Esileht Pereelu ja suhted Kas see on petmine? Kuidas tunnistada nuhkimist?

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Kas see on petmine? Kuidas tunnistada nuhkimist?

Postitas:
ESCAPE

RE: Kas see on petmine? Kuidas tunnistada nuhkimist?

oh, naised on ikka nii lambad.
Minu eks ka kirjjutas selliseid kirju, rates siis.Mina lasin asjadel minna ja ilmusin kohale sinna kus nad kohtusid.Muidugi amelemine köis ja oleks kepiks ka läinud.
hea et sitast lahti sain.sina aga elad oma hooraga edasi.

Kui see krijavahetus oleks olnud midagi süütut siis oleks ta sulel öelnud,e t näed ja sõbrannal mured vms, mõtlesin temaga veini juua ja juttu ajada pole ammu näinud vms.See aga et ta ütles sulle et see oli naine ja sõbranna kole üldse on ilmselge, et ta tahtis sind petta on arvatavasti enne petnud ja petab veel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Austasin kunagi väga oma mehe privaatsust jne., kuid kahjuks olen muutunud süstemaatiliseks nuhkijaks tema järele, kuna ta on selleks alati põhjust andnud ja alati olen ma ka midagi leidnud. Lihtsalt nõme kuidas näkku valetatakse ja siis eeldatakse, et ongi niimoodi võimalik teist lollitada – naiivset. Ma olen alati seda talle tunnistanud, et nuhkisin ja mida leidsin ja aru pärinud. Loomulikult üritatakse väita, et kõik on nali jne. Mul on teistsugune arvamus, sest ma pole loll. Hoolimata sellest, et ta teab et ma nuhin, ei suuda ta ikka oma jälgi nii peita, et ma midagi ei avastaks. Selle kõige tulemusena olen selgeks saanud, et see, mida mees armastuseks nimetab, on sulaselge teise inimese, siis minu , ärakasutamine ja et kui ma ennast vähegi austan, pean temast loobuma. Vabana käituv mees peaks ikka vaba mehe elu ka elama, mitte nautima perekonna hüvesid. Nii arvan mina. Kui ma ei nuhiks, arvaksin sinisilmselt, et kõik on kõige paremas korras, kuna mees on supervaletaja ja keerutaja. Tänu nuhkimisele olen leidnud palju tõestust, et see nii sugugi pole. Kui palju veel sellist võib olla, mida ma ei tea!!!!
Miks ma nuhin? Sest mina pole nõus elama kinniste silmadega õndsas õnnes ja teadmatuses. Ma kas elan perele pühendunud ja ausa partneriga või üldse omaette. Mingit lollitamist ma ei talu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

To: Kägu (nips) 23:13

Mul mees samasugune… Aga mida Sa kavatsed siis teha, et olukorda lahendada? Suhte lõpetada? Leian, et teadmine on igatahes etem õndsast teadmatusest, aga kui on selge, et partner pole \”perele pühendunud ja aus\”, siis milliseid samme plaanid edasiseks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Miks ta ei võiks? Te pole ju abielus. Lihtsalt elate koos. Te pole ju teineteisele tõotanud elu lõpuni truud olla. Te pole ju tõotanud ainult teist armastada. Tähendab tohib. Kurb, aga sisuliselt on nii.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks ta ei võiks? Te pole ju abielus. Lihtsalt elate koos. Te pole ju teineteisele tõotanud elu lõpuni truud olla. Te pole ju tõotanud ainult teist armastada. Tähendab tohib. Kurb, aga sisuliselt on nii. [/tsitaat] mina olen abielus, aga pole ka kunagi tõotanud ainult oma meest armastada ja elu lõpuni truu olla.
ausalt öeldes on minu jaoks arusaamatu see Perekoolis levinud arusaam, et kui elatakse koos, siis justkui ei peagi mingeid kohustusi ja austust partneri vastu olema, et need tulevad alles abieluga. ei ole ju nii. kui kooselus petetakse, siis ju abielu ei tulegi. või kui abielu siiski tuleb, siis mina küll ei usu, et see tseremoonia petjat kuidagi muudab ja et ta abielus muutub kohusetundlikuks ja truuks kaaslaseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Abiellumine pole pelgalt allkirja andmine. Võibolla jah selliseid sõnu tseremoonial ei räägita, aga meie kultuuri traditsioon on, et abieluettepanek tehaks siis, kui tuntakse (tunne! mis elu toob, et tea, aga tunne vähemalt sel eluhetkel), et just selle inimesega tahetakse elu lõpuni koos olla ja ainult talle truu olla. Kui hing sellist vannet andma valmis pole, siis ka ei abielluta. Selleks puhuks on vabaabielu, et oleks lihtne minema jalutada. Ju siis teie kooselus pole see truu olemise soovi tunne veel tekkinud ja nüüd saatus tõestas, et teil oli õigus. Olgu see lohutuseks. Ära nuta ja mine edasi. Sa pole kohustatud ennast alandama ja ta järel edasi nuhkima. Lase lahti ja mine sirge seljaga edasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vastuseks Kägu | 23/01/2012 08:02
Ma üritan suhet lõpetada. Mees ei taha lahti lasta ja eks pisut on hirm ka endal muidugi, kuna peame hakkama oma ühist last jagama. Olen tema juurest juba ära kolinud. Leppima ma pole nõus sellega, et kõik jätkub samamoodi ja midagi paremuse poole ei liigu. No ei suuda tema kõrval olla kui ta nii vastutustundetult käitub – hulluks ajab. Vastus tegelikult oli ka eelmises postituses olemas, mida plaanin edaspidi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et see on hea, et rääkisid. Ka nuhkimisest. Hea on see sinule endale, kas ka hea suhtele, see selgub edaspidi.

