Esileht Pereelu ja suhted Kas see on petmine? Kuidas tunnistada nuhkimist?

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Kas see on petmine? Kuidas tunnistada nuhkimist?

Postitas:

Tervist!
Pöördun teie poole mures ja silmad märjad. Mu elukaaslane, kellega oleme koos olnud juba 3,5 aastat läks kuu aega tagasi välismaale tööle. Nüüd tuleb nädala lõpus eestisse. Algselt sujus meil kõik hästi, pea iga õhtu rääkisime skypes ilusti ja nagu vastarmunud. Täna aga tundus ta väga imelik, vastas mulle suure viivitusega ja ütles, et on väsinud, läheb kohe magama. Ma siis ütlesin, et okei, homme räägime. See selleks. See kõik aga tundus nii kahtlane, seega otsustasin ta facebooki sisse minna. Ja mis ma märkan, ühe eelmise töökaaslasega oli ta kõik see aeg kirjutanud. Ma olen sinu peale mõelnud, see töökaaslane tunnistas, et mu mees on talle algusest peale meeldinud. Minu mees vastas, et tohoh, kas helistan sulle ja tulen läbi, kui eestisse jõuan, et teeme veini. Naine vastas, et jah, aga kodus ma ei saa, kas kuskil mingi muu pleiss on. Mees vastas, et otsib. Sellega lõppes nende vestlus.
Mina aga nutan nüüd siin ja mõtlen, et miks ta nüüd täna sellist juttu sellega rääkis. Kas see on juba petmine? Kas ma olen tõesti järjekordne naine, kes peab sellise asja üle elama? Kuidas serveerida seda juttu mehele, et mitte ise süüdlaseks jääda, et ma tema järelt nuhkisin. Usalda, aga kontrolli, kuid arvan, et sellest talle ei piisa. Kuidas sellest kõigest rääkida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 22:55; 20.01 23:50; 21.01 17:00; 22.01 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest ei ole midagi rääkida, selle peale ütleb ta sulle, et ajasid niisama lolli juttu. Pigem mõtle, kuidas oma strateegiat muuta, et see jääkski edaspidi lolliks jutuks. Ja ära näita kuidagi välja, et sa seda tead, sest muidu kaob sul võimalus selle asja edenemisel silm peal hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see oli ilmselt privaatne vestlus jah? Kuidas sa mehe paroole tead?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie koduses arvutis on salvestatud nii facebooki kasutajanimed kui paroolid, lihtsalt vaja vajutada sisene.

Aga kas ma peaksin sellest juba homme kohe rääkima temaga, või peaksin ootama teda koju?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 22:55; 20.01 23:50; 21.01 17:00; 22.01 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära tee midagi. Kaotad muidu eelise.
Võib olla, et oligi hetkeline loll jutt, mis kuhugi ei arene.
Võta ennast kokku ja vaata, mis edasi saab. Mitte mingil juhul ära räägi, et seda lugesid.
Pealegi, kui mees selle naisega kohtuma läheb, sa ju saad sellest teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et see mees nüüd küll truu ei ole. tundub selline nooremapoolne, kel sarved maha jooksmata alles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma satun nüüd oma vastusega kindlasti suure pahameele alla, aga mis siis 🙂

Tead, sellised jutud võivad teinekord olla ka lihtsalt niisama – oma mehelikkuse upitamiseks või tont-teab-milleks-veel.
Ma olen ka FBs vanade peikadega flirtinud, aga see kõik on sinnapaika jäänudki, mingeid tegusid pole sellele järgnenud ega järgnegi, sest ma armastan oma meest ja perekonda üle kõige maailmas ning tean, mida-keda ma elus tahan.
Aga inimesed on erinevad – ja selline flirtimine on teinekord vägagi lõõgastav.

