingutad, selle nimel vaid et mees ää ei läeks:D Ja Tropp (suure algustähega) laseb ikka jalga :D:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänud toetuse eest Mutsamamma! aga 1 kuu pole tõesti aeg, millega elu elamata jääb. aga egas midagi, võibolla peaks mehele ütlema, et ärgu tema muretsegu, elagu see 1 kuu oma elu täiel rinnal ja kui sünnitamiseks läheb, siis võtan endale abiks tasulise ämmaemanda – temast seal nagunii rohkem abi, kui mehest, kes leiab, et ta elu jääb elamata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.02 20:44; 18.02 21:27; 18.02 21:49; 18.02 22:01; 18.02 22:03; 18.02 22:09; 18.02 22:29; 18.02 22:37; 18.02 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]amatöör kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

lihtsalt huvi pärast – et millise näoga ta sulle varem t¨au ütles?
[/tsitaat]

meil on olnud komme enne kodust lahkudes üksteisele musi anda ja üksteist tugevasti emmata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurja, ma raiskasin tänased plussid-miinused kõik siia teemasse nüüd ära.
Olen teemaalgataja poolt. Mees käitub sul jobult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees käitus totralt, aga naine ka. Terve kuu on aega, misasja sa pabistad. Ei sünni see laps sul täna öösel ju. Esmasünnitaja, ma saan aru, pole veel märkigi. Miks peaks?
Auto võtta ja kodupoole jalga lasta oleks päris lahe mõte. Sealjuures ühtki paha sõna ütlemata. Võib juhtuda, et sõnum jõuab kohale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 106 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas see on normaalne või pingutan üle?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.