Nuhkimine aitab meil aru saada kes me oleme ja mida me tahame, siis, kui mõned asjad on suhtes enne lahti rääkimata jäänud.

Kuigi ex-mees väitis suhte alguses, et ta vist ei ole monogaamne ja ma väitsin, et see mulle vist ei meeldiks. Ikkagi läks suhe edasi ja lõppes sealsamas, kus ma talle näkku karjusin, et miks sul sellised sõnumid telefonis on?

Ma sain teada, et ma ei taha mitmenaisepidajat ja praeguse mehega tegin alguses kõik selgeks, kust läheb piir. Mis on flirt? Kui kaugele tohib minna? Kui kaugele tohib nuhkida ja kas üldse? Oleme tänaseni koos.

Rääkimine aitab, piiride panemine aitab.
Kui rahulikust rääkimisest tekivad probleemid edasi, järelikult on põhjust.
Vahel valutab.
Vahel saab üksteisega rääkimisest ja ühise keele leidmisest nii palju uut jõudu ja see teadmine, et tee hingate nagu \”üks\” tekitab taas usalduse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ole rahulik 🙂 Asju juhtub ja minu arvates suhtus mees suht rahulikult sellesse asja.

Meil oli sama lugu suhte alguses 3 aastat tagasi. Kui veel hästi üksteist ei tundnud ja kui ei ole informatsiooni on emotsioonid, ehk siis nuhkisin kah oma elukaaslase arvutis. Leidsin kah selliseid väga flirtivaid kirju ühe neiuga. Olin ahastuses kõndisin 13 km mereäärde ja jõin end üksi mugavalt täis. 😀 Ma mudugi ei suuda sekunditki endale hoida mingeid selliseid emotsioone ehk siis ladusin telefoni teel kogu kupatuse tööl oleva mehe kaela. Ja täiesti uskumatu, kui rahulikult ta suhtus. Ütles et proovi nüüd natukene rahuneda ja varsti tööpäev lõpeb ja siis räägime sellest asjast. Tööpäeva lõppedes tuligi, istus mo kõrvale kivile maha ja naeratas ning seletas, et ta ongi selline seltskondlik ja et talle meeldib narrida ja flirtida. Arutasime seda asja pikalt ja oi kui häbi oli pärast nuhkimise üle aga see kah anti kohe andeks, sest täpselt, ikka juhtub. Meil pani see vahejuhtum palju paikka, kuna ka mina olen seltskondlik ja meeldib väga flirtida, siis mõlemale poolele on see lubatud. Sellel mudugi oma teatud reeglid aga sellist asja nagu armukadedus või usaldamatus meie suhe enam ei tunne sellest hetkest peale. Meil läks hästi, asjad said paikka pandud kohe alguses. Nii, et rääkige lihtsalt asjad selgeks ning pole mõtet kohe eeldada, et tegemist on petmisega. Esiteks vahel ongi tore, kui tähelepanu tuleb mujalt kui kodust ja eks tal oligi tooõhtu lihtsalt põnev, kui see neiu seal rääkis ilusaid asju 🙂

Please wait...
Postitas:
annaabi

Ta petab sind! Teades eesti naisi, siis ei imesta väga!

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas see on petmine? Kuidas tunnistada nuhkimist?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.