Kui sa tunned, et teil omavahel on kõik ok – räägite tulevikust, lastest jne., siis ära tee sellest asjast praegu suurt numbrit. Vaata, mis edasi saab. Sa saad ju aru, kui midagi päriselt toimuma hakkab – küll siis jõuad ultimaatumitega vehkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootaks ja ei teeks midagi! Jälgiks kõrvalt asju, vaataks milline mees on,kui Eesti tuleb ja kuidas käitub! Tema \”kohe ettevõtmisega\” ei saavuta sa mdiagi, teed asja vaid hullemaks!
Tark ei torma!:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kop-kop!

Teemaalgataja. Vaata nüüd asju selge pilguga – su mees on oma olemuselt süüdimatu ja valelik läbikeppija. Juba vilunud kusjuures. Nussib keda iganes kui shanss avaneb.

Ma siiralt loodan, et sa pole temaga lapsi teinud või lapseootel.

Ta on sind petnud ja petab ka edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh jah, tänud kõigile vastajatele. Väga raske on hoida seda endas, sest ma armastan teda ja minu meelest pole meie suhtel midagi viga olnud. Tahaksin seda veel päästa kui see veel võimalik on, ehk hoida siis reaalset petmist ära. Ma olen hetkel nii segaduses, tahaks temaga sellest rääkida aga ma usun ise ka, et mina jään lõpuks süüdi, et ma tema järgi nuhkisin.
Ise tulin sellise mõtte peale, et kui ta kodus on, siis tihtipeale unustab ise oma facebooki lahti, et siis nagu \”avastada\” seda jutuajamist sealt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 22:55; 20.01 23:50; 21.01 17:00; 22.01 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, mis selle litsi nimi on, tahaks ka sellist eite oma silmaga näha, kes teise naise meest tahab.
Ja kui vana su mees on? Kas sarved maha jooksmata alles?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ei ole ju plaaninud veel petmist. Flirtimine küll mingi petmine ei ole. Ja üleüldse, kui ta sinuga koos on ja sind armastab ja su vastu hea on, mis vahet sel on kui ta mõnikord kellegi teisega magab. Ületähstustatud monogaamia, inimesed on oma sisemused polügaamid. Kui kõik monogaamiat nii üle ei tähtsustaks, oleks palju vähem pisaraid ja toredam elu. Vihkan sõna \”petmine\” – mis petmine? Ja pole vaja kirjtuada mulle – mis sa siis mõtled kui su oma mees….
Kõik läbi tehtud ja polügaamiast aru saadud ja elu on lill!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on petmine kui mees sõbrannaga väikese veini teeb? Mina näiteks otsin ka sõpradega veinitamiseks privaatsemaid kohti kui kodu: siin jookseb perekond jalus, elutuba läbikäidav. Palju parem on kuskil restorani nurgalauas vaikselt limpsida ja asju arutada.

Ma saaks aru, kui jutt oleks olnud selline võõra naisega, et oi, ootan sind väga, pane ilus pesu selga, hotell broneeritud juba, kas sa maasikatele oled allergiline, ma tellisin.

Mees aga rääkis sõbraga veini joomisest ja juba on mingi müstiline \”petmine\”, mille pärast nutta ja stseene korraldada.

Ma siis petan oma meest 2-3 korda nädalas, nimelt käin ka sõpradega õlut joomas ja veini limpsimas, kui reede õhtu liiale läheb joomine, siis ühest Tallinna otsast teise ma taksot ei võta, magan sõbra diivanil või lausa sõbra kõrval voodis (riietega muidugi), hommikul alka seltzer sisse ja rooman koju tagasi, mees veel mudib õlgasid ja varub laupäeva hommikuks keefiri.

Ei näe siin petmise koosseisu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No kui tal piisavalt nutikust on siis keerab ta kõik sinu vastu a’la, et nuhid ta järgi[/tsitaat]
Nutikas petja ei salvetaks oma paroole naisega ühiskasutuses olevasse arvutisse ja lisaks kustutaks ka oma facebooki kahtlased vestlused ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See on petmine kui mees sõbrannaga väikese veini teeb? Mina näiteks otsin ka sõpradega veinitamiseks privaatsemaid kohti kui kodu: siin jookseb perekond jalus, elutuba läbikäidav. Palju parem on kuskil restorani nurgalauas vaikselt limpsida ja asju arutada.

