Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kas see on piisavalt anonüümne?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kas see on piisavalt anonüümne?

Postitas:
Kägu

Kui osades alateemades näitab ära teemaalgataja erinevaid varasemaid postitusi? Mõnel kohe näha, et “on kirjutanud teemasse x arv korda – kuupäevad – kellaajad”. Ühtegi vastust teema all ei ole, aga postituse alguses on nt, et kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Kui keegi tahaks, saaks päris hea pildi kokku sellest inimesest, eriti kui ta kirjutab mingist spetsiifilisest tervisemurest ning teeb hiljem veel teemasid millegi kohta. Osadel on päris palju postitusi tehtud. Olen seda märganud ilu ja tervise juures, võib-olla on veel kuskil. Minu arust ei peaks see info näha olema, milliseid postitusi varem tehtud on (ei räägi samas teemas vastamisest).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Äkki

Iga teema sees ju ainult on niipalju kirjas, palju või millal keegi postitanud on sinna konkreetsesse teemasse!!!

Loomulikult on seda teemas vaja teada, kui läheb vaidluseks – kuidas muidu siis oma oponendi iga kirjutise üles leiad???

Uues teemas ju pole eelmise teema postitajate eelmise teema aegu ega kuupäevi ja mitu korda keegi üleüldse siin perekas postitusi teinud on.

Ma olen saripostitaja ja PK veteran, leia mind nüüd vaidlemas kellelgiga peale sinu , kui kavatsen sulle vastu vaielda, või leia mu mõni teema, kus olen äratuntavalalt vaidlusaldis!

Ja otse loomulikult tuntakse hüpohondrik siin ära, sest normaalne inimene teeb oma teema siin ära, saab vastuseid (või ei saa) ja läheb ARSTI juurde!!!!

Ja seda ma sulle küll ei ütle, kuhu foorumisse hüpohondrikud siit edasi lähevad – sa minestad ära, kui satud siit anokast mõnesse….teistsugusesse… keskkonda…

PS. Jäta juba see oma lahtise iksi kirjutamine keset muidu täitsa kooliskäinud inimlapse postitusi, muidu tulen tagasi ja poogin sulle su päris mitu su teemat ja sõnavõttu link lingilt kaela ümber. 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Iga teema sees ju ainult on niipalju kirjas, palju või millal keegi postitanud on sinna konkreetsesse teemasse!!!

Vot ei ole, see ongi mu kirjutise point. Teatud rubriikides (ilu, tervis, isegi laadal) on näha mitme kuu tagused postitused ka. Kui keegi tahaks jälgi ajada, saaks ta seda teha, sest mõni on a’la 10+ postitust teinud erinevatel teemadel. Küsimus tekkiski eetilisuse osas just terviserubriigis. Kes tahaks, saaks väikse haigusloo ühe inimese kohta koguda ja siin liigub igasuguseid.

Loomulikult on seda teemas vaja teada, kui läheb vaidluseks – kuidas muidu siis oma oponendi iga kirjutise üles leiad???
Uues teemas ju pole eelmise teema postitajate eelmise teema aegu ega kuupäevi ja mitu korda keegi üleüldse siin perekas postitusi teinud on.

Kas selleks on vaja teada, mida ta mitu kuud tagasi mingis muus postituses kirjutas, mis asjassegi ei puutu? Nagu öeldud, siis mõnes alateemas on see näha.

Ma olen saripostitaja ja PK veteran, leia mind nüüd vaidlemas kellelgiga peale sinu, kui kavatsen sulle vastu vaielda, või leia mu mõni teema, kus olen äratuntavalalt vaidlusaldis!

Jutt ei käinud sellest.

Ja otse loomulikult tuntakse hüpohondrik siin ära, sest normaalne inimene teeb oma teema siin ära, saab vastuseid (või ei saa) ja läheb ARSTI juurde!!!!

Jällegi – üks asi on inimene käekirja järgi ära tunda, teine asi see, kui kõik ongi ajalise täpsusega välja toodud, mida ta postitanud on hoopis teistel teemadel.

PS. Jäta juba see oma lahtise iksi kirjutamine keset muidu täitsa kooliskäinud inimlapse postitusi, muidu tulen tagasi ja poogin sulle su päris mitu su teemat ja sõnavõttu link lingilt kaela ümber. 😀

Matemaatikas tähistatakse misiganes tundmatut arvu x-i või muu tähega ja ma pole kindlasti ainus, kes seda teab. Nii et sellega mingeid teemasid küll pähe määrida ei saa (tõestus: otsing annab sellele 617 vastet).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgatuse probleem on reaalne, viimati näiteks siin: https://foorum.perekool.ee/teema/mitsellaarvesi-nagu-silmad/
Miks keegi foorumi poolt ei vasta?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgatuse probleem on reaalne, viimati näiteks siin: https://foorum.perekool.ee/teema/mitsellaarvesi-nagu-silmad/

Miks keegi foorumi poolt ei vasta?

Mis tōestus see veel on? Näitabki ju selle teema raames vastatud kordi ja kellaaegu! Kogu aeg see olnud ja miks mitte. Kuidas sa muidu tsiteeri ja kägudel vahet teedki seda ka ei näitaks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis tōestus see veel on? Näitabki ju selle teema raames vastatud kordi ja kellaaegu! Kogu aeg see olnud ja miks mitte. Kuidas sa muidu tsiteeri ja kägudel vahet teedki seda ka ei näitaks?

Äkki võtad ja süvened veidi enne vastuse lahmimist?
Teema on tehtud 22.11 ja teemaalgataja on sinna kirjutanud kaks korda.
Teemaalgataja postituse all aga on viidatud üheksale postitusele kuupäeva ja kellaajalise täpsusega alates maikuust!

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kas see on piisavalt anonüümne?