Ma saaks aru, kui jutt oleks olnud selline võõra naisega, et oi, ootan sind väga, pane ilus pesu selga, hotell broneeritud juba, kas sa maasikatele oled allergiline, ma tellisin.

Mees aga rääkis sõbraga veini joomisest ja juba on mingi müstiline \”petmine\”, mille pärast nutta ja stseene korraldada.

Ma siis petan oma meest 2-3 korda nädalas, nimelt käin ka sõpradega õlut joomas ja veini limpsimas, kui reede õhtu liiale läheb joomine, siis ühest Tallinna otsast teise ma taksot ei võta, magan sõbra diivanil või lausa sõbra kõrval voodis (riietega muidugi), hommikul alka seltzer sisse ja rooman koju tagasi, mees veel mudib õlgasid ja varub laupäeva hommikuks keefiri.

Ei näe siin petmise koosseisu.[/tsitaat]
kõik oleks kena, kui naine ka teaks sellest. sina ju ei lähe mehele ütlemata lihtsalt sõprade poole? antud juhul on tegemist varjamisega. oma naisele öeldakse, et väss on, lähen magama. teisele naisele siis aetakse juttu vastu ja plaanitakse kohtumist. see asi lõhnab hapult ja ma kardan, et läheb varsti täitsa haisema.

teemaalgataja,
nuhkimist pole sul üldse vaja tunnistada. jälgi mängu ja tegutse vastavalt oma loomusele – kas laod mehele välja kõik kahekesi olles või lähed kohtingule kohale ja teed ühe konkreetse skandaali. või siis rikud lihtsalt niisama kohtingu ära. ja tõmbad mehe hiljem liistule. pole üldse oluline , kust sa selle info said, oluline on, miks selline info üldse tekkis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakiks ühe väikse kohvri mehe asjadega ja viiks selle keset kohtingut ilma sõnagi lausumata mehele. Seda muidugi juhul, kui ma oleks 100% kindel, et mees selle naisega liini ajab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

te vist olete väga noored? vähese elukogemusega? ok, sa said teada mingit infot, mis ei olnud sulle mõeldud ja mis sulle ei meeldi. sa oled kahevahel, kuidas seda infot tõlgendada. küsimus on – mida sa tahad? enne kui sa hakkad seda teemat kuidagi tõstatama pead enda jaoks selgeks mõtlema mida sa tahad? ja ka seda, mida tahab sinu elukaaslane ja kas teil on võimalik leida ühist keelt. selge on see, et sa oma partnerit ei usalda. selge on see, et et temal pole põhjust usaldada ka sind, kuigi ta seda veel ei tea (erasuhtlus on erasuhtlus, igale inimesele peab jääma tema privaatsus ja on tema otsustada, kuidas ta seda kasutab). on absurdne, kui kaks täiskasvanud inimest, kes on paarisuhtes piiravad teineteise suhtlusvabadust ja üksteist ei usalda, kuid väidavad, et armastavad. te ei ole abielus (pean siin silmas et abielludes antakse väga ühemõtteline abieluvanne) seega on teil ilmselt ka kokku leppimata piirid lubatu ja lubamatu vahel. sina eeldad midagi, kuid sinu elukaaslane võib eeldada midagi muud. see et inimesed üksteisele meeldivad ja räägivad ja käivad koos veini joomas ei ole midagi erandlikku ega halba. mis petmine see on? samuti ei ole täiskavanud kohustatud igast oma sammust, vestlusest, kokkuleppest partnerile teada andma. see sõltub omavahelistest kokkulepetest. mina soovitan, et katsu vaadata asju käine pilguga. tee endale selgeks, mida sa tahad/mida tahab sinu elukaaslane ja kuidas te leiaksite ühise keele. jättes see juhtum täiesti kõrvale pea temaga tõsine ja võimalikult ratsionaalne vestlus teemal tulevik ja kokkulepped. anna talle teada, millised on sinu ootused ja kuidas üks või teine tema käitumine sulle mõjub. seda ei tohi teha süüdistavalt vaid selliste \”mina\” sõnumite kaudu. võid netist otsida, misasjad on \”mina\” sõnumid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kirjuta ta feissbookist sellele tibinale kiri, et kuule sina..ära nilli mu meest, otsi mujalt keppi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll ei põeks nuhkimise pärast. Ma küsiks mehelt, mida see kõik tähendab ja kui ta mind nuhkimises süüdistaks, siis saadaks ta üldse pikalt. Normaalne mees häbeneks silmad peast ja püüaks olla parem inimene, lõpetaks suhtluse teiste naistega ja keskenduks enda suhtele. Kui kukub süüdistama ja laamendama, siis pikemat juttu küll poleks. Selliseid tossikesi naisi ongi hea petta, kes ütlevad, et nad enam ei nuhi ja hakkavad mööda seinu käima. No mis se krt olgu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]piiariin kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ta ei ole ju plaaninud veel petmist. Flirtimine küll mingi petmine ei ole.![/tsitaat]Päris loll jutt. Mees on ju ehtne hoorajääger, kes isegi paari kuud ei pea petmata vastu. Tõenäoliselt on tegemist mingi soome ehitajaga. Teemaalgataja, näita, et sa väärid paremat meest ja jäta see litsmees maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks ei suutnud ma enam oma suud pidada ja rääkisin välja, et tean sellest vestlusest. Ma rääkisin väga rahulikult ja ei süüdistanud teda milleski, vaid püüdsin saada asjale selgitust. Vastus oli siis selline, et ära pane mind nii ebamugavasse olukorda. Vabandust, et ma sulle pahat meelt tekitasin, kuid see oli vaid nali. Ta on ju nii kole. Ma tean, et mind ei saa sa enam usaldada, aga ka sind ei saa usaldada. Ma armastan sind ikka ja ma ei oleks tema juurde läinud. KOdus arutame asja edasi. Tsau.
Ja nii ta kadus. Vestlesime siis hetkel skypes. Homme jõuab koju, eks siis ole näha, mis sellest saab. Ma tunnen ennast tegelikult väga halvasti, et ma nuhkisin ja see niimoodi välja tuli, aga see piinas mind nii väga. Nüüd ei teagi, kas uskuda seda, et see oli nali või mitte. Igastahes rikkusin ma oma ¨ansid ära seda olukorda edasi jälgida ja nüüd ei saagi teada, kas edasi juhtub midagi või mitte. Olen ikka nii loll :S :S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 22:55; 20.01 23:50; 21.01 17:00; 22.01 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, see oli viga, kuid tean, et ka mina poleks suutnud suud pidada ja oleksin kohe mehele öelnud.
Samas, on mul tunne, et see mees on sind varem ka juba petnud, nüüd lihtsalt jäi sulle vahele. See ei olnud seesama naine. Mul on selliste asjade suhtes hea nina…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Austasin kunagi väga oma mehe privaatsust jne., kuid kahjuks olen muutunud süstemaatiliseks nuhkijaks tema järele, kuna ta on selleks alati põhjust andnud ja alati olen ma ka midagi leidnud. Lihtsalt nõme kuidas näkku valetatakse ja siis eeldatakse, et ongi niimoodi võimalik teist lollitada – naiivset. Ma olen alati seda talle tunnistanud, et nuhkisin ja mida leidsin ja aru pärinud. Loomulikult üritatakse väita, et kõik on nali jne. Mul on teistsugune arvamus, sest ma pole loll. Hoolimata sellest, et ta teab et ma nuhin, ei suuda ta ikka oma jälgi nii peita, et ma midagi ei avastaks. Selle kõige tulemusena olen selgeks saanud, et see, mida mees armastuseks nimetab, on sulaselge teise inimese, siis minu , ärakasutamine ja et kui ma ennast vähegi austan, pean temast loobuma. Vabana käituv mees peaks ikka vaba mehe elu ka elama, mitte nautima perekonna hüvesid. Nii arvan mina. Kui ma ei nuhiks, arvaksin sinisilmselt, et kõik on kõige paremas korras, kuna mees on supervaletaja ja keerutaja. Tänu nuhkimisele olen leidnud palju tõestust, et see nii sugugi pole. Kui palju veel sellist võib olla, mida ma ei tea!!!!
Miks ma nuhin? Sest mina pole nõus elama kinniste silmadega õndsas õnnes ja teadmatuses. Ma kas elan perele pühendunud ja ausa partneriga või üldse omaette. Mingit lollitamist ma ei talu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 23:13; 23.01 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ta ei võiks? Te pole ju abielus. Lihtsalt elate koos. Te pole ju teineteisele tõotanud elu lõpuni truud olla. Te pole ju tõotanud ainult teist armastada. Tähendab tohib. Kurb, aga sisuliselt on nii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 09:54; 23.01 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abiellumine pole pelgalt allkirja andmine. Võibolla jah selliseid sõnu tseremoonial ei räägita, aga meie kultuuri traditsioon on, et abieluettepanek tehaks siis, kui tuntakse (tunne! mis elu toob, et tea, aga tunne vähemalt sel eluhetkel), et just selle inimesega tahetakse elu lõpuni koos olla ja ainult talle truu olla. Kui hing sellist vannet andma valmis pole, siis ka ei abielluta. Selleks puhuks on vabaabielu, et oleks lihtne minema jalutada. Ju siis teie kooselus pole see truu olemise soovi tunne veel tekkinud ja nüüd saatus tõestas, et teil oli õigus. Olgu see lohutuseks. Ära nuta ja mine edasi. Sa pole kohustatud ennast alandama ja ta järel edasi nuhkima. Lase lahti ja mine sirge seljaga edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 09:54; 23.01 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastuseks Kägu | 23/01/2012 08:02
Ma üritan suhet lõpetada. Mees ei taha lahti lasta ja eks pisut on hirm ka endal muidugi, kuna peame hakkama oma ühist last jagama. Olen tema juurest juba ära kolinud. Leppima ma pole nõus sellega, et kõik jätkub samamoodi ja midagi paremuse poole ei liigu. No ei suuda tema kõrval olla kui ta nii vastutustundetult käitub – hulluks ajab. Vastus tegelikult oli ka eelmises postituses olemas, mida plaanin edaspidi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 23:13; 23.01 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et see on hea, et rääkisid. Ka nuhkimisest. Hea on see sinule endale, kas ka hea suhtele, see selgub edaspidi.

Nuhkimine aitab meil aru saada kes me oleme ja mida me tahame, siis, kui mõned asjad on suhtes enne lahti rääkimata jäänud.

Kuigi ex-mees väitis suhte alguses, et ta vist ei ole monogaamne ja ma väitsin, et see mulle vist ei meeldiks. Ikkagi läks suhe edasi ja lõppes sealsamas, kus ma talle näkku karjusin, et miks sul sellised sõnumid telefonis on?

Ma sain teada, et ma ei taha mitmenaisepidajat ja praeguse mehega tegin alguses kõik selgeks, kust läheb piir. Mis on flirt? Kui kaugele tohib minna? Kui kaugele tohib nuhkida ja kas üldse? Oleme tänaseni koos.

Rääkimine aitab, piiride panemine aitab.
Kui rahulikust rääkimisest tekivad probleemid edasi, järelikult on põhjust.
Vahel valutab.
Vahel saab üksteisega rääkimisest ja ühise keele leidmisest nii palju uut jõudu ja see teadmine, et tee hingate nagu \”üks\” tekitab taas usalduse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta petab sind! Teades eesti naisi, siis ei imesta väga!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas see on petmine? Kuidas tunnistada nuhkimist